Sportovní sázení William Hill


Produkty William Hill

Přeskočit na hlavní obsah

Přihlásit se
Pamatovat uživětele? Zapomenuté přihlašovací údaje?

Rozvrh

Pátek, 19 Led 18
Čas Zápas Sport
Živě v 05:10 UK Kateryna Bondarenko v Magdalena Rybarikova Tenis
Živě v 06:00 UK Kaia Kanepi v Carla Suarez Navarro Tenis
Živě v 08:00 UK Aslan Karatsev v David Poljak Tenis
Živě v 08:00 UK Roberto Marcora v Hiroki Moriya Tenis
Živě v 08:00 UK Artem Smirnov v Yannick Mertens Tenis
Živě v 08:00 UK Anastasia Potapova v Katarzyna Kawa Tenis
Živě v 08:00 UK Melanie Klaffner v Yuliya Hatouka Tenis
Živě v 08:00 UK Kumi So v Dejana Radanovic Tenis
Živě v 08:05 UK R. Mcilroy - D. Johnson - T. Fleetwood - Round 2 Next Hole Betting Golf
Živě v 08:10 UK Rafael Nadal v Damir Dzumhur Tenis
Živě v 08:10 UK Nick Kyrgios v Jo-Wilfried Tsonga Tenis
Živě v 08:30 UK Nicolo Turchetti v Sergio Gutierrez-Ferrol Tenis
Živě v 08:30 UK Peter Nagy v Alberto Romero de Avila Senise Tenis
Živě v 08:30 UK Despina Papamichail v Karin Kennel Tenis
Živě v 08:30 UK Maria Marfutina v Catalina Pella Tenis
Živě v 08:50 UK Western Sydney v Melbourne Victory Fotbal
Živě v 09:00 UK Spartak Moscow 2 v Chertanovo Fotbal
Živě v 09:30 UK Siam Navy v Ubon Ratchathani Fotbal
Živě v 09:30 UK Harriet Dart v Nastja Kolar Tenis
Živě v 10:00 UK Ruzomberok v Lokomotiva Kosice Fotbal
Živě v 10:00 UK Kiki Bertens v Caroline Wozniacki Tenis
Živě v 10:00 UK Jelena Ostapenko v Anett Kontaveit Tenis
Živě v 10:00 UK Jeremy Jahn v Jordi Samper-Montana Tenis
Živě v 10:00 UK Walter Trusendi v Edoardo Eremin Tenis
Živě v 10:00 UK Michele Alexandra Zmau v Natalija Kostic Tenis
Živě v 10:00 UK Lucrezia Stefanini v Chieh-Yu Hsu Tenis
Živě v 10:00 UK Daniel Munoz-De La Nava v Pablo Irigaray Guarne Tenis
Živě v 10:00 UK Germain Gigounon v Yunseong Chung Tenis
Živě v 10:30 UK Hamburger SV II v Dortmund II Fotbal
Živě v 11:00 UK Lech Poznan v Zorya Lugansk Fotbal
Živě v 11:00 UK Zira v Keshla Fotbal
Živě v 11:00 UK Albano Olivetti v Sadio Doumbia Tenis
Živě v 11:30 UK Sandecja Nowy Sacz v Zemplin Michalovce Fotbal
Živě v 11:30 UK Claudio Fortuna v Daniel Gimeno-Traver Tenis
Živě v 11:30 UK Evgeny Tyurnev v Bernabe Zapata Miralles Tenis
Živě v 12:00 UK Portugalsko Women U19 v Švýcarsko Women U19 Fotbal
Živě v 12:00 UK Chonburi v Sukhothai Fotbal
Živě v 12:00 UK Metalurh Zaporizhya v Kolos Kovalivka Fotbal
Živě v 12:00 UK Midtjylland v Hobro Fotbal
Živě v 12:00 UK Sonderjyske v Fredericia Fotbal
Živě v 12:00 UK Stabaek v Kongsvinger Fotbal
Živě v 12:16 UK MS PDB v Kasuka Fotbal
Živě v 12:30 UK Botev Plovdiv v Maritsa Plovdiv Fotbal
Živě v 13:00 UK Barnsley U23 v Birmingham U23 Fotbal
Živě v 13:00 UK Aris Limassol v Dinamo 1948 Bucuresti Fotbal
Živě v 13:00 UK Heidenheim v Lustenau Fotbal
Živě v 13:00 UK Liefering v Jahn Regensburg Fotbal
Živě v 13:00 UK Lillestrom v Strommen Fotbal
Živě v 13:00 UK Ruzomberok v Vitkovice Fotbal
Živě v 13:00 UK Dynamo Dresden v Mladá Boleslav Fotbal
Živě v 13:00 UK Matteo Martineau v Hugo Voljacques Tenis
Živě v 13:30 UK Bologna U19 v Juventus U19 Fotbal
Živě v 14:00 UK Stoke U23 v Bristol City U23 Fotbal
Živě v 14:00 UK Slovensko Women v Rusko Women Fotbal
Živě v 14:00 UK Thun v Schaffhausen Fotbal
Živě v 14:30 UK Fabien Reboul v Remi Boutillier Tenis
Živě v 15:00 UK Netherlands Women U19 v China Women U19 Fotbal
Živě v 15:00 UK Dynamo Kiev v St Gallen Fotbal
Živě v 15:00 UK Seoul v Vaduz Fotbal
Živě v 15:00 UK Suduva v Rigas Futbola Skola Fotbal
Živě v 15:30 UK SV Mattersburg v Servette Fotbal
Živě v 15:45 UK CSM Oradea v BC Mures Basketbal
Živě v 15:45 UK Tallinna Kalev v Parnu JK Vaprus Fotbal
Živě v 16:00 UK IK Start v Flekkeroy Fotbal
Živě v 16:30 UK Ugo Humbert v Gregoire Barrere Tenis
Živě v 17:00 UK Kasimpasa v Alanyaspor Fotbal
Živě v 17:00 UK EN Thoi Lakatamia v PO Xylotympou 2006 Fotbal
Živě v 17:00 UK Omonia FC Aradippou v PAEEK Fotbal
Živě v 17:00 UK HIFK Helsinki v Gnistan Fotbal
Živě v 17:00 UK Kuopio PS v Musan Salama Fotbal
Živě v 17:00 UK Inter Turku v EIF Fotbal
Živě v 17:00 UK Norsko Women v Skotsko Women Fotbal
Živě v 17:00 UK Bodo/Glimt v Mjolner Fotbal
Živě v 17:00 UK Kapfenberger 1919 v Voitsberg Fotbal
Živě v 17:15 UK Německo v Česko Házená
Živě v 17:30 UK Kuressaare v Maardu Linnameeskond Fotbal
Živě v 17:30 UK Austria Wien II v Stripfing Fotbal
Živě v 17:45 UK Osasuna (Women) v Oiartzun (Women) Fotbal
Živě v 18:00 UK KPV Kokkola v TPV Tampere Fotbal
Živě v 18:00 UK Birkirkara v San Gwann Fc Fotbal
Živě v 18:00 UK Kopavogur v Hafnarfjodur Fotbal
Živě v 18:00 UK Republic of Ireland Women U19 v Anglie Women U19 Fotbal
Živě v 18:00 UK Bidvest Wits v Bloemfontein Fotbal
Živě v 18:00 UK Dudelange v Eintracht Trier Fotbal
Živě v 18:00 UK Admira Wacker Modling II v Scheiblingkirchen-Warth Fotbal
Živě v 18:00 UK Sturm Graz v Bad Radkersburg Fotbal
Živě v 18:30 UK Rot Weiss Essen v Arminia Bielefeld Fotbal
Živě v 18:30 UK Rodinghausen v Egestorf-Langreder Fotbal
Živě v 18:45 UK Horn v Sparkasse Zwettl Fotbal
Živě v 19:00 UK Brighton & Hove Albion U23 v Sunderland U23 Fotbal
Živě v 19:00 UK Middlesbrough U23 v Nottingham Forest U23 Fotbal
Živě v 19:00 UK Utrecht v AZ Alkmaar Fotbal
Živě v 19:00 UK Beziers v Sannois Fotbal
Živě v 19:00 UK Avranches v Creteil Fotbal
Živě v 19:00 UK Lyon Duchere v Les Herbiers Fotbal
Živě v 19:00 UK Grenoble v Boulogne Fotbal
Živě v 19:00 UK Consolat Marseille v Red Star Fotbal
Živě v 19:00 UK Cholet v Pau Fotbal
Živě v 19:00 UK Bastia v Dunkerque Fotbal
Živě v 19:00 UK Chambly Thelle v Concarneau Fotbal
Živě v 19:00 UK Brest v Lens Fotbal
Živě v 19:00 UK Tours v Niort Fotbal
Živě v 19:00 UK Lorient v Clermont Foot Fotbal
Živě v 19:00 UK Quevilly Rouen v Gazelec Ajaccio Fotbal
Živě v 19:00 UK Valenciennes v Le Havre Fotbal
Živě v 19:00 UK Orleans v Auxerre Fotbal
Živě v 19:00 UK Paris F.C. v Ajaccio Fotbal
Živě v 19:00 UK Bourg-en-Bresse v Reims Fotbal
Živě v 19:00 UK Sochaux v Nancy Fotbal
Živě v 19:00 UK Almere v NEC Nijmegen Fotbal
Živě v 19:00 UK Oss v Jong FC Utrecht Fotbal
Živě v 19:00 UK Helmond Sport v Volendam Fotbal
Živě v 19:00 UK Go Ahead Eagles v MVV Maastricht Fotbal
Živě v 19:00 UK Emmen v Waalwijk Fotbal
Živě v 19:00 UK Dordrecht v Fortuna Sittard Fotbal
Živě v 19:00 UK De Graafschap v Jong PSV Fotbal
Živě v 19:00 UK Telstar v FC Eindhoven Fotbal
Živě v 19:00 UK Vitoria Setubal v Sporting Lisbon Fotbal
Živě v 19:00 UK Genk Women v Oud-Heverlee Leuven Women Fotbal
Živě v 19:00 UK Real Sociedad v Getxo Fotbal
Živě v 19:00 UK Levanger v Namsos Fotbal
Živě v 19:00 UK Waterford v Wexford Fotbal
Živě v 19:00 UK Oppsal v Orn-Horten Fotbal
Živě v 19:00 UK Utrecht v AZ Alkmaar and Vitoria Setubal v Sp Lisbon at 19:00 UK Fotbal
Živě v 19:15 UK Paide Linnameeskond v Viimsi Fotbal
Živě v 19:30 UK Hertha Berlin v Dortmund Fotbal
Živě v 19:30 UK Charleroi v Mouscron Fotbal
Živě v 19:30 UK Cercle Brugge v Lierse Fotbal
Živě v 19:30 UK Oliveirense v Guimaraes B Fotbal
Živě v 19:30 UK Cercle Brugge v Lierse Fotbal
Živě v 19:30 UK Slovinsko v Dánsko Házená
Živě v 19:45 UK Derby v Bristol City Fotbal
Živě v 19:45 UK Newport v Crawley Fotbal
Živě v 19:45 UK Caen v Marseille Fotbal
Živě v 19:45 UK Carrarese v Viterbese Fotbal
Živě v 19:45 UK Derby v Bristol City and Newport v Crawley at 19:45 UK Fotbal
Živě v 19:45 UK Gloucester v Pau Ragby
Živě v 20:00 UK Formartine v Cove Rangers Fotbal
Živě v 20:00 UK Getafe v Athletic Bilbao Fotbal
Živě v 20:00 UK Granada v Real Zaragoza Fotbal
Živě v 20:00 UK St Patricks v Bangor Celtic Fotbal
Živě v 20:00 UK Atletico Camioneros v Independiente de Chivilcoy Fotbal
Živě v 20:00 UK Ferro Carril Oeste v Independiente Neuquen Fotbal
Živě v 21:00 UK Porto v Tondela Fotbal
Živě v 21:00 UK Juan Grande Women v Iregui-San Bartolome Women Fotbal
Živě v 21:20 UK Palmeiras U19 v Portuguesa U19 Fotbal
Živě v 22:00 UK Ceara v Guarani De Juazeiro Fotbal
Živě v 23:00 UK Clube Nautico Capibaribe v America Recife Fotbal
Živě v 23:30 UK Port Melbourne Sharks v Sunshine George Cross Fotbal

