William Hill -online-vedonlyönti


William Hill Tuotteet

Hyppää pääsisältöön

Kirjaudu
Muistatko minut? Oletko unohtanut sisäänkirjautumistietosi?

Aikataulu

Keskiviikko, 28 syy 16
Aika Ottelu Urheilu
Livenä 02:00 UK Ayaka Okuno v Shiho Hisamatsu Tennis
Livenä 08:00 UK Barbora Strycova v Jelena Jankovic Tennis
Livenä 08:30 UK Malek Jaziri v David Goffin Tennis
Livenä 09:00 UK Alona Kruglov v Keren Shlomo Tennis
Livenä 09:00 UK Rock Stars v Belagavi Panthers Kriketti
Livenä 09:30 UK James Cerretani/Philipp Oswald v Nick Kyrgios/Viktor Troicki Tennis
Livenä 09:30 UK Denisa Allertova v Patricia Maria Tig Tennis
Livenä 09:30 UK Tori Kinard v Haine Ogata Tennis
Livenä 09:30 UK Erika Sema v Rika Fujiwara Tennis
Livenä 09:30 UK Julian Onken v Vladyslav Manafov Tennis
Livenä 09:30 UK Marat Deviatiarov v Alexander Lebedyn Tennis
Livenä 09:30 UK Orel Ovil v Alon Elia Tennis
Livenä 09:30 UK Amir Weintraub v Austin Smith Tennis
Livenä 09:30 UK Tamara Korpatsch v Priscilla Heise Tennis
Livenä 09:30 UK Victoria Smirnova v Silvia Njiric Tennis
Livenä 09:30 UK Alexandra Zaicenco v Veronika Kapshay Tennis
Livenä 09:30 UK Cristina Ene v Ilona Georgiana Ghioroaie Tennis
Livenä 09:30 UK Olga Puchkova v Lusine Avanesyan Tennis
Livenä 09:30 UK Luca Margaroli v Louis Tessa Tennis
Livenä 09:30 UK Emma Lene v Julia Rosenqvist Tennis
Livenä 09:30 UK Noelia Zeballos v Ida Jarlskog Tennis
Livenä 09:30 UK Katharina Hobgarski v Elena Griessner Tennis
Livenä 09:30 UK Sofia Dmitrieva v Carolina Meligeni Rodrigues Alves Tennis
Livenä 09:30 UK Valentina Abrile v Fernanda Brito Tennis
Livenä 09:30 UK Sofia Haydee Nicolini v Sofia Luini Tennis
Livenä 09:30 UK Yifei Yang v Clara Burel Tennis
Livenä 09:30 UK Alexander Zhurbin v Carlos Boluda-Purkiss Tennis
Livenä 10:00 UK Teplice U19 v Viktoria Plzen U19 Jalkapallo
Livenä 10:00 UK Radziswowianka Radziszow v Garbarnia Krakow Jalkapallo
Livenä 10:00 UK Aryan v Southern Samity Jalkapallo
Livenä 10:00 UK Guillermo Garcia-Lopez/Malek Jaziri v Andre Begemann/Leander Paes Tennis
Livenä 10:00 UK Sofia Shapatava v Kateryna Kozlova Tennis
Livenä 10:00 UK Stefanie Voegele v Francesca Schiavone Tennis
Livenä 10:00 UK Radu Albot v Norbert Gombos Tennis
Livenä 10:00 UK Lucy Brown v Sarah Beth Grey Tennis
Livenä 10:00 UK Mohamed Safwat v Jay Clarke Tennis
Livenä 10:00 UK Ajay Pruthvi Nemakal v Leandro Serrano Sanz Tennis
Livenä 10:00 UK Valentini Grammatikopoulou v Amandine Hesse Tennis
Livenä 10:00 UK Paula Ormaechea v Federica Arcidiacono Tennis
Livenä 10:00 UK Dalila Spiteri v Rosanna Maffei Tennis
Livenä 10:00 UK Alex Rybakov v Maxime Chazal Tennis
Livenä 10:00 UK Corentin Denolly v Demian Raab Tennis
Livenä 10:00 UK Jacopo Berrettini v Riccardo Bonadio Tennis
Livenä 10:00 UK Eden Richardson v Margot Yerolymos Tennis
Livenä 10:30 UK PSC Sakhalin v AltayBasket Koripallo
Livenä 10:30 UK Andrew Whittington v Richard Gasquet Tennis
Livenä 10:30 UK Katarzyna Piter/Silvia Soler-Espinosa v Nigina Abduraimova/Hiroko Kuwata Tennis
Livenä 10:30 UK Johanna Konta v Carla Suarez Navarro Tennis
Livenä 10:30 UK Demi Schuurs/Renata Voracova v Akgul Amanmuradova/Vitalia Diatchenko Tennis
Livenä 10:30 UK Kristyna Pliskova/Amra Sadikovic v Nicole Melichar/Varatchaya Wongteanchai Tennis
Livenä 10:30 UK Caroline Garcia/Kristina Mladenovic v Christina McHale/Shuai Peng Tennis
Livenä 10:30 UK Gebriela Mihaylova v Ani Vangelova Tennis
Livenä 10:30 UK Franziska Kommer v Victoria Ocheva Tennis
Livenä 10:30 UK Dejana Radanovic v Gabriela Van de Graaf Tennis
Livenä 10:30 UK Petia Arshinkova v Arabela Fernandez Rabener Tennis
Livenä 10:30 UK Adva Dabah v Helene Scholsen Tennis
Livenä 10:30 UK Laura Deigman v Gal Shemesh Tennis
Livenä 10:30 UK Shelly Bereznyak v Linnea Malmqvist Tennis
Livenä 10:30 UK Johan Sebastien Tatlot v Peter Torebko Tennis
Livenä 10:30 UK Andre Biro v Kristijan Mesaros Tennis
Livenä 10:30 UK Neven Krivokuca v Mick Veldheer Tennis
Livenä 10:30 UK Gijs Brouwer v Lucas Miedler Tennis
Livenä 10:30 UK Corentin Moutet v Filipp Kekercheni Tennis
Livenä 10:30 UK Patrik Rosenholm v Sam Barry Tennis
Livenä 10:30 UK Isak Arvidsson v Laurent Lokoli Tennis
Livenä 10:30 UK Liam Broady v Linus Frost Tennis
Livenä 10:30 UK Morgan Johansson v Edward Corrie Tennis
Livenä 10:45 UK Malki v Nangkiew Irat Jalkapallo
Livenä 11:00 UK Mersin BB (W) v Istanbul Universitesi (W) Koripallo
Livenä 11:00 UK Jeonbuk Motors v Seoul Jalkapallo
Livenä 11:00 UK Antoine Bellier v Joshua Paris Tennis
Livenä 11:00 UK Yshai Oliel v Nathaniel Lammons Tennis
Livenä 11:00 UK Jessika Ponchet v Jesika Maleckova Tennis
Livenä 11:00 UK Alexandra Perper v Oleksandra Andrieieva Tennis
Livenä 11:00 UK Anastasiya Fedoryshyn v Teodora Stinga Tennis
Livenä 11:00 UK Hugo Grenier v Lukas Ollert Tennis
Livenä 11:00 UK Lucas Bouquet v Albano Olivetti Tennis
Livenä 11:00 UK George Botezan v Nicolas Xiviller Tennis
Livenä 11:00 UK Juan Ignacio Ameal v Mariano Kestelboim Tennis
Livenä 11:00 UK Matias Zukas v Luca Giacomini Tennis
Livenä 11:00 UK Aziz Ouakaa v Moez Echargui Tennis
Livenä 11:00 UK Chiraz Bechri v Emmanuelle Girard Tennis
Livenä 11:00 UK Candela Bugnon v Mayssa Tebourbi Tennis
Livenä 11:00 UK Cindy Castille v Amira Benaissa Tennis
Livenä 11:00 UK Ferdaous Bahri v Guillermina Naya Tennis
Livenä 11:00 UK Jeannine Hopfgartner v Elaine Genovese Tennis
Livenä 11:00 UK Lucia Marzal Martinez v Daiana Negreanu Tennis
Livenä 11:00 UK Olga Parres Azcoitia v Lisa Ponomar Tennis
Livenä 11:00 UK Mariana Drazic v Judith Van Kessel Tennis
Livenä 11:00 UK Sergi Perez Contri v Jaume Munar Tennis
Livenä 11:30 UK Vasco Sports Club v Corps of Signals Jalkapallo
Livenä 11:30 UK Juan Monaco v Feliciano Lopez Tennis
Livenä 11:30 UK Alexandre Sidorenko v Pierre-Hugues Herbert Tennis
Livenä 11:30 UK Peter Goldsteiner v Christoph Negritu Tennis
Livenä 11:30 UK Diana Marcinkevica v Conny Perrin Tennis
Livenä 11:30 UK Yannick Maden v Filippo Leonardi Tennis
Livenä 11:30 UK Andrea Basso v Walter Trusendi Tennis
Livenä 11:30 UK Claudio Fortuna v Enrico Dalla Valle Tennis
Livenä 11:30 UK Antonio Massara v Cristian Carli Tennis
Livenä 12:00 UK BC Enisey Krasnoyarsk II (W) v Spartak Noginsk (W) Koripallo
Livenä 12:00 UK Barangay Ginebra San Miguel v San Miguel Beermen Koripallo
Livenä 12:00 UK Olimpia Szczecin Women v Wroclaw Women Jalkapallo
