William Hill Online sportfogadás | a legjobb nyereményszorzók futballra, lóversenyre, teniszre, kosárlabdára, forma 1-re és még sok minden másra


William Hill termékek

Ugrás a főtartalomhoz

Belépés
Jegyezzen meg? Elvesztette bejelentkezési adatait?

Menetrend

Csütörtök, 26 Ápr 18
Idő Mérkőzés Sport
Élőben 07:00 UK Fangzhou Liu v Danielle Lao Tenisz
Élőben 07:00 UK Rutuja Bhosale v Sofya Lansere Tenisz
Élőben 07:00 UK Anastasia Gasanova v Ekaterina Yashina Tenisz
Élőben 07:00 UK Evgeny Tyurnev v Saketh Myneni Tenisz
Élőben 07:00 UK Sanjar Fayziev v Konstantin Kravchuk Tenisz
Élőben 07:27 UK Ti Chen/Chu-Huan Yi v Matt Reid/Andrew Whittington Tenisz
Élőben 07:46 UK N.sriram Balaji/Vishnu Vardhan v Mao-Xin Gong/Ze Zhang Tenisz
Élőben 08:30 UK Akgul Amanmuradova v Margarita Gasparyan Tenisz
Élőben 08:30 UK Valeriya Strakhova v Olga Doroshina Tenisz
Élőben 08:30 UK Yaraslav Shyla v Dzmitry Zhyrmont Tenisz
Élőben 08:30 UK Hiroki Moriya v Jurabek Karimov Tenisz
Élőben 08:30 UK Timur Kiyamov v Marc Sieber Tenisz
Élőben 08:30 UK Davide Galoppini v Juan Pablo Varillas Tenisz
Élőben 08:30 UK Marsel Ilhan v Lorenzo Frigerio Tenisz
Élőben 08:30 UK Tak Khunn Wang v Riccardo Bonadio Tenisz
Élőben 08:30 UK Oana Georgeta Simion v Anastasiya Poplavska Tenisz
Élőben 08:30 UK Katerina Vankova v Camila Giangreco Campiz Tenisz
Élőben 08:30 UK Magdalena Pantuckova v Sabrina Rittberger Tenisz
Élőben 08:30 UK Thomas Statzberger v Petr Hajek Tenisz
Élőben 08:30 UK Alexander Zhurbin v Manfred Fellin Tenisz
Élőben 08:30 UK Nicolas Xiviller v Pol Toledo Bague Tenisz
Élőben 08:30 UK Marco Bortolotti v Alexander Weis Tenisz
Élőben 08:30 UK Zakhar Trapeznikov v Dusty H. Boyer Tenisz
Élőben 08:30 UK Johann Willems v Nicolo Turchetti Tenisz
Élőben 09:00 UK Danka Kovinic v Arantxa Rus Tenisz
Élőben 09:00 UK Tristan Lamasine v Maxime Chazal Tenisz
Élőben 09:46 UK Ruikai Wang/Rui-Xuan Wang v Yan Bai/Zhe Li Tenisz
Élőben 10:00 UK Andreas Seppi v Mikhail Youzhny Tenisz
Élőben 10:00 UK Wesley Koolhof/Artem Sitak v Marcin Matkowski/Nicholas Monroe Tenisz
Élőben 10:00 UK Feliciano Lopez v Martin Klizan Tenisz
Élőben 10:00 UK Jozef Kovalik v Dominic Thiem Tenisz
Élőben 10:00 UK Alexander Shevchenko v Mirko Cutuli Tenisz
Élőben 10:00 UK Jules Okala v Omar Giacalone Tenisz
Élőben 10:00 UK Nik Razborsek v Tomislav Jotovski Tenisz
Élőben 10:00 UK Artem Smirnov v Vitaliy Sachko Tenisz
Élőben 10:00 UK Dia Evtimova v Daria Mishina Tenisz
Élőben 10:00 UK Julia Stamatova v Anastasia Kharitonova Tenisz
Élőben 10:00 UK Marianna Zakarlyuk v Haruna Arakawa Tenisz
Élőben 10:00 UK Anna Pribylova v Anastasia Pribylova Tenisz
Élőben 10:00 UK Jennifer Luikham v Elizabeth Halbauer Tenisz
Élőben 10:00 UK Samm Butler v Altug Celikbilek Tenisz