Sobota, 20 Led 18
Čas Zápas Sport
20 Led 00:00 UK Union de Villa Krause v Desamparados Fotbal
20 Led 00:00 UK Douglas Haig de Pergamino v Defensores de Belgrano de Villa Ramallo Fotbal
20 Led 00:00 UK Los Millonarios v America de Cali| Fotbal
20 Led 01:00 UK Langwarrin v Heidelberg Fotbal
20 Led 01:10 UK Independiente v Racing Club Fotbal
20 Led 01:10 UK Independiente Avellaneda v Racing Club de Avellaneda Fotbal
20 Led 06:00 UK Sola Oswiecim v Stal Bielsko-Biala Fotbal
20 Led 06:35 UK Newcastle Jets v Wellington Phoenix Fotbal
20 Led 08:00 UK South Korea U23 v Malaysia U23 Fotbal
20 Led 08:30 UK Campbelltown City v Metrostars Fotbal
20 Led 08:30 UK Da Nang v Yokohama Fotbal
20 Led 08:30 UK Nomme United v Tallinna Legion Fotbal
20 Led 08:50 UK Sydney FC v Central Coast Fotbal
20 Led 09:00 UK 1. FC Slovacko v Vitkovice Fotbal
20 Led 09:00 UK Rochedale Rovers v Logan Lightning Fotbal
20 Led 09:00 UK SK Slavia Praha v Viktoria Zizkov Fotbal
20 Led 09:00 UK Vasas Budapest v Vecsesi Fotbal
20 Led 10:00 UK Trencin v Nove Mesto Nad Vahom Fotbal
20 Led 10:00 UK Balmazujvaros Sport v Restart Cegledi Fotbal
20 Led 10:00 UK Budaorsi v Paksi Fotbal
20 Led 10:00 UK Budapest Honved v Dorogi Fotbal
20 Led 10:00 UK Metallist-Korolev v Kolomna Fotbal
20 Led 10:00 UK Metaloglobus Bucuresti v Tunari Fotbal
20 Led 10:00 UK Pisek v Viktoria Plzen U21 Fotbal
20 Led 10:00 UK Vlasim v FK Teplice Fotbal
20 Led 10:00 UK Zlin v Opava Fotbal
20 Led 10:00 UK Dunajska Luzna v Samorin Fotbal
20 Led 10:00 UK Poprad v Vysne Opatske Fotbal
20 Led 10:00 UK Senica v Dubnica Fotbal
20 Led 10:00 UK Katowice v Energetyk Row Rybnik Fotbal
20 Led 10:00 UK Energetyk Rybnik v Katowice Fotbal
20 Led 10:00 UK Karvina v Piast Gliwice Fotbal
20 Led 10:00 UK Zagreb v Naftas Hask Fotbal
20 Led 10:00 UK Stal Rzeszow v Unia Tarnow Fotbal
20 Led 10:30 UK Karabukspor v Genclerbirligi Fotbal
20 Led 10:30 UK Szombathelyi Haladas v Tatran Presov Fotbal
20 Led 11:00 UK Aarhus v Vendsyssel Fotbal
20 Led 11:00 UK Gloria Popesti Leordeni v Clinceni Fotbal
20 Led 11:00 UK BATE Borisov v Belshina Bobruisk Fotbal
20 Led 11:00 UK Schalke II v Vreden Fotbal
20 Led 11:00 UK Pohronie v Tatran Liptovsky Mikulas Fotbal
20 Led 11:00 UK Lodz v Polonia Sroda Wlkp Fotbal
20 Led 11:00 UK Pogon Siedlce v Radomiak Radom Fotbal
20 Led 11:00 UK Zilina v FC Baník Ostrava Fotbal
20 Led 11:00 UK Randers v Vejle Fotbal
20 Led 11:00 UK Buchschachen v Poellauberg Fotbal
20 Led 11:00 UK Shamrock v Longford Fotbal
20 Led 11:00 UK Stal Mielec v Cracovia Krakow Fotbal
20 Led 11:00 UK Warta Poznan v Gornik Konin Fotbal
20 Led 11:00 UK Olimpia Elblag v Bytovia Bytow Fotbal
20 Led 11:45 UK Jaro v Jakobstads Bollklubb Fotbal
20 Led 12:00 UK Espanyol v Sevilla Fotbal
20 Led 12:00 UK HJK Helsinki v Pepo Lappeenranta Fotbal
20 Led 12:00 UK MFK Skalica v Pardubice Fotbal
20 Led 12:00 UK FK Baumit Jablonec v FC Hradec Králové Fotbal
20 Led 12:00 UK Taborsko v Varnsdorf Fotbal
20 Led 12:00 UK Balmazujvaros Sport v Cegledi Fotbal
20 Led 12:00 UK Dynamo v Optik Rathenow Fotbal
20 Led 12:00 UK Bohemians 1905 U21 v Chomutov Fotbal
20 Led 12:00 UK Levadia Tallinn v Jalgpallikool Tammeka Fotbal
20 Led 12:00 UK Vitosha v Strumska Slava Fotbal
20 Led 12:00 UK Palanga v Zalgiris Kaunas Fotbal
20 Led 12:00 UK Vojvodina Novi Sad v Rad Belgrad Fotbal
20 Led 12:00 UK Gyor v Ajka Fotbal
20 Led 12:00 UK Hebar Pazardzhik v Lokomotiv Sofia Fotbal
20 Led 12:00 UK Goteborg v Aalborg Fotbal
20 Led 12:00 UK Kelantan v Ratchaburi Fotbal
20 Led 12:00 UK Krsko v Roltek Dob Fotbal
20 Led 12:00 UK Rekord Bielsko Biala v Trzebinia Siersza Fotbal
20 Led 12:00 UK Parndorf v Drassburg Fotbal
20 Led 12:00 UK Innsbruck v Wattens Fotbal
20 Led 12:00 UK Szekszardi v Ferencvarosi Fotbal
20 Led 12:00 UK 1860 Munich v Memmingen Fotbal
20 Led 12:00 UK Podbrezova v Lokomotiva Zvolen Fotbal
20 Led 12:15 UK Aberdeen v St Mirren Fotbal
20 Led 12:30 UK Brighton v Chelsea Fotbal
20 Led 12:30 UK Sutton v Dag and Red Fotbal
20 Led 13:00 UK Halle v Aalen Fotbal
20 Led 13:00 UK Wehen v Osnabruck Fotbal
20 Led 13:00 UK Sonnenhof v Hansa Rostock Fotbal
20 Led 13:00 UK Fortuna Koln v Carl Zeiss Jena Fotbal
20 Led 13:00 UK Lotte v Zwickau Fotbal
20 Led 13:00 UK Chemnitz v Paderborn Fotbal
20 Led 13:00 UK Karlsruhe v Unterhaching Fotbal
20 Led 13:00 UK Osmanlispor v Malatyaspor Fotbal
20 Led 13:00 UK TPS Turku v Klubi-04 Fotbal
20 Led 13:00 UK Aluminij Kidricevo v Allerheiligen Fotbal
20 Led 13:00 UK Eintracht Braunschweig II v Viktoria Berlin Fotbal
20 Led 13:00 UK Energya Kurahove v Veterany Fotbal
20 Led 13:00 UK Viktoria Koln v Oberneuland Fotbal
20 Led 13:00 UK Wacker Innsbruck v Bischofshofen Fotbal
20 Led 13:00 UK Traiskirchen v Wiener Neustadt Fotbal
20 Led 13:00 UK First Vienna v Ostbahn Fotbal
20 Led 13:00 UK Floridsdorfer v Bruck/Leitha Fotbal
20 Led 13:00 UK Engers v Koblenz Fotbal
20 Led 13:00 UK Gersthofer v Schwechat Fotbal
20 Led 13:00 UK Frej v AIK Fotbal
20 Led 13:00 UK Hessen Kassel v Wiedenbruck Fotbal
20 Led 13:00 UK Kriens v Wohlen Fotbal
20 Led 13:00 UK Verl v Luneburger Hansa Fotbal
20 Led 13:00 UK Rot Weiss Frankfurt v Frankfurt Fotbal
20 Led 13:00 UK SK Sigma Olomouc v Dunajska Streda Fotbal
20 Led 13:00 UK Alemannia Aachen v Bochum Fotbal
20 Led 13:00 UK Hartberg v Neusiedl Fotbal
20 Led 13:00 UK Lubeck v Neustrelitz Fotbal
20 Led 13:30 UK Arzachena v Robur Siena Fotbal
20 Led 13:30 UK Gubbio v Mestre Fotbal
20 Led 13:30 UK Piacenza v Olbia Fotbal
20 Led 13:30 UK Puskas Ferenc Akademia v Shanghai Shenhua Fotbal
20 Led 13:30 UK Trakai v Jelgava Fotbal
20 Led 13:45 UK Laval v Rodez Fotbal
20 Led 13:45 UK Narva Trans v Viljandi Tulevik Fotbal
20 Led 14:00 UK PS Kemi v AC Kajaani Fotbal
20 Led 14:00 UK AEL Limassol v Omonia Nicosia Fotbal
20 Led 14:00 UK Asc 09 Dortmund v Wuppertaler Fotbal
20 Led 14:00 UK Thun v Breitenrain Fotbal
20 Led 14:00 UK FC Zbrojovka Brno v Nitra Fotbal
20 Led 14:00 UK Zilina II v Fotbal Trinec Fotbal
20 Led 14:00 UK Nafta Lendava v Maribor Fotbal
20 Led 14:30 UK M'gladbach v Augsburg Fotbal
20 Led 14:30 UK Hoffenheim v Leverkusen Fotbal
20 Led 14:30 UK Wolfsburg v Eintracht Frankfurt Fotbal
20 Led 14:30 UK Freiburg v Leipzig Fotbal
20 Led 14:30 UK Mainz v Stuttgart Fotbal
20 Led 14:30 UK Videoton Fehervar v Guizhou Renhe Fotbal
20 Led 14:30 UK LASK Linz v Yanbian Funde Fotbal
