William Hill -online-vedonlyönti


William Hill Tuotteet

Hyppää pääsisältöön

Kirjaudu
Muistatko minut? Oletko unohtanut sisäänkirjautumistietosi?

Aikataulu

Sunnuntai, 05 hei 15
Aika Ottelu Urheilu
Livenä 18:00 UK Cariari v AD Carmelita Jalkapallo
Livenä 18:30 UK Angelina Zhuravleva v Yana Sizikova Tennis
Livenä 18:35 UK CLE Indians (D Salazar) @ PIT Pirates (G Cole) Baseball
Livenä 18:35 UK HOU Astros (L McCullers) @ BOS Red Sox (E Rodrigue) Baseball
Livenä 19:00 UK Bodo-Glimt v Rosenborg Jalkapallo
Livenä 19:00 UK Koper v NK Maribor Jalkapallo
Livenä 19:00 UK Estudiantes De Buenos Aires v Villa San Carlos Jalkapallo
Livenä 19:00 UK CSYD Madryn v Club Cipolletti Jalkapallo
Livenä 19:00 UK Sporting Cristal Reserves v Alianza Lima Reserves Jalkapallo
Livenä 19:10 UK MIN Twins (E Santana) @ KC Royals (D Duffy) Baseball
Livenä 19:10 UK BAL Orioles (M Gonzalez) @ CHI White Sox (C Rodon) Baseball
Livenä 19:15 UK SD Padres (I Kennedy) @ STL Cardinals (L Lynn) Baseball
Livenä 19:15 UK Videoton FC v Ferencvaros Jalkapallo
Livenä 19:20 UK MIA Marlins (M Latos) @ CHI Cubs (K Hendricks) Baseball
Livenä 19:30 UK Union Comercio v Melgar Jalkapallo
Livenä 19:30 UK CD Libertad de Sunchales v Gimnasia y Esgrima CU Jalkapallo
Livenä 20:00 UK Santos v Gremio Jalkapallo
Livenä 20:00 UK Sao Paulo v Fluminense RJ Jalkapallo
Livenä 20:00 UK Goias GO v Corinthians Jalkapallo
Livenä 20:00 UK Caxias Rs v Tupi Jalkapallo
Livenä 20:00 UK Botafogo PB v Icasa Jalkapallo
Livenä 20:00 UK Ottawa Fury v Jacksonville Armada Jalkapallo
Livenä 20:00 UK Deportivo Santani v Cerro Porteno Jalkapallo
Livenä 20:00 UK CA Alvarado del Plata v CAI Rivadavia Jalkapallo
Livenä 20:00 UK CA San Martin Tucuman v Centro Juventud Antoniana Jalkapallo
Livenä 20:00 UK CAYS Defensores de Belgrano v Independiente de Chivilcoy Jalkapallo
Livenä 20:00 UK Resistencia FC v Tacuary FBC Jalkapallo
Livenä 20:00 UK Brazil Campeonato: All 3 games which KO at 20:00 UK Jalkapallo
Livenä 20:05 UK Seattle Storm @ Atlanta Dream Koripallo
Livenä 20:15 UK Vikingur Reykjavik v Valur Jalkapallo
Livenä 20:30 UK CD Oriente Petrolero v Club Blooming Jalkapallo
Livenä 20:30 UK Deportivo Maipu v Juventud Unida Universitario Jalkapallo
Livenä 20:30 UK Sportivo Luqueno Reserves v Olimpia Asuncion Reserves Jalkapallo
Livenä 20:30 UK Caacupe FBC v General Caballero Jalkapallo
Livenä 20:35 UK Toronto Argonauts @ Saskatchewan Roughriders Am. jalkapallo
Livenä 21:00 UK KR Reykjavik v Hafnarfjordur Jalkapallo
Livenä 21:00 UK Fc Edmonton v San Antonio Scorpions FC Jalkapallo
Livenä 21:00 UK CD San Jose v Club Universitario San Francisco Xavier Jalkapallo
Livenä 21:00 UK CA Union de Villa Krause v Gutierrez Sport Club Jalkapallo
Livenä 21:00 UK Libertad Asuncion Reserves v General Diaz Reserves Jalkapallo
Livenä 21:10 UK COL Rockies (De La Rosa) @ ARI Diamondbacks (De La Rosa) Baseball
Livenä 21:10 UK NY Mets (S Matz) @ LA Dodgers (M Bolsinger) Baseball
Livenä 21:30 UK Deportivo Pereira v CD Once Caldas Jalkapallo
Livenä 21:30 UK Carlos A Manucci v Union Huaral Jalkapallo
Livenä 22:00 UK Sporting Cristal v Alianza Lima Jalkapallo
Livenä 22:00 UK Khalsa Sporting Club v Victoria Highlanders FC Jalkapallo
Livenä 22:00 UK CD Belen Siglo Xxi v Barrio Mexico Jalkapallo
Livenä 22:00 UK Gualaceo v Manta FC Jalkapallo
Livenä 22:00 UK Washington Crossfire v Calgary Foothills FC Jalkapallo
Livenä 22:05 UK Phoenix Mercury @ Los Angeles Sparks Koripallo
Livenä 22:30 UK Flamengo v Figueirense Jalkapallo
Livenä 22:30 UK Ponte Preta v Palmeiras Jalkapallo
Livenä 22:30 UK Internacional v Atletico-MG Jalkapallo
Livenä 22:30 UK Sportivo Luqueno v Olimpia Jalkapallo
Livenä 23:00 UK Londrina v Guaratingueta Jalkapallo
Livenä 23:00 UK Libertad Asuncion v General Diaz Jalkapallo