Élőben 10:00 UK Louis Tessa v Sem Verbeek Tenisz
Élőben 10:00 UK Sean Hodkin v Bernardo Saraiva Tenisz
Élőben 10:00 UK Michiel De Krom v Sadio Doumbia Tenisz
Élőben 10:00 UK Adrien Bossel v Fabien Reboul Tenisz
Élőben 10:00 UK Carlos Boluda-Purkiss v Marc Giner Tenisz
Élőben 10:00 UK Mandy Minella v Cornelia Lister Tenisz
Élőben 10:00 UK Romy Koelzer v Kimberley Zimmermann Tenisz
Élőben 10:00 UK Julie Gervais v Olga Saez Larra Tenisz
Élőben 10:00 UK Francois-Arthur Vibert v Jonas Merckx Tenisz
Élőben 10:00 UK Youssef Hossam v Suraj R Prabodh Tenisz
Élőben 10:00 UK Aryan Goveas v Maximilian Neuchrist Tenisz
Élőben 10:30 UK Xenia Knoll/Anna Smith v Raluca Olaru/Yana Sizikova Tenisz
Élőben 10:30 UK Aleksandra Krunic v Maria Sakkari Tenisz
Élőben 10:30 UK Zarina Diyas v Jelena Ostapenko Tenisz
Élőben 11:00 UK Nicolas Jarry/Guido Pella v Pablo Cuevas/Marcel Granollers Tenisz
Élőben 11:00 UK Tallon Griekspoor v Renzo Olivo Tenisz
Élőben 11:00 UK Kimmer Coppejans v Andrea Collarini Tenisz
Élőben 11:30 UK Malek Jaziri v Grigor Dimitrov Tenisz
Élőben 11:30 UK Maxime Tchoutakian v Constantin Bittoun Kouzmine Tenisz
Élőben 11:30 UK Luke Johnson v Neil Pauffley Tenisz
Élőben 11:30 UK Romain Barbosa v Mario Vilella Martinez Tenisz
Élőben 11:30 UK Isabella Shinikova v Laura Schaeder Tenisz
Élőben 11:30 UK Joao Menezes v Takanyi Garanganga Tenisz
Élőben 11:30 UK Stephan Gerritsen v Markus Eriksson Tenisz
Élőben 12:00 UK Nikoloz Basilashvili v Denis Shapovalov Tenisz
Élőben 12:00 UK Dominic Inglot/Franko Skugor v Marcelo Demoliner/Santiago Gonzalez Tenisz
Élőben 12:00 UK Stefanos Tsitsipas v Albert Ramos-Vinolas Tenisz
Élőben 12:00 UK Karolina Pliskova v Veronika Kudermetova Tenisz
Élőben 12:30 UK Chen Liang/Shuai Zhang v Ayla Aksu/Harriet Dart Tenisz
Élőben 12:30 UK Laura Siegemund v Coco Vandeweghe Tenisz
Élőben 12:30 UK Clement Tabur v Geogorie Barrere Tenisz
Élőben 13:00 UK BC Kropyvnytsky v BC Khimik Yuzhniy II Kosárlabda
Élőben 13:00 UK Colchester U23 v Watford U23 Labdarúgás
Élőben 13:00 UK Lukasz Kubot/Marcelo Melo v Aisam-Ul-Haq Qureshi/Jean-Julien Rojer Tenisz
Élőben 13:00 UK Polona Hercog v Kateryna Bondarenko Tenisz
Élőben 13:00 UK Andrea Pellegrino v Viktor Galovic Tenisz
Élőben 13:00 UK Damien Bayard v Andre Gaspar Murta Tenisz
Élőben 13:00 UK Hugo Schott v Aidan Mchugh Tenisz
Élőben 13:30 UK Enisey Krasnoyarsk v Zenit St. Petersburg Kosárlabda
Élőben 13:30 UK Maximilian Marterer v Yannick Maden Tenisz
Élőben 13:30 UK Rafael Nadal v Guillermo Garcia-Lopez Tenisz
Élőben 13:30 UK Attila Balazs/Marton Fucsovics v Ben Mclachlan/Jan-Lennard Struff Tenisz
Élőben 13:30 UK Kathinka von Deichmann v Teliana Pereira Tenisz
Élőben 14:00 UK Celtic Glasgow Youth v St Johnstone Youth Labdarúgás
