William Hill Online sportfogadás | a legjobb nyereményszorzók futballra, lóversenyre, teniszre, kosárlabdára, forma 1-re és még sok minden másra


William Hill termékek

Ugrás a főtartalomhoz

Belépés
Jegyezzen meg? Elvesztette bejelentkezési adatait?

Menetrend

Szerda, 24 Jan 18
Idő Mérkőzés Sport
Élőben 02:00 UK Irina-Camelia Begu/Monica Niculescu v Ekaterina Makarova/Elena Vesnina Tenisz
Élőben 03:30 UK Marcus Daniell/Dominic Inglot v Oliver Marach/Mate Pavic Tenisz
Élőben 04:00 UK UNLV Rebels @ Fresno State Bulldogs Kosárlabda
Élőben 04:00 UK Simona Halep v Karolina Pliskova Tenisz
Élőben 06:00 UK Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah v Samuel Groth/Lleyton Hewitt Tenisz
Élőben 07:30 UK Abigail Spears/Juan Sebastian Cabal v Timea Babos/Rohan Bopanna Tenisz
Élőben 08:00 UK Chernomorets Odessa U21 v Balkany Zorya Labdarúgás
Élőben 08:15 UK Meralco Bolts v Kia Picanto Kosárlabda
Élőben 08:30 UK Melbourne United v Cairns Taipans Kosárlabda
Élőben 08:30 UK Logan Lightning v Redlands United Labdarúgás
Élőben 08:30 UK Tomas Berdych v Roger Federer Tenisz
Élőben 09:00 UK Sigma Olomouc v Opava Labdarúgás
Élőben 09:00 UK Gorodeya v Energetik Bgu Labdarúgás
Élőben 10:00 UK Busan KT Sonicboom v Wonju Dongbu Promy Kosárlabda
Élőben 10:00 UK Bohemians v Hradec Kralove Labdarúgás
Élőben 10:00 UK Basel v Winterthur Labdarúgás
Élőben 10:00 UK Budaorsi v Komarno Labdarúgás
Élőben 10:00 UK Inter Zapresic v Hrvatski Dragovoljac Labdarúgás
Élőben 10:00 UK Jablonec v Viktoria Zizkov Labdarúgás
Élőben 10:00 UK Inter Zapresic v Aluminij Kidricevo Labdarúgás
Élőben 10:00 UK Maribor v Szombathelyi Haladás Labdarúgás
Élőben 10:30 UK Rochedale Rovers v Western Pride Labdarúgás
Élőben 11:00 UK GlobalPort Batang Pier v San Miguel Beermen Kosárlabda
Élőben 11:00 UK PFC Oleksandria v Gornyak Kryvyi Rih Labdarúgás
Élőben 11:00 UK Balmazujvaros v Szeged Labdarúgás
Élőben 11:00 UK Lodz v Warta Sieradz Labdarúgás
Élőben 11:00 UK MTK Budapest v Monori Labdarúgás
Élőben 11:00 UK Olimpia Grudziadz v Odra Opole Labdarúgás
Élőben 11:00 UK Zaglebie Sosnowiec v Podbeskidzie Bielsko-Biala Labdarúgás
Élőben 11:35 UK Fujian Sturgeons v Zhejiang Golden Bulls Kosárlabda
Élőben 11:35 UK Beijing Dragons v Liaoning Flying Leopards Kosárlabda
Élőben 11:35 UK Shanxi Brave Dragons v Shenzhen Leopards Kosárlabda
Élőben 11:35 UK Tianjin Gold Lions v Guangzhou Kosárlabda
Élőben 12:00 UK AFC Leopards (Kenya) v KCCA FC Labdarúgás
Élőben 12:00 UK Zlin v Zlate Moravce Labdarúgás
Élőben 12:00 UK Gornik Leczna v Stal Rzeszow Labdarúgás
Élőben 12:00 UK Mezokovesd-Zsory v Zemplin Michalovce Labdarúgás
Élőben 12:00 UK NK Celje v Sampion Celje Labdarúgás
Élőben 12:00 UK Nomme Kalju v Turku PS Labdarúgás
Élőben 12:30 UK Enisey Krasnoyarsk v Hapoel Holon Kosárlabda
Élőben 12:30 UK Kalivia v Avlonas Labdarúgás
Élőben 12:30 UK Marko v Glyka Nera Labdarúgás
Élőben 12:30 UK Minoiki v Tympakiou Labdarúgás
Élőben 12:30 UK Poros v Atsaleniou Labdarúgás
Élőben 12:30 UK Koridalou v Karavas Labdarúgás
Élőben 13:00 UK Middlesbrough U23 v Fulham U23 Labdarúgás
Élőben 13:00 UK Charlton U23 v Crystal Palace U23 Labdarúgás
Élőben 13:00 UK Gyirmot v Dunajska Streda Labdarúgás
Élőben 13:00 UK Vlasim v Dukla Prague Labdarúgás
Élőben 13:00 UK Lafnitz v Markt Allhau Labdarúgás
Élőben 13:00 UK Macva v Borca Labdarúgás
Élőben 13:00 UK Union Furstenwalde v Berliner 07 Labdarúgás
Élőben 13:00 UK National Sebis v Ineu Labdarúgás
Élőben 13:00 UK Novigrad v Gorica Labdarúgás
Élőben 13:00 UK Triglav v Rudar Velenje Labdarúgás
Élőben 13:00 UK Paksi v Ajka Labdarúgás
Élőben 13:00 UK Szolnoki Mav v Jaszbereny Labdarúgás