Livenä 12:00 UK Rostov Youth v PSV Youth Jalkapallo
Livenä 12:00 UK Besiktas Youth v Dynamo Kiev Youth Jalkapallo
Livenä 12:00 UK Benoit Paire v Janko Tipsarevic Tennis
Livenä 12:00 UK Angelique Kerber v Petra Kvitova Tennis
Livenä 12:00 UK Gergana Topalova v Hulya Esen Tennis
Livenä 12:00 UK Valeriya Yushchenko v Angelina Zhuravleva Tennis
Livenä 12:00 UK Patrick Mayer v Aljaz Radinski Tennis
Livenä 12:30 UK Romain Bauvy v Hugo Schott Tennis
Livenä 12:30 UK Hugo Voljacques v Hugo Gaston Tennis
Livenä 12:30 UK Mehdi Jdi v Nicolo Turchetti Tennis
Livenä 12:30 UK Jordan Ubiergo v Eros Siringo Tennis
Livenä 12:30 UK Santiago Besada v Benjamin Bonzi Tennis
Livenä 12:30 UK Martina Fricova v Irene Burillo Escorihuela Tennis
Livenä 12:30 UK Martina Capurro Taborda v Silvia Bordes Caselles Tennis
Livenä 12:30 UK Paola Exposito Diaz-Delgad v Marianna Natali Tennis
Livenä 13:00 UK BC Novosibirsk v Spartak Primorie Vladivostok Koripallo
Livenä 13:00 UK Fenerbache (W) v Besiktas (W) Koripallo
Livenä 13:00 UK Wrexham Reserves v Bradford Reserves Jalkapallo
Livenä 13:00 UK Bobruichanka Bobruisk Women v Minsk Women Jalkapallo
Livenä 13:00 UK Olimpija Ljubljana Youth v Noga Triglav Youth Jalkapallo
Livenä 13:00 UK Senica U19 v Slovan Bratislava U19 Jalkapallo
Livenä 13:00 UK Chornomorets Odessa U19 v Shakhtar Donetsk U19 Jalkapallo
Livenä 13:00 UK M'Gladbach Youth v Barcelona Youth Jalkapallo
Livenä 13:00 UK Tusker v Posta Rangers Jalkapallo
Livenä 13:00 UK Diego Schwartzman v Paolo Lorenzi Tennis
Livenä 13:00 UK Nikola Mektic v Paul-Henri Mathieu Tennis
Livenä 13:00 UK Filippo Borella v Curtis Clarke Tennis
Livenä 13:00 UK Sherif Sabry v Boris Arias Tennis
Livenä 13:00 UK Anirudh Chandrasekar v Alexander Braun Tennis
Livenä 13:00 UK Amandine Cazeaux v Rebeka Masarova Tennis
Livenä 13:00 UK Hubli Tigers v Mysuru Warriors Kriketti
Livenä 13:30 UK Neftyanik Omsk (W) v Nadezhda Orenburg (W) Koripallo
Livenä 13:30 UK Caroline Wozniacki v Agnieszka Radwanska Tennis
Livenä 13:30 UK Ruben Ramirez Hidalgo v Jan Satral Tennis
Livenä 13:45 UK Darul Takzim v Bengaluru FC Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Mansfield Reserves v Grimsby Reserves Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Port Vale Reserves v Burton Albion Reserves Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Shrewsbury Reserves v Nottingham Forest Reserves Jalkapallo
Livenä 14:00 UK KF Shkupi Skopje v Sileks Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Vardar Skopje v Pelista Bitola Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Bregalnica Stip v Makedonia GP Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Shkendija Tetovo v Renova Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Pobeda Junior v Rabotnicki Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Fk Zeta Golubovci v Sutjeska Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Nadezhda Mogilev Women v Zorka BDU Minsk Women Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Presov v Hranice Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Vac - VLSE U19 v Grosics Akademia Gyula U19 Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Campodarsego v Vigontina San Paolo Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Nardo Calcio v Bisceglie Calcio 1913 Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Valdinievole Montecatini v Jolly Montemurlo Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Avezzano Calcio v San Nicolo Calcio Teramo Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Nocerina 1910 v Turris Calcio ASD Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Trastevere Calcio v Nuorese Calcio 1930 Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Gozzano Calcio v OltrepoVoghera Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Calcio Lecco 1912 v Darfo Boario SSD Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Ravenna 1913 v Imolese Calcio 1919 Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Gavorrano v Grosseto SSD Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Francavilla 1931 v Rende Jalkapallo
Livenä 14:00 UK USD 1913 Seregno Calcio v Caratese Jalkapallo
Livenä 14:00 UK FC FCM v Solyaris M Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Prialit v Timiryazevets Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Troitsk v Zenit Moscow Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Belgium Women U17 v Romania Women U17 Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Serbia Women U17 v Ukraine Women U17 Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Latvia U17 v Moldova U17 Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Russia U17 v Bosnia U17 Jalkapallo
Livenä 14:00 UK APOEL Nicosia Youth v Roma Youth Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Arsenal Youth v Basel Youth Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Ludogorets Youth v Paris S.G. Youth Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Pakhtakor v PFK Lokomotiv Tashkent Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Smouha v Tanta Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Club Ferro Carril Oeste Reserves v Colegiales Reserves Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Barracas Central v Dep. Tristan Suarez Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Kreta v Pasa Irodotos Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Teshrin v Al Jazira Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Montevideo Wanderers Reserves v Nacional de Montevideo Reserves Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Bukhara v Bunyodkor Tashkent Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Oceane Dodin v Quirine Lemoine Tennis
Livenä 14:00 UK Harmony Tan v Julie Tringa Tennis
Livenä 14:00 UK Miguel Semmler v Pedro Cachin Tennis
Livenä 14:30 UK Nove Mesto nad Vahom v Spartak Trnava Jalkapallo
Livenä 14:30 UK Liptovska Stiavnica v Dunajska Streda Jalkapallo
Livenä 14:30 UK FC Sparta Brno v TJ Sokol Lanzhot Jalkapallo
Livenä 14:30 UK Boskovice v FK Mutenice Jalkapallo
Livenä 14:30 UK Bosonohy v Bohunice Jalkapallo
Livenä 14:30 UK Kelc v Morkovice Jalkapallo
Livenä 14:30 UK FK Radnicki Nova Pazova v FK Backa 1901 Subotica Jalkapallo
Livenä 14:30 UK FK Borac Sakule v Bratstvo 1946 Jalkapallo