Élőben 14:00 UK Coventry U23 v QPR U23 Labdarúgás
Élőben 14:00 UK Ajax U19 v Alkmaar U19 Labdarúgás
Élőben 14:00 UK Pablo Carreno Busta v Adrian Mannarino Tenisz
Élőben 14:00 UK Marta Kostyuk v Caroline Garcia Tenisz
Élőben 14:30 UK Elina Svitolina v Marketa Vondrousova Tenisz
Élőben 14:30 UK Oksana Kalashnikova/Galina Voskoboeva v Natela Dzalamidze/Anna Kalinskaya Tenisz
Élőben 15:00 UK Ivan Dodig/Rajeev Ram v Feliciano Lopez/Marc Lopez Tenisz
Élőben 15:00 UK Caroline Wozniacki v Sara Errani Tenisz
Élőben 15:00 UK Raquel Atawo/Anna-Lena Groenefeld v Jelena Ostapenko/Olga Savchuk Tenisz
Élőben 15:00 UK Julia Elbaba v Anhelina Kalinina Tenisz
Élőben 15:00 UK Ulrikke Eikeri v Francesca Di Lorenzo Tenisz
Élőben 15:00 UK Irina Maria Bara v Katerina Stewart Tenisz
Élőben 15:00 UK Irina Falconi v Jennifer Brady Tenisz
Élőben 15:30 UK Lucas Pouille v John Millman Tenisz
Élőben 15:30 UK Pablo Andujar v Roberto Bautista Agut Tenisz
Élőben 15:30 UK Luca Vanni v Gianluigi Quinzi Tenisz
Élőben 16:00 UK Alytaus Dzukija v Pieno Zvaigzdes Kosárlabda
Élőben 16:00 UK Lietkabelis v Lietuvos Rytas Kosárlabda
Élőben 16:00 UK Artego Bydgoszcz (W) v CCC Polkowice (W) Kosárlabda
Élőben 16:00 UK David Goffin v Karen Khachanov Tenisz
Élőben 16:00 UK Taylor Townsend v Usue Maitane Arconada Tenisz
Élőben 16:30 UK Helsinki Seagulls v Salon Vilpas Kosárlabda
Élőben 16:30 UK Kateryna Bondarenko/Aleksandra Krunic v Maria Irigoyen/Ellen Perez Tenisz
Élőben 16:30 UK Allie Kiick v Louisa Chirico Tenisz
Élőben 16:45 UK Stelmet Zielona Gora v Rosa Radom Kosárlabda
Élőben 17:00 UK KK Parnu v BC Valga Kosárlabda
Élőben 17:00 UK BC Dnipro v Cherkaski Mavpi Kosárlabda
Élőben 17:00 UK Roberto Carballes Baena/Albert Ramos-Vinolas v Oliver Marach/Mate Pavic Tenisz
Élőben 17:00 UK Veronika Kudermetova/Lidziya Marozava v Kiki Bertens/Demi Schuurs Tenisz
Élőben 17:00 UK Donna Vekic v Ajla Tomljanovic Tenisz
Élőben 17:30 UK VEF Riga v Lokomotiv Kuban Kosárlabda
Élőben 17:30 UK Brondby v Midtjylland Labdarúgás
Élőben 17:30 UK Lillestrom v Rosenborg Labdarúgás
Élőben 17:30 UK FC Rosengard Women v Eskilstuna Utd Women Labdarúgás
Élőben 17:30 UK Angelique Kerber v Anett Kontaveit Tenisz
Élőben 17:30 UK Madison Brengle v Maria Sanchez Tenisz
Élőben 17:35 UK ATL Braves (S Newcomb) @ CIN Reds (H Bailey) Baseball
Élőben 17:35 UK DET Tigers (M Fulmer) @ PIT Pirates (I Nova) Baseball
Élőben 17:35 UK 26/04/18 - MLB Specials - 10 Matches Starting on Thursday EST Baseball
Élőben 17:45 UK Tampereen v Saaksjaerven Loiske Labdarúgás
Élőben 18:00 UK Zalgiris Kaunas v Olympiacos Kosárlabda
Élőben 18:00 UK Lubeck v St Pauli 2 Labdarúgás
Élőben 18:00 UK Traeff v Kristiansud 2 Labdarúgás
Élőben 18:00 UK Sola v Staal Jorpeland Labdarúgás
