Bet on the best Canadian sports with William Hill, the top online gambling site. Enjoy great casino and poker games and a fantastic new player bonus.


William Hill Products

Skip to main content

Log In
Remember Me? Lost your login details?

Schedule

Tuesday, 30 May 17
Time Match Sport
Live At 07:30 UK Aziz Dadabaev v Roman Blokhin Tennis
Live At 07:30 UK Grigoriy Korobeynikov v Markos Kalovelonis Tennis
Live At 07:30 UK Vishnu Vardhan v Saidalo Saidkarimov Tennis
Live At 07:30 UK Timur Khabibulin v Temur Ismailov Tennis
Live At 07:30 UK Ksenia Palkina v Alina Silich Tennis
Live At 07:30 UK Beatrice Gumulya v Anna Morgina Tennis
Live At 08:00 UK Osmancan Soyler v Julien Cagnina Tennis
Live At 08:00 UK Jordan Correia v Christopher Diaz-Figueroa Tennis
Live At 08:00 UK Maciej Smola v George Botezan Tennis
Live At 08:00 UK Thomas Schwencke Lindqvist v Sergio Martos Gornes Tennis
Live At 08:00 UK Mirabelle Njoze v Yulia Kulikova Tennis
Live At 08:00 UK Lisa-Marie Maetschke v Valerie Quiceno Tennis
Live At 08:00 UK Daiana Negreanu v Jennifer Luikham Tennis
Live At 09:00 UK Atromitos Athens U20 v PAE Kerkira U20 Soccer
Live At 09:00 UK Platanias U20 v Iraklis Thessaloniki U20 Soccer
Live At 09:00 UK Sabina Sharipova v Mariam Bolkvadze Tennis
Live At 09:00 UK Yuliya Hatouka v Valeriya Strakhova Tennis
Live At 09:00 UK Dhruthi Tatachar Venugopal v Komola Umarova Tennis
Live At 09:00 UK Sagadat Ayap v Islom Anvarkhodjaev Tennis
Live At 09:00 UK Vladimir Polyakov v Denis Matsukevitch Tennis
Live At 09:00 UK Youssef Hossam v Daniiar Duldaev Tennis
Live At 09:00 UK Franco Agamenone v Mike Urbanija Tennis
Live At 09:00 UK Danylo Kalenichenko v Nik Razborsek Tennis
Live At 09:00 UK Thales Turini v Francesco Vilardo Tennis
Live At 09:00 UK Filip Brtnicky v Marek Jaloviec Tennis
Live At 09:00 UK Dennis Novak v Patrick Mayer Tennis
Live At 09:00 UK Michael Vrbensky v Adrien Bossel Tennis
Live At 09:00 UK Riccardo Maiga v Pascal Meis Tennis
Live At 09:00 UK Luca Nagymihaly v Isidora Zivkovic Tennis
Live At 09:00 UK Satsuki Takamura v Petra Januskova Tennis
Live At 09:00 UK Ani Vangelova v Ana Bianca Mihaila Tennis
Live At 09:30 UK Lloyd Harris v Pavel Krainik Tennis
Live At 09:30 UK Cengiz Aksu v Hanyi Liu Tennis
Live At 09:30 UK Andrey Chepelev v David Perez Sanz Tennis
Live At 09:30 UK Piia Suomalainen v Daria Kuczer Tennis
Live At 09:30 UK Agne Cepelyte v Karoline Kurz Tennis
Live At 09:30 UK Emiliana Arango v Julia Stamatova Tennis
Live At 09:30 UK Cemre Anil v Magdalena Stoilkovska Tennis
Live At 09:30 UK Pedro Martinez v Roberto Marcora Tennis
Live At 09:30 UK Enrico Dalla valle v Maverick Banes Tennis
Live At 09:30 UK Jeremy Jahn v Andrea Collarini Tennis
Live At 10:00 UK Zorya Lugansk U21 v Olimpik-D Donetsk U21 Soccer
Live At 10:00 UK Alize Cornet v Timea Babos Tennis
Live At 10:00 UK Mona Barthel v Tsvetana Pironkova Tennis
Live At 10:00 UK Sorana Cirstea v Shuai Peng Tennis
Live At 10:00 UK Maria Sakkari v Carla Suarez Navarro Tennis
Live At 10:00 UK Alexandr Dolgopolov v Carlos Berlocq Tennis
Live At 10:00 UK Johanna Konta v Su-Wei Hsieh Tennis
Live At 10:00 UK Ernesto Escobedo v Denis Istomin Tennis
Live At 10:00 UK Laurent Lokoli v Martin Klizan Tennis
Live At 10:00 UK Philipp Kohlschreiber v Nick Kyrgios Tennis
Live At 10:00 UK Elina Svitolina v Yaroslava Shvedova Tennis
Live At 10:00 UK Miyu Kato v Taylor Townsend Tennis
Live At 10:00 UK Guido Pella v Juan Martin del Potro Tennis
Live At 10:00 UK Andrej Martin v Jan Satral Tennis
Live At 10:00 UK Laslo Djere v Blake Mott Tennis
Live At 10:00 UK Gerald Melzer v Edoardo Eremin Tennis
Live At 10:00 UK Aleksandra Kuznetsova v Verena Hofer Tennis
Live At 10:00 UK Eduarda Piai v Lou Brouleau Tennis
Live At 10:00 UK Kareem Allaf v Elliot Benchetrit Tennis
Live At 10:00 UK Juan Ignacio Ameal v Pedro Sakamoto Tennis
Live At 10:00 UK Anastasiya Shoshyna v Eden Silva Tennis
Live At 10:00 UK Claudia Cianci v Britt Geukens Tennis
Live At 10:00 UK Ola Abou Zekry v Andrea Ka Tennis
Live At 10:30 UK Leichhardt Tigers v Raiders Soccer
Live At 10:30 UK Hellenic v Darwin Olympic Soccer