Livenä 14:30 UK FK Cement Beocin v FK Omladinac Jalkapallo
Livenä 14:30 UK Nove Zamky v FK Slovan Duslo Sala Jalkapallo
Livenä 14:30 UK FC Vion Zlate Moravce Vrable B v Komarno Jalkapallo
Livenä 14:30 UK SKM Liptovsky Hradok v Banik Kalinovo Jalkapallo
Livenä 14:30 UK Geoffrey Blacaneaux v Ante Pavic Tennis
Livenä 15:00 UK MBK Dogus Hastanesi (W) v Samsun Canik Belediye (W) Koripallo
Livenä 15:00 UK BC Rostov-Don (W) v Dynamo Moscow (W) Koripallo
Livenä 15:00 UK Sharurspor v Moik Baku Jalkapallo
Livenä 15:00 UK Solin v Gorica Jalkapallo
Livenä 15:00 UK Hrvatski Dragovoljac v NK Radnik Sesvete Jalkapallo
Livenä 15:00 UK Zagreb v Novigrad Jalkapallo
Livenä 15:00 UK Sibenik v Imotski Jalkapallo
Livenä 15:00 UK Afk Chrudim v Slavia Prague Jalkapallo
Livenä 15:00 UK Haj Ve Slezsku v FK Slavia Orlova Jalkapallo
Livenä 15:00 UK FK Nove Sady v FK San JV Sumperk Jalkapallo
Livenä 15:00 UK Olimpia Boruszowice v Ruch Radzionkow Jalkapallo
Livenä 15:00 UK Wilki Wilcza v Gwarek Ornontowice Jalkapallo
Livenä 15:00 UK Blekitni Modlnica v TS Wegrzce Jalkapallo
Livenä 15:00 UK Strug Tyczyn v Resovia II Jalkapallo
Livenä 15:00 UK Noortekoondis Women v Tartu SK 10 Premium Women Jalkapallo
Livenä 15:00 UK AZS PWSZ Walbrzych Women v KS Sztorm Gdansk Women Jalkapallo
Livenä 15:00 UK GKS Gornik Leczna Women v AZS PWSZ Biala Podlaska Women Jalkapallo
Livenä 15:00 UK TS Mitech Zywiec Women v AZS UJ Krakow Women Jalkapallo
Livenä 15:00 UK UKS SMS Lodz Women v KKPK Medyk Konin Women Jalkapallo
Livenä 15:00 UK FC Cherepovets v Sdusshor 3 Vologda Jalkapallo
Livenä 15:00 UK Concordia Knurow v Gornik Zabrze II Jalkapallo
Livenä 15:00 UK Czarni Sosnowiec Women v Gosir Piaseczno Women Jalkapallo
Livenä 15:00 UK Norway U17 v Ukraine U17 Jalkapallo
Livenä 15:00 UK Lithuania U17 v Turkey U17 Jalkapallo
Livenä 15:00 UK Hungary U17 v Liechtenstein U17 Jalkapallo
Livenä 15:00 UK Atl Madrid Youth v Bayern Munich Youth Jalkapallo
Livenä 15:00 UK Napoli Youth v Benfica Youth Jalkapallo
Livenä 15:00 UK CA Platense Reserves v CA All Boys Reserves Jalkapallo
Livenä 15:30 UK FK Kraluv Dvur v FK Loko Vltavin Jalkapallo
Livenä 15:30 UK Olymp Hradek Kralove v FK TJ Stechovice Jalkapallo
Livenä 15:30 UK FK Litomericko v TJ Jiskra Domazlice Jalkapallo
Livenä 15:30 UK Richel Hogenkamp v Polina Leykina Tennis
Livenä 15:30 UK Maria Jose Luque Moreno v Lidia Moreno Arias Tennis
Livenä 16:00 UK Nevezis Kedainai v BC Vytautas Koripallo
Livenä 16:00 UK BK Trutnov (W) v ZVVZ USK Praha (W) Koripallo
Livenä 16:00 UK Kazanochka Kazan (W) v MBA Moscow (W) Koripallo
Livenä 16:00 UK FV Ravensburg v Goeppinger Jalkapallo
Livenä 16:00 UK Olhanense v Benfica B Jalkapallo
Livenä 16:00 UK Uniao Madeira v Fafe Jalkapallo
Livenä 16:00 UK Sport. Lisbon B v Cova da Piedade Jalkapallo
Livenä 16:00 UK Leixoes v Gil Vicente Jalkapallo
Livenä 16:00 UK JK Tallinna Kalev Women v FC Flora Tallinn Women Jalkapallo
Livenä 16:00 UK ZNK Radomlje Women v ZNK Teleing Pomurje Women Jalkapallo
Livenä 16:00 UK Lech II Poznan v Gwardia Koszalin Jalkapallo
Livenä 16:00 UK Izmir Youth v Levski Sofia Youth Jalkapallo
Livenä 16:00 UK Olympique Safi v FUS Rabat Jalkapallo
Livenä 16:00 UK Al Nasr SC v Burgan SC Jalkapallo
Livenä 16:00 UK Al Qadsia SC v Al Sahel Jalkapallo
Livenä 16:00 UK Marton Fucsovics v Gianluca Mager Tennis
Livenä 16:00 UK Bianca Turati v Viktoriya Lushkova Tennis
Livenä 16:00 UK Barbora Stefkova v Giuliana Olmos Tennis
Livenä 16:00 UK Victoria Bosio v Danielle Rose Collins Tennis
Livenä 16:00 UK Francesca Di Lorenzo v Yuliya Beygelzimer Tennis
Livenä 16:15 UK Hajer Club v Al Fateh Jalkapallo
Livenä 16:30 UK NH Ostrava v BK Opava Koripallo
Livenä 16:30 UK BC Siauliai v Zalgiris Kaunas Koripallo
Livenä 16:30 UK Seinajoen JK v FC Kuopio Jalkapallo
Livenä 16:30 UK Motor Lublin v Podhale Nowy Targ Jalkapallo
Livenä 16:30 UK Theo Gravouil v Virginie Razzano Tennis
Livenä 16:45 UK Mks Pogon Szczecin v Jagiellonia Jalkapallo
Livenä 17:00 UK Lions Hradec v USK Praha Koripallo
Livenä 17:00 UK Usti Nad Labem v Turi Svitavy Koripallo
Livenä 17:00 UK BK Ventspils v BK Jekabpils Koripallo
Livenä 17:00 UK Neptunas Klaipeda v Pieno Zvaigzdes Koripallo
Livenä 17:00 UK Pinar Karsiyaka v PAOK Thessaloniki Koripallo
Livenä 17:00 UK Adana ASKI (W) v Agu Spor Kulubu (W) Koripallo
Livenä 17:00 UK Santa Clara v Varzim Jalkapallo
Livenä 17:00 UK Penafiel v Guimaraes B Jalkapallo
Livenä 17:00 UK Braga B v Aves Jalkapallo
Livenä 17:00 UK Flora Tallinn v Torva JK Jalkapallo
Livenä 17:00 UK Parnu JK Women v FC Levadia Tallinn Women Jalkapallo
Livenä 17:00 UK Felcsut Youth v PAOK Youth Jalkapallo
Livenä 17:00 UK Viitorul Constanta Youth v Sheriff Tiraspol Youth Jalkapallo
Livenä 17:00 UK HJK Helsinki Youth v Cork Youth Jalkapallo
Livenä 17:00 UK Celtic Youth v Man City Youth Jalkapallo
Livenä 17:00 UK Nitra Youth v Malaga Youth Jalkapallo
Livenä 17:00 UK Zrinjski Mostar Youth v Zurich Youth Jalkapallo
Livenä 17:00 UK Domzale Youth v Cukaricki Youth Jalkapallo
Livenä 17:00 UK Rosenborg Youth v AIK Solna Youth Jalkapallo
Livenä 17:00 UK Real Garcilaso v Union Comercio Jalkapallo
Livenä 17:00 UK AL Sharguia v Al-Masry Jalkapallo
Livenä 17:00 UK Lujan Sport Club v Centro Empleados Comercio Jalkapallo
Livenä 17:00 UK Julien Benneteau v Dustin Brown Tennis
Livenä 17:15 UK Gorica v Koper Jalkapallo
Livenä 17:15 UK Gib Phoenix v Brunos Magpies Jalkapallo
Livenä 17:30 UK BK Ogre v BK Valmiera Koripallo
Livenä 17:30 UK VEF Riga v Liepajas Lauvas Koripallo
Livenä 17:30 UK AEK Athens BC v Galatasary SK Koripallo
Livenä 17:30 UK Grodig v Dornbirn Jalkapallo
Livenä 17:30 UK HPS Helsinki v Espoon Tikka Jalkapallo
Livenä 17:30 UK US Bustese Calcio v Aurora Pro Patria Jalkapallo
Livenä 17:30 UK Ronit Yurovsky v Katarina Adamovic Tennis
Livenä 17:30 UK Aleksandra Wozniak v Vladica Babic Tennis
Livenä 17:30 UK Michaela Gordon v Elizaveta Ianchuk Tennis
Livenä 17:30 UK Bernarda Pera v Pemra Ozgen Tennis
Livenä 18:00 UK Mann Filter (W) v Uni Girona (W) Koripallo
Livenä 18:00 UK Dunfermline Youth v Hearts Youth Jalkapallo
Livenä 18:00 UK Skive v Vejle Jalkapallo
Livenä 18:00 UK Nykobing v Fremad Amager Jalkapallo
Livenä 18:00 UK Portimonense v Porto B Jalkapallo
Livenä 18:00 UK Rather SV v MSV Duisburg Jalkapallo
Livenä 18:00 UK Bad Kreuznach v VFR Kandel Jalkapallo
