William Hill -online-vedonlyönti


William Hill Tuotteet

Hyppää pääsisältöön

Kirjaudu
Muistatko minut? Oletko unohtanut sisäänkirjautumistietosi?

Aikataulu

Tiistai, 27 tam 15
Aika Ottelu Urheilu
Livenä 06:00 UK Cheng-Peng Hsieh/Chu-Huan Yi v Hei Yin Andrew Li/Jimmy Wang Tennis
Livenä 06:00 UK Liang-Chi Huang/Yuichi Sugita v Frank Moser/Divij Sharan Tennis
Livenä 06:00 UK Mao-Xin Gong/Hsien-Yin Peng v Niels Desein/Matthew Ebden Tennis
Livenä 08:15 UK Andy Murray v Nick Kyrgios Tennis
Livenä 08:30 UK Olympic FC Brisbane v Brisbane Strikers FC Jalkapallo
Livenä 08:30 UK Kristyna Hrabalova v Szabina Szlavikovics Tennis
Livenä 08:30 UK Olga Parres Azcoitia v Angeliki Kairi Tennis
Livenä 08:30 UK Yumi Nakano v Eva Raszkiewicz Tennis
Livenä 09:00 UK Australia v UAE Jalkapallo
Livenä 09:05 UK Lidziya Marozava v Ana Vrljic Tennis
Livenä 09:05 UK Barbora Krejcikova v Jelena Ostapenko Tennis
Livenä 09:30 UK AC Carina v Netherlands Park Hawks Jalkapallo
Livenä 10:00 UK Changwon LG Sakers v Ulsan Mobis Phoebus Koripallo
Livenä 10:00 UK FC Dila Gori v FC Sioni Bolnisi Jalkapallo
Livenä 10:00 UK Csilla Argyelan v Helene Scholsen Tennis
Livenä 10:00 UK Jennifer Zerbone v Tomoko Dokei Tennis
Livenä 10:30 UK University of Queensland v Logan Lightning FC Jalkapallo
Livenä 10:30 UK Stephanie Vogt v Marina Melnikova Tennis
Livenä 10:30 UK Chloe Paquet v Adrijana Lekaj Tennis
Livenä 11:00 UK Barangay Ginebra San Miguel v Meralco Bolts Koripallo
Livenä 11:00 UK Ankaragucu v Buyuksehir Jalkapallo
Livenä 11:00 UK Stallion FC v M'Lang FC Jalkapallo
Livenä 11:30 UK Giresunspor v Konyaspor Jalkapallo
Livenä 11:30 UK Manisaspor v Akhisar Bld Spor Jalkapallo
Livenä 11:30 UK Alix Collombon v Francesca Palmigiano Tennis
Livenä 11:30 UK Cristiana Ferrando v Brenda Njuki Tennis
Livenä 11:30 UK Clara Tanielian v Dia Evtimova Tennis
Livenä 12:00 UK Dempo Sports Club v Sporting Goa Jalkapallo
Livenä 12:00 UK FK Dukla Banska Bystrica v MFK Tatran Liptovsky Jalkapallo
Livenä 12:00 UK Novosibirsk v Marek Dupnitsa Lentopallo
Livenä 12:00 UK Mark Davis v Liang Wendo Snooker
Livenä 12:00 UK Peter Ebdon v Ronnie O'Sullivan Snooker
Livenä 12:30 UK El Daklyeh v AL Asyooti Sport Jalkapallo
Livenä 12:30 UK Misr Lel Makasa v Wadi Degla Jalkapallo
Livenä 12:45 UK PB Negeri Sembilan v FC Sarawak Jalkapallo
Livenä 13:00 UK OFI v Panthrakikos Jalkapallo
Livenä 13:00 UK SK Sturm Graz v FC Vaduz Jalkapallo
Livenä 13:00 UK AC Sparta Praha v Vysocina Jihlava Jalkapallo
Livenä 13:00 UK SC Vasas Budapest v Soproni Vse Jalkapallo
Livenä 13:00 UK Sibir Novosibirsk v Admiral Vladivostok Jääkiekko
Livenä 13:00 UK Maryna Zanevska v Rebecca Peterson Tennis
Livenä 13:00 UK Lesley Kerkhove v Viktorija Golubic Tennis
Livenä 13:30 UK Isonga v Etincelles Jalkapallo
Livenä 13:30 UK Mukura v Espoir Jalkapallo
Livenä 13:30 UK David Gilbert v Fergal O'Brien Snooker
Livenä 13:30 UK Michael White v Liang Wenbo Snooker
Livenä 14:00 UK Hearts Youth v Inverness Youth Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Ross County Youth v Dundee Utd Youth Jalkapallo
Livenä 14:00 UK Mersin v Bursaspor Jalkapallo
Livenä 15:00 UK Smouha v Ismaily Jalkapallo
Livenä 15:00 UK FC Dynamo Kyiv v Suwon Bluewings FC Jalkapallo
Livenä 15:00 UK KP Legia Warsaw v Zenit St Petersburg Jalkapallo
Livenä 15:00 UK Guangzhou Evergrande FC v Clube Atletico Paranaense Jalkapallo
Livenä 15:00 UK FK Dnipro Dnipropetrovsk v KS Lechia Gdansk Jalkapallo
Livenä 15:00 UK Slovan Duslo Sala v MFK Topoicany Jalkapallo
Livenä 15:00 UK Petra Krejsova v Virginie Razzano Tennis
Livenä 15:00 UK Peter Ebdon v Fergal O'Brien Snooker
Livenä 15:00 UK Mark Davis v Ronnie O'Sullivan Snooker
Livenä 15:15 UK Levadiakos v Apollon Smyrnis Jalkapallo
Livenä 16:00 UK Hapoel Nazrat Elit v Hapoel Rishon Lezion Jalkapallo
Livenä 16:00 UK Trabzonspor v Kecioerenguecue Jalkapallo
Livenä 16:00 UK FC Luka Koper v FC Crvena Zvezda Jalkapallo
Livenä 16:00 UK Tomis Constanta v Piacenza Lentopallo
Livenä 16:00 UK Belgorod v Paris Lentopallo
Livenä 16:00 UK Daniel Gimeno-Traver v Gianni Mina Tennis
Livenä 16:00 UK Guido Pella v Facundo Arguello Tennis
Livenä 16:30 UK Jastrzebski v Teruel Lentopallo
Livenä 16:30 UK Michael White v Ronnie O'Sullivan Snooker
Livenä 16:30 UK Peter Ebdon v Liang Wenbo Snooker
Livenä 17:00 UK Valga v KK Parnu Koripallo
Livenä 17:00 UK Ireland U19 vs Bohemians Dublin| Jalkapallo
Livenä 17:00 UK Maccabi Petach-Tikva v Hapoel Petach-Tikva Jalkapallo
Livenä 17:00 UK BK Hacken v Varbergs BOIS Jalkapallo
Livenä 17:00 UK GNK Dinamo Zagreb v Odd BK Jalkapallo
Livenä 17:00 UK Floridsdorfer AC v SK Rapid Wien II Jalkapallo
Livenä 17:00 UK Hiroko Kuwata v Amandine Hesse Tennis
Livenä 17:00 UK Mark Davis v David Gilbert Snooker
Livenä 17:30 UK Audentese v Rakvere Tarvas Koripallo
Livenä 17:30 UK Cambuur Leeuwarden v PEC Zwolle Jalkapallo
Livenä 17:30 UK Asteras Tripolis v Iraklis 1908 Jalkapallo
Livenä 17:30 UK Al Nasr Cairo v Al Mokawloon Jalkapallo
Livenä 17:45 UK Andre Ghem v Facundo Bagnis Tennis
Livenä 18:00 UK Helios Domzale v Krka Novo Mesto Koripallo
Livenä 18:00 UK Eco Orebro v Norrkoping Dolphins Koripallo
Livenä 18:00 UK Uppsala Basket v Jamtland Basket Koripallo
Livenä 18:00 UK Solna Vikings v LF Basket Koripallo
Livenä 18:00 UK Atl Madrid Youth v Arsenal Youth Jalkapallo
Livenä 18:00 UK South Africa v Ghana Jalkapallo
Livenä 18:00 UK Senegal v Algeria Jalkapallo
Livenä 18:00 UK Dundee Youth v Celtic Youth Jalkapallo
Livenä 18:00 UK Hamilton Youth v Kilmarnock Youth Jalkapallo
Livenä 18:00 UK Eintracht Norderstedt v SC Victoria Hamburg Jalkapallo
Livenä 18:00 UK SC Wiedenbruck v Rot Weiss Essen Jalkapallo
Livenä 18:00 UK South Africa v Ghana and Senegal v Algeria at 18:00 UK Jalkapallo
Livenä 18:00 UK Nicolas Jarry v Evgeny Donskoy Tennis
Livenä 18:30 UK Fraport Skyliners v Avtodor Saratov Koripallo
Livenä 18:30 UK Kayserispor v Fenerbahce Jalkapallo
Livenä 19:00 UK Weert v Leiden Koripallo
Livenä 19:00 UK Den Bosch v TU Rock Koripallo
Livenä 19:00 UK Medi Bayreuth v Telekom Baskets Bonn Koripallo
Livenä 19:00 UK Maccabi Tel Aviv v Hapoel Ashkelon Jalkapallo
Livenä 19:00 UK Suwon Bluewings FC v Sport Luanda e Benfica Jalkapallo
Livenä 19:00 UK Guilherme Clezar v Eduardo Struvay Tennis
Livenä 19:30 UK Antwerp Giants v Enisey Krasnoyarsk Koripallo
Livenä 19:30 UK Mons-Hinaut v Trabzonspor Koripallo
Livenä 19:30 UK Le Mans v Usak Sportif Koripallo
Livenä 19:30 UK Okapi Aalstar v Astana Koripallo
Livenä 19:45 UK Chelsea v Liverpool Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Hednesford v Gloucester Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Worcester v Oxford City Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Hemel Hempstead v Sutton Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Havant and W. v Concord Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Hayes and Yeading v Gosport Borough Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Bury Town v Maidstone United Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Enfield Town v Dulwich Hamlet Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Truro v Chippenham Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Eastleigh v Grimsby Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Sheff Wed v Birmingham Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Derby v Blackburn Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Millwall v Reading Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Rotherham v Bolton Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Walsall v Preston Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Chesterfield v Crawley Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Scunthorpe v MK Dons Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Accrington v Bury Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Chester v Lincoln Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Dover v Woking Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Halifax v Dartford Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Cambridge Utd v Dag and Red Jalkapallo
Livenä 19:45 UK AFC Telford United v FC Halifax Town Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Ramsbottom United AFC v Northwich Victoria FC Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Weston-super-Mare AFC v Bridgewater Town FC Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Twente v AZ Alkmaar Jalkapallo
Livenä 19:45 UK AC Milan v Lazio Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Accrington v Bury and Cambridge Utd v Dag and Red at 19:45 UK Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Eastleigh v Grimsby and Chester v Lincoln at 19:45 UK Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Chelsea v Liverpool and AC Milan v Lazio at 19:45 UK Jalkapallo
Livenä 19:45 UK Englannissa - Championship: All 4 games which KO at 19:45 UK Jalkapallo
Livenä 19:45 UK English League 2 2014/15 - Pudotettiin Jalkapallo
Livenä 20:00 UK Cedevita Zagreb v Virtus Roma Koripallo
Livenä 20:00 UK Ballinamallard v Linfield Jalkapallo
Livenä 20:00 UK Institute v Dungannon Swifts Jalkapallo
Livenä 20:00 UK Coleraine v Glenavon Jalkapallo
Livenä 20:00 UK Jared Donaldson v Yasutaka Uchiyama Tennis
Livenä 20:15 UK IBV Vestmannaeyjar v UMF Stjarnan Jalkapallo
Livenä 21:45 UK Chase Buchanan v Daniel Nguyen Tennis
Livenä 21:45 UK Rhyne Williams v Thibaud Berland Tennis
Livenä 21:45 UK Dennis Novikov v Ryan Harrison Tennis
Livenä 22:00 UK Pedro Pablo Ruiz Naranjo v Victor Estrella Tennis
Livenä 23:20 UK Horizonte v SAO Benedito CE Jalkapallo
Livenä 23:30 UK Albert Montanes v Juan Ignacio Londero Tennis
Livenä 23:30 UK Frederik Nielsen v Jason Jung Tennis
Livenä 23:30 UK Marko Lenz v James Mcgee Tennis