Live At 10:30 UK Peninsula Power v Logan Lightning Soccer
Live At 10:30 UK Mohit Mayur Jayaprakash v N.Sriram Balaji Tennis
Live At 10:30 UK Anna Kubareva v Akgul Amanmuradova Tennis
Live At 10:30 UK Tomislav Brkic v Domagoj Biljesko Tennis
Live At 10:30 UK Lucas Gomez v Evan King Tennis
Live At 10:30 UK Milan Drinic v Darko Jandric Tennis
Live At 10:30 UK Lenny Hampel v Tomas Papik Tennis
Live At 10:30 UK Matej Vocel v Tomas Liska Tennis
Live At 10:30 UK Rebeka Stolmar v Angelique Svinos Tennis
Live At 10:30 UK Alessia Dario v Kristina Schmiedlova Tennis
Live At 10:30 UK Bojana Markovic v Bianka Bekefi Tennis
Live At 11:00 UK Dinamo Kiev U21 v Chernomorets U21 Soccer
Live At 11:00 UK Dnipro Dnjepropetrovsk U21 v Volyn Lutsk U21 Soccer
Live At 11:00 UK Stal-D Dniprodzerzhinsk U21 v Vorskla Poltava U21 Soccer
Live At 11:00 UK Kawasaki v Muang Thong Utd Soccer
Live At 11:00 UK Kashima v Guangzhou Evergrande Soccer
Live At 11:00 UK Mohun Bagan U19 v Pune U19 Soccer
Live At 11:00 UK North Star v The Gap Soccer
Live At 11:00 UK Corrado Summaria v Walter Trusendi Tennis
Live At 11:00 UK Vaclav Safranek v Sebastian Fanselow Tennis
Live At 11:30 UK Francesca Bullani v Mallaurie Noel Tennis
Live At 11:30 UK Chelsea Vanhoutte v Veronica Napolitano Tennis
Live At 11:30 UK Ioana Diana Pietroiu v Lucrezia Stefanini Tennis
Live At 11:30 UK Arabela Fernandez Rabener v Francisca Jorge Tennis
Live At 12:00 UK South Korea v Portugal U20 Soccer
Live At 12:00 UK Slovacko Youth v Sparta Prague Youth Soccer
Live At 12:00 UK Karpaty Lviv U21 v Shakhtar Donetsk U21 Soccer
Live At 12:00 UK Barbora Strycova v Alison Riske Tennis
Live At 12:00 UK Thanasi Kokkinakis v Kei Nishikori Tennis
Live At 12:00 UK Kevin Anderson v Malek Jaziri Tennis
Live At 12:00 UK Marcos Baghdatis v Nicolas Almagro Tennis
Live At 12:00 UK Sam Querrey v Hyeon Chung Tennis
Live At 12:00 UK Ashleigh Barty v Madison Keys Tennis
Live At 12:00 UK Stan Wawrinka v Jozef Kovalik Tennis
Live At 12:00 UK Kateryna Bondarenko v Petra Martic Tennis
Live At 12:00 UK Roberto Carballes Baena v Cedrik-Marcel Stebe Tennis
Live At 12:00 UK Salvatore Caruso v Blaz Rola Tennis
Live At 12:00 UK Marton Fucsovics v Federico Coria Tennis
Live At 12:00 UK Elmar Ejupovic v Gabriel Donev Tennis
Live At 12:00 UK Michel Vernier v Eduard Guell Bartrina Tennis
Live At 12:30 UK Gianni Mina v Guilherme Clezar Tennis
Live At 12:30 UK Sumit Nagal v Dragos Dima Tennis
Live At 12:30 UK Marco Bortolotti v Alexander Weis Tennis
Live At 13:00 UK Metallurg Bekabad v Kokand 1912 Soccer
Live At 13:00 UK Kajsa Rinaldo Persson v Sofia Haydee Nicolini Tennis
Live At 13:00 UK Kevin Portmann v Riccardo Sinicropi Tennis
Live At 13:30 UK Fsm v Strogino-M Soccer
Live At 13:30 UK Home Utd v Global FC Soccer
Live At 14:00 UK FC Alashkert 2 v Shirak Gyumri B Soccer
Live At 14:00 UK Samegrelo Chkorotsku v Margveti 2006 Soccer
Live At 14:00 UK Odishi v Imereti Khoni Soccer
Live At 14:00 UK Sulori Vani v Sapovnela Soccer
Live At 14:00 UK Mark Stars Tbilisi v Gori Soccer
Live At 14:00 UK Sirius U21 v Sundsvall U21 Soccer
Live At 14:00 UK Express v Kcc Soccer
Live At 14:00 UK Rampla Juniors Reserves v Sud America Reserves Soccer
Live At 14:00 UK Kyle Edmund v Gastao Elias Tennis
Live At 14:00 UK Andy Murray v Andrey Kuznetsov Tennis
Live At 14:00 UK Nao Hibino v Caroline Garcia Tennis
Live At 14:00 UK Jan-Lennard Struff v Tomas Berdych Tennis
Live At 14:00 UK Radu Albot v Jeremy Chardy Tennis
Live At 14:00 UK Naomi Osaka v Alison Van Uytvanck Tennis
Live At 14:00 UK Karen Khachanov v Nicolas Jarry Tennis
Live At 14:00 UK Marketa Vondrousova v Amandine Hesse Tennis
Live At 14:00 UK Matteo Donati v Joao Souza Tennis
Live At 14:00 UK Joao Domingues v Uladzimir Ignatik Tennis
Live At 14:00 UK Leonardo Mayer v Inigo Cervantes Tennis
Live At 14:00 UK Talya Zandberg v Sarah-Rebecca Sekulic Tennis
Live At 14:00 UK Ana Sofia Sanchez v Victoria Ariadna Beccio Tennis
Live At 14:00 UK Maria Florencia Urrutia v Lourdes Ramalle Tennis
Live At 14:00 UK Daniela Macarena Lopez v Andrea Agostina Farulla Di Palma Tennis
Live At 14:00 UK Mara Schmidt v Naomi Totka Tennis
Live At 15:00 UK Pfc-D Oleksandria U21 v Zirka Kirovohrad U21 Soccer
Live At 15:00 UK Intersport Aroma v Spicul Soccer
Live At 15:00 UK Edinet v Gagauziya Soccer
Live At 15:00 UK Prut Leova v Codru Lazora Soccer
Live At 15:00 UK Sfintul Gheorghe v Victoria Soccer
Live At 15:00 UK Real Succes v Sparta Soccer
Live At 15:00 UK San Telmo Reserves v Riestra Reserves Soccer
Live At 15:30 UK Fortuna Mfou v Panthere Du Nde Soccer
Live At 15:30 UK Matelots v Cosmos De Bafia Soccer
Live At 16:00 UK Ivory Coast U20 v Bahrain U20 Soccer
Live At 16:00 UK FC Infonet v Nomme Kalju Soccer
Live At 16:00 UK Dinamo Kirov v FK Zenit Izhevsk Soccer
Live At 16:00 UK Rosich v Letniy Dozhdik Soccer
Live At 16:00 UK Daria Kasatkina v Yanina Wickmayer Tennis
Live At 16:00 UK Paolo Lorenzi v Ricardas Berankis Tennis
Live At 16:00 UK Risa Ozaki v Eugenie Bouchard Tennis
Live At 16:00 UK Chloe Paquet v Kristyna Pliskova Tennis
Live At 16:00 UK John Isner v Jordan Thompson Tennis
Live At 16:00 UK Thiago Monteiro v Alexandre Muller Tennis
Live At 16:00 UK Dustin Brown v Gael Monfils Tennis
Live At 16:00 UK Anastasija Sevastova v Annika Beck Tennis
Live At 16:00 UK Jo-Wilfried Tsonga v Renzo Olivo Tennis
Live At 16:00 UK Ying-Ying Duan v Tatjana Maria Tennis
Live At 16:00 UK Fiona Ferro v Agnieszka Radwanska Tennis
Live At 16:00 UK Christian Garin v Joris De Loore Tennis
Live At 16:00 UK Sekou Bangoura/Tristan-Samuel Weissborn v Gianluca Mager/Andrea Pellegrino Tennis
Live At 16:00 UK Matteo Berrettini/Liam Caruana v Guido Andreozzi/Guillermo Duran Tennis
Live At 16:30 UK Olimpiets Dussh v Nosta Soccer
Live At 16:30 UK Drina Zvornik v Borac Banja Luka Soccer
Live At 16:30 UK Dziugas v Trakai B Soccer
Live At 16:30 UK Silute v Utenis Utena B Soccer
Live At 16:45 UK Filip Krajinovic v Alessandro Giannessi Tennis
Live At 17:00 UK 1860 Munich v Regensburg Soccer
Live At 17:00 UK Parnu JK Vaprus v Paide Linnameeskond Soccer
Live At 17:00 UK Kiffen v Legirus Inter Soccer
Live At 17:00 UK Lepoglava Women v Agram Women Soccer
Live At 17:00 UK Noortekoondis Women v Tallinna Kalev Women Soccer
Live At 17:00 UK Lippstadt 08 U19 v Schalke 04 U19 Soccer
Live At 17:00 UK Ararat Moscow v Troitsk Soccer
Live At 17:00 UK Pakruojis v Koralas Klaipeda Soccer
Live At 17:15 UK PK-35 Vantaa U20 v Lahti U20 Soccer
Live At 17:30 UK BC Khimki v Zenit St. Petersburg Basketball
Live At 18:00 UK EWE Baskets Oldenburg v Ratiopharm Ulm Basketball
Live At 18:00 UK Trans Narva v Levadia Tallinn Soccer
Live At 18:00 UK Union Weiskirchen v Union Vocklamarkt Soccer
Live At 18:00 UK Sprint Jeloy v Stromsgodset II Soccer
Live At 18:00 UK Sheriff Tiraspol v Dacia Chisinau Soccer
Live At 18:00 UK Jana Cepelova v Simona Halep Tennis
Live At 18:00 UK Riccardo Ghedin/Alessandro Motti v Sergio Galdos/Caio Zampieri Tennis
Live At 18:00 UK Maximo Gonzalez/Fabricio Neis v Gero Kretschmer/Alexander Satschko Tennis
Live At 18:15 UK Tulevik Viljandi v Jalgpallikool Tammeka Soccer
Live At 18:30 UK BBC Monthey v Geneve Lions Basketball
Live At 18:30 UK France U20 v Wales U20 Soccer
Live At 18:30 UK Stabaek Women v Fart Women Soccer
Live At 19:00 UK Manchester 62 v Magpies Soccer
Live At 19:00 UK Ucc v Cobh Wanderers Soccer
Live At 19:00 UK Velez Sarsfield Reserves v Quilmes Reserves Soccer
Live At 19:00 UK Atletico Fenix Montevideo Reserves v Nacional De Montevideo Reserves Soccer
Live At 19:00 UK Juventud De Las Piedras Reserves v Plaza Colonia Reserves Soccer
Live At 19:30 UK Scandone Avellino v Reyer Venezia Basketball
Live At 19:30 UK Virtus Bologna v Ravenna Basketball
Live At 19:30 UK Strasbourg v ASVEL Basket Basketball
Live At 19:30 UK Perugia v Benevento Soccer
Live At 20:00 UK Shamrock Rovers v Bray Soccer
Live At 20:00 UK Isbjorninn v Snaefell Soccer
Live At 20:00 UK Lekhwiya v Persepolis Soccer
Live At 20:15 UK IA Akranes v Grotta Soccer
Live At 20:30 UK Al-Hilal v Esteghlal Khuzestan Soccer
Live At 21:00 UK Al Wehdat v AL Wahda Club Soccer
Live At 21:00 UK Atletico MG U20 v Vasco Da Gama U20 Soccer
Live At 23:15 UK Figueirense v Boa Soccer
Live At 23:15 UK Universidad Catolica Quito v Petrolero De Yacuiba Soccer

Wednesday, 31 May 17
Time Match Sport
31 May 00:00 UK Seacoast Phantoms Women v Seacoast Mariners Women Soccer
31 May 01:05 UK Defensores De Belgrano v Comunicaciones Soccer
31 May 01:30 UK Brasil de Pelotas v Nautico Soccer
31 May 01:45 UK Defensor Sporting v Deportiva Universitaria De Quito Soccer
31 May 01:45 UK Patriotas v Everton Vina Del Mar Soccer
31 May 07:30 UK Kigwancha v Erchim FC Soccer
31 May 09:00 UK Uruguay U20 v Saudi Arabia U20 Soccer
31 May 09:00 UK Ordabasy Shymkent v Fc Irtysh Pavlodar Soccer
31 May 09:00 UK Stallion v JP Voltes Soccer
31 May 09:30 UK Ha Noi II v Lam Dong Soccer
31 May 10:30 UK Bankstown Berries v Sydney Olympic Soccer
31 May 10:30 UK Hills Brumbies v Kemblawarra Fury Soccer
31 May 10:30 UK Rockdale City Suns v Hakoah Sydney City East Soccer
31 May 11:00 UK FC Alay v Dordoi Bishkek Soccer
31 May 11:00 UK Sapporo v Kashiwa Soccer
31 May 11:00 UK Iwata v Omiya Ardija Soccer
31 May 11:00 UK Shimizu v Tokyo Soccer
31 May 11:00 UK Niigata Albirex v Kobe Soccer
31 May 11:00 UK Kofu v Tosu Soccer
31 May 11:00 UK Yokohama FM v Sanfrecce Hiroshima Soccer
31 May 11:00 UK Olympic Brisbane U20 v Brisbane Roar U20 Soccer
31 May 11:00 UK Box Hill Women v Bulleen Lions Women Soccer
31 May 11:30 UK Urawa v Jeju Soccer
31 May 11:30 UK Brisbane Strikers U20 v Western Pride U20 Soccer
31 May 12:00 UK Zambia U20 v Germany U20 Soccer
31 May 12:00 UK England U20 v Costa Rica U20 Soccer
31 May 12:00 UK AP Lks Lodz U19 v KP Legia Warszawa U19 Soccer
31 May 12:00 UK Debreceni U19 v MTK Budapest U19 Soccer
31 May 12:00 UK Sdyushor Sokol Saratov v Saransk Soccer
31 May 12:00 UK Partizan Bardejov Women v Zemplin Michalovce Women Soccer
31 May 12:30 UK Ceres v Darul Takzim Soccer
31 May 13:00 UK Irtysh v Dynamo Barnaul Soccer
31 May 13:00 UK Navobi Lasi Women v Asa 2013 Targu Mures Women Soccer
31 May 13:00 UK Jiangsu Shuntian v Shanghai East Asia Soccer
31 May 14:00 UK Locomotive Tbilisi U19 v Dinamo Tbilisi U19 Soccer
31 May 14:00 UK Daugavpils Women v Laidze Women Soccer
31 May 14:00 UK Navbahor Namangan v FK Neftchi Fargana Soccer
31 May 14:30 UK Kairat Almaty v Astana Soccer
31 May 14:30 UK Teleing Pomurje Women v Rudar Skale Women Soccer
31 May 14:45 UK Bengaluru FC v Maziya Src Soccer
31 May 14:45 UK Dhaka Abahani v Mohun Bagan Soccer
31 May 15:00 UK Russia Women U19 v Hungary Women U19 Soccer
31 May 15:00 UK Belgium Women U19 v Spain U19 (Wom) Soccer
31 May 15:00 UK FC Olimpia 2010 Satu Mare v Cf Braila Soccer
31 May 15:00 UK Dnipro v Volyn Soccer
31 May 15:00 UK Karpaty v Zirka Soccer
31 May 15:00 UK Stal v Vorskla Poltava Soccer
31 May 15:00 UK Juventus Bucharest v CSM Metalul Resita Soccer
31 May 15:00 UK Dacia-2 Buiucani v Fc Zimbru Chisinau 2 Soccer
31 May 15:00 UK FC Singerei v FC Iskra Rabnita Soccer
31 May 15:00 UK Istatov Women v Tiverija Strumica Women Soccer
31 May 15:00 UK Slovan Trencianske Teplice Women v Banska Bystrica Women Soccer
31 May 15:00 UK Girnyk Novoyavorivsk v Rochyn Sosnivka Soccer
31 May 15:00 UK Chortkiv v Kolos Zboriv Soccer
31 May 15:00 UK Liverpool Montevideo Reserves v Penarol Montevideo Reserves Soccer
31 May 15:30 UK Bregalnica Stip v Rabotnicki Soccer
31 May 15:30 UK Vardar Skopje v Sileks Soccer
31 May 15:30 UK Shkendija Tetovo v Pelista Bitola Soccer
31 May 15:30 UK Pobeda Junior v Renova Soccer
31 May 15:30 UK KF Shkupi Skopje v Makedonia GP Soccer
31 May 15:30 UK Achilleas Farsalon v Dotieus Agias Soccer
31 May 15:30 UK Fakel Kirov v Sshor Volga Tver Region Soccer
31 May 15:30 UK Unisport De Bafang v Eding Sport De Lekie Soccer
31 May 16:00 UK Czech Republic U20 v Scotland U20 Soccer
31 May 16:00 UK Lietava Jonava v Stumbras Soccer
31 May 16:00 UK Tatran Liptovsky Mikulas v MSK Zilina B Soccer
31 May 16:00 UK MFK Skalica v MFK Kosice Soccer
31 May 16:00 UK Bardejov v Nitra Soccer
31 May 16:00 UK Lokomotiva Kosice v FK Pohronie Soccer
31 May 16:00 UK Skf Sered v Lokomotiva Zvolen Soccer
31 May 16:00 UK Samorin v Spisska Nova Ves Soccer
31 May 16:00 UK Benesov v Horovicko Soccer
31 May 16:00 UK Mas Taborsko II v Slavoj Vysehrad Soccer
31 May 16:00 UK Domazlice v Litomerice Soccer
31 May 16:00 UK Dobrovice v Pisek Soccer
31 May 16:00 UK Bentky Nad Jizerou v Prevysov Soccer
31 May 16:00 UK Sicula Leonzio v SSD Monza 1912 Soccer
31 May 16:00 UK Velke Karlovice v Novy Jicin Soccer
31 May 16:00 UK Elpis Skoutareos v Aspis Draviskou Soccer
31 May 16:00 UK Doxa Lithotopou v Iraklis Heimarrou Soccer
31 May 16:00 UK Megas Alexandros Karperis v Ethnikos Sidirokastrou Soccer
31 May 16:00 UK Stal Rzeszow v Karpaty Krosno Soccer
31 May 16:00 UK Cherepovets v Shinnik-M Yaroslavl Soccer
31 May 16:00 UK Slovan Duslo Sala v Dac Dunajska Streda B Soccer
31 May 16:00 UK FK Istiklol v Altyn Asyr Soccer
31 May 16:30 UK Ilves v PS Kemi Soccer
31 May 16:30 UK Mariehamn v Rovaniemi Soccer
31 May 16:30 UK HJK Helsinki v Seinajoen JK Soccer
31 May 16:30 UK Inter Turku v Lahti Soccer
31 May 16:30 UK JJK v Kuopio PS Soccer
31 May 16:30 UK VPS Vaasa v HIFK Helsinki Soccer
31 May 16:30 UK Karlovy Vary v Senco Doubravka Soccer
31 May 16:30 UK Bohunice v Mutenice Soccer
31 May 16:30 UK Garbarnia Krakow v Podlasie Biala Podlaska Soccer
31 May 17:00 UK Vrsac v Dynamic Basketball
31 May 17:00 UK Russia U21 v Belarus U21 Soccer
31 May 17:00 UK Oleksandria v Shakhtar Donetsk Soccer
31 May 17:00 UK Zorya v Olimpik Donetsk Soccer
31 May 17:00 UK Dynamo Kiev v Chernomorets O Soccer
31 May 17:00 UK Apos Blansko v Valasske Mezirici Soccer
31 May 17:00 UK Horsens v Vendsyssel Soccer
31 May 17:00 UK Rapid Wien U18 v Admira Wacker Modling U18 Soccer
31 May 17:00 UK Kelc v Stitna Nad Vlari Soccer
31 May 17:00 UK Parnu Women v Tartu Tammeka Women Soccer
31 May 17:00 UK Sjk/2 v Kiisto Soccer
31 May 17:00 UK Pirkkalan Jalkapalloklubi v Janpa Soccer
31 May 17:00 UK Stal Bielsko-Biala v Slask Wroclaw II Soccer
31 May 17:00 UK Jastrzebie v Gornik Zabrze II Soccer
31 May 17:00 UK Polkowice v Skra Czestochowa Soccer
31 May 17:00 UK Unia Turza Slaska v Rekord Bielsko Biala Soccer
31 May 17:00 UK Gornik Leczna Women v Medyk Konin Women Soccer
31 May 17:00 UK Dinamo Kostroma v Volga Tver Soccer
31 May 17:00 UK Sao Cristovao U20 v Artsul U20 Soccer
31 May 17:30 UK Livorno v Reggiana Soccer
31 May 17:30 UK Gersthofer v Austria XIII Soccer
31 May 17:30 UK HPS Helsinki v Atlantis Helsinki Soccer
31 May 18:00 UK Levski Sofia v Cherno More Soccer
31 May 18:00 UK Ludogorets v Lokomotiv Plovdiv Soccer
31 May 18:00 UK Dunav Ruse v CSKA Sofia Soccer
31 May 18:00 UK Meppen v Mannheim Soccer
31 May 18:00 UK Vasas v Ferencvaros Soccer
31 May 18:00 UK Trakai v Suduva Soccer
31 May 18:00 UK Ledoje Smorum Fodbold U21 v Lyngby U21 Soccer
31 May 18:00 UK SG Rot-Weiss Frankfurt v SV Rochling Volklingen Soccer
31 May 18:00 UK Maksima v Petrovich Soccer
31 May 18:30 UK Morocco v Netherlands Soccer
31 May 18:30 UK Brazil U20 v Indonesia U20 Soccer
31 May 18:30 UK Elversberg v Unterhaching Soccer
31 May 18:30 UK Eintracht Northeim v Altona 93 Soccer
31 May 18:30 UK Eutin 08 v Bremer Sv Soccer
31 May 18:30 UK Panionios v AEK Soccer
31 May 18:30 UK PAOK v Panathinaikos Soccer
31 May 18:30 UK Vestmannaeyjar v Fjolnir Soccer
31 May 18:30 UK Bergheim v Bischofshofen Soccer
31 May 18:30 UK Kirchbichl v Fugen/Uderns Soccer
31 May 18:30 UK Zurich Women v Young Boys Women Soccer
31 May 18:45 UK Zvezda St Petersburg v Parus Soccer
31 May 19:00 UK Bristol Academy v Chelsea Ladies Soccer
31 May 19:00 UK CSMS Iasi v Voluntari Soccer
31 May 19:00 UK Helsingor v Viborg Soccer
31 May 19:00 UK Shelbourne Women v Kilkenny Women Soccer
31 May 19:00 UK Progreso v Club Oriental De Football Soccer
31 May 19:00 UK Huracan (URU) v Villa Teresa Soccer
31 May 19:00 UK Central Espanol v Miramar Missiones Soccer
31 May 19:00 UK Rio Preto Women v Ferroviaria Women Soccer
31 May 19:00 UK Flamengo Women v Vitoria Women Soccer
31 May 19:00 UK Vitoria Women v Gremio Women Soccer
31 May 19:00 UK Ponte Preta Women v SAO Jose Dos Campos Women Soccer
31 May 19:00 UK America FC v Audax FC Soccer
31 May 19:00 UK Sao Cristovao v Artsul FC Soccer
31 May 19:00 UK Serrano v Goytacaz Soccer
31 May 19:00 UK Juventude Caxias do Sul U20 v Caxias do Sul U20 Soccer
31 May 19:00 UK Defensor Sporting Reserves v Cerro Reserves Soccer
31 May 19:15 UK Stirling University Women v Hibernian Women Soccer
31 May 19:15 UK Dinamo Zagreb v Rijeka Soccer
31 May 19:30 UK Domzale v Ljubljana Soccer
31 May 19:30 UK Konyaspor v Istanbul Basaksehir Soccer
31 May 19:30 UK Parma v Lucchese Soccer
31 May 19:30 UK Lecce v Alessandria Soccer
31 May 19:30 UK Pordenone v Cosenza Soccer
31 May 19:30 UK Oostende v Genk Soccer
31 May 19:30 UK Bisceglie v Ravenna Soccer
31 May 19:30 UK Villa San Carlos Reserves v Atlanta Reserves Soccer
31 May 19:30 UK Argentino de Quilmes v Defensores Unidos Soccer
31 May 19:30 UK San Martin de Burzaco v Club Defensores de Cambaceres Soccer
31 May 20:15 UK Hafnarfjordur v Selfoss Soccer
31 May 20:15 UK Aegir v Vikingur Reykjavik Soccer
31 May 20:15 UK Ir Reykjavik v KR Reykjavik Soccer
31 May 20:30 UK Italy v San Marino Soccer
31 May 20:30 UK Cajamarca v Melgar Soccer
31 May 21:00 UK Valur v Stjarnan Soccer
31 May 21:00 UK Grbalj v Sutjeska Soccer
31 May 21:00 UK Sport Recife Women v GO Audax Women Soccer
31 May 21:00 UK Corinthians Women v Sao Francisco Women Soccer
31 May 23:15 UK Sol de America v Estud. De Caracas Soccer
31 May 23:15 UK Huracan v Anzoategui Soccer
31 May 23:30 UK Fluminense RJ v Gremio Soccer
31 May 23:30 UK Friburguense v Tigres do Brasil Soccer

Thursday, 01 Jun 17
Time Match Sport
01 Jun 00:00 UK Lajeadense v Avenida Soccer
01 Jun 00:15 UK Atletico Tucuman v River Plate Soccer
01 Jun 00:30 UK Columbus v Seattle Soccer
01 Jun 00:30 UK Orlando v DC United Soccer
01 Jun 00:30 UK New York City v New England Soccer
01 Jun 00:30 UK Miami FC v Tampa Bay Soccer
01 Jun 00:30 UK Fluminense de Feira Futebol Clube v Pernambucano Soccer
01 Jun 00:30 UK Boston v Western Mass Pioneers Soccer
01 Jun 01:00 UK Chicago FC United v Christos FC Soccer
01 Jun 01:00 UK Universitario de Sucre v Sport Boys Warnes Soccer
01 Jun 01:30 UK Houston v Salt Lake Soccer
01 Jun 01:45 UK Internacional v Palmeiras Soccer
01 Jun 01:45 UK Sport Recife v Botafogo RJ Soccer
01 Jun 01:45 UK Atletico-MG v Parana Soccer
01 Jun 01:45 UK Fuerza Amarilla v O'Higgins Soccer
01 Jun 01:45 UK Alianza Lima v Independiente Soccer
01 Jun 03:30 UK La Wolves FC v OC Blues Soccer
01 Jun 23:15 UK Comerciantes Unidos v Boston River Soccer
01 Jun 23:15 UK Bolivar v Tolima Soccer

Friday, 02 Jun 17
Time Match Sport
02 Jun 10:30 UK New Zealand v Australia Cricket
02 Jun 11:00 UK Nottinghamshire v Derbyshire Cricket

Saturday, 03 Jun 17
Time Match Sport
03 Jun 19:45 UK Juventus v Real Madrid Soccer

Sunday, 04 Jun 17
Time Match Sport
04 Jun 22:00 UK San Lorenzo v River Plate Soccer

Alert - your bet has not been placed

Please review the offer below and tick the parts of the bet you would like to place before clicking place bet.
The following offer is on your requested bet:
We can give you an additional offer of:
Anitmated Timer

?

Bet Slip

arrowInclude in multiples Clear Slip

Loading...
Your bet slip is currently empty
Card issuer verification - please fill in the required fields
Please Wait
Please wait while your bet is being placed
Please Wait
betDelay
Please wait while your bet is being referred to a trader for approval.

This is a timed offer - Please click Place Bet to accept or Decline Offer to reject

betDelay
Time Remaining

?

Parlays/Combinations

?

Forecasts / Tricasts

?

Permed Forecast / Tricast Options

All bets are accepted in accordance with the William Hill Betting Rules, as published on this site.

Need Help? Contact Customer Services

Free bets available (click here for terms)

All bets are accepted in accordance with the William Hill Betting Rules, as published on this site.


 
My FavouritesMy Favourites