Élőben 13:30 UK Roma U19 v Torino U19 Labdarúgás
Élőben 13:30 UK AC Milan U19 v Atalanta U19 Labdarúgás
Élőben 13:30 UK Piacenza v Robur Siena Labdarúgás
Élőben 13:30 UK Valenciennes U19 v Lens U19 Labdarúgás
Élőben 13:30 UK Latina Calcio v Rieti Labdarúgás
Élőben 14:00 UK Nui Galway v Dublin College University Labdarúgás
Élőben 14:00 UK Trinity College Dublin vs Royal College of Surgeons| Labdarúgás
Élőben 14:00 UK University of Limerick v Maynooth University Town FC Labdarúgás
Élőben 14:00 UK Vrbovec v Bjelovar Labdarúgás
Élőben 14:00 UK Borac Banja Luka v Slaven Koprivnica Labdarúgás
Élőben 14:00 UK Olimpija Ljubljana v Sesvete Labdarúgás
Élőben 14:00 UK University College Dublin v Derry City Labdarúgás
Élőben 14:00 UK Warta Poznan v Lech Poznan II Labdarúgás
Élőben 15:00 UK Banvit v Rosa Radom Kosárlabda
Élőben 15:00 UK AEK Larnaca v Aris Limassol Labdarúgás
Élőben 15:00 UK CD Praviano v Real Aviles Labdarúgás
Élőben 15:00 UK Thun v Sion Labdarúgás
Élőben 15:00 UK Mohelnice v Sigma Olomouc U21 Labdarúgás
Élőben 15:00 UK CSKA Sofia v Jiangsu Suning Labdarúgás
Élőben 15:00 UK Shanghai Shenhua v Viktoria Plzen Labdarúgás
Élőben 15:00 UK Siarka Tarnobrzeg v Unia Tarnow Labdarúgás
Élőben 15:00 UK Valerenga v Silkeborg Labdarúgás
Élőben 15:15 UK Panionios v Lamia Labdarúgás
Élőben 16:00 UK Pieno Zvaigzdes v BK Ogre Kosárlabda
Élőben 16:00 UK APOEL Nicosia v Apollon Limassol Labdarúgás
Élőben 16:00 UK Belchatow v Czestochowa Labdarúgás
Élőben 16:00 UK Novy Jicin v Vitkovice Labdarúgás
Élőben 16:30 UK Kataja Basket v BC Nizhny Novgorod Kosárlabda
Élőben 16:30 UK Pohronie v Velke Ludince Labdarúgás
Élőben 16:30 UK Gornik Piaski v Drzewiarz Jasienica Labdarúgás
Élőben 16:30 UK Wisla Pulawy v Orleta Radzyn Podlaski Labdarúgás
Élőben 17:00 UK Lietuvos Rytas v Auxilium Torino Kosárlabda
Élőben 17:00 UK Zenit St. Petersburg v FC Bayern Munich Kosárlabda
Élőben 17:00 UK BK Ventspils v Gaziantep BSB Kosárlabda
Élőben 17:00 UK GTK Gliwice v AZS Koszalin Kosárlabda
Élőben 17:00 UK Paris Saint-Germain v Guingamp Labdarúgás
Élőben 17:00 UK Orebro v Rynninge Labdarúgás
Élőben 17:00 UK Mlada Boleslav U21 v Dobrovice Labdarúgás
Élőben 17:00 UK Hebar Pazardzhik v Botev Galabovo Labdarúgás
Élőben 17:00 UK Hodmezovasarhelyi v Tiszasziget Labdarúgás
Élőben 17:00 UK Szentlorinc v Budapest Honved II Labdarúgás
Élőben 17:00 UK Stal Bielsko-Biala v Rozwoj Katowice Labdarúgás
Élőben 17:00 UK Floridsdorfer v Neudorfl Labdarúgás
Élőben 17:00 UK Neuchatel Xamax v Yverdon Sport Labdarúgás
Élőben 17:00 UK Elversberg v Alemannia Aachen Labdarúgás
Élőben 17:30 UK Hoersholm v Horsens Kosárlabda
Élőben 17:30 UK Aris v Besiktas Kosárlabda
Élőben 17:30 UK Bakken v Tsmoki Minsk Kosárlabda
Élőben 17:30 UK Darmstadt v Kaiserslautern Labdarúgás
Élőben 17:30 UK Lazio v Udinese Labdarúgás
Élőben 17:30 UK Troyes v St Etienne Labdarúgás
Élőben 17:30 UK Montpellier v Lorient Labdarúgás
Élőben 17:30 UK Fc Saint-Lo Manche v Les Herbiers Labdarúgás
Élőben 17:30 UK Tours v Metz Labdarúgás
Élőben 17:30 UK Biesheim v Grenoble Labdarúgás
Élőben 17:30 UK Olympiacos v AEK Labdarúgás
Élőben 17:30 UK Slovan HAC v Leobendorf Labdarúgás
Élőben 17:30 UK Havelse v Wunstorf Labdarúgás
Élőben 17:30 UK Mannheim v Wormatia Worms Labdarúgás
Élőben 18:00 UK Aquila Basket Trento v Buducnost Kosárlabda
Élőben 18:00 UK Centrum Tigers v Baerum Basket Kosárlabda
Élőben 18:00 UK Alaves v Valencia Labdarúgás
Élőben 18:00 UK Ontinyent v Villarrobledo Labdarúgás
Élőben 18:00 UK Ham-Kam v Nybergsund Labdarúgás
Élőben 18:00 UK Babelsberg v Brandenburger Labdarúgás
Élőben 18:00 UK Donau v Stadlau Labdarúgás