20 Led 14:30 UK Německo - Bundesliga: All 5 games which KO at 14:30 UK Fotbal
20 Led 15:00 UK Dunfermline v Greenock Morton Fotbal
20 Led 15:00 UK Albion v St Johnstone Fotbal
20 Led 15:00 UK Motherwell v Hamilton Fotbal
20 Led 15:00 UK Livingston v Falkirk Fotbal
20 Led 15:00 UK Dundee v Inverness Fotbal
20 Led 15:00 UK Celtic v Brechin Fotbal
20 Led 15:00 UK Peterhead v Dumbarton Fotbal
20 Led 15:00 UK East Fife v Brora Rangers Fotbal
20 Led 15:00 UK Alloa v Dundee Utd Fotbal
20 Led 15:00 UK Kilmarnock v Ross County Fotbal
20 Led 15:00 UK Ayr v Arbroath Fotbal
20 Led 15:00 UK Stoke v Huddersfield Fotbal
20 Led 15:00 UK Burnley v Man Utd Fotbal
20 Led 15:00 UK Arsenal v Crystal Palace Fotbal
20 Led 15:00 UK West Ham v Bournemouth Fotbal
20 Led 15:00 UK Everton v West Brom Fotbal
20 Led 15:00 UK Leicester v Watford Fotbal
20 Led 15:00 UK Tranmere v Maidenhead Fotbal
20 Led 15:00 UK Torquay v Bromley Fotbal
20 Led 15:00 UK Halifax v Leyton Orient Fotbal
20 Led 15:00 UK Guiseley v Barrow Fotbal
20 Led 15:00 UK Fylde v Macclesfield Fotbal
20 Led 15:00 UK Chester v Gateshead Fotbal
20 Led 15:00 UK Aldershot v Ebbsfleet United Fotbal
20 Led 15:00 UK Hartlepool v Wrexham Fotbal
20 Led 15:00 UK Boreham Wood v Dover Fotbal
20 Led 15:00 UK Maidstone v Eastleigh Fotbal
20 Led 15:00 UK Solihull v Woking Fotbal
20 Led 15:00 UK QPR v Middlesbrough Fotbal
20 Led 15:00 UK Leeds v Millwall Fotbal
20 Led 15:00 UK Sunderland v Hull Fotbal
20 Led 15:00 UK Wolves v Nottingham Forest Fotbal
20 Led 15:00 UK Fulham v Burton Fotbal
20 Led 15:00 UK Reading v Brentford Fotbal
20 Led 15:00 UK Aston Villa v Barnsley Fotbal
20 Led 15:00 UK Norwich v Sheff Utd Fotbal
20 Led 15:00 UK Bolton v Ipswich Fotbal
20 Led 15:00 UK Preston v Birmingham Fotbal
20 Led 15:00 UK Northampton v MK Dons Fotbal
20 Led 15:00 UK Plymouth v Wigan Fotbal
20 Led 15:00 UK Bristol Rovers v Bradford Fotbal
20 Led 15:00 UK Scunthorpe v Gillingham Fotbal
20 Led 15:00 UK Rotherham v Portsmouth Fotbal
20 Led 15:00 UK Charlton v Walsall Fotbal
20 Led 15:00 UK Wimbledon v Blackpool Fotbal
20 Led 15:00 UK Shrewsbury v Doncaster Fotbal
20 Led 15:00 UK Oxford v Bury Fotbal
20 Led 15:00 UK Rochdale v Southend Fotbal
20 Led 15:00 UK Fleetwood Town v Blackburn Fotbal
20 Led 15:00 UK Peterborough v Oldham Fotbal
20 Led 15:00 UK Luton v Morecambe Fotbal
20 Led 15:00 UK Coventry v Swindon Fotbal
20 Led 15:00 UK Stevenage v Carlisle Fotbal
20 Led 15:00 UK Yeovil v Chesterfield Fotbal
20 Led 15:00 UK Forest Green v Cambridge Fotbal
20 Led 15:00 UK Notts County v Exeter Fotbal
20 Led 15:00 UK Mansfield v Cheltenham Fotbal
20 Led 15:00 UK Accrington v Port Vale Fotbal
20 Led 15:00 UK Colchester v Grimsby Fotbal
20 Led 15:00 UK Crewe v Wycombe Fotbal
20 Led 15:00 UK Barnet v Lincoln Fotbal
20 Led 15:00 UK Stranraer v Raith Rovers Fotbal
20 Led 15:00 UK Valladolid v Sevilla At. Fotbal
20 Led 15:00 UK Doxa Katokopia v Alki Oroklini Fotbal
20 Led 15:00 UK Admira Wacker Modling v Tianjin Quanjian Fotbal
20 Led 15:00 UK Basel v Sturm Graz Fotbal
20 Led 15:00 UK RB Salzburg v FC Viktoria Plzeň Fotbal
20 Led 15:00 UK Shamrock v Cobh Ramblers Fotbal
20 Led 15:00 UK Anglie - Championship: All 10 games which KO at 15:00 UK Fotbal
20 Led 15:00 UK Anglie - Premier League: All 6 games which KO at 15:00 UK Fotbal
20 Led 15:00 UK Anglie - League 1: All 12 games which KO at 15:00 UK Fotbal
20 Led 15:00 UK Anglie - League 2: All 11 games which KO at 15:00 UK Fotbal
20 Led 15:00 UK Scottish League 2: All 4 games which KO at 15:00 UK Fotbal
20 Led 15:15 UK Atletico Madrid v Girona Fotbal
20 Led 15:15 UK Sporting Gijon B v Leioa Fotbal
20 Led 15:30 UK Teramo v Vicenza Fotbal
20 Led 15:30 UK Fermana v Sudtirol Fotbal
20 Led 15:30 UK Pordenone v Fano Fotbal
20 Led 15:30 UK FeralpiSalo v Sambenedettese Fotbal
20 Led 15:30 UK Bassano v Santarcangelo Fotbal
20 Led 15:30 UK Dynamo Kyiv v Haugesund Fotbal
20 Led 15:30 UK Mattersburg v Aarau Fotbal
20 Led 15:30 UK Tallinna Levadia U21 v Tartu antos Fotbal
20 Led 16:00 UK Nantes v Bordeaux Fotbal
20 Led 16:00 UK Fenerbahce v Goztepe Fotbal
20 Led 16:00 UK Rijeka v Gorica Fotbal
20 Led 16:00 UK Raufoss v Asker Fotbal
20 Led 17:00 UK Oviedo v Almeria Fotbal
20 Led 17:00 UK Cordoba v Albacete Fotbal
20 Led 17:00 UK Standard Liege v Eupen Fotbal
20 Led 17:00 UK Arenas v Izarra Fotbal
20 Led 17:00 UK Gernika v Pena Sport Fotbal
20 Led 17:00 UK Sociedad B v CD Vitoria Fotbal
20 Led 17:00 UK Anorthosis v Ethnikos Ach. Fotbal
20 Led 17:15 UK Švédsko v Francie Házená
20 Led 17:30 UK Man City v Newcastle Fotbal
20 Led 17:30 UK Sheff Wed v Cardiff Fotbal
20 Led 17:30 UK Roda JC v Twente Fotbal
20 Led 17:30 UK Hamburg v FC Koln Fotbal
20 Led 17:30 UK Villarreal v Levante Fotbal
20 Led 17:30 UK Triestina v Ravenna Fotbal
20 Led 17:30 UK Man City v Newcastle and Sheff Wed v Cardiff at 17:30 UK Fotbal
20 Led 18:00 UK Boavista (Bra) v Macae Fotbal
20 Led 18:00 UK Portuguesa RJ v Madureira Fotbal
20 Led 18:30 UK Mirassol v Sao Bento Fotbal
20 Led 18:30 UK Limerick v Galway Fotbal
20 Led 18:45 UK ADO Den Haag v VVV Venlo Fotbal
20 Led 18:45 UK PEC Zwolle v NAC Breda Fotbal
20 Led 18:45 UK Nizozemsko - Eredivisie: All 2 games which KO at 18:45 UK Fotbal
20 Led 19:00 UK Troyes v Lille Fotbal
20 Led 19:00 UK Amiens v Guingamp Fotbal
20 Led 19:00 UK Rennes v Angers Fotbal
20 Led 19:00 UK Montpellier v Toulouse Fotbal
20 Led 19:00 UK Strasbourg v Dijon Fotbal
20 Led 19:00 UK Lorca v Huesca Fotbal
20 Led 19:00 UK Waasland-Beveren v Sint Truiden Fotbal
20 Led 19:00 UK Oostende v Kortrijk Fotbal
20 Led 19:00 UK Nimes v Chateauroux Fotbal
20 Led 19:00 UK Fluminense RJ v Botafogo RJ Fotbal
20 Led 19:00 UK Francie - Ligue 1: All 5 games which KO at 19:00 UK Fotbal
20 Led 19:30 UK Lugo v Sporting Gijon Fotbal
20 Led 19:30 UK Mechelen v Zulte-Waregem Fotbal
20 Led 19:30 UK Siracusa v Rende Fotbal
20 Led 19:45 UK Vitesse v Heerenveen Fotbal
20 Led 19:45 UK Las Palmas v Valencia Fotbal
20 Led 19:45 UK Vitesse v Heerenveen and Las Palmas v Valencia at 19:45 UK Fotbal
20 Led 20:00 UK Estudiantes de Merida v Carabobo Fotbal
20 Led 21:00 UK Sao Paulo v Novorizontino SP Fotbal
20 Led 21:30 UK Sport Recife v Afogados Ingazeira PE Fotbal
20 Led 22:00 UK Independiente Santa Fe v Deportivo Cali Fotbal
20 Led 23:00 UK Ferroviario v Ituano Fotbal
20 Led 23:00 UK Legia Warsaw v Atletico Nacional de Medellin Fotbal