Maanantai, 06 hei 15
Aika Ottelu Urheilu
06 hei 00:00 UK USA Women v Japan Women Jalkapallo
06 hei 00:00 UK New York Cosmos v Indy Eleven Jalkapallo
06 hei 00:00 UK Ocala Stampede v Orlando City II Jalkapallo
06 hei 00:00 UK Houston South Select Women v Fort Worth Panthers Women Jalkapallo
06 hei 00:00 UK USA W v Japan W and N Y Cosmos v Indy Eleven at 00:00 UK Jalkapallo
06 hei 00:05 UK LA Angels (C Wilson) @ TEX Rangers (C Lewis) Baseball
06 hei 01:00 UK LA Galaxy II v OKC Energy Jalkapallo
06 hei 01:05 UK SF Giants (R Vogelsong) @ WAS Nationals (J Zimmermann) Baseball
06 hei 03:00 UK Brasilia Women v China Women Jalkapallo
06 hei 03:00 UK Mexico Women v Japani Women Jalkapallo
06 hei 03:00 UK Arizona United v Orange County Blues Jalkapallo
06 hei 04:00 UK Portland v San Jose Earthquakes Jalkapallo
06 hei 05:30 UK Sri Lanka v Pakistan - 3rd Test Match Kriketti
06 hei 08:30 UK Korea Republic Women v Republic of Ireland Women Jalkapallo
06 hei 08:30 UK South Africa Women v France Women Jalkapallo
06 hei 09:00 UK Dinamo Moscow v Vozdovac Jalkapallo
06 hei 09:30 UK Canada (Wom) v South Korea (W) Koripallo
06 hei 09:30 UK Uganda (W) v Chinese Taipei (W) Koripallo
06 hei 09:30 UK Brazil (Wom) v Australia (Wom) Koripallo
06 hei 10:05 UK Wests Tigers v Parramatta Eels Rugby League
06 hei 10:30 UK Itävalta (W) v Kreikka (W) Koripallo
06 hei 11:00 UK Portugal U18 (W) v Belgium U18 (W) Koripallo
06 hei 11:00 UK Hyundai Steel Women v Jeonbuk Kspo FC Women Jalkapallo
06 hei 11:00 UK Derbyshire v Glamorgan Kriketti
06 hei 11:00 UK Lancashire v Essex Kriketti
06 hei 11:00 UK Worcestershire v Hampshire Kriketti
06 hei 11:30 UK FC Bulleen Lions v Box Hill United SC Jalkapallo
06 hei 11:30 UK Gentlemen's Wimbledon Singles - Tournament Winner Tennis
06 hei 11:30 UK Hao-Ching Chan/Alison Van Uytvanck v Raquel Kops-Jones/Abigail Spears Tennis
06 hei 11:30 UK Richard Gasquet v Nick Kyrgios Tennis
06 hei 11:30 UK Coco Vandeweghe v Lucie Safarova Tennis
06 hei 11:30 UK Rohan Bopanna/Florin Mergea v Lukasz Kubot/Max Mirnyi Tennis
06 hei 11:30 UK Martina Hingis/Sania Mirza v A Medina Garrigues/Arantxa Parra-Santonja Tennis
06 hei 11:30 UK Olga Govortsova v Madison Keys Tennis
06 hei 11:30 UK Vasek Pospisil v Viktor Troicki Tennis
06 hei 11:30 UK Jean Julien-Rojer/Horia Tecau v Lleyton Hewitt/Thanasi Kokkinakis Tennis
06 hei 11:30 UK Artem Sitak/Anastasia Rodionova v Leander Paes/Martina Hingis Tennis
06 hei 11:30 UK Horia Tecau/Katarina Srebotnik v Raven Klaasen/Raquel Kops-Jones Tennis
06 hei 11:30 UK Marin Draganja/Ana Konjuh v Bruno Soares/Sania Mirza Tennis
06 hei 11:30 UK Casey Dellacqua/Yaroslava Shvedova v Karin Knapp/Roberta Vinci Tennis
06 hei 12:00 UK San Miguel Beermen v Rain or Shine Elasto Painters Koripallo
06 hei 12:00 UK South Korea v China Koripallo
06 hei 12:00 UK Montenegro v Canada Koripallo
06 hei 12:00 UK Mexico v Ruotsi Koripallo
06 hei 12:00 UK FK Minija Kretinga v FK Nevezis Kedainiai Jalkapallo
06 hei 12:40 UK Tour de France - 2015 Winner Pyöräily