Élőben 18:00 UK Wiener Sportklub v Langenrohr Labdarúgás
Élőben 18:00 UK Wiener Viktoria v Stripfing Labdarúgás
Élőben 18:00 UK Claire Liu v Su Jeong Jang Tenisz
Élőben 18:00 UK Amanda Anisimova v Mayo Hibi Tenisz
Élőben 18:00 UK Jeevan Nedunchezhiyan/Christopher Rungkat v Hunter Reese/Raymond Sarmiento Tenisz
Élőben 18:00 UK Stefan Kozlov v Miomir Kecmanovic Tenisz
Élőben 18:30 UK Barreda Balompie v Tropezon Labdarúgás
Élőben 18:30 UK Atletico Saguntino v UCAM Murcia Labdarúgás
Élőben 18:30 UK Pena Sport v Vilafranca Labdarúgás
Élőben 18:30 UK 1860 Munchen v Worgl Labdarúgás
Élőben 19:00 UK EWE Baskets Oldenburg v Monaco Kosárlabda
Élőben 19:00 UK Utrecht v Feyenoord Labdarúgás
Élőben 19:00 UK Arras v Drancy Labdarúgás
Élőben 19:00 UK Santanyi v Serverense Labdarúgás
Élőben 19:00 UK Pontevedra v Burgos Labdarúgás
Élőben 19:00 UK Escobedo v Langreo Labdarúgás
Élőben 19:00 UK Utebo v Logrones Labdarúgás
Élőben 19:00 UK Rebenland v Wildon Labdarúgás
Élőben 19:15 UK ALBA Berlin v Darussafaka Kosárlabda
Élőben 19:30 UK Limoges v ASVEL Basket Kosárlabda
Élőben 19:30 UK Nanterre v Telekom Baskets Bonn Kosárlabda
Élőben 19:30 UK Iberostar Tenerife v PAOK Kosárlabda
Élőben 19:30 UK Reyer Venezia v Petrol Olimpija Kosárlabda
Élőben 19:30 UK Heidenheim v Braunschweig Labdarúgás
Élőben 19:30 UK Arminia Bielefeld v Greuther Furth Labdarúgás
Élőben 19:30 UK Fortuna Dusseldorf v Aue Labdarúgás
Élőben 19:30 UK Antwerp v Gent Labdarúgás
Élőben 19:30 UK Anderlecht v Waasland-Beveren Labdarúgás
Élőben 19:30 UK Eupen v Charleroi Labdarúgás
Élőben 19:30 UK Lokeren v Genk Labdarúgás
Élőben 19:30 UK Villanovense v Real Betis Balompie II Labdarúgás
Élőben 19:30 UK Wednesday German Bundesliga 2: All 3 games which KO at 19:30 UK Labdarúgás
Élőben 19:45 UK Reggio Emilia v UNICS Kazan Kosárlabda
Élőben 19:45 UK Uni Girona (W) v Ragusa (W) Kosárlabda
Élőben 19:45 UK Caceres v Palma Kosárlabda
Élőben 19:45 UK AMICS Castello v Manresa Kosárlabda
Élőben 19:45 UK Hamilton v Hearts Labdarúgás
Élőben 19:45 UK Rangers v Aberdeen Labdarúgás
Élőben 19:45 UK Dundee v Hibernian Labdarúgás
Élőben 19:45 UK Motherwell v Ross County Labdarúgás
Élőben 19:45 UK Leatherhead v Kingstonian Labdarúgás
Élőben 19:45 UK Sampdoria v Roma Labdarúgás
Élőben 19:45 UK PAOK v Atromitos Labdarúgás
Élőben 19:45 UK Ballymena U20 v Ards U20 Labdarúgás
Élőben 19:45 UK Glenavon U20 v Linfield U20 Labdarúgás
Élőben 19:45 UK Haukar v Vidir Gardur Labdarúgás
Élőben 19:45 UK Bangor Celtic vs Mullingar Athletic| Labdarúgás
Élőben 19:45 UK Wednesday Scottish Premiership: All 4 games which KO at 19:45 UK Labdarúgás
Élőben 20:00 UK Cedevita Zagreb v Lokomotiv Kuban Kosárlabda
Élőben 20:00 UK Gran Canaria v Galatasaray Kosárlabda
Élőben 20:00 UK Ourense v Iraurgi SB Kosárlabda
Élőben 20:00 UK Palencia v Araberri BC Kosárlabda
Élőben 20:00 UK Arsenal v Chelsea Labdarúgás
Élőben 20:00 UK Jovana Jaksic/Evgeniya Rodina v Jacqueline Cako/Sachia Vickery Tenisz
Élőben 20:00 UK Kayla Day v Sofya Zhuk Tenisz
Élőben 20:00 UK Fanny Stollar/Carol Zhao v Taylor Townsend/Yanina Wickmayer Tenisz
Élőben 20:00 UK Scott Lipsky/David Marrero v Ernesto Escobedo/Goncalo Oliveira Tenisz
Élőben 20:00 UK Wesley Koolhof/Artem Sitak v Treat Huey/Denis Kudla Tenisz
Élőben 20:05 UK Monaco v Lyon Labdarúgás
Élőben 20:30 UK Real Madrid v Leganes Labdarúgás
Élőben 20:45 UK Sporting Lisbon v Porto Labdarúgás
Élőben 21:00 UK Atletico Union Guimar v Furia Arona Labdarúgás
Élőben 22:00 UK Misaki Doi/Jil Teichmann v Desirae Krawczyk/Giuliana Olmos Tenisz
Élőben 23:00 UK Boca Juniors v Argentino Kosárlabda
Élőben 23:00 UK Junior Barranquilla v Jaguares de Cordoba Labdarúgás