Livenä 18:00 UK Deportivo Alaves II v Tolosa CF Jalkapallo
Livenä 18:00 UK Pobla de Mafumet CF v CF Badalona Jalkapallo
Livenä 18:00 UK Al Amir Bahrawi v Nile Shindi Jalkapallo
Livenä 18:00 UK Eger v Tatabanya Water Polo
Livenä 18:15 UK Al-Ittihad v AL Qadisiyah Jalkapallo
Livenä 18:15 UK IZK Itihad Z Khemisset v Ittihad Tanger Jalkapallo
Livenä 18:30 UK Araski (W) v CREF Madrid (W) Koripallo
Livenä 18:30 UK SV 07 Geinsheim v SC Teutonia Watzenborn-Steinberg Jalkapallo
Livenä 18:30 UK Baroka v Chippa Jalkapallo
Livenä 18:30 UK Free State Stars v Kaizer Chiefs Jalkapallo
Livenä 18:30 UK Al Sulaibikhat v Al Kuwait SC Jalkapallo
Livenä 18:30 UK VasasPlaket v Debreceni Water Polo
Livenä 18:30 UK Daniil Medvedev v Steve Darcis Tennis
Livenä 19:00 UK Gran Canaria (W) v CD Zamarat (W) Koripallo
Livenä 19:00 UK IDK Gipuzkoa (W) v Bembibre (W) Koripallo
Livenä 19:00 UK Universitario Ferrol (W) v CD Promete (W) Koripallo
Livenä 19:00 UK FSV Frankfurt v Viktoria Urberach Jalkapallo
Livenä 19:00 UK Bergisch Gladbach v Wesseling-Urfeld Jalkapallo
Livenä 19:00 UK Hinna IL U19 v Sandnes U19 Jalkapallo
Livenä 19:00 UK IFK Aspudden U19 v IK Frej Taby U19 Jalkapallo
Livenä 19:00 UK CCD Cerceda v Arosa FC Jalkapallo
Livenä 19:00 UK Amurrio CF v Zalla UC Jalkapallo
Livenä 19:00 UK Deportes Tolima v Junior Barranquilla Jalkapallo
Livenä 19:00 UK Atletico Nacional v Santa Fe Jalkapallo
Livenä 19:00 UK America FC Belo Horizonte U20 v Santos FC U20 Jalkapallo
Livenä 19:00 UK Avai FC Florianopolis U20 v Clube Atletico Paranaense U20 Jalkapallo
Livenä 19:00 UK Clube Nautico Capibaribe U20 v CR Vasco Da Gama U20 Jalkapallo
Livenä 19:00 UK CA Bragantino U20 v CA Mineiro U20 Jalkapallo
Livenä 19:00 UK Coritiba FBC U20 v Cruzeiro Esporte Clube U20 Jalkapallo
Livenä 19:00 UK CRB Maceio U20 v EC Vitoria Salvador U20 Jalkapallo
Livenä 19:00 UK Criciuma EC U20 v Gremio Foot-Ball Porto Alegrense U20 Jalkapallo
Livenä 19:00 UK Sport Club Recife U20 v SE Palmeiras U20 Jalkapallo
Livenä 19:00 UK Club Com. de Buenos Aires Reserves v CD UAI Urquiza |Reserves Jalkapallo
Livenä 19:00 UK Cresspom DF Women v AAD Vitoria das Tabocas Women Jalkapallo
Livenä 19:00 UK Queimados FC v Esporte Clube Rio Sao Paulo Jalkapallo
Livenä 19:00 UK Bangu AC v Boavista SC Saquarema Jalkapallo
Livenä 19:00 UK AD Sao Caetano do Sul U20 v Nacional AC Sao Paulo U20 Jalkapallo
Livenä 19:00 UK EC Juventude Caxias do Sul B v Ypiranga FC Erechim Jalkapallo
Livenä 19:00 UK Angra Dos Reis FC v Volta Redonda RJ Jalkapallo
Livenä 19:00 UK Boston River Reserves v Racing Club Montevideo Reserves Jalkapallo
Livenä 19:00 UK Defensor Sporting Reserves v Juventud Da Las Piedras Reserves Jalkapallo
Livenä 19:00 UK CA Los Andes Reserves v CA Atlanta Reserves Jalkapallo
Livenä 19:00 UK Quentin Halys v Mitchell Krueger Tennis
Livenä 19:00 UK Chieh-Yu Hsu v Ellie Halbauer Tennis
Livenä 19:00 UK Catherine Harrison v Gabriela Talaba Tennis
Livenä 19:00 UK Sofya Zhuk v Caroline Dolehide Tennis
Livenä 19:00 UK Alexandra Sanford v Victoria Rodriguez Tennis
Livenä 19:10 UK SEA Mariners (J Paxton) @ HOU Astros (D Fister) Baseball
Livenä 19:15 UK Juan Aurich v Melgar Jalkapallo
Livenä 19:30 UK Perfumerias Avenida (W) v Sedis Basquet (W) Koripallo
Livenä 19:30 UK Glacis v Manchester 62 Jalkapallo
Livenä 19:30 UK Catania v Fondi Jalkapallo
Livenä 19:30 UK Lleida v L Hospitalet Jalkapallo
Livenä 19:30 UK US Civitanovese SSD v Fermana FC Jalkapallo
Livenä 19:30 UK Kilkenny United WFC Women v Cork WFC Women Jalkapallo
Livenä 19:30 UK Strindheim U19 v Verdal U19 Jalkapallo
Livenä 19:30 UK NV Estudiantes de Murcia CF v UCAM Murcia CF II (Sangonera) Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Newcastle v Norwich Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Coventry v Wimbledon Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Leatherhead v Staines Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Northwich Victoria FC v Kidsgrove Athletic FC Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Aylesbury United v Arlesey Town FC Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Glentoran U20 v Ballymena United U20 Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Celtic v Man City Jalkapallo
Livenä 19:45 UK M'gladbach v Barcelona Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Atletico Madrid v Bayern Munich Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Rostov v PSV Eindhoven Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Napoli v Benfica Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Ludogorets v Paris Saint-Germain Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Arsenal v Basel Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Besiktas v Dynamo Kiev Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Mestarien liiga: All 8 games which KO at 19:45 UK Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Newcastle v Norwich and Coventry v Wimbledon at 19:45 UK Jalkapallo
Livenä 20:00 UK Crumlin United v Killester United Jalkapallo
Livenä 20:00 UK Glenavon U20 v Dungannon Swifts U20 Jalkapallo
Livenä 20:00 UK Ards U20 v Linfield U20 Jalkapallo
Livenä 20:00 UK Dep JBL Zulia v Zulia Jalkapallo
Livenä 20:00 UK Deportivo Petare v Atletico Venezuela Jalkapallo
Livenä 20:00 UK Al Ahly v Wadi Degla Jalkapallo
Livenä 20:00 UK Huracan Las Heras (Mendoza) v Palmira Jalkapallo
Livenä 20:00 UK Sao Jose Dos Campos Women v JV Lideral MA Women Jalkapallo
Livenä 20:00 UK Ruben Bemelmans v Vincent Millot Tennis
Livenä 20:15 UK Joris de Loore v Bjorn Fratangelo Tennis
Livenä 20:30 UK Club De Deportes Temuco v Uni Catolica Jalkapallo
Livenä 20:30 UK Estudiantes De Caracas v Caracas Jalkapallo
Livenä 20:30 UK Portuguesa FC v Mineros Jalkapallo
Livenä 20:30 UK Difaa El Jadida v RSB Berkane Jalkapallo
Livenä 21:00 UK Monagas v Urena Jalkapallo
Livenä 21:00 UK Sampaio Correa U20 v Sao Paulo U20 Jalkapallo
Livenä 21:30 UK Comerciantes Unidos v Alianza Lima Jalkapallo
Livenä 21:45 UK Stefan Kozlov v Michael Mmoh Tennis
Livenä 23:00 UK RB Brasil v Comercial Ribeirao Preto Jalkapallo
Livenä 23:00 UK Sam Groth v Tim Smyczek Tennis
Livenä 23:15 UK Chapecoense v Independiente Jalkapallo
Livenä 23:15 UK Junior Barranquilla v Wanderers Jalkapallo
Livenä 23:30 UK Santos v Internacional Jalkapallo

Torstai, 29 syy 16
Aika Ottelu Urheilu
29 syy 00:00 UK Universidad de Chile v Municipal Iquique Jalkapallo
29 syy 00:00 UK Ferroviaria De Esportes v CA Bragantino B Jalkapallo
29 syy 00:00 UK XV De Novembro Piracicaba v Sao Carlos Jalkapallo
29 syy 00:00 UK Sao Caetano Do Sul v Mirassol Jalkapallo
29 syy 00:05 UK CHI Cubs (J Arrieta) @ PIT Pirates (J Taillon) Baseball
29 syy 00:05 UK ARI Diamondbacks (S Miller) @ WAS Nationals (G Gonzalez) Baseball
29 syy 00:05 UK BAL Orioles (C Tillman) @ TOR Blue Jays (F Liriano) Baseball
29 syy 00:10 UK PHI Phillies (A Morgan) @ ATL Braves (M Foltynewicz) Baseball
29 syy 00:10 UK NY Mets (S Lugo) @ MIA Marlins (J Urena) Baseball
29 syy 00:15 UK MIN Twins (E Santana) @ KC Royals (J Vargas) Baseball
29 syy 00:30 UK Montreal v San Jose Jalkapallo
29 syy 00:30 UK DC United v Columbus Jalkapallo
29 syy 00:30 UK Deportivo Tachira v Llaneros Jalkapallo
29 syy 01:00 UK Phoenix Mercury @ Minnesota Lynx Koripallo
29 syy 01:00 UK Plaza Amador v Tigres Jalkapallo
29 syy 01:00 UK Dallas v Cd Suchitepequez Jalkapallo
29 syy 01:00 UK Queretaro v Lobos B.U.A.P. Jalkapallo
29 syy 01:00 UK Toluca v Leon Jalkapallo
29 syy 01:00 UK Miami FC v Ottawa Fury Jalkapallo
29 syy 01:00 UK UNAN Managua v Real Esteli Jalkapallo
29 syy 01:05 UK MIL Brewers (C Anderson) @ TEX Rangers (C Hamels) Baseball
29 syy 01:10 UK TB Rays (B Snell) @ CHI White Sox (M Gonzalez) Baseball
29 syy 01:10 UK Lanus v Boca Juniors Jalkapallo
29 syy 01:15 UK CIN Reds (A DeSclafani) @ STL Cardinals (M Leake) Baseball
29 syy 01:30 UK Blooming v San Jose Jalkapallo
29 syy 01:30 UK Jorge Newbery De VM v CSyD Montecaseros Jalkapallo
29 syy 01:45 UK Belgrano v Coritiba Jalkapallo
29 syy 01:45 UK Santa Cruz v Independiente Medellin Jalkapallo
29 syy 01:45 UK Flamengo v Palestino Jalkapallo
29 syy 01:45 UK Corinthians v Cruzeiro Jalkapallo
29 syy 01:45 UK Gremio v Palmeiras Jalkapallo
29 syy 02:00 UK Real Cartagena v America de Cali Jalkapallo
29 syy 03:00 UK Chicago Sky @ Los Angeles Sparks Koripallo
29 syy 03:00 UK Vancouver v Central FC Jalkapallo
29 syy 03:00 UK Monterrey v DON Bosco Jalkapallo
29 syy 03:00 UK Club America v Rojos de Veracruz Jalkapallo
29 syy 03:05 UK OAK Athletics (S Gray) @ LA Angels (A Meyer) Baseball
29 syy 03:10 UK LA Dodgers (J De Leon) @ SD Padres (L Perdomo) Baseball
29 syy 03:15 UK COL Rockies (T Chatwood) @ SF Giants (J Samardzija) Baseball
29 syy 03:30 UK Seattle v Chicago Jalkapallo
29 syy 11:30 UK Bardez v Cavelossim Jalkapallo
29 syy 16:00 UK Astana v Young Boys Jalkapallo
29 syy 16:00 UK Gabala v Mainz Jalkapallo
29 syy 18:00 UK Zurich v Osmanlispor Jalkapallo
29 syy 18:00 UK Ajax v Standard Liege Jalkapallo
29 syy 18:00 UK Hapoel Beer Sheva v Southampton Jalkapallo
29 syy 18:00 UK Steaua Bucharest v Villarreal Jalkapallo
29 syy 18:00 UK Slovan Liberec v PAOK Jalkapallo
29 syy 18:00 UK Sparta Prague v Inter Milan Jalkapallo
29 syy 18:00 UK Fiorentina v Qarabag Jalkapallo
29 syy 18:00 UK Gent v Konyaspor Jalkapallo
29 syy 18:00 UK Celta Vigo v Panathinaikos Jalkapallo
29 syy 18:00 UK Shakhtar Donetsk v Braga Jalkapallo
29 syy 18:00 UK Krasnodar v Nice Jalkapallo
29 syy 18:00 UK Schalke v Salzburg Jalkapallo
29 syy 18:00 UK UEFA Europa League: All 12 games which KO at 18:00 UK Jalkapallo
29 syy 20:05 UK Dundalk v Maccabi Tel Aviv Jalkapallo
29 syy 20:05 UK Man Utd v Zorya Jalkapallo
29 syy 20:05 UK Genk v Sassuolo Jalkapallo
29 syy 20:05 UK Zenit v AZ Alkmaar Jalkapallo
29 syy 20:05 UK Olympiacos v APOEL Nicosia Jalkapallo
29 syy 20:05 UK Athletic Bilbao v Rapid Vienna Jalkapallo
29 syy 20:05 UK Roma v Astra Giurgiu Jalkapallo
29 syy 20:05 UK Austria Vienna v Viktoria Plzen Jalkapallo
29 syy 20:05 UK Fenerbahce v Feyenoord Jalkapallo
29 syy 20:05 UK St Etienne v Anderlecht Jalkapallo
29 syy 20:05 UK UEFA Europa League: All 10 games which KO at 20:05 UK Jalkapallo
29 syy 22:00 UK Osasco Audax Women v Flamengo Women Jalkapallo
29 syy 23:00 UK Figueirense Florianopolis U20 v Botafogo U20 Jalkapallo

Perjantai, 30 syy 16
Aika Ottelu Urheilu
30 syy 05:00 UK India v New Zealand - 2nd Test Match Kriketti
30 syy 11:30 UK Guardian Angel v Sao Miguel Taleigao Jalkapallo
30 syy 12:30 UK South Africa v Australia - 1st ODI Kriketti
30 syy 19:30 UK Leipzig v Augsburg Jalkapallo
30 syy 19:45 UK Rennes v Guingamp Jalkapallo
30 syy 19:45 UK Real Sociedad v Real Betis Jalkapallo
30 syy 20:00 UK Everton v Crystal Palace Jalkapallo

Lauantai, 01 lok 16
Aika Ottelu Urheilu
01 lok 00:31 UK Queensland v Cricket Australia XI Kriketti
01 lok 09:30 UK Bangladesh v Afghanistan - 3rd ODI Kriketti
01 lok 11:30 UK Vasco Sports Club v Churchill Brothers SC Jalkapallo
01 lok 12:00 UK Granada v Leganes Jalkapallo
01 lok 12:30 UK Swansea v Liverpool Jalkapallo
01 lok 12:45 UK Fulham v QPR Jalkapallo
01 lok 14:30 UK Darmstadt v Werder Bremen Jalkapallo
01 lok 14:30 UK Ingolstadt v Hoffenheim Jalkapallo
01 lok 14:30 UK Bayern Munich v FC Koln Jalkapallo
01 lok 14:30 UK Freiburg v Eintracht Frankfurt Jalkapallo
01 lok 14:30 UK Hertha Berlin v Hamburg Jalkapallo
01 lok 15:00 UK Leeds v Barnsley Jalkapallo
01 lok 15:00 UK Burton v Cardiff Jalkapallo
01 lok 15:00 UK Bristol City v Nottingham Forest Jalkapallo
01 lok 15:00 UK Rotherham v Newcastle Jalkapallo
01 lok 15:00 UK Brentford v Wigan Jalkapallo
01 lok 15:00 UK Sheff Wed v Brighton Jalkapallo
01 lok 15:00 UK Reading v Derby Jalkapallo
01 lok 15:00 UK Birmingham v Blackburn Jalkapallo
01 lok 15:00 UK Preston v Aston Villa Jalkapallo
01 lok 15:00 UK Ipswich v Huddersfield Jalkapallo
01 lok 15:00 UK Hull v Chelsea Jalkapallo
01 lok 15:00 UK Sunderland v West Brom Jalkapallo
01 lok 15:00 UK West Ham v Middlesbrough Jalkapallo
01 lok 15:00 UK Watford v Bournemouth Jalkapallo
01 lok 15:15 UK Sevilla v Alaves Jalkapallo
01 lok 16:00 UK Paris Saint-Germain v Bordeaux Jalkapallo
01 lok 17:00 UK Pescara v Chievo Jalkapallo
01 lok 17:30 UK Wolves v Norwich Jalkapallo
01 lok 17:30 UK Leverkusen v Dortmund Jalkapallo
01 lok 17:30 UK Osasuna v Las Palmas Jalkapallo
01 lok 19:00 UK Dijon v Montpellier Jalkapallo
01 lok 19:00 UK Nantes v Bastia Jalkapallo
01 lok 19:00 UK Metz v Monaco Jalkapallo
01 lok 19:00 UK Caen v Toulouse Jalkapallo
01 lok 19:00 UK Lille v Nancy Jalkapallo
01 lok 19:45 UK Udinese v Lazio Jalkapallo
01 lok 19:45 UK Deportivo La Coruna v Sporting Gijon Jalkapallo

Sunnuntai, 02 lok 16
Aika Ottelu Urheilu
02 lok 11:00 UK Valencia v Atletico Madrid Jalkapallo
02 lok 11:30 UK Empoli v Juventus Jalkapallo
02 lok 12:00 UK Man Utd v Stoke Jalkapallo
02 lok 14:00 UK Angers v Marseille Jalkapallo
02 lok 14:00 UK Bologna v Genoa Jalkapallo
02 lok 14:00 UK Atalanta v Napoli Jalkapallo
02 lok 14:00 UK Cagliari v Crotone Jalkapallo
02 lok 14:00 UK Sampdoria v Palermo Jalkapallo
02 lok 14:15 UK Tottenham v Man City Jalkapallo
02 lok 14:15 UK Leicester v Southampton Jalkapallo
02 lok 14:30 UK Wolfsburg v Mainz Jalkapallo
02 lok 15:15 UK Real Madrid v Eibar Jalkapallo
02 lok 16:00 UK Nice v Lorient Jalkapallo
02 lok 16:30 UK Burnley v Arsenal Jalkapallo
02 lok 16:30 UK Schalke v M'gladbach Jalkapallo
02 lok 17:00 UK AC Milan v Sassuolo Jalkapallo
02 lok 17:00 UK Torino v Fiorentina Jalkapallo
02 lok 17:00 UK Godoy Cruz At Res v Union Res Jalkapallo
02 lok 17:30 UK Espanyol v Villarreal Jalkapallo
02 lok 17:30 UK Malaga v Athletic Bilbao Jalkapallo
02 lok 19:45 UK Lyon v St Etienne Jalkapallo
02 lok 19:45 UK Roma v Inter Milan Jalkapallo
02 lok 19:45 UK Celta Vigo v Barcelona Jalkapallo

Muistutus - vetoasi ei ole asetettu!

Käy läpi alla oleva tarjous ja rastita ne osat vedosta, jotka haluat asettaa, ennen kuin klikkaat Aseta veto.
Seuraava tarjous on voimassa pyytämällesi vedolle:
Voimme antaa sinulle lisätarjouksena:
Anitmated Timer

?

Vetolipuke

arrowOta mukaan useat Tyhjennä lipuke

Lataa...
Vetolipukkeesi on tällä hetkellä tyhjä
Kortin myöntäjän vahvistus - täytä pyydetyt kentät
Odota
Ole hyvä ja odota, kun vetoasi asetetaan
Please Wait
Vedon viivästys
Ole hyvä ja odota, kun vetosi lähetetään liikkeenharjoittajalle hyväksyttäväksi.

Tällä tarjouksella on määräaika - Klikkaa Aseta veto hyväksyäksesi ja Hylkää tarjous hylätäksesi tarjouksen

Vedon viivästys
Aikaa jäljellä

?

Laskurit / Kertoimet

?

Forecasts / Tricasts

?

Muutettu Forecastiksi / Tricast-yhdistelmiä

Kaikki vedot hyväksytään noudattaenWilliam Hillinvedonlyöntisääntöjä, jotka on julkaistu tällä sivustolla.

Need Help? Contact Customer Services

Ilmaisia vetoja saatavilla

Kaikki vedot hyväksytään noudattaen William Hillin vedonlyöntisääntöjä, jotka on julkaistu tällä sivustolla.


RULETTI
BLACKJACK
Untitled Document

William Hill on lisännyt tärkeimmät jalkapallosarjat ja monia muita merkittäviä urheilulajeja live-vedonlyönnin aikatauluun. Pelissä asiat muuttuvat nopeasti, ja ne, jotka osaavat hyödyntää näitä muutoksia, voivat tienata paljon rahaa pienellä vaivalla.


Voit lyödä vetoa mistä tahansa pelistä reaaliaikaisesti pelin aikana, ja live-vedot voidaan muuttaa rahaksi jo ennen pelin loppua! Tällä vaihtoehdolla voitot ovat hieman pienemmät, mutta samalla pelin viime minuuteilla tapahtuva käänne ei voi enää vaikuttaa vedon tulokseen.