06 hei 12:45 UK Alexander Peya/Bruno Soares v Daniel Nestor/Leander Paes Tennis
06 hei 12:45 UK Cara Black/Lisa Raymond v Alla Kudryavtseva/Anastasia Pavlyuchenkova Tennis
06 hei 12:45 UK Mona Barthel/Lyudmyla Kichenok v Ekaterina Makarova/Elena Vesnina Tennis
06 hei 12:45 UK Michaella Krajicek/Barbora Strycova v Timea Babos/Kristina Mladenovic Tennis
06 hei 12:45 UK Timea Bacsinszky v Monica Niculescu Tennis
06 hei 12:45 UK Agnieszka Radwanska v Jelena Jankovic Tennis
06 hei 12:45 UK Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut v Marcin Matkowski/Nenad Zimonjic Tennis
06 hei 12:50 UK Israel (W) v Liettua (W) Koripallo
06 hei 13:00 UK Victoria Azarenka v Belinda Bencic Tennis
06 hei 13:00 UK Maria Sharapova v Zarina Diyas Tennis
06 hei 13:00 UK Serena Williams v Venus Williams Tennis
06 hei 13:00 UK Caroline Wozniacki v Garbine Muguruza Tennis
06 hei 13:30 UK Balestier Khalsa FC v Hougang United FC Jalkapallo
06 hei 14:00 UK FK Krazante v FK Lietava Jonava Jalkapallo
06 hei 14:00 UK FK Silute v FBK Kaunas Jalkapallo
06 hei 14:00 UK FK Panevezys v Banga Gargzdai Jalkapallo
06 hei 14:00 UK Deportivo Riestra Reserves v CA Barracas Central Reserves Jalkapallo
06 hei 14:00 UK Krka v Karpaty U21 Jalkapallo
06 hei 14:15 UK Stan Wawrinka v David Goffin Tennis
06 hei 14:15 UK Marin Cilic v Denis Kudla Tennis
06 hei 14:15 UK Bob Bryan/Mike Bryan v Mate Pavic/Michael Venus Tennis
06 hei 14:15 UK Bethanie Mattek-Sands/Lucie Safarova v Jarmila Gajdosova/Ajla Tomljanovic Tennis
06 hei 14:15 UK Su-Wei Hsieh/Flavia Pennetta v Anna-Lena Groenefeld/Coco Vandeweghe Tennis
06 hei 14:15 UK Jonathan Marray/Frederik Nielsen v Ivan Dodig/Marcelo Melo Tennis
06 hei 14:15 UK Ivo Karlovic v Andy Murray Tennis
06 hei 14:15 UK Nick Kyrgios/Madison Keys v Lukasz Kubot/Andrea Hlavackova Tennis
06 hei 14:15 UK Tomas Berdych v Gilles Simon Tennis
06 hei 14:15 UK Oliver Marach/Olga Savchuk v David Marrero/Arantxa Parra Santonja Tennis
06 hei 14:30 UK Feni Soccer Club v Sheikh Jamal Dhanmondi Club Jalkapallo
06 hei 15:00 UK Milsami v Illichivets Mariupol Jalkapallo
06 hei 15:00 UK FK Bunyodkor v FK Shortan Guzor Jalkapallo
06 hei 15:10 UK Bosnia and Herzegovina (W) v Bulgaria (W) Koripallo
06 hei 15:30 UK Naftan v Torpedo Belaz Jalkapallo
06 hei 15:30 UK Hapoel Ashkelon v Hapoel Jerusalem Jalkapallo
06 hei 15:30 UK Jamie Murray/John Peers v Vasek Pospisil/Jack Sock Tennis
06 hei 15:45 UK Novak Djokovic v Kevin Anderson Tennis
06 hei 15:45 UK Roberto Bautista-Agut v Roger Federer Tennis
06 hei 15:45 UK Ken Skupski/Johanna Konta v Daniel Nestor/Kristina Mladenovic Tennis
06 hei 16:00 UK IFK Goteborg U21 v Helsingborg IF U21 Jalkapallo
06 hei 16:00 UK Skonto FC Riga Reserves v BFC Daugavpils Reserves Jalkapallo
06 hei 16:00 UK FK Palanga v FK Lokomotyvas Radviliskis Jalkapallo
06 hei 16:00 UK FK Kazlu Ruda Silas v Pakruojo Kruoja 2 Jalkapallo
06 hei 16:00 UK Dziugas v FK Tauras Taurage Jalkapallo
06 hei 16:00 UK FC Olimpik Mytishchi v Metallist Korolev Jalkapallo
06 hei 16:00 UK FC Dolgoprudny 2 v FC Stars Kolomna Jalkapallo
06 hei 16:00 UK FC Chayka Yubileyny v Titan Klin Jalkapallo
06 hei 16:00 UK Slavia Sofia v Oborishte Panagyurishte Jalkapallo
06 hei 16:00 UK Michael Venus/Raluca Olaru v Henri Kontinen/Jie Zheng Tennis
06 hei 16:00 UK Juan-Sebastian Cabal/Cara Black v Lleyton Hewitt/Casey Dellacqua Tennis
06 hei 16:00 UK Florin Mergea/Michaella Krajicek v Robert Lindstedt/A Medina Garrigues Tennis
06 hei 16:30 UK HJK Helsinki v HIFK Helsinki Jalkapallo
06 hei 16:30 UK Lahti v Seinajoen JK Jalkapallo
06 hei 17:00 UK Sillamae Kalev v Tulevik Viljandi Jalkapallo
06 hei 17:00 UK Nomme Kalju v Paide Linnameeskond Jalkapallo
06 hei 17:00 UK Liefering v Creighton University Jalkapallo
06 hei 17:00 UK Dinamo Zagreb v Dnipro Dnipropetrovsk Jalkapallo
06 hei 17:00 UK Celik Zenica v Velez Mostar Jalkapallo
06 hei 17:30 UK Great Britain (W) v Montenegro (W) Koripallo
06 hei 17:30 UK Dinamo Brest v Shakhter Soligorsk Jalkapallo
06 hei 17:30 UK FK Salaspils II v FC Caramba Riga Jalkapallo
06 hei 17:30 UK Dyn. Kiev v KS Skenderbeu Korce Jalkapallo
06 hei 17:30 UK Vasas SC v Amkar Perm Jalkapallo
06 hei 17:30 UK St Johann v MSV Duisburg Jalkapallo
06 hei 18:00 UK Gefle v Hammarby Jalkapallo
06 hei 18:00 UK Honefoss v Sandnes Ulf Jalkapallo
06 hei 18:00 UK Brann v Kristiansund Jalkapallo
06 hei 18:00 UK Valerenga If 2 v Ullern Jalkapallo
06 hei 18:00 UK Stabaek v Holmen Jalkapallo
06 hei 18:00 UK Kristianstad v Landskrona Bois Jalkapallo
06 hei 18:00 UK Trelleborg v Lunds Jalkapallo
06 hei 18:00 UK Orgryte v Osters Jalkapallo
06 hei 18:00 UK Fm Auska Alytaus v Mru-Tiumenas Vilnius Jalkapallo
06 hei 18:00 UK Krsko Posavlje v FK Vozdovac Jalkapallo
06 hei 18:30 UK Greece U19 v Ukraine U19 Jalkapallo
06 hei 18:30 UK Nooit Gedacht v Den Bosch Jalkapallo
06 hei 18:30 UK Usv Raiffeisen Hartberg/U v Usc Rogner Bad Blumau Jalkapallo
06 hei 18:30 UK NK Celje v Copenhagen Jalkapallo
06 hei 19:00 UK Austria U19 v France U19 Jalkapallo
06 hei 19:00 UK KA Akureyri v Fjolnir Jalkapallo
06 hei 19:00 UK HK Kopavogur U19 v Grotta/Kria U19 Jalkapallo
06 hei 19:00 UK FK Adazi v FK Dinamo Riga Jalkapallo
06 hei 19:00 UK CA Lugano v Sportivo Barracas Jalkapallo
06 hei 19:00 UK Aarhus v Ljungskile Jalkapallo
06 hei 19:30 UK Dep Laferrere v San Martin de Burzaco Jalkapallo
06 hei 19:45 UK Berwick Rangers v Dunfermline Jalkapallo
06 hei 19:45 UK Horndean v Havant & Waterlooville Jalkapallo
06 hei 19:45 UK St Albans City v Dag and Red Jalkapallo
06 hei 19:50 UK Ruotsi (W) v Romania (W) Koripallo
06 hei 20:15 UK Throttur Reykjavik Women v Valur Women Jalkapallo
06 hei 20:30 UK El Zamalek v Ismaily Jalkapallo
06 hei 20:30 UK Smouha v AL Asyooti Sport Jalkapallo
06 hei 21:00 UK Thor Akureyri U19 v KA Akureyri U19 Jalkapallo
06 hei 21:00 UK UMF Tindastoll v Dalvik/Reynir Jalkapallo
06 hei 21:00 UK Wadi Degla v Misr Lel Makasa Jalkapallo
06 hei 23:00 UK St Kitts & Nevis v Barbados Kriketti

Tiistai, 07 hei 15
Aika Ottelu Urheilu
07 hei 01:15 UK Stockolmo v Capitol Koripallo
07 hei 03:00 UK CSB Blazers Jrs v EAC Generals Jrs Koripallo
07 hei 03:00 UK Japani v Malaysia Jalkapallo
07 hei 03:00 UK Brasilia v Iran Jalkapallo
07 hei 04:00 UK Chinese Taipei v Liettua Koripallo
07 hei 04:00 UK Sveitsi v Brasilia Koripallo
07 hei 05:00 UK UPHSD Altas Jrs v MIT Cardinals Jrs Koripallo
07 hei 05:00 UK Chile v USA Koripallo
07 hei 06:30 UK Ranska v Suomi Koripallo
07 hei 13:30 UK Bangladesh v South Africa - 2nd T20I Kriketti
07 hei 17:00 UK Levadia Tallinn v Crusaders Jalkapallo
07 hei 17:00 UK Shamrock Rovers v Progres Niedercorn Jalkapallo
07 hei 19:00 UK New Saints v B36 Torshavn Jalkapallo
07 hei 19:00 UK Santa Coloma v Lincoln Red Imps Jalkapallo
07 hei 19:30 UK Folgore v Pyunik Jalkapallo

Keskiviikko, 08 hei 15
Aika Ottelu Urheilu
08 hei 11:00 UK Englanti v Australia - 1st Ashes Test Kriketti