Neděle, 21 Led 18
Čas Zápas Sport
21 Led 01:10 UK San Lorenzo v Gimnasia La Plata Fotbal
21 Led 10:30 UK Konyaspor v Trabzonspor Fotbal
21 Led 10:30 UK Sivasspor v Akhisar Fotbal
21 Led 10:30 UK Osasuna B v Burgos Fotbal
21 Led 11:00 UK Alaves v Leganes Fotbal
21 Led 11:00 UK Marbella v Extremadura Fotbal
21 Led 11:00 UK Tudelano v Amorebieta Fotbal
21 Led 11:00 UK Lealtad v Caudal Fotbal
21 Led 11:00 UK UCAM Murcia v Jumilla Fotbal
21 Led 11:00 UK Villanovense v Las Palmas II Fotbal
21 Led 11:00 UK Melilla v Cartagena Fotbal
21 Led 11:00 UK Linense v Lorca Fotbal
21 Led 11:00 UK Mallorca v Atl Baleares Fotbal
21 Led 11:00 UK Formentera v Saguntino Fotbal
21 Led 11:00 UK Ebro v Llagostera Fotbal
21 Led 11:00 UK Deportivo La Coruna B v Ferrol Fotbal
21 Led 11:30 UK Sparta Rotterdam v Excelsior Fotbal
21 Led 11:30 UK Atalanta v Napoli Fotbal
21 Led 12:00 UK Fraserburgh v Rangers Fotbal
21 Led 13:00 UK Meppen v Preussen Munster Fotbal
21 Led 13:00 UK W Bremen 2 v Wurzburger Kickers Fotbal
21 Led 13:00 UK Bursaspor v Istanbul Basaksehir Fotbal
21 Led 13:00 UK Nea Salamis v Pafos FC Fotbal
21 Led 13:30 UK Ajax v Feyenoord Fotbal
21 Led 13:30 UK Willem II v Groningen Fotbal
21 Led 13:30 UK Antwerp v Club Brugge Fotbal
21 Led 13:30 UK Sicula Leonzio v Trapani Fotbal
21 Led 13:30 UK Lecce v Catania Fotbal
21 Led 13:30 UK Fondi v Virtus Francavilla Fotbal
21 Led 13:30 UK Akragas v Monopoli Fotbal
21 Led 13:30 UK Ponte San Pietro v Lecco Fotbal
21 Led 13:30 UK ASD Varesina Calcio v GS Arconatese 1926 Fotbal
21 Led 13:30 UK ASD Oltrepovoghera v Castellazzo Bormida Fotbal
21 Led 13:30 UK Casale v ASD Borgaro 1965 Fotbal
21 Led 13:30 UK Gozzano v USD 1913 Seregno Calcio Fotbal
21 Led 13:30 UK Como v Derthona Fotbal
21 Led 13:30 UK Olginatese v Pavia Fotbal
21 Led 13:30 UK ASD Bra v Borgosesia Fotbal
21 Led 13:30 UK Pro Sesto v Varese Fotbal
21 Led 13:30 UK US Inveruno v Chieri 1955 Fotbal
21 Led 13:30 UK Caratese v Caronnese Fotbal
21 Led 13:30 UK Virtus Bergamo v Darfo Baorio Fotbal
21 Led 13:30 UK Crema 1908 v ASD Calcio Romanese Fotbal
21 Led 13:30 UK Pro Patria v USD Grumellese Calcio Fotbal
21 Led 13:30 UK Ciserano v Trento Calcio 1921 Fotbal
21 Led 13:30 UK Lumezzane v US Levico Terme Fotbal
21 Led 13:30 UK USD Caravaggio v Ciliverghe Mazzano Fotbal
21 Led 13:30 UK DRO Calcio v Rezzato Fotbal
21 Led 13:30 UK Scanzorosciate Calcio v US Pergolettese Fotbal
21 Led 13:30 UK USD Adriese 1906 v Polisportiva Tamai Fotbal
21 Led 13:30 UK Cjarlins Muzane v ACD Campodarsego Calcio Fotbal
21 Led 13:30 UK Virtus Vecomp Verona v Union Arzignanochiampo Fotbal
21 Led 13:30 UK Chioggia v Union Ripa La Fenadora Fotbal
21 Led 13:30 UK Legnago v Delta Porto Tolle Fotbal
21 Led 13:30 UK Montebelluna v Mantova Fotbal
21 Led 13:30 UK Abano Calcio Srl v FC Calvi Noale Fotbal
21 Led 13:30 UK Ambrosiana v Este Fotbal
21 Led 13:30 UK Belluno v ASD Liventina Fotbal
21 Led 13:30 UK Mezzolara v Sammaurese Fotbal
21 Led 13:30 UK Fiorenzuola v Tuttocuoio Fotbal
21 Led 13:30 UK Rimini v Pianese Fotbal
21 Led 13:30 UK Montevarchi Calcio Aquila v Forli Fotbal
21 Led 13:30 UK SC Trestina v Villabiagio Fotbal
21 Led 13:30 UK VF Colligiana v Lentigione Calcio Fotbal
21 Led 13:30 UK Romagna v Sangiovannivaldarno Fotbal
21 Led 13:30 UK Correggese v ACD Castelvetro Fotbal
21 Led 13:30 UK Imolese Calcio v Vigor Carpaneto 1922 Fotbal
21 Led 13:30 UK Vivialtoteveresansepolcro v Sasso Marconi 1924 Fotbal
21 Led 13:30 UK Massese v Savona Fotbal
21 Led 13:30 UK Sestri Levante v Ghivizzano Borgoamozzano Fotbal
21 Led 13:30 UK Rignanese v Ponsacco 1920 Ssd Fotbal
21 Led 13:30 UK Valdinievole Montecatini v ASD Seravezza Pozzi Calcio Fotbal
21 Led 13:30 UK Real Forte Querceta v Lavagnese Fotbal
21 Led 13:30 UK Argentina S.r.l. v FBC Finale Fotbal
21 Led 13:30 UK Scandicci v SSD Unione Sanremo Fotbal
21 Led 13:30 UK ASD Albissola 2010 v Ligorna 1922 Fotbal
21 Led 13:30 UK Viareggio v San Donato Tavarnelle Fotbal
21 Led 13:30 UK S.nicolocalcio Teramo v Francavilla Calcio 1927 Fotbal
21 Led 13:30 UK Vastese Calcio 1902 v ASD Pineto Calcio Fotbal
21 Led 13:30 UK Olympia Agnonese v Castelfidardo Fotbal
21 Led 13:30 UK AC Sangiustese v Recanatese Fotbal
21 Led 13:30 UK Monticelli v Avezzano Calcio Fotbal
21 Led 13:30 UK Vis Pesaro 1898 v San Marino Calcio Fotbal
21 Led 13:30 UK Nerostellati Pratola v L Aquila Fotbal
21 Led 13:30 UK Fabriano Cerreto v Citta Di Campobasso Fotbal
21 Led 13:30 UK Jesina Calcio v Matelica Fotbal
21 Led 13:30 UK Lupa Roma v ASD Anziolavinio Fotbal
21 Led 13:30 UK SFF Atletico v ASD Trastevere Fotbal
21 Led 13:30 UK Latina v SS Cassino Fotbal
21 Led 13:30 UK Albalonga v Nuorese Calcio 1930 Fotbal
21 Led 13:30 UK Latte Dolce Calcio v FC Rieti Fotbal
21 Led 13:30 UK Aprilia v Lanusei Calcio Fotbal
21 Led 13:30 UK Tortoli 1953 v AS Ostia Mare Fotbal
21 Led 13:30 UK San Teodoro v Nuova Monterosi Fotbal
21 Led 13:30 UK Virtus Flaminia v Budoni Fotbal
21 Led 13:30 UK Potenza SC v Torre Neapolis Fotbal
21 Led 13:30 UK FC Francavilla v Gravina Fotbal
21 Led 13:30 UK AS Pomigliano v Sporting Fulgor Fotbal
21 Led 13:30 UK Aversa Normanna v Cavese Fotbal
21 Led 13:30 UK Audace Cerignola v Citta DI Gragnano Fotbal
21 Led 13:30 UK San Severo v Nardo Calcio Fotbal
21 Led 13:30 UK Nerostellati Frattese v AZ Picerno Fotbal
21 Led 13:30 UK Team Altamura v Manfredonia Calcio Fotbal
21 Led 13:30 UK Sarnese v Taranto Fotbal
21 Led 13:30 UK Vibonese v Gela Fotbal
21 Led 13:30 UK Igea Virtus Barcellona v Nocerina Fotbal
21 Led 13:30 UK Roccella v Acireale Fotbal
21 Led 13:30 UK Palazzolo v A.s.d. Sancataldese Calcio Fotbal
21 Led 13:30 UK Messina v ASD Cittanovese Fotbal
21 Led 13:30 UK Troina v Gelbison Vallo Della Lucania Fotbal
21 Led 13:30 UK US Palmese 1912 v Paceco 1976 Fotbal
21 Led 13:30 UK ASC Ebolitana 1925 v Isola Capo Rizzuto Fotbal
21 Led 13:30 UK Ercolanese 1924 v Portici 1906 Fotbal
21 Led 13:30 UK Pisa v Monza Fotbal
21 Led 13:30 UK Prato v Cuneo Fotbal
21 Led 13:30 UK Alessandria v PRO Piacenza Fotbal
21 Led 13:30 UK Pistoiese v Arezzo Fotbal
21 Led 13:30 UK Giana Erminio v Pontedera Fotbal
21 Led 13:30 UK Nizozemsko - Eredivisie: All 2 games which KO at 13:30 UK Fotbal
21 Led 14:00 UK Nice v St Etienne Fotbal
21 Led 14:00 UK Udinese v Spal Fotbal
21 Led 14:00 UK Lazio v Chievo Fotbal
21 Led 14:00 UK Sampdoria v Fiorentina Fotbal
21 Led 14:00 UK Bologna v Benevento Fotbal
21 Led 14:00 UK Verona v Crotone Fotbal
21 Led 14:00 UK Sassuolo v Torino Fotbal
21 Led 14:00 UK Modena v Reggiana Fotbal
21 Led 14:00 UK APOEL Nicosia v AEK Larnaca Fotbal
21 Led 14:00 UK Itálie - Serie A: All 6 games which KO at 14:00 UK Fotbal
21 Led 14:05 UK Hearts v Hibernian Fotbal
21 Led 14:30 UK Bayern Munich v Werder Bremen Fotbal
21 Led 15:00 UK Cordoba B v San Fernando Fotbal
21 Led 15:00 UK Seinajoen JK v PK Keski-Uusimaa Fotbal
21 Led 15:15 UK Real Madrid v Deportivo La Coruna Fotbal
21 Led 15:30 UK Reggina v Paganese Fotbal
21 Led 15:30 UK Juve Stabia v Catanzaro Fotbal
21 Led 15:30 UK Olot v Badalona Fotbal
21 Led 15:30 UK Navalcarnero v Fuenlabrada Fotbal
21 Led 15:45 UK Heracles v PSV Eindhoven Fotbal
21 Led 15:45 UK Coruxo v Rayo Majadahonda Fotbal
21 Led 16:00 UK Southampton v Tottenham Fotbal
21 Led 16:00 UK Monaco v Metz Fotbal
21 Led 16:00 UK Antalyaspor v Besiktas Fotbal
21 Led 16:00 UK Ejido v Real Murcia Fotbal
21 Led 16:00 UK Talavera v Reyes Fotbal
21 Led 16:00 UK Pontevedra v Cerceda Fotbal
21 Led 16:00 UK Guijuelo v Toledo Fotbal
21 Led 16:00 UK Recreativo de Huelva v Badajoz Fotbal
21 Led 16:00 UK Merida v Granada B Fotbal
21 Led 16:00 UK Elche v Real Zaragoza B Fotbal
21 Led 16:00 UK Logrones v Barakaldo Fotbal
21 Led 16:00 UK Mirandes v Racing Santander Fotbal
21 Led 16:00 UK Lleida v Peralada Fotbal
21 Led 16:00 UK Segoviana v Bouzas Fotbal
21 Led 16:00 UK Ponferradina v Real Madrid Castilla Fotbal
21 Led 16:00 UK Ecija v Betis B Fotbal
21 Led 16:00 UK Ce Sabadell v Hercules Fotbal
21 Led 16:00 UK Aris Limassol v Apollon Limassol Fotbal
21 Led 16:00 UK Southampton v Tottenham and Monaco v Metz at 16:00 UK Fotbal
21 Led 16:00 UK Portuguese Primeira Liga: All 2 games which KO at 16:00 UK Fotbal
21 Led 17:00 UK Schalke v Hannover Fotbal
21 Led 17:00 UK Genk v Anderlecht Fotbal
21 Led 17:00 UK Cagliari v AC Milan Fotbal
21 Led 17:00 UK Cornella v Alcoyano Fotbal
21 Led 17:00 UK Mariehamn v Honka Fotbal
21 Led 17:00 UK Cagliari v AC Milan and Schalke v Hannover at 17:00 UK Fotbal
21 Led 17:30 UK Real Sociedad v Celta Vigo Fotbal
21 Led 18:00 UK Alcorcon v Cadiz Fotbal
21 Led 18:00 UK Tenerife v Barcelona B Fotbal
21 Led 18:00 UK Numancia v Rayo Vallecano Fotbal
21 Led 18:00 UK Gimnastic v Reus Fotbal
21 Led 18:00 UK Osasuna v Leonesa Fotbal
21 Led 18:30 UK Bangu v Volta Redonda Fotbal
21 Led 19:00 UK Gent v Lokeren Fotbal
21 Led 19:00 UK Botofogo Sp v Palmeiras Fotbal
21 Led 19:00 UK Vasco da Gama v Nova Iguacu Fotbal
21 Led 19:00 UK Central v Nautico Fotbal
21 Led 19:00 UK Vitoria-PE v Salgueiro Fotbal
21 Led 19:00 UK Belo Jardim v Flamengo De Arcoverde PE Fotbal
21 Led 19:00 UK America-PE v Santa Cruz Fotbal
21 Led 19:30 UK Casertana v Fidelis Andria Fotbal
21 Led 19:30 UK Cosenza v Matera Fotbal
21 Led 19:30 UK FYROM v Španělsko Házená
21 Led 19:45 UK Real Betis v Barcelona Fotbal
21 Led 19:45 UK Inter Milan v Roma Fotbal
21 Led 19:45 UK Real Betis v Barcelona and Inter Milan v Roma at 19:45 UK Fotbal
21 Led 20:00 UK Lyon v Paris Saint-Germain Fotbal
21 Led 21:30 UK Santo Andre v Red Bull Brasil Fotbal
21 Led 21:30 UK Ponte Preta v CA Linense Fotbal
21 Led 21:30 UK Sao Caetano v Corinthians Fotbal
21 Led 22:15 UK Flamengo v Cabofriense Fotbal

Pondělí, 22 Led 18
Čas Zápas Sport
22 Led 00:30 UK USA Women v Denmark Women Fotbal
22 Led 01:10 UK Boca Juniors v River Plate Fotbal
22 Led 15:00 UK Israel Women v Finland Women Fotbal
22 Led 17:00 UK Kayserispor v Galatasaray Fotbal
22 Led 19:30 UK Erfurt v Magdeburg Fotbal
22 Led 19:30 UK Albinoleffe v Renate Fotbal
22 Led 19:45 UK Juventus v Genoa Fotbal
22 Led 19:45 UK Lucchese v Livorno Fotbal
22 Led 20:00 UK Swansea v Liverpool Fotbal
22 Led 20:00 UK Eibar v Malaga Fotbal

Úterý, 23 Led 18
Čas Zápas Sport
23 Led 17:30 UK Bochum v Duisburg Fotbal
23 Led 18:00 UK Troyes v St Etienne Fotbal
23 Led 18:00 UK Colomiers v Sochaux Fotbal
23 Led 18:00 UK Granville v Concarneau Fotbal
23 Led 18:00 UK Canet Roussillon v Caen Fotbal
23 Led 18:00 UK Paris Saint-Germain v Guingamp Fotbal
23 Led 18:00 UK Montpellier v Lorient Fotbal
23 Led 18:00 UK Chateauroux v Chambly Thelle Fotbal
23 Led 18:00 UK Nantes v Auxerre Fotbal
23 Led 18:00 UK Fc Saint-Lo Manche v Les Herbiers Fotbal
23 Led 18:00 UK Strasbourg v Lille Fotbal
23 Led 18:00 UK Monaco v Lyon Fotbal
23 Led 18:00 UK Epinal v Marseille Fotbal
23 Led 18:00 UK Tours v Metz Fotbal
23 Led 18:00 UK Biesheim v Grenoble Fotbal
23 Led 18:00 UK Saint Brieuc v Lens Fotbal
23 Led 18:00 UK Bourg-en-Bresse v Toulouse Fotbal
23 Led 19:30 UK Burgess Hill v Harlow Fotbal
23 Led 19:30 UK Holstein Kiel v Union Berlin Fotbal
23 Led 19:30 UK Ingolstadt v Sandhausen Fotbal
23 Led 19:30 UK Nurnberg v Regensburg Fotbal
23 Led 19:30 UK Mouscron v Kortrijk Fotbal
23 Led 19:30 UK Sint Truiden v Mechelen Fotbal
23 Led 19:30 UK Zulte-Waregem v Standard Liege Fotbal
23 Led 19:45 UK Partick v Celtic Fotbal
23 Led 19:45 UK Gateshead v Woking Fotbal
23 Led 19:45 UK Fylde v Maidstone Fotbal
23 Led 19:45 UK Chester v Hartlepool Fotbal
23 Led 19:45 UK Shrewsbury v Charlton Fotbal
23 Led 19:45 UK Rotherham v Bradford Fotbal
23 Led 19:45 UK Scunthorpe v Doncaster Fotbal
23 Led 19:45 UK Newport v Morecambe Fotbal
23 Led 19:45 UK Mansfield v Lincoln Fotbal
23 Led 19:45 UK Notts County v Crawley Fotbal
23 Led 19:45 UK Leamington v Gainsborough Fotbal
23 Led 19:45 UK Kidderminster v FC United of Manchester Fotbal
23 Led 19:45 UK Blyth Spartans v Alfreton Town Fotbal
23 Led 19:45 UK Hemel Hempstead v Chelmsford Fotbal
23 Led 19:45 UK Met Police v Tonbridge Angels Fotbal
23 Led 19:45 UK Dorking v Billericay Fotbal
23 Led 19:45 UK Lowestoft v Hendon Fotbal
23 Led 19:45 UK Dulwich Hamlet v Wingate and Finchley Fotbal
23 Led 19:45 UK Folkestone Invicta v Kingstonian Fotbal
23 Led 19:45 UK Margate v Thurrock Fotbal
23 Led 19:45 UK Brightlingsea v Leatherhead Fotbal
23 Led 19:45 UK Marine v Shaw Lane Fotbal
23 Led 19:45 UK Lancaster City v Nantwich Fotbal
23 Led 19:45 UK Coalville v Stafford Rangers Fotbal
23 Led 19:45 UK Farsley v Matlock Fotbal
23 Led 19:45 UK Ashton Utd v Stourbridge Fotbal
23 Led 19:45 UK Hednesford v Buxton Fotbal
23 Led 19:45 UK Barwell v Grantham Fotbal
23 Led 19:45 UK Dunstable v Weymouth Fotbal
23 Led 19:45 UK Biggleswade v Hereford Fotbal
23 Led 19:45 UK Gosport v Chesham Utd Fotbal
23 Led 19:45 UK Royston Town v St Neots Town Fotbal
23 Led 19:45 UK Basingstoke v Slough Fotbal
23 Led 20:00 UK Institute v PSNI Fotbal
23 Led 20:30 UK Sevilla v Atletico Madrid Fotbal
23 Led 20:45 UK Vitoria Setubal v Oliveirense Fotbal

Středa, 24 Led 18
Čas Zápas Sport
24 Led 05:00 UK Eastern Suburbs (NZ) v Auckland City Fotbal
24 Led 13:30 UK Roma U19 v Torino U19 Fotbal
24 Led 13:30 UK AC Milan U19 v Atalanta U19 Fotbal
24 Led 13:30 UK Piacenza v Robur Siena Fotbal
24 Led 15:00 UK AEK Larnaca v Aris Limassol Fotbal
24 Led 16:00 UK APOEL Nicosia v Apollon Limassol Fotbal
24 Led 17:30 UK Darmstadt v Kaiserslautern Fotbal
24 Led 17:30 UK Lazio v Udinese Fotbal
24 Led 18:00 UK Alaves v Valencia Fotbal
24 Led 19:30 UK Heidenheim v Braunschweig Fotbal
24 Led 19:30 UK Arminia Bielefeld v Greuther Furth Fotbal
24 Led 19:30 UK Fortuna Dusseldorf v Aue Fotbal
24 Led 19:30 UK Antwerp v Gent Fotbal
24 Led 19:30 UK Anderlecht v Waasland-Beveren Fotbal
24 Led 19:30 UK Eupen v Charleroi Fotbal
24 Led 19:30 UK Lokeren v Genk Fotbal
24 Led 19:45 UK Hamilton v Hearts Fotbal
24 Led 19:45 UK Rangers v Aberdeen Fotbal
24 Led 19:45 UK Dundee v Hibernian Fotbal
24 Led 19:45 UK Motherwell v Ross County Fotbal
24 Led 19:45 UK Kilmarnock v St Johnstone Fotbal
24 Led 19:45 UK Sampdoria v Roma Fotbal
24 Led 20:30 UK Real Madrid v Leganes Fotbal
24 Led 20:45 UK Sporting Lisbon v Porto Fotbal

Čtvrtek, 25 Led 18
Čas Zápas Sport
25 Led 19:30 UK Dynamo Dresden v St Pauli Fotbal
25 Led 19:30 UK Club Brugge v Oostende Fotbal
25 Led 20:30 UK Barcelona v Espanyol Fotbal

Upozornění - vaše sázka nebyla umístěna!

Prohlédněte si, prosím, níže uvedenou nabídku a zaškrtněte části sázky, které byste si přáli umístit, a to ještě předtím, než kliknete na umístění sázky.
Následující nabídka je na vaši požadovanou sázku:
Můžeme vám dát dodatečnou nabídku:
Anitmated Timer

?

Sázkový tiket

arrowZahrnuto v násobcích Vymazat tiket

Načítání...
Váš sázkový tiket je v současné době prázdný
Ověření vydavatele karty - vyplňte, prosím, požadovaná políčka
Čekejte, prosím
Čekejte, prosím, zatímco je vaše sázka umísťována
Please Wait
Zpoždění sázky
Čekejte, prosím, zatímco je vaše sázka odkazována k obchodníkovi pro schválení

Toto je časově omezená nabídka - Klikněte, prosím, na Umístit sázku pro souhlas nebo na Odmítnout nabídku pro odmítnutí

Zpoždění sázky
Zbývající čas

?

Akumulátory / Násobky

?

Forecasts / Tricasts

?

Permed Forecast / Tricast možnosti

Všechny sázky jsou akceptovány dle sázkových pravidel WilliamHill, tak jak jsou publikovány na stránkách.

Need Help? Contact Customer Services

Jsou k dispozici sázky zdarma

Všechny sázky jsou akceptovány dle sázkových pravidel WilliamHill, tak jak jsou publikovány na stránkách.


KASINO
BONUS 200€ KAŽDÉMU HRÁČI
HRÁT TEĎ
Zahrajte si poker
STATISTIKY
EVROPSKÝ & MEZINÁRODNÍ FOTBAL
ARCHIV
Untitled Document

Živé sázení William Hill pokrývá všechny hlavní fotbalové ligy a spoustu dalších důležitých sportů. V průběhu hry se všechno rychle mění a ti, kdo dokáží takových změn využít, mohou s minimálním úsilím získat značné částky.


Na všechny hry sázíte v reálném čase a existuje i možnost zajistit si zisk ještě před koncem zápasu! Trochu se tím snižuje výhra, ale ať už se v poslední minutě stane cokoli, nebude to mít na výsledek sázky vliv.