Élőben 18:00 UK Ashley Kratzer v Lizette Cabrera Tenisz
Élőben 18:00 UK Jamie Loeb v Grace Min Tenisz
Élőben 18:05 UK MIN Twins (K Gibson) @ NY Yankees (J Montgomery) Baseball
Élőben 18:05 UK ARI Diamondbacks (M Koch) @ PHI Phillies (B Lively) Baseball
Élőben 18:15 UK NY Mets (N Syndergaard) @ STL Cardinals (C Martinez) Baseball
Élőben 18:15 UK Herto v Puiu Labdarúgás
Élőben 18:15 UK Hoogee v Espoo 2 Labdarúgás
Élőben 18:15 UK Pohu v Viikingit 2 Labdarúgás
Élőben 18:30 UK Zabok v Hermes Analitica Kosárlabda
Élőben 18:30 UK Alkar Sinj v Zadar Kosárlabda
Élőben 18:45 UK Carrigaline Leeds AFC Labdarúgás
Élőben 19:00 UK Anwil Wloclawek v PGE Turow Zgorzelec Kosárlabda
Élőben 19:00 UK Skrljevo v Cibona Zagreb Kosárlabda
Élőben 19:00 UK Alicja Rosolska/Abigail Spears v Nicole Melichar/Kveta Peschke Tenisz
Élőben 19:30 UK Ragusa (W) v Reyer Venezia (W) Kosárlabda
Élőben 19:30 UK Sheffield Sharks v Glasgow Rocks Kosárlabda
Élőben 19:30 UK Anastasia Pavlyuchenkova v Garbine Muguruza Tenisz
Élőben 19:30 UK Sesil Karatantcheva v Barbara Haas Tenisz
Élőben 19:30 UK Jaqueline Cristian v Risa Ozaki Tenisz
Élőben 19:45 UK Kingstonian v Dulwich Hamlet Labdarúgás
Élőben 19:45 UK Shaw Lane v Barwell Labdarúgás
Élőben 19:45 UK Coalville v Workington Labdarúgás
Élőben 19:45 UK Hednesford v Rushall Olympic Labdarúgás
Élőben 19:45 UK Stalybridge v Witton Albion Labdarúgás
Élőben 19:45 UK Wealdstone v Oxford City Labdarúgás
Élőben 19:45 UK Spennymoor v North Ferriby Utd Labdarúgás
Élőben 19:45 UK St Ives Town v Basingstoke Labdarúgás
Élőben 19:45 UK Dunstable v Gosport Labdarúgás
Élőben 19:45 UK Stourbridge v Stafford Rangers Labdarúgás
Élőben 19:45 UK Aylesbury v Bedford Labdarúgás
Élőben 19:45 UK Barton v Moneyfields Labdarúgás
Élőben 19:45 UK Egham v Beaconsfield Labdarúgás
Élőben 19:45 UK Hanwell v Aylesbury Utd Labdarúgás
Élőben 19:45 UK Thame v Arlesey Labdarúgás
Élőben 19:45 UK Atherton v Ramsbottom Labdarúgás
Élőben 19:45 UK Clitheroe v Colne Labdarúgás
Élőben 19:45 UK Colwyn v Trafford Labdarúgás
Élőben 19:45 UK Market Drayton v Kidsgrove Labdarúgás
Élőben 19:45 UK South Shields v Kendal Labdarúgás
Élőben 19:45 UK Stocksbridge Frickley Labdarúgás
Élőben 19:45 UK Cleethorpes v Basford Utd Labdarúgás
Élőben 19:45 UK Marine v Prescot Cables Labdarúgás
Élőben 20:00 UK Perfumerias Avenida (W) v Uni Girona (W) Kosárlabda
Élőben 20:00 UK Baskonia v Fenerbahce Kosárlabda
Élőben 20:05 UK Marseille v Salzburg Labdarúgás
Élőben 20:05 UK Arsenal v Atletico Madrid Labdarúgás
Élőben 23:10 UK SEA Mariners (J Paxton) @ CLE Indians (M Clevinger) Baseball

Péntek, 27 Ápr 18
Idő Mérkőzés Sport
27 Ápr 00:00 UK 27/04/18 - NHL Specials - 2 Matches Starting on Friday EST Jégkorong