Csütörtök, 25 Jan 18
Idő Mérkőzés Sport
25 Jan 00:00 UK Mariana Duque-Marino/Maria Irigoyen v Elitsa Kostova/Daniela Seguel Tenisz
25 Jan 00:00 UK Ariel Behar/Maximo Gonzalez v James Cerretani/Leander Paes Tenisz
25 Jan 01:00 UK Real Cartagena v Independiente Medellin Labdarúgás
25 Jan 17:30 UK PAS Giannina v Larissa Labdarúgás
25 Jan 18:40 UK T Woods - P Reed - C Hoffman - Round 1 Next Hole Betting Golf
25 Jan 18:40 UK T Woods - P Reed - C Hoffman - Round 1 Any player to Score Under Par Golf
25 Jan 18:40 UK T Woods - P Reed - C Hoffman - Round 1 Number of 3 Way Tied Holes Golf
25 Jan 18:40 UK T Woods - Front 9 Holes Score Round 1 Golf
25 Jan 18:40 UK T Woods - Holes Under Par Round 1 Golf
25 Jan 18:40 UK T Woods - 18 Hole Score Round 1 Golf
25 Jan 19:30 UK Dynamo Dresden v St Pauli Labdarúgás
25 Jan 19:30 UK Club Brugge v Oostende Labdarúgás
25 Jan 20:00 UK Strasbourg v Lille Labdarúgás
25 Jan 20:30 UK FC Barcelona v Espanyol Labdarúgás

Péntek, 26 Jan 18
Idő Mérkőzés Sport
26 Jan 17:00 UK VPS Vaasa v Jaro Labdarúgás
26 Jan 17:00 UK Genclerbirligi v Konyaspor Labdarúgás
26 Jan 17:00 UK Besiktas v Kasimpasa Labdarúgás
26 Jan 17:30 UK Gnistan v HJK Helsinki Labdarúgás
26 Jan 17:30 UK Regensburg v Ingolstadt Labdarúgás
26 Jan 17:30 UK Union Berlin v Nurnberg Labdarúgás
26 Jan 18:00 UK Zwickau v Sonnenhof Labdarúgás
26 Jan 18:00 UK Preussen Munster v Wurzburger Kickers Labdarúgás
26 Jan 19:00 UK Pau v Creteil Labdarúgás
26 Jan 19:00 UK Niort v Valenciennes Labdarúgás
26 Jan 19:00 UK Lens v Orleans Labdarúgás
26 Jan 19:00 UK Chateauroux v Sochaux Labdarúgás
26 Jan 19:00 UK Gazelec Ajaccio v Bourg-en-Bresse Labdarúgás
26 Jan 19:00 UK Clermont Foot v Quevilly Rouen Labdarúgás
26 Jan 19:00 UK Nancy v Brest Labdarúgás
26 Jan 19:00 UK Auxerre v Paris F.C. Labdarúgás
26 Jan 19:30 UK Mechelen v Mouscron Labdarúgás
26 Jan 19:30 UK Leuven v Westerlo Labdarúgás
26 Jan 19:30 UK Eintracht Frankfurt v M'gladbach Labdarúgás
26 Jan 19:45 UK Sheff Wed v Reading Labdarúgás
26 Jan 19:45 UK Yeovil Ladies v Birmingham City Women Labdarúgás
26 Jan 19:45 UK Dijon v Rennes Labdarúgás
26 Jan 19:45 UK Sheff Wed v Reading and Dunfermline v St Mirren at 19:45 UK Labdarúgás
26 Jan 19:55 UK Yeovil v Man Utd Labdarúgás
26 Jan 20:00 UK Athletic Bilbao v Eibar Labdarúgás

Szombat, 27 Jan 18
Idő Mérkőzés Sport
27 Jan 10:30 UK Alanyaspor v Bursaspor Labdarúgás
27 Jan 11:30 UK JJK v GrIFK Labdarúgás
27 Jan 12:00 UK Vllaznia v Kukesi Labdarúgás
27 Jan 12:00 UK Dajti Kamza v KF Laci Labdarúgás
27 Jan 12:00 UK Luftetari v Skenderbeu Korce Labdarúgás
27 Jan 12:00 UK Lahti v Haka Labdarúgás
27 Jan 12:00 UK Honka v KTP Kotka Labdarúgás
27 Jan 12:00 UK Kaiserslautern v Fortuna Dusseldorf Labdarúgás
27 Jan 12:00 UK Duisburg v Heidenheim Labdarúgás
27 Jan 12:00 UK Greuther Furth v Holstein Kiel Labdarúgás
27 Jan 12:00 UK Deportivo La Coruna v Levante Labdarúgás
27 Jan 12:30 UK Peterborough v Leicester Labdarúgás
27 Jan 13:00 UK Unterhaching v Wehen Labdarúgás
27 Jan 13:00 UK Hansa Rostock v Erfurt Labdarúgás
27 Jan 13:00 UK Osnabruck v Fortuna Koln Labdarúgás
27 Jan 13:00 UK Karlsruhe v W Bremen 2 Labdarúgás
27 Jan 13:00 UK Paderborn v Lotte Labdarúgás
27 Jan 13:00 UK Magdeburg v Meppen Labdarúgás
27 Jan 13:00 UK Aalen v Chemnitz Labdarúgás
27 Jan 13:00 UK Goztepe v Kayserispor Labdarúgás
27 Jan 13:30 UK Ilves v Viikingit Labdarúgás
27 Jan 14:00 UK AC Kajaani v Oulu Labdarúgás
27 Jan 14:00 UK Ajaccio v Tours Labdarúgás
27 Jan 14:00 UK Le Havre v Nimes Labdarúgás
27 Jan 14:30 UK Bayern Munich v Hoffenheim Labdarúgás
27 Jan 14:30 UK Stuttgart v Schalke Labdarúgás
27 Jan 14:30 UK Leipzig v Hamburg Labdarúgás
27 Jan 14:30 UK Dortmund v Freiburg Labdarúgás
27 Jan 14:30 UK FC Koln v Augsburg Labdarúgás
27 Jan 14:30 UK Németország - Bundesliga: All 5 games which KO at 14:30 UK Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Notts County v Wolves Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Notts County v Swansea Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Huddersfield v Birmingham Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Carlisle v Stevenage Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK MK Dons v Coventry Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Southampton v Watford Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Millwall vs Rochdale| Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Bournemouth v West Ham Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Wigan v Shrewsbury Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Wigan v West Ham Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Middlesbrough v Brighton Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Middlesbrough v Crystal Palace Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Hull v Nottingham Forest Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Sheff Utd v Preston Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Norwich v Newcastle Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Dover v Guiseley Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Dag and Red v Solihull Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Leyton Orient v Aldershot Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Woking v Fylde Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Wrexham v Tranmere Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Macclesfield v Torquay Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Barrow v Sutton Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Ebbsfleet United v Boreham Wood Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Eastleigh v Hartlepool Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Bromley v Halifax Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Maidenhead v Chester Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Gateshead v Maidstone Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Brentford v Norwich Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Burton v Reading Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Cardiff v Bolton Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Ipswich v Wolves Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Bristol City v QPR Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Barnsley v Fulham Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Southend v Scunthorpe Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Blackpool v Charlton Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Doncaster v Bristol Rovers Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Oldham v Plymouth Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Wigan v Oxford Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Blackburn v Northampton Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Gillingham v Fleetwood Town Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Bradford v Wimbledon Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Portsmouth v Shrewsbury Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Carlisle v Forest Green Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Crawley v Accrington Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Port Vale v Colchester Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Chesterfield v Stevenage Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Cheltenham v Barnet Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Grimsby v Luton Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Swindon v Crewe Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Morecambe v Mansfield Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK FC United of Manchester v Curzon Ashton Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Harrogate v Telford Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Brackley v Salford Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Kidderminster v Southport Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Leamington v Darlington Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Stockport v York Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Nuneaton v Bradford PA Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Boston v Blyth Spartans Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Spennymoor v Tamworth Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Gainsborough v Alfreton Town Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Chorley v North Ferriby Utd Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Dartford v Whitehawk Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Wealdstone v Weston-s-Mare Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Chelmsford v Hampton and Richmond Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Welling v Braintree Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Gloucester v Chippenham Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Hemel Hempstead v Poole Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Hungerford v Bognor Regis Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK St Albans v East Thurrock Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Truro v Havant and W. Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Oxford City v Bath City Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Concord v Eastbourne Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Enfield v Needham Market Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Harlow v Kingstonian Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Tooting And Mitcham v Billericay Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Lowestoft v Staines Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Tonbridge Angels v Burgess Hill Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Leatherhead v Dulwich Hamlet Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Met Police v Leiston Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Harrow Borough v Margate Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Brightlingsea v Dorking Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Worthing v Wingate and Finchley Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Hendon v Folkestone Invicta Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Merstham v Thurrock Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Hednesford v Whitby Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Marine v Rushall Olympic Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Barwell v Stalybridge Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Lancaster City v Halesowen Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Mickleover Sports v Farsley Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Grantham v Stourbridge Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Sutton Coldfield v Workington Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Buxton v Coalville Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Stafford Rangers v Matlock Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Altrincham v Warrington Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Shaw Lane v Ashton Utd Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Witton Albion v Nantwich Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Hitchin T v Kings Lynn Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Hereford v Banbury Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Basingstoke v Tiverton Town Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Chesham Utd v Bishops Stortford Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Kettering v Biggleswade Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Dunstable v St Neots Town Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Frome v Redditch Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Weymouth v Farnborough Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Kings Langley v Stratford Town Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Slough v Merthyr Town Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Gosport v Dorchester Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK St Ives Town v Royston Town Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Flamurtari v Partizani Tirana Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Teuta v KS Lushnja Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Anglia - Championship: All 4 games which KO at 15:00 UK Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Anglia - League 1: All 8 games which KO at 15:00 UK Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Anglia - League 2: All 8 games which KO at 15:00 UK Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Scottish Championship: All 4 games which KO at 15:00 UK Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK English National League : All 8 games which KO at 15:00 UK Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Scottish League One: All 5 games which KO at 15:00 UK Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Scottish League Two: All 5 games which KO at 15:00 UK Labdarúgás
27 Jan 15:00 UK Anglia - FA Cup: All 9 games which KO at 15:00 UK Labdarúgás
27 Jan 15:15 UK Valencia v Real Madrid Labdarúgás
27 Jan 16:00 UK Cercle Brugge v Roeselare Labdarúgás
27 Jan 16:00 UK Musan Salama v Rovaniemi Labdarúgás
27 Jan 16:00 UK Paris Saint-Germain v Montpellier Labdarúgás
27 Jan 16:00 UK Galatasaray v Osmanlispor Labdarúgás
27 Jan 17:00 UK Charleroi v Antwerp Labdarúgás
27 Jan 17:30 UK Newport v Tottenham Labdarúgás
27 Jan 17:30 UK Liverpool Ladies v Bristol Academy Labdarúgás
27 Jan 17:30 UK Werder Bremen v Hertha Berlin Labdarúgás
27 Jan 17:30 UK Malaga v Girona Labdarúgás
27 Jan 18:00 UK Sunderland Ladies v Man City Ladies Labdarúgás
27 Jan 19:00 UK Waasland-Beveren v Zulte-Waregem Labdarúgás
27 Jan 19:00 UK Kortrijk v Eupen Labdarúgás
27 Jan 19:00 UK Angers v Amiens Labdarúgás
27 Jan 19:00 UK Guingamp v Nantes Labdarúgás
27 Jan 19:00 UK Metz v Nice Labdarúgás
27 Jan 19:00 UK St Etienne v Caen Labdarúgás
27 Jan 19:00 UK Toulouse v Troyes Labdarúgás
27 Jan 19:00 UK Franciaország - Ligue 1: All 6 games which KO at 19:00 UK Labdarúgás
27 Jan 19:30 UK Genk v Sint Truiden Labdarúgás
27 Jan 19:30 UK Beerschot Wilrijk v Tubize Labdarúgás
27 Jan 19:45 UK Liverpool v West Brom Labdarúgás
27 Jan 19:45 UK Chievo v Juventus Labdarúgás
27 Jan 19:45 UK Villarreal v Real Sociedad Labdarúgás
27 Jan 22:00 UK Colo Colo v Santiago Wanderers Labdarúgás

Vasárnap, 28 Jan 18
Idő Mérkőzés Sport
28 Jan 10:30 UK Malatyaspor v Sivasspor Labdarúgás
28 Jan 11:00 UK Leganes v Espanyol Labdarúgás
28 Jan 11:30 UK Spal v Inter Milan Labdarúgás
28 Jan 12:30 UK Chelsea Ladies v Everton Ladies Labdarúgás
28 Jan 12:30 UK St Pauli v Darmstadt Labdarúgás
28 Jan 12:30 UK Sandhausen v Dynamo Dresden Labdarúgás
28 Jan 12:30 UK Aue v Braunschweig Labdarúgás
28 Jan 13:00 UK Carl Zeiss Jena v Halle Labdarúgás
28 Jan 13:00 UK Akhisar v Antalyaspor Labdarúgás
28 Jan 13:30 UK Chelsea v Newcastle Labdarúgás
28 Jan 13:30 UK Gent v Club Brugge Labdarúgás
28 Jan 14:00 UK Reading Ladies v Arsenal (Wom) Labdarúgás
28 Jan 14:00 UK Napoli v Bologna Labdarúgás
28 Jan 14:00 UK Sassuolo v Atalanta Labdarúgás
28 Jan 14:00 UK Fiorentina v Verona Labdarúgás
28 Jan 14:00 UK AC Milan v Lazio Labdarúgás
28 Jan 14:00 UK Genoa v Udinese Labdarúgás
28 Jan 14:00 UK Torino v Benevento Labdarúgás
28 Jan 14:00 UK Crotone v Cagliari Labdarúgás
28 Jan 14:00 UK Roma v Sampdoria Labdarúgás
28 Jan 14:00 UK PS Kemi v Kuopio PS Labdarúgás
28 Jan 14:00 UK Lille v Strasbourg Labdarúgás
28 Jan 14:30 UK Leverkusen v Mainz Labdarúgás
28 Jan 15:00 UK Lierse v Union St Gilloise Labdarúgás
28 Jan 15:15 UK Atletico Madrid v Las Palmas Labdarúgás
28 Jan 16:00 UK Cardiff v Man City Labdarúgás
28 Jan 16:00 UK Bordeaux v Lyon Labdarúgás
28 Jan 16:00 UK Trabzonspor v Fenerbahce Labdarúgás
28 Jan 17:00 UK Standard Liege v Anderlecht Labdarúgás
28 Jan 17:00 UK Mariehamn v Klubi-04 Labdarúgás
28 Jan 17:00 UK Hannover v Wolfsburg Labdarúgás
28 Jan 17:30 UK Sevilla v Getafe Labdarúgás
28 Jan 19:00 UK Oostende v Lokeren Labdarúgás
28 Jan 19:45 UK FC Barcelona v Alaves Labdarúgás
28 Jan 20:00 UK Marseille v Monaco Labdarúgás

Hétfő, 29 Jan 18
Idő Mérkőzés Sport
29 Jan 02:30 UK USA v Bosznia-Hercegovina Labdarúgás
29 Jan 15:00 UK Guimaraes B v Covilha Labdarúgás
29 Jan 15:00 UK Arouca v Cova da Piedade Labdarúgás
29 Jan 16:00 UK Academica v Uniao Madeira Labdarúgás
29 Jan 16:00 UK Gil Vicente v Varzim Labdarúgás
29 Jan 17:00 UK Istanbul Basaksehir v Karabukspor Labdarúgás
29 Jan 19:00 UK Portimonense v Rio Ave Labdarúgás
29 Jan 19:00 UK Pacos Ferreira v Feirense Labdarúgás
29 Jan 19:30 UK Bochum v Arminia Bielefeld Labdarúgás
29 Jan 19:45 UK Kingstonian v Margate Labdarúgás
29 Jan 19:45 UK Reims v Lorient Labdarúgás
29 Jan 20:00 UK Celta Vigo v Real Betis Labdarúgás
29 Jan 21:00 UK Belenenses v Benfica Labdarúgás

Kedd, 30 Jan 18
Idő Mérkőzés Sport
30 Jan 15:00 UK Olympiacos Nicosia v AEL Limassol Labdarúgás
30 Jan 15:00 UK Hradec Kralove v Zbrojovka Brno Labdarúgás
30 Jan 16:00 UK Alki Oroklini v Ermis Labdarúgás
30 Jan 17:00 UK Omonia Nicosia v Nea Salamis Labdarúgás
30 Jan 17:00 UK Sparta Prague U21 v Sportovni Sdruzeni Ostra Labdarúgás
30 Jan 18:00 UK Preussen Munster v Erfurt Labdarúgás
30 Jan 19:00 UK Estoril v Tondela Labdarúgás
30 Jan 19:00 UK Braga v Aves Labdarúgás
30 Jan 19:45 UK Harlow v Merstham Labdarúgás
30 Jan 19:45 UK Hendon v Leatherhead Labdarúgás
30 Jan 19:45 UK Billericay v Worthing Labdarúgás
30 Jan 19:45 UK Enfield v Burgess Hill Labdarúgás
30 Jan 19:45 UK Dorking v Tooting And Mitcham Labdarúgás
30 Jan 19:45 UK Wingate and Finchley v Lowestoft Labdarúgás
30 Jan 19:45 UK Gainsborough v Chorley Labdarúgás
30 Jan 19:45 UK Concord v East Thurrock Labdarúgás
30 Jan 19:45 UK Weston-s-Mare v Bath City Labdarúgás
30 Jan 19:45 UK Sheff Utd v Aston Villa Labdarúgás
30 Jan 19:45 UK Rochdale v Wigan Labdarúgás
30 Jan 19:45 UK Blackburn v Walsall Labdarúgás
30 Jan 19:45 UK Luton v Wycombe Labdarúgás
30 Jan 19:45 UK Stevenage v Swindon Labdarúgás
30 Jan 19:45 UK Coventry v Cambridge Labdarúgás
30 Jan 19:45 UK Yeovil v Grimsby Labdarúgás
30 Jan 19:45 UK Swansea v Arsenal Labdarúgás
30 Jan 19:45 UK West Ham v Crystal Palace Labdarúgás
30 Jan 19:45 UK Celtic v Hearts Labdarúgás
30 Jan 19:45 UK Gateshead v Wrexham Labdarúgás
30 Jan 19:45 UK Middlesbrough v Sheff Wed Labdarúgás
30 Jan 19:45 UK Hull v Leeds Labdarúgás
30 Jan 19:45 UK Birmingham v Sunderland Labdarúgás
30 Jan 19:45 UK Burton v Reading Labdarúgás
30 Jan 19:45 UK Nottingham Forest v Preston Labdarúgás
30 Jan 19:45 UK Millwall v Derby Labdarúgás
30 Jan 19:45 UK Atalanta v Juventus Labdarúgás
30 Jan 19:45 UK Twente v Cambuur Leeuwarden Labdarúgás
30 Jan 20:00 UK Huddersfield v Liverpool Labdarúgás
30 Jan 20:05 UK Rennes v Paris Saint-Germain Labdarúgás

Figyelmeztetés - Fogadása nem került elhelyezésre!

Fogadás elhelyezése előtt nézze át a lenti ajánlatot, és pipálja ki a fogadások azon részét, melyeket el szeretne helyezni.
A következő ajánlat áll rendelkezésre kért fogadására:
Egy további ajánlatot adunk Önnek:
Anitmated Timer

?

Fogadószelvény

arrowKombihoz Törlés

Betöltés...
Fogadószelvénye jelenleg üres
Kártya kibocsátó hitelesítés - kérjük, töltse ki a szükséges mezőket.
Kérjük, várjon
Kérjük, várjon, míg fogadása elhelyezésre kerül
Please Wait
betDelay
Kérjük, várjon, míg fogadása egy bukmékerhez kerül jóváhagyásra.

Ez egy időzített ajánlat - kattintson a Fogadás gombra elfogadáshoz, vagy a Visszautasítás gombra elutasításhoz

betDelay
Hátralévő idő

?

Kombi / Többszörös

?

Forecasts / Tricasts

?

Forecast / Tricast lehetőségek

Minden fogadás az oldalon közzétett William Hill fogadási szabályok szerint kerül elfogadásra.

Need Help? Contact Customer Services

Ingyenes fogadások elérhetők

Minden fogadás az oldalon közzétett William Hill fogadási szabályok szerint kerül elfogadásra.


KASZINÓ
200 € BÓNUSZ ÚJ JÁTÉKOSOKNAK
JÁTÉK MOST
Pókerezzen most
Untitled Document

A William Hill élő fogadás menetrendje minden nagy labdarúgó-bajnokságot és számos más kiemelkedő sporteseményt magába foglal. A dolgok állása villámgyorsan megváltozhat egy-egy meccs során, ami nagy lehetőségeket rejthet magában játékosaink számára.


Valós időben fogadhat bármely elérhető mérkőzésre, az élő fogadások pedig akár a meccs vége előtt nyereségesek lehetnek! Ily módon nem kell végigizgulni egy-egy eseményt, hiszen akár már a félidőben profitot termelhet élő fogadásokkal.