Keskiviikko, 28 tam 15
Aika Ottelu Urheilu
28 tam 00:00 UK Vanderbilt Commodores @ Georgia Bulldogs Koripallo
28 tam 00:00 UK Pittsburgh Panthers @ Virginia Tech Hokies Koripallo
28 tam 00:00 UK West Virginia Mountaineers @ Kansas State Wildcats Koripallo
28 tam 00:00 UK Nebraska Cornhuskers @ Michigan Wolverines Koripallo
28 tam 00:00 UK Western Michigan Broncos @ Buffalo Bulls Koripallo
28 tam 00:05 UK Toronto Raptors @ Indiana Pacers Koripallo
28 tam 00:05 UK Washington Capitals @ Columbus Blue Jackets Jääkiekko
28 tam 00:05 UK New York Rangers @ New York Islanders Jääkiekko
28 tam 00:05 UK Winnipeg Jets @ Pittsburgh Penguins Jääkiekko
28 tam 00:10 UK Women's Australian Open - Tournament Winner Tennis
28 tam 00:30 UK Independiente Santa Fe v CDC Atletico Nacional Jalkapallo
28 tam 00:35 UK Cleveland Cavaliers @ Detroit Pistons Koripallo
28 tam 00:35 UK Milwaukee Bucks @ Miami Heat Koripallo
28 tam 00:35 UK Tampa Bay Lightning @ Carolina Hurricanes Jääkiekko
28 tam 00:35 UK Dallas Stars @ Montreal Canadiens Jääkiekko
28 tam 00:35 UK Detroit Red Wings @ Florida Panthers Jääkiekko
28 tam 01:00 UK Zacatepec v Pumas UNAM Jalkapallo
28 tam 01:00 UK Queretaro v Atletico San Luis Jalkapallo
28 tam 01:00 UK Necaxa v Tijuana Jalkapallo
28 tam 01:00 UK Sporting San Miguelito v San Francisco FC Jalkapallo
28 tam 01:05 UK Colorado Avalanche @ Nashville Predators Jääkiekko
28 tam 01:10 UK River Plate v Independiente Jalkapallo
28 tam 01:15 UK Henrique Cunha v Wayne Odesnik Tennis
28 tam 01:35 UK Memphis Grizzlies @ Dallas Mavericks Koripallo
28 tam 02:00 UK Texas A&M Aggies @ Auburn Tigers Koripallo
28 tam 02:00 UK Tennessee Volunteers @ Arkansas Razorbacks Koripallo
28 tam 02:00 UK Florida Gators @ Alabama Crimson Tide Koripallo
28 tam 02:05 UK Buffalo Sabres @ Calgary Flames Jääkiekko
28 tam 02:35 UK Minnesota Wild @ Edmonton Oilers Jääkiekko
28 tam 03:00 UK Atlante v Puebla Jalkapallo
28 tam 03:05 UK Anaheim Ducks @ Vancouver Canucks Jääkiekko
28 tam 03:35 UK Chicago Bulls @ Golden State Warriors Koripallo
28 tam 03:35 UK Washington Wizards @ Los Angeles Lakers Koripallo
28 tam 04:00 UK Colorado State Rams @ Boise State Broncos Koripallo
28 tam 08:15 UK Barako Bull Energy v Blackwater Elite Koripallo
28 tam 08:40 UK Perth Scorchers v Sydney Sixers Kriketti
28 tam 10:00 UK Anyang KGC v Jeonju KCC Egis Koripallo
28 tam 10:00 UK Wonju Dongbu Promy v Goyang Orions Koripallo
28 tam 11:00 UK Talk n Text Tropang Texters v Rain or Shine Elasto Painters Koripallo
28 tam 11:30 UK South Africa v West Indies - 5th ODI Kriketti
28 tam 11:35 UK Zhejiang Chouzhou Bank v Dongguan Leopards Koripallo
28 tam 11:35 UK Chongqing Fly Dragon v Foshan Long Lions Koripallo
28 tam 11:35 UK Sichuan Blue Whales v Shanghai Sharks Koripallo
28 tam 11:35 UK Guangdong Southern Tigers v Bayi Rockets Koripallo
28 tam 11:35 UK Beijing Ducks v Jiangsu Tongxi Koripallo
28 tam 11:35 UK Fujian Quanzhou Bank v Shanxi Zhongyu Koripallo
28 tam 11:35 UK Tianjin Steel v Jilin Northeast Tigers Koripallo
28 tam 11:35 UK Jiangsu Dragons v Zhejiang Guangsha Lions Koripallo
28 tam 11:35 UK Shandong Flaming Bulls v Liaoning Hunters Koripallo
28 tam 12:00 UK Xinjiang Flying Tigers v Qingdao DoubleStar Eagles Koripallo
28 tam 14:00 UK UMMC Ekaterinburg (Wom) v Wisla Krakow (Wom) Koripallo
28 tam 19:45 UK Sheff Utd v Tottenham Jalkapallo

Torstai, 29 tam 15
Aika Ottelu Urheilu
29 tam 01:00 UK New Zealand v Sri Lanka - 7th ODI Kriketti
29 tam 19:45 UK Bristol City v Gillingham Jalkapallo

Perjantai, 30 tam 15
Aika Ottelu Urheilu
30 tam 03:20 UK Englanti v India Kriketti
30 tam 19:30 UK Wolfsburg v Bayern Munich Jalkapallo
30 tam 19:30 UK Paris Saint-Germain v Rennes Jalkapallo
30 tam 19:45 UK Bournemouth v Watford Jalkapallo
30 tam 19:45 UK Rayo Vallecano v Deportivo La Coruna Jalkapallo

Lauantai, 31 tam 15
Aika Ottelu Urheilu
31 tam 12:15 UK Brentford v Middlesbrough Jalkapallo
31 tam 12:30 UK Huddersfield v Leeds Jalkapallo
31 tam 12:45 UK Hull v Newcastle Jalkapallo
31 tam 14:00 UK Atalanta v Cagliari Jalkapallo
31 tam 14:30 UK Freiburg v Eintracht Frankfurt Jalkapallo
31 tam 14:30 UK Hamburg v FC Koln Jalkapallo
31 tam 14:30 UK Mainz 05 v Paderborn Jalkapallo
31 tam 14:30 UK Schalke 04 v Hannover 96 Jalkapallo
31 tam 14:30 UK Stuttgart v Borussia M'gladbach Jalkapallo
31 tam 15:00 UK Dundee United v Aberdeen Jalkapallo
31 tam 15:00 UK Man Utd v Leicester Jalkapallo
31 tam 15:00 UK Liverpool v West Ham Jalkapallo
31 tam 15:00 UK West Brom v Tottenham Jalkapallo
31 tam 15:00 UK Sunderland v Burnley Jalkapallo
31 tam 15:00 UK Crystal Palace v Everton Jalkapallo
31 tam 15:00 UK Stoke v QPR Jalkapallo
31 tam 15:00 UK Bolton v Wolves Jalkapallo
31 tam 15:00 UK Blackburn v Fulham Jalkapallo
31 tam 15:00 UK Cardiff v Derby Jalkapallo
31 tam 15:00 UK Reading v Sheff Wed Jalkapallo
31 tam 15:00 UK Birmingham v Norwich Jalkapallo
31 tam 15:00 UK Ipswich v Wigan Jalkapallo
31 tam 15:00 UK Nottingham Forest v Millwall Jalkapallo
31 tam 15:00 UK Blackpool v Brighton Jalkapallo
31 tam 15:00 UK Charlton v Rotherham Jalkapallo
31 tam 15:00 UK Real Madrid v Real Sociedad Jalkapallo
31 tam 15:30 UK Marseille v Evian Jalkapallo
31 tam 17:00 UK Genoa v Fiorentina Jalkapallo
31 tam 17:00 UK Eibar v Atletico Madrid Jalkapallo
31 tam 17:30 UK Chelsea v Man City Jalkapallo
31 tam 17:30 UK Bayer Leverkusen v Borussia Dortmund Jalkapallo
31 tam 19:00 UK Lens v Bastia Jalkapallo
31 tam 19:00 UK Lorient v Montpellier Jalkapallo
31 tam 19:00 UK Metz v Nice Jalkapallo
31 tam 19:00 UK Toulouse v Reims Jalkapallo
31 tam 19:00 UK Nantes v Lille Jalkapallo
31 tam 19:00 UK Granada v Elche Jalkapallo
31 tam 19:45 UK Roma v Empoli Jalkapallo
31 tam 21:00 UK Celta Vigo v Cordoba Jalkapallo

Sunnuntai, 01 hel 15
Aika Ottelu Urheilu
01 hel 11:00 UK Levante v Athletic Bilbao Jalkapallo
01 hel 11:30 UK Sassuolo v Inter Milan Jalkapallo
01 hel 13:00 UK Caen v St Etienne Jalkapallo
01 hel 13:30 UK Celtic v Rangers Jalkapallo
01 hel 13:30 UK Arsenal v Aston Villa Jalkapallo
01 hel 14:00 UK Chievo v Napoli Jalkapallo
01 hel 14:00 UK Udinese v Juventus Jalkapallo
01 hel 14:00 UK Torino v Sampdoria Jalkapallo
01 hel 14:00 UK Palermo v Verona Jalkapallo
01 hel 14:00 UK Cesena v Lazio Jalkapallo
01 hel 14:30 UK Werder Bremen v Hertha Berlin Jalkapallo
01 hel 16:00 UK Southampton v Swansea Jalkapallo
01 hel 16:00 UK Bordeaux v Guingamp Jalkapallo
01 hel 16:00 UK Almeria v Getafe Jalkapallo
01 hel 16:30 UK Augsburg v Hoffenheim Jalkapallo
01 hel 18:00 UK Sevilla v Espanyol Jalkapallo
01 hel 19:45 UK AC Milan v Parma Jalkapallo
01 hel 20:00 UK Monaco v Lyon Jalkapallo
01 hel 20:00 UK Barcelona v Villarreal Jalkapallo
01 hel 23:30 UK Super Bowl XLIX - Mestari Am. jalkapallo
01 hel 23:30 UK New England Patriots @ Seattle Seahawks Am. jalkapallo

Maanantai, 02 hel 15
Aika Ottelu Urheilu
02 hel 19:45 UK Malaga v Valencia Jalkapallo

Muistutus - vetoasi ei ole asetettu!

Käy läpi alla oleva tarjous ja rastita ne osat vedosta, jotka haluat asettaa, ennen kuin klikkaat Aseta veto.
Seuraava tarjous on voimassa pyytämällesi vedolle:
Voimme antaa sinulle lisätarjouksena:
Anitmated Timer

?

Vetolipuke

arrowOta mukaan useat Tyhjennä lipuke

Lataa...
Vetolipukkeesi on tällä hetkellä tyhjä
Kortin myöntäjän vahvistus - täytä pyydetyt kentät
Odota
Ole hyvä ja odota, kun vetoasi asetetaan
Please Wait
Vedon viivästys
Ole hyvä ja odota, kun vetosi lähetetään liikkeenharjoittajalle hyväksyttäväksi.

Tällä tarjouksella on määräaika - Klikkaa Aseta veto hyväksyäksesi ja Hylkää tarjous hylätäksesi tarjouksen

Vedon viivästys
Aikaa jäljellä

?

Laskurit / Kertoimet

?

Forecasts / Tricasts

?

Muutettu Forecastiksi / Tricast-yhdistelmiä

Kaikki vedot hyväksytään noudattaenWilliam Hillinvedonlyöntisääntöjä, jotka on julkaistu tällä sivustolla.

Need Help? Contact Customer Services

Ilmaisia vetoja saatavilla

Kaikki vedot hyväksytään noudattaen William Hillin vedonlyöntisääntöjä, jotka on julkaistu tällä sivustolla.


RULETTI
BLACKJACK
KASINO
200€ BONUS KAIKILLE UUSILLE PELAAJILLE
PELAA HETI
POKERI
1500€ UUDEN PELLAJAN BONUS
PELAA HETI
HEVOSURHEILU
KILPARATSASTUS
VEIKKAA HETI
VINTTIKOIRAKILPAILUT
BRITANNIA, YHDYSVALLAT & AUSTRALIA
VEIKKAA HETI
TALOUS
25€ ILMAN RISKIÄ
(englanniksi)
Virtuaalinen maailma
Untitled Document

William Hill on lisännyt tärkeimmät jalkapallosarjat ja monia muita merkittäviä urheilulajeja live-vedonlyönnin aikatauluun. Pelissä asiat muuttuvat nopeasti, ja ne, jotka osaavat hyödyntää näitä muutoksia, voivat tienata paljon rahaa pienellä vaivalla.


Voit lyödä vetoa mistä tahansa pelistä reaaliaikaisesti pelin aikana, ja live-vedot voidaan muuttaa rahaksi jo ennen pelin loppua! Tällä vaihtoehdolla voitot ovat hieman pienemmät, mutta samalla pelin viime minuuteilla tapahtuva käänne ei voi enää vaikuttaa vedon tulokseen.