Torstai, 09 hei 15
Aika Ottelu Urheilu
09 hei 15:00 UK Kairat Almaty v Red Star Belgrade Jalkapallo
09 hei 16:00 UK Podgorica v Neftchi Baku Jalkapallo
09 hei 16:00 UK Dacia Chisinau v Renova Jalkapallo
09 hei 16:30 UK Sutjeska v Debrecen Jalkapallo
09 hei 17:00 UK Nomme Kalju v Aktobe Jalkapallo
09 hei 17:00 UK Elfsborg v Lahti Jalkapallo
09 hei 17:00 UK Omonia Nicosia v Dinamo Batumi Jalkapallo
09 hei 17:00 UK Torpedo Belaz v Kukesi Jalkapallo
09 hei 17:00 UK Inter Baku v KF Laci Jalkapallo
09 hei 17:00 UK F91 Dudelange v UCD Jalkapallo
09 hei 17:00 UK Ulisses Yerevan v Birkirkara Jalkapallo
09 hei 17:00 UK Fk Spartaki Tskhinvali Tbilisi v FC Botosani Jalkapallo
09 hei 17:00 UK Gabala v Dinamo Tbilisi Jalkapallo
09 hei 17:00 UK FK Spartak v Buducnost Podgorica Jalkapallo
09 hei 17:30 UK Shakhter Soligorsk v Glenavon Jalkapallo
09 hei 18:00 UK Beroe Stara Zagora v Atlantas Jalkapallo
09 hei 18:00 UK Odd Grenland v FC Sheriff Jalkapallo
09 hei 18:00 UK Rosenborg v Vikingur Gota Jalkapallo
09 hei 18:00 UK Slovan Bratislava v College Europa Jalkapallo
09 hei 18:00 UK Apollon Limassol v Fc Saxan Ceadir Lunga Jalkapallo
09 hei 18:00 UK Hajduk Split v Sillamae Kalev Jalkapallo
09 hei 18:00 UK AIK Solna v VPS Vaasa Jalkapallo
09 hei 18:00 UK Beitar Jerusalem v Ordabasy Shymkent Jalkapallo
09 hei 18:05 UK Randers v UE Sant Julia Jalkapallo
09 hei 18:30 UK Zilina v Glentoran Jalkapallo
09 hei 18:30 UK NK Zrinjski v Shirak Jalkapallo
09 hei 18:30 UK Lusitans v West Ham Jalkapallo
09 hei 18:45 UK Vaduz v Sp La Fiorita Jalkapallo
09 hei 19:00 UK NSI Runavik v Linfield Jalkapallo
09 hei 19:00 UK Lok Zagreb v Airbus UK Jalkapallo
09 hei 19:00 UK Slask Wroclaw v Publicum Celje Jalkapallo
09 hei 19:00 UK Bala Town v Differdange Jalkapallo
09 hei 19:00 UK Rabotnicki v Flora Tallinn Jalkapallo
09 hei 19:00 UK Partizani Tirana v Stromsgodset Jalkapallo
09 hei 19:05 UK Spartak Trnava v Olimpic Sarajevo Jalkapallo
09 hei 19:30 UK Koper v Vikingur Reykjavik Jalkapallo
09 hei 19:30 UK Ferencvaros v Go Ahead Eagles Jalkapallo
09 hei 19:30 UK Jagiellonia v Fk Pakruojo Kruoja Jalkapallo
09 hei 19:30 UK Juvenes-Dogana v Brondby Jalkapallo
09 hei 19:30 UK Cukaricki v Domzale Jalkapallo
09 hei 19:30 UK Vojvodina v MTK Budapest Jalkapallo
09 hei 19:45 UK Litex Lovech v FK Jelgava Jalkapallo
09 hei 19:45 UK Aberdeen v Shkendija Tetovo Jalkapallo
09 hei 19:45 UK Valletta v Newtown Jalkapallo
09 hei 19:45 UK St Johnstone v Alashkert Jalkapallo
09 hei 19:45 UK St Patricks v Skonto Riga Jalkapallo
09 hei 19:45 UK HB Torshavn v Trakai Fk Jalkapallo
09 hei 20:15 UK Zeljeznicar v Balzan Youths Jalkapallo
09 hei 20:15 UK Hafnarfjordur v Seinajoen JK Jalkapallo
09 hei 20:15 UK KR Reykjavik v Cork City Jalkapallo

Perjantai, 10 hei 15
Aika Ottelu Urheilu
10 hei 19:00 UK Kent v Somerset Kriketti

Lauantai, 11 hei 15
Aika Ottelu Urheilu
11 hei 05:30 UK Sri Lanka v Pakistan - 1st ODI Kriketti
11 hei 12:00 UK Middlesex v Somerset Kriketti

Muistutus - vetoasi ei ole asetettu!

Käy läpi alla oleva tarjous ja rastita ne osat vedosta, jotka haluat asettaa, ennen kuin klikkaat Aseta veto.
Seuraava tarjous on voimassa pyytämällesi vedolle:
Voimme antaa sinulle lisätarjouksena:
Anitmated Timer

?

Vetolipuke

arrowOta mukaan useat Tyhjennä lipuke

Lataa...
Vetolipukkeesi on tällä hetkellä tyhjä
Kortin myöntäjän vahvistus - täytä pyydetyt kentät
Odota
Ole hyvä ja odota, kun vetoasi asetetaan
Please Wait
Vedon viivästys
Ole hyvä ja odota, kun vetosi lähetetään liikkeenharjoittajalle hyväksyttäväksi.

Tällä tarjouksella on määräaika - Klikkaa Aseta veto hyväksyäksesi ja Hylkää tarjous hylätäksesi tarjouksen

Vedon viivästys
Aikaa jäljellä

?

Laskurit / Kertoimet

?

Forecasts / Tricasts

?

Muutettu Forecastiksi / Tricast-yhdistelmiä

Kaikki vedot hyväksytään noudattaenWilliam Hillinvedonlyöntisääntöjä, jotka on julkaistu tällä sivustolla.

Need Help? Contact Customer Services

Ilmaisia vetoja saatavilla

Kaikki vedot hyväksytään noudattaen William Hillin vedonlyöntisääntöjä, jotka on julkaistu tällä sivustolla.


RULETTI
BLACKJACK
Untitled Document

William Hill on lisännyt tärkeimmät jalkapallosarjat ja monia muita merkittäviä urheilulajeja live-vedonlyönnin aikatauluun. Pelissä asiat muuttuvat nopeasti, ja ne, jotka osaavat hyödyntää näitä muutoksia, voivat tienata paljon rahaa pienellä vaivalla.


Voit lyödä vetoa mistä tahansa pelistä reaaliaikaisesti pelin aikana, ja live-vedot voidaan muuttaa rahaksi jo ennen pelin loppua! Tällä vaihtoehdolla voitot ovat hieman pienemmät, mutta samalla pelin viime minuuteilla tapahtuva käänne ei voi enää vaikuttaa vedon tulokseen.