27 Ápr 00:05 UK TB Rays (C Archer) @ BAL Orioles (D Bundy) Baseball
27 Ápr 00:05 UK BOS Red Sox (C Sale) @ TOR Blue Jays (M Estrada) Baseball
27 Ápr 01:00 UK 27/04/18 - NBA Specials - 1 Match Starting on Friday EST Kosárlabda
27 Ápr 01:05 UK Boston Celtics @ Milwaukee Bucks Kosárlabda
27 Ápr 01:15 UK CHI White Sox (L Giolito) @ KC Royals (J Junis) Baseball
27 Ápr 09:30 UK Meralco Bolts v GlobalPort Batang Pier Kosárlabda
27 Ápr 11:05 UK Kawasaki Brave Thunders v Kyoto Hannaryz Kosárlabda
27 Ápr 11:05 UK Yokohama B-Corsairs v Nagoya Diamond Dolphins Kosárlabda
27 Ápr 12:00 UK Alaska Aces v Rain or Shine Elasto Painters Kosárlabda
27 Ápr 15:00 UK Timba Timisoara v Dinamo Bucharest Kosárlabda
27 Ápr 16:00 UK Mersin (W) v Hatay BSB (W) Kosárlabda
27 Ápr 16:45 UK Stal Ostrow v Wilki Morskie Szczecin Kosárlabda
27 Ápr 17:00 UK Besiktas (W) v Fenerbahce (W) Kosárlabda
27 Ápr 17:00 UK Schwaben Augsburg v Tsv Rain/Lech Labdarúgás
27 Ápr 17:15 UK Eichstatt v Ingolstadt 2 Labdarúgás
27 Ápr 17:15 UK Pipinsried v Seligenporten Labdarúgás
27 Ápr 17:15 UK Fsv Erlangen-Bruck v Wurzburger Kickers II Labdarúgás
27 Ápr 17:30 UK Vinder Vatanspor v Randers Freja Labdarúgás
27 Ápr 17:30 UK Arminia Bielefeld v Kaiserslautern Labdarúgás
27 Ápr 17:30 UK Bochum v Aue Labdarúgás
27 Ápr 17:30 UK Steinbach v Stadtallendorf Labdarúgás
27 Ápr 17:30 UK Brinkumer Sv v Tus Schwachhausen Labdarúgás
27 Ápr 17:30 UK Viktoria Aschaffenburg v Sc Eltersdorf Labdarúgás
27 Ápr 17:45 UK Artego Bydgoszcz (W) v CCC Polkowice (W) Kosárlabda
27 Ápr 17:45 UK TUS Dassendorf v Hamburg 3 Labdarúgás
27 Ápr 18:00 UK ALBA Berlin v Fraport Skyliners Kosárlabda
27 Ápr 18:00 UK Brose Bamberg v Oettinger Rockets Kosárlabda
27 Ápr 18:00 UK Eisbaren Bremerhaven v Ratiopharm Ulm Kosárlabda
27 Ápr 18:00 UK Mitteldeutscher BC v Medi Bayreuth Kosárlabda
27 Ápr 18:00 UK BC Khimki v CSKA Moscow Kosárlabda
27 Ápr 18:00 UK Horsens v Copenhagen Labdarúgás
27 Ápr 18:00 UK Unterhaching v Aalen Labdarúgás
27 Ápr 18:00 UK Venezia v Palermo Labdarúgás
27 Ápr 18:00 UK AIK Solna v Sirius Labdarúgás
27 Ápr 18:00 UK Burghausen v Nurnberg 2 Labdarúgás
27 Ápr 18:00 UK Offenbach v Stuttgart 2 Labdarúgás
27 Ápr 18:00 UK Elversberg v Wormatia Worms Labdarúgás
27 Ápr 18:00 UK Oberhausen v RW Essen Labdarúgás
27 Ápr 18:00 UK Raufoss v Stabaek 2 Labdarúgás
27 Ápr 18:00 UK GAIS v Gefle Labdarúgás
27 Ápr 18:00 UK Barleben v SG Union Sandersdorf Labdarúgás
27 Ápr 18:00 UK Pirmasens v Eintr. Trier Labdarúgás
27 Ápr 18:00 UK Inter Turkspor Kiel v PSV Neumunster Labdarúgás
27 Ápr 18:04 UK Vasteras v Rynninge Labdarúgás
27 Ápr 18:30 UK Memmingen v Buchbach Labdarúgás
27 Ápr 18:30 UK Reutlingen v Goeppinger Labdarúgás
27 Ápr 18:30 UK Astoria Walldorf 2 v Neckarsulm Labