William Hill -online-vedonlyönti


William Hill Tuotteet

Hyppää pääsisältöön

Kirjaudu
Muistatko minut? Oletko unohtanut sisäänkirjautumistietosi?

Aikataulu

Keskiviikko, 29 hei 15
Aika Ottelu Urheilu
Livenä 01:30 UK Alexander Day v Alexios Halebian Tennis
Livenä 01:30 UK Nicholas S. Hu v Peter Polansky Tennis
Livenä 01:30 UK Brayden Schnur v Jeremy Hunter Nicholas Tennis
Livenä 08:00 UK Polonia Laziska Gorne v Gwarek Ornontowice Jalkapallo
Livenä 08:00 UK Szabina Szlavikovics v Oana Gavrila Tennis
Livenä 08:00 UK Nicoleta-Catalina Dascalu v Agnes Szatmari Tennis
Livenä 08:00 UK Marta Garcia Gausi v Andreea Amalia Rosca Tennis
Livenä 08:00 UK Federica Arcidiacono v Ailen Crespo Azconzabal Tennis
Livenä 08:30 UK Stefanie Voegele v Karin Knapp Tennis
Livenä 08:30 UK Danka Kovinic v Evgeniya Rodina Tennis
Livenä 09:00 UK Ruch Radzionkow v MK Gornik Katowice Jalkapallo
Livenä 09:00 UK China U18 v Argentina Juniors U18 Jalkapallo
Livenä 09:00 UK ADO Den Haag U18 v CD Guadalajar U18 Jalkapallo
Livenä 09:00 UK Frank Moser/Jan-Lennard Struff v Albert Ramos/Andreas Seppi Tennis
Livenä 09:00 UK Miyu Kato v Fangzhou Liu Tennis
Livenä 09:00 UK Na-Lae Han v Yuxuan Zhang Tennis
Livenä 09:00 UK Jia-Jing Lu v Junri Namigata Tennis
Livenä 09:30 UK Maximo Gonzalez/Andre Sa v Tomasz Bednarek/Rameez Junaid Tennis
Livenä 09:30 UK Santiago Giraldo v Marsel Ilhan Tennis
Livenä 09:30 UK Misa Eguchi/Patricia Maria Tig v Yuliya Beygelzimer/Cagla Buyukakcay Tennis
Livenä 09:30 UK Ioana Minca v Caroline Romeo Tennis
Livenä 09:30 UK Milana Spremo v Luca Nagymihaly Tennis
Livenä 09:30 UK Marine Partaud v Irina Fetecau Tennis
Livenä 10:00 UK Politekh Gbou Rdussh Makhachkala v Magas Ingu Nazran Jalkapallo
Livenä 10:00 UK Machida Zelvia FC v Grulla Morioka Jalkapallo
Livenä 10:00 UK Yokohama SCC v AFC Blaublitz Akita Jalkapallo
Livenä 10:00 UK Raj Pracha FC v Thai Honda FC Jalkapallo
Livenä 10:00 UK Jastrzebie v Unia Turza Slaska Jalkapallo
Livenä 10:00 UK Aljaz Bedene v Roberto Bautista-Agut Tennis
Livenä 10:00 UK Andrea Hlavackova v Alexandra Panova Tennis
Livenä 10:00 UK Xinyu Gao/Xiaodi You v Kamonwan Buayam/Luksika Kumkhum Tennis
Livenä 10:00 UK Qiang Wang v Xinyun Han Tennis
Livenä 10:00 UK Pedro Sousa v Gianluca Naso Tennis
Livenä 10:00 UK Hans Podlipnik-Castillo v Agustin Velotti Tennis
Livenä 10:15 UK Team Socceroo FC v Kaya FC Jalkapallo
Livenä 10:30 UK Palm Beach Sharks v South Melbourne Jalkapallo
Livenä 10:30 UK Blacktown City v Metro Stars Jalkapallo
Livenä 10:30 UK Hume City v Brisbane Strikers Jalkapallo
Livenä 10:30 UK Broadmeadow Magic FC v Heidelberg United Jalkapallo
Livenä 10:30 UK Annerley FC Women v Ipswich Knights SC Women Jalkapallo
Livenä 10:30 UK Eastern Suburbs FC BPL Women v Moggill FC Women Jalkapallo
Livenä 10:30 UK Olympic FC Brisbane Women v Western Pride FC Women Jalkapallo
Livenä 10:30 UK CD Mafra v GD Estoril Praia Jalkapallo
Livenä 10:30 UK Diego Sebastian Schwartzman v Pablo Cuevas Tennis
Livenä 10:30 UK Pablo Andujar v Dusan Lajovic Tennis
Livenä 10:30 UK Gloucestershire v Derbyshire Kriketti
Livenä 10:30 UK Lancashire v Middlesex Kriketti
Livenä 10:30 UK Somerset v Durham Kriketti
Livenä 10:30 UK Surrey v Yorkshire Kriketti
Livenä 10:45 UK Oliver Marach/Aisam Qureshi v Robin Haase/Mikhail Youzhny Tennis
Livenä 10:45 UK Zhaoxuan Yang/Lin Zhu v Olga Ianchuk/Oleksandra Korashvili Tennis
Livenä 11:00 UK Urawa v Kofu Jalkapallo
Livenä 11:00 UK Matsumoto Yamaga v Kawasaki Jalkapallo
Livenä 11:00 UK Tosu v Kashima Jalkapallo
Livenä 11:00 UK Niigata Albirex v Gamba Osaka Jalkapallo
Livenä 11:00 UK Montedio Yamagata v Nagoya Jalkapallo
Livenä 11:00 UK Bellmare Hiratsuka v Kashiwa Jalkapallo
Livenä 11:00 UK Kobe v Sanfrecce Hiroshima Jalkapallo
Livenä 11:00 UK Tokyo v Sendai Jalkapallo
Livenä 11:00 UK Police United v Phan Thong FC Jalkapallo
Livenä 11:00 UK Eva Hrdinova/Evgeniya Rodina v Vitalia Diatchenko/Olga Savchuk Tennis
Livenä 11:00 UK Teodora Radosavljevic v Anastasia Vdovenco Tennis
Livenä 11:00 UK Philipp Scholz v Christopher Heyman Tennis
Livenä 11:00 UK Englanti v Australia - 3rd Ashes Test Kriketti
Livenä 11:15 UK Rahmatgonj MFS v Team BJMC Jalkapallo
Livenä 11:15 UK Philipp Kohlschreiber/Philipp Petzschner v Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah Tennis
Livenä 11:30 UK Yokohama FM v Shimizu Jalkapallo
Livenä 11:30 UK Senior NTC Women v Boroondara Eagles FC Women Jalkapallo
Livenä 11:30 UK Grunwald Ruda Slaska v LKS Zieloni Zarki Jalkapallo
Livenä 11:30 UK Jamie Murray/John Peers v Florian Mayer/Jiri Vesely Tennis
Livenä 11:30 UK Na-Lae Han/Su Jeong Jang v Ekaterina Bychkova/Ankita Raina Tennis
Livenä 11:30 UK Miyu Kato/Kotomi Takahata v Junri Namigata/Erika Sema Tennis
Livenä 11:30 UK Jordi Samper-Montana v Nicolas Kicker Tennis
Livenä 11:30 UK Fabrizio Ornago v Maverick Banes Tennis
Livenä 12:00 UK KCCA FC v Al Ahli Shendi Club Jalkapallo
Livenä 12:00 UK Samut Songkhram v Nonthaburi FC Jalkapallo
Livenä 12:00 UK Gwarek Tarnowski Gory v OKS Olesno Jalkapallo
Livenä 12:00 UK Guillermo Duran/Horacio Zeballos v Dusan Lajovic/Joao Sousa Tennis
Livenä 12:00 UK Julian Reister v Feliciano Lopez Tennis
Livenä 12:00 UK Jelena Jankovic v Riko Sawayanagi Tennis
Livenä 12:00 UK Laetitia Sarrazin v Eva Paalma Tennis
Livenä 12:00 UK Tomas Charlos v Guillermo Rivera-Aranguiz Tennis
Livenä 12:00 UK Niels Lootsma v Jules Okala Tennis
Livenä 12:00 UK Sadio Doumbia v Tim Nekic Tennis
Livenä 12:30 UK Ukraina v Montenegro Koripallo
Livenä 12:30 UK Italia v Bosnia and Herzegovina Koripallo
Livenä 12:30 UK Tampines Rovers v Geylang International Jalkapallo
Livenä 12:30 UK Juan Monaco v Lucas Pouille Tennis
Livenä 12:30 UK Anastasia Pavlyuchenkova v Kateryna Bondarenko Tennis
Livenä 12:45 UK Loyola Meralco Sparks FC v Global FC Jalkapallo
Livenä 12:45 UK Nicolas Almagro/Diego Sebastian Schwartzman v Pablo Cuevas/David Marrero Tennis
Livenä 12:55 UK FC Nordsjaelland U19 v FK Haugesund U19 Jalkapallo
Livenä 13:00 UK Alkmaar U21 v Newcastle U21 Jalkapallo
Livenä 13:00 UK Chen Liang/Ling Zhang v Alison Bai/Ya-Hsuan Lee Tennis
Livenä 13:00 UK Lamine Ouahab v Jose Hernandez-Fernandez Tennis
Livenä 13:00 UK Gonzalo Lama v Fabio Mercuri Tennis
Livenä 13:00 UK Gianluca Mager v Gregorio Lulli Tennis
Livenä 13:30 UK Muktijoddha Sangsad KC v Dhaka Abahani LTD Jalkapallo
Livenä 13:30 UK Marin Draganja/Henri Kontinen v Martin Klizan/Lukas Rosol Tennis
Livenä 13:30 UK Paula Kania v Gabriela Ce Tennis
Livenä 13:30 UK Tatjana Maria v Maria-Teresa Torro-Flor Tennis
Livenä 13:30 UK Tereza Martincova v Ajla Tomjanovic Tennis
Livenä 13:30 UK SANElitsa Kostova v Laura Siegemund Tennis
Livenä 13:30 UK Bobbie De Goeijen v Tom Schonenberg Tennis
Livenä 13:30 UK Julian Onken v Clement Geens Tennis
Livenä 13:30 UK David Rice v Marvin Netuschil Tennis
Livenä 13:31 UK Elitsa Kostova v Luara Siegemund Tennis
Livenä 13:45 UK Fabio Fognini v Albert Ramos-Vinolas Tennis
Livenä 14:00 UK Azam FC v Young Africans SC Jalkapallo
Livenä 14:00 UK KS Cyklon Rogoznik v BKS Sparta Katowice Jalkapallo
Livenä 14:00 UK NK Samobor v NK Spansko Jalkapallo
Livenä 14:00 UK NK Cirkulane v NK Podvinci Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Arsenal FC U19 v Celtic FC U19 Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Cindy Burger/Elitsa Kostova v Maria Irigoyen/Paula Kania Tennis
Livenä 14:00 UK Mandy Minella/Maria-Teresa Torro Flor v Gabriela Ce/Andrea Gamiz Tennis
Livenä 14:00 UK George Von Massow v an Choinski Tennis
Livenä 14:00 UK Essex v Warwickshire Kriketti
Livenä 14:00 UK Northamptonshire v Leicestershire Kriketti
Livenä 14:20 UK Brondby IF U19 v HB Koge U19 Jalkapallo
Livenä 14:30 UK Andrea Vavassori v Marco Trungelliti Tennis
Livenä 14:30 UK Lorenzo Giustino v Federico Maccari Tennis
Livenä 14:45 UK Suomi v Kroatia Koripallo
Livenä 14:45 UK Espanja v Latvia Koripallo
Livenä 15:00 UK AIK Solna U19 v Atvidabergs FF U19 Jalkapallo
Livenä 15:00 UK ORPa Oulu v Oulun Luistinseura (OLS) Jalkapallo
Livenä 15:00 UK Al Ain v Hull Jalkapallo
Livenä 15:00 UK Saburtalo Tbilisi v Tskhinvali Jalkapallo
Livenä 15:00 UK Atalanta v Novara Calcio Jalkapallo
Livenä 15:00 UK FK Bunyodkor v FK Sogdiana Jizak Jalkapallo
Livenä 15:00 UK Army United FC v Suphanburi FC Jalkapallo
Livenä 15:00 UK Port FC v TOT SC Jalkapallo
Livenä 15:00 UK Alize Lim v Annika Beck Tennis
Livenä 15:00 UK Bethanie Mattek-Sands v Ana Bogdan Tennis
Livenä 15:00 UK Veronica Cepede Royg v Anastasija Sevastova Tennis
Livenä 15:00 UK Ramkumar Ramanathan v Brydan Klein Tennis
Livenä 15:00 UK Erik Crepaldi v Dennis Novikov Tennis
Livenä 15:15 UK Benoit Paire v Tommy Robredo Tennis
Livenä 16:00 UK Moldova Women U17 v Bulgaria Women U17 Jalkapallo
Livenä 16:00 UK Azerbaijan Women U17 v Latvia Women U17 Jalkapallo
Livenä 16:00 UK Tallinna Jalgpalliselts v Paide Linnameeskond Jalkapallo
Livenä 16:00 UK Auda v Ventspils Jalkapallo
Livenä 16:00 UK FK Silas v VMFD Zalgiris Vilnius II Jalkapallo
Livenä 16:00 UK Lechia Gdansk v Juventus Jalkapallo
Livenä 16:00 UK Bregalnica Stip v Pelista Bitola Jalkapallo
Livenä 16:00 UK Dunkerque v Amiens AC Jalkapallo
Livenä 16:00 UK Perugia v Fermana Jalkapallo
Livenä 16:00 UK AE Paphos v AE Zakakiou Jalkapallo
Livenä 16:00 UK SK Spartak Hulin v Viktoria Otrokovice Jalkapallo
Livenä 16:00 UK PFK Botev Plovdiv v PFC Nesebar Jalkapallo
Livenä 16:00 UK FK Rozova Dolina Kazanlak v Etar 1924 Veliko Tarnovo Jalkapallo
Livenä 16:00 UK GKS Pniowek Pawlowice v Gornik Wesola Jalkapallo
Livenä 16:00 UK Vihren Sandanski v PFC Belasitsa Petrich Jalkapallo
Livenä 16:00 UK Stephane Robert v Thomaz Bellucci Tennis
Livenä 16:00 UK Di Wu v Florian Lakat Tennis
Livenä 16:00 UK Stefanos Tsitsipas v Javier Marti Tennis
Livenä 16:00 UK Johan Sebastien Tatlot v Marcos Giraldi Requena Tennis
Livenä 16:00 UK Pol Toledo Bague v Mario Vilella Martinez Tennis
Livenä 16:00 UK Niki Kaliyanda poonacha v Carlos Boluda-Purkiss Tennis
Livenä 16:00 UK Javier Barranco Cosano v Eduard Guell Bartrina Tennis
Livenä 16:00 UK Albert Alcaraz Ivorra v Alex De Minaur Tennis
Livenä 16:15 UK KZN Academy U19 v PSV Eindhoven U19 Jalkapallo
Livenä 16:30 UK MaPS v Bollklubben 46 Jalkapallo
Livenä 16:30 UK Blekitni Stargard Szczecinski v Nieciecza Jalkapallo
Livenä 16:30 UK Napoli v Cittadella Jalkapallo
Livenä 16:30 UK Breclav v Rsm Hodonin-Sardice Jalkapallo
Livenä 16:30 UK PAE Kerkira v PAS Giannina Jalkapallo
Livenä 16:30 UK SK Polaban Nymburk v SK Sokol Zapy Jalkapallo
Livenä 16:30 UK Suvorovo v Chernomorets Jalkapallo
Livenä 16:30 UK Marina Melnikova/Laura Pous-Tio v Maria-Fernanda Alves/Laura Pigossi Tennis
Livenä 16:30 UK Bjorn Fratangelo v Sekou Bangoura Tennis
Livenä 17:00 UK Serbia v Tšekki Koripallo
Livenä 17:00 UK Liettua v Turkki Koripallo
Livenä 17:00 UK HJK Helsinki v Astana Jalkapallo
Livenä 17:00 UK Jablonec v FC Copenhagen Jalkapallo
Livenä 17:00 UK Kohtla-Jarve JK Jarve v Torva JK Jalkapallo
Livenä 17:00 UK Maardu United v Tallinna FC Infonet II Jalkapallo
Livenä 17:00 UK Jogeva Sk Noorus 96 v Fc Metropool Parnu Jalkapallo
Livenä 17:00 UK FC Soccernet Tallinn v FC Like & Share Jalkapallo
Livenä 17:00 UK Parnu Linnameeskond v Laanemaa JK Haapsalu Jalkapallo
Livenä 17:00 UK Ajax Lasnamae v Tallinna FC Levadia III Jalkapallo
Livenä 17:00 UK FC Kose v Saue JK Laagri Jalkapallo
Livenä 17:00 UK RTU FC v FC Marienburg Jalkapallo
Livenä 17:00 UK FK Monarhs-Flaminko v DSVK Traktors/JDFS Alberts Jalkapallo
Livenä 17:00 UK SK Upesciems v FK Fortuna/Ogre Jalkapallo
Livenä 17:00 UK Spartak Schelkovo v Olimp Odintsovo Jalkapallo
Livenä 17:00 UK OPS Oulu II v AS Moon Jalkapallo
Livenä 17:00 UK Sport Huancayo v Universitario Jalkapallo
Livenä 17:00 UK Juan Aurich Reserves v Alianza Atletico Reserves Jalkapallo
Livenä 17:00 UK Foligno v Juve Stabia Jalkapallo
Livenä 17:00 UK AEK Athens v Hapoel Jerusalem Jalkapallo
Livenä 17:00 UK Sv Gerasdorf Stammersdorf v Sc Red Star Penzing Jalkapallo
Livenä 17:00 UK Sv Lichtenberg 47 v Cottbus Amat Jalkapallo
Livenä 17:00 UK Academica de Coimbra v CD Nacional Funchal Jalkapallo
Livenä 17:00 UK Genoa v Pro Piacenza Jalkapallo
Livenä 17:00 UK NK Primorac Stobrec v NK OSK Otok Jalkapallo
Livenä 17:00 UK LGKS Podlesianka Katowice v MKS Myszkow Jalkapallo
Livenä 17:00 UK FK Proleter Novi Sad v FK Mladost Turija Jalkapallo
Livenä 17:00 UK NK Dinamo Odranski Obrez v HNK Gorica Jalkapallo
Livenä 17:00 UK FK Backa Backa Palanka v FK Indjija Jalkapallo
Livenä 17:00 UK Istanbul Basaksehir U19 v Randers Freja U19 Jalkapallo
Livenä 17:00 UK Fredrikstad FK U19 v NK Zrinjski Mostar U19 Jalkapallo
Livenä 17:00 UK HJK v Astana and Jablonec v FC Copenhagen at 17:00 UK Jalkapallo
Livenä 17:00 UK Ricardas Berankis v Tim Smyczek Tennis
Livenä 17:10 UK DET Tigers (J Verlander) @ TB Rays (C Archer) Baseball
Livenä 17:10 UK KC Royals (J Guthrie) @ CLE Indians (C Kluber) Baseball
Livenä 17:30 UK FC Illertissen v Bayern Munchen Am Jalkapallo
Livenä 17:30 UK Kuldiga NSS/Nikers v Priekule/Vainode FK Bandava Jalkapallo
Livenä 17:30 UK HPS v Sexy Poxyt Jalkapallo
Livenä 17:30 UK Bayer Leverkusen v Levante Jalkapallo
Livenä 17:30 UK Alberschwende v Goetzis Jalkapallo
Livenä 17:30 UK SKRA Czestochowa v Wilki Wilcza Jalkapallo
Livenä 17:30 UK Atlanta v Renate Jalkapallo
Livenä 17:30 UK Angers v Chateauroux Jalkapallo
Livenä 17:30 UK Essen Women v Leverkusen Women Jalkapallo
Livenä 17:30 UK NK Radomlje v NK Tomlin Jalkapallo
Livenä 17:30 UK Pedro Martinez Portero v Mateo Nicolas Martinez Tennis
Livenä 17:30 UK Marc Giner v Marc Fornell-Mestres Tennis
Livenä 17:30 UK Jose Checa-Calvo v Samuel Ribeiro Navarrete Tennis
Livenä 17:30 UK Liam Broady v Omar Jasika Tennis
Livenä 18:00 UK Salzburg v Malmo Jalkapallo
Livenä 18:00 UK Tenhults v IF Angered United Jalkapallo
Livenä 18:00 UK JK Parnu Women v JK Tallinna Kalev Women Jalkapallo
Livenä 18:00 UK Universidad Catolica v Deportivo Cuenca Jalkapallo
Livenä 18:00 UK Twente v Olympiacos Jalkapallo
Livenä 18:00 UK Chievo v Brescia Jalkapallo
Livenä 18:00 UK Portimonense v Recreativo de Huelva Jalkapallo
Livenä 18:00 UK Elche v Maghreb de Fes Jalkapallo
Livenä 18:00 UK Pacos de Ferreira v Famalicao Jalkapallo
Livenä 18:00 UK Ferrol v Sporting Gijon Jalkapallo
Livenä 18:00 UK Real Murcia v UD Socuellamos Jalkapallo
Livenä 18:00 UK SC Covilha v CD Tondela Jalkapallo
Livenä 18:00 UK Vendee Lucon v Nantes Jalkapallo
Livenä 18:00 UK TV Jahn Dinslaken Hiesfeld v VFB Homberg Jalkapallo
Livenä 18:00 UK Patro Maasmechelen v PSV Eindhoven Jalkapallo
Livenä 18:00 UK SC Lassee v Post Jalkapallo
Livenä 18:00 UK NK Kustosija v NK Rudes Jalkapallo
Livenä 18:00 UK SV Krottendorf v ATUS Wartberg Jalkapallo
Livenä 18:00 UK Annika Beck/Laura Siegemund v Alize Lim/Anastasija Sevastova Tennis
Livenä 18:10 UK PIT Pirates (F Liriano) @ MIN Twins (E Santana) Baseball
Livenä 18:15 UK Real Aviles CF v UC Ceares Jalkapallo
Livenä 18:30 UK Syrianska IF Kerbura v Upsala Jalkapallo
Livenä 18:30 UK IAspudden-Tellus v Ekero Jalkapallo
Livenä 18:30 UK Varmdo v Stockholm Jalkapallo
Livenä 18:30 UK Lubeck v St Pauli II Jalkapallo
Livenä 18:30 UK El Geish v El Zamalek Jalkapallo
Livenä 18:30 UK Mainz 05 v Lazio Jalkapallo
Livenä 18:30 UK Dender v Tubize Jalkapallo
Livenä 18:30 UK Belluno v Padova Jalkapallo
Livenä 18:30 UK SC Eendracht Aalst v Cercle Brugge Jalkapallo
Livenä 18:30 UK KSC FCB Donaustadt v Simmeringer SC Jalkapallo
Livenä 18:30 UK UD Alzira v Bani Yas SC Jalkapallo
Livenä 18:45 UK NK Farmtech Verzej U19 v NK Celje U19 Jalkapallo
Livenä 19:00 UK Kf Fjardabygdd v Fram Jalkapallo
Livenä 19:00 UK KFS Vestmannaeyjar v Alftanes Jalkapallo
Livenä 19:00 UK CD Lealtad v Urraca CF Jalkapallo
Livenä 19:00 UK Sparvagens FF v BK Sport Eskilstuna Jalkapallo
Livenä 19:00 UK KA Akureyri v Valur Jalkapallo
Livenä 19:00 UK Liga De Loja v Barcelona Guayaquil Jalkapallo
Livenä 19:00 UK River Plate (Ecu) v LDU Quito Jalkapallo
Livenä 19:00 UK Independiente Del Valle v Deportivo Quito Jalkapallo
Livenä 19:00 UK El Nacional v Mushuc Runa Jalkapallo
Livenä 19:00 UK Club Atletico Fenix v Deportivo Riestra Jalkapallo
Livenä 19:00 UK Cruzeiro Esporte Clube U20 v AA Ponte Preta Campinas U20 Jalkapallo
Livenä 19:00 UK J Malucelli Futebol S/A U19 v Clube Atletico Paranaense U19 Jalkapallo
Livenä 19:00 UK Rio Ave v Braga Jalkapallo
Livenä 19:00 UK Barnsley v Middlesbrough Jalkapallo
Livenä 19:00 UK CD Barco v SD Ponferradina Jalkapallo
Livenä 19:00 UK Dep. La Coruna II v Pontypridd Jalkapallo
Livenä 19:00 UK Granada v Albacete Jalkapallo
Livenä 19:00 UK Hospitalet v Europa Jalkapallo
Livenä 19:00 UK Ecuador Primera Division: All 4 games which KO at 19:00 UK Jalkapallo
Livenä 19:00 UK Yen-Hsun Lu v Vasek Pospisil Tennis
Livenä 19:15 UK Saksa v Ranska Koripallo
Livenä 19:15 UK Kreikka v Venäjä Koripallo
Livenä 19:15 UK Leon De Huanaco v Sporting Cristal Jalkapallo
Livenä 19:15 UK Luke Saville v Yoshiihito Nishioka Tennis
Livenä 19:20 UK COL Rockies (E Butler) @ CHI Cubs (J Lester) Baseball
Livenä 19:30 UK Steaua Bucharest v Partizan Belgrade Jalkapallo
Livenä 19:30 UK Avellino v Espanyol Jalkapallo
Livenä 19:30 UK Marbella v Cordoba Jalkapallo
Livenä 19:30 UK Eldense v Granada B Jalkapallo
Livenä 19:30 UK AFC Fylde v Bolton Jalkapallo
Livenä 19:30 UK San Juan v Betis B Jalkapallo
Livenä 19:30 UK Pro Vercelli v Giana Erminio Jalkapallo
Livenä 19:30 UK Dunston v Hartlepool Jalkapallo
Livenä 19:30 UK Macclesfield v Sheff Utd Jalkapallo
Livenä 19:30 UK Tamworth v Aston Villa U21 Jalkapallo
Livenä 19:30 UK UD Santa Marta v CD Guijuelo Jalkapallo
Livenä 19:30 UK Christopher Eubanks v Radek Stepanek Tennis
Livenä 19:45 UK Lech Poznan v Basel Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Celtic v Karabagh Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Doncaster v Sunderland Jalkapallo
Livenä 19:45 UK York v Newcastle Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Derby v Villarreal Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Rimini v Salernitana Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Viareggio v Empoli Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Gillingham v Brighton Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Huddersfield v Deportivo La Coruna Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Santarcangelo v Cesena Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Aldershot v Chelsea U21 Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Chester v Liverpool U21 Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Havant and W. v Bognor Regis Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Lincoln v Norwich U21 Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Nuneaton v Crawley Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Scunthorpe v Sheff Wed Jalkapallo
Livenä 19:45 UK St Patricks v Man City U21 Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Tranmere v Everton U21 Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Mestarien liiga: All 2 games which KO at 19:45 UK Jalkapallo
Livenä 20:00 UK Vidir Gardur v Kari Jalkapallo
Livenä 20:00 UK Berserkir v KFR Hvolsvollur Jalkapallo
Livenä 20:00 UK Barnechea v Deportes Magallanes Jalkapallo
Livenä 20:00 UK Deportes La Serena v Deportes Copiapo Jalkapallo
Livenä 20:00 UK 12 De Octubre v Independiente FBC Jalkapallo
Livenä 20:00 UK Tacuary FBC v Club Sport Colombia Jalkapallo
Livenä 20:00 UK Al Ahli v Arezzo Jalkapallo
Livenä 20:00 UK UD Rotena v Cadiz Jalkapallo
Livenä 20:05 UK Rapid Vienna v Ajax Jalkapallo
Livenä 20:15 UK Selfoss v Vikingur Olafsvik Jalkapallo
Livenä 20:15 UK Grotta v Grindavik Jalkapallo
Livenä 20:15 UK Throttur Reykjavik v HK Kopavogur Jalkapallo
Livenä 20:30 UK UD Ibarra v Tenerife Jalkapallo
Livenä 20:30 UK Deportivo JBL del Zulia v REDI Colon Jalkapallo
Livenä 20:30 UK Daniele Capecchi v Daniele Giorgini Tennis
Livenä 21:00 UK Thor v Bi/Bolungarvik Jalkapallo
Livenä 21:00 UK Afturelding v KF Fjallabyggd Jalkapallo
Livenä 21:00 UK Aegir Thorlakshofn v KV Vesturbaer Jalkapallo
Livenä 21:00 UK Antofagasta v San Marcos Jalkapallo
Livenä 21:00 UK Arroceros De Calabozo v UCV FC Jalkapallo
Livenä 21:00 UK Go Soeda v Adrian Mannarino Tennis
Livenä 21:30 UK Curico Unido v Universidad de Chile Jalkapallo
Livenä 21:30 UK Juan Aurich v Alianza Atletico Jalkapallo
Livenä 21:30 UK Yaracuyanos FC v Academia Puerto Cabello Jalkapallo
Livenä 22:00 UK Deportes Concepcion v Nublense Jalkapallo
Livenä 22:00 UK Emelec v Aucas Jalkapallo
Livenä 22:00 UK Treat Conrad Huey/Steve Johnson v Fabrice Martin/Purav Raja Tennis
Livenä 22:00 UK Benjamin Becker/Lukas Lacko v Marcos Baghdatis/Malek Jaziri Tennis
Livenä 23:00 UK Everton De Vina v Deportes Union La Calera Jalkapallo
Livenä 23:00 UK O'Higgins v Rangers de Talca Jalkapallo
Livenä 23:00 UK Ryan Sweeting v Mitchell Krueger Tennis
Livenä 23:30 UK Alianza Lima Reserves v Cienciano Reserves Jalkapallo
Livenä 23:30 UK Yen-Hsun Lu/Jonathan Marray v Mardy Fish/Andy Roddick Tennis
Livenä 23:30 UK Marcus Daniell/Marcelo Demoliner v Austin Krajicek/Nicholas Monroe Tennis

Torstai, 30 hei 15
Aika Ottelu Urheilu
30 hei 00:00 UK Uni Catolica v Audax Italiano Jalkapallo
30 hei 00:00 UK San Felipe v Palestino Jalkapallo
30 hei 00:00 UK Chico v Deportivo Cali Jalkapallo
30 hei 00:30 UK Bob Bryan/Mike Bryan v Samuel Groth/Chris Guccione Tennis
30 hei 01:00 UK Municipal Iquique v Cobreloa Jalkapallo
30 hei 01:00 UK Toluca v Necaxa Jalkapallo
30 hei 01:30 UK Atletico Bucaramanga v Once Caldas Jalkapallo
30 hei 01:30 UK Independiente Medellin v Envigado Jalkapallo
30 hei 02:00 UK Atletico-MG v Sao Paulo Jalkapallo
30 hei 02:00 UK Corinthians v Vasco da Gama Jalkapallo
30 hei 02:00 UK La Equidad v Santa Fe Jalkapallo
30 hei 02:00 UK Deportivo Pasto v Real Cartagena Jalkapallo
30 hei 02:00 UK Club Cortulua v Aguilas Doradas Jalkapallo
30 hei 02:00 UK Tigres v River Plate Jalkapallo
30 hei 02:00 UK Alianza Lima v Cienciano Jalkapallo
30 hei 02:00 UK MLS All stars v Tottenham Jalkapallo
30 hei 02:05 UK Man Utd v Paris Saint-Germain Jalkapallo
30 hei 02:30 UK Merida v Cruz Azul Jalkapallo
30 hei 03:00 UK Correcaminos Uat v Monterrey Jalkapallo
30 hei 03:10 UK OAK Athletics (J Chavez) @ LA Dodgers (C Kershaw) Baseball
30 hei 04:30 UK Bangladesh v South Africa - 2nd Test Match Kriketti
30 hei 14:30 UK Sri Lanka v Pakistan - 1st Twenty20 Kriketti
30 hei 15:45 UK Kairat Almaty v Aberdeen Jalkapallo
30 hei 17:00 UK Elfsborg v Odd Grenland Jalkapallo
30 hei 18:00 UK PAOK Salonika v Spartak Trnava Jalkapallo
30 hei 18:00 UK Apollon Limassol v Gabala Jalkapallo
30 hei 18:00 UK AIK Solna v Atromitos Jalkapallo
30 hei 18:00 UK FK Krasnodar v Slovan Bratislava Jalkapallo
30 hei 18:00 UK Sturm Graz v Rubin Kazan Jalkapallo
30 hei 18:00 UK Slovan Liberec v Hapoel Ironi Jalkapallo
30 hei 18:00 UK SCR Altach v Guimaraes Jalkapallo
30 hei 18:30 UK AZ Alkmaar v Buyuksehir Jalkapallo
30 hei 18:30 UK Tirgu Mures v St Etienne Jalkapallo
30 hei 18:30 UK Zilina v FC Poltava Jalkapallo
30 hei 18:30 UK Zurich v Dynamo Minsk Jalkapallo
30 hei 18:30 UK Thun v Vaduz Jalkapallo
30 hei 19:00 UK Rabotnicki v Trabzonspor Jalkapallo
30 hei 19:00 UK Kukesi v Legia Warsaw Jalkapallo
30 hei 19:00 UK Brondby v Omonia Nicosia Jalkapallo
30 hei 19:00 UK Debrecen v Rosenborg Jalkapallo
30 hei 19:30 UK Standard Liege v Zeljeznicar Jalkapallo
30 hei 19:30 UK Charleroi v Zorya Jalkapallo
30 hei 19:30 UK Bordeaux v AEK Larnaca Jalkapallo
30 hei 19:45 UK West Ham v Astra Giurgiu Jalkapallo
30 hei 19:45 UK Athletic Bilbao v Inter Baku Jalkapallo
30 hei 20:00 UK Hajduk Split v Stromsgodset Jalkapallo
30 hei 20:00 UK Sampdoria v Vojvodina Jalkapallo
30 hei 20:00 UK Belenenses v IFK Goteborg Jalkapallo
30 hei 20:05 UK Southampton v Vitesse Jalkapallo
30 hei 20:05 UK Wolfsberger v Borussia Dortmund Jalkapallo

Perjantai, 31 hei 15
Aika Ottelu Urheilu
31 hei 03:00 UK Blacktown City v Metro Stars Jalkapallo

Sunnuntai, 02 elo 15
Aika Ottelu Urheilu
02 elo 15:00 UK Varmdo If v Sleipner Jalkapallo

Muistutus - vetoasi ei ole asetettu!

Käy läpi alla oleva tarjous ja rastita ne osat vedosta, jotka haluat asettaa, ennen kuin klikkaat Aseta veto.
Seuraava tarjous on voimassa pyytämällesi vedolle:
Voimme antaa sinulle lisätarjouksena:
Anitmated Timer

?

Vetolipuke

arrowOta mukaan useat Tyhjennä lipuke

Lataa...
Vetolipukkeesi on tällä hetkellä tyhjä
Kortin myöntäjän vahvistus - täytä pyydetyt kentät
Odota
Ole hyvä ja odota, kun vetoasi asetetaan
Please Wait
Vedon viivästys
Ole hyvä ja odota, kun vetosi lähetetään liikkeenharjoittajalle hyväksyttäväksi.

Tällä tarjouksella on määräaika - Klikkaa Aseta veto hyväksyäksesi ja Hylkää tarjous hylätäksesi tarjouksen

Vedon viivästys
Aikaa jäljellä

?

Laskurit / Kertoimet

?

Forecasts / Tricasts

?

Muutettu Forecastiksi / Tricast-yhdistelmiä

Kaikki vedot hyväksytään noudattaenWilliam Hillinvedonlyöntisääntöjä, jotka on julkaistu tällä sivustolla.

Need Help? Contact Customer Services

Ilmaisia vetoja saatavilla

Kaikki vedot hyväksytään noudattaen William Hillin vedonlyöntisääntöjä, jotka on julkaistu tällä sivustolla.


RULETTI
BLACKJACK
Untitled Document

William Hill on lisännyt tärkeimmät jalkapallosarjat ja monia muita merkittäviä urheilulajeja live-vedonlyönnin aikatauluun. Pelissä asiat muuttuvat nopeasti, ja ne, jotka osaavat hyödyntää näitä muutoksia, voivat tienata paljon rahaa pienellä vaivalla.


Voit lyödä vetoa mistä tahansa pelistä reaaliaikaisesti pelin aikana, ja live-vedot voidaan muuttaa rahaksi jo ennen pelin loppua! Tällä vaihtoehdolla voitot ovat hieman pienemmät, mutta samalla pelin viime minuuteilla tapahtuva käänne ei voi enää vaikuttaa vedon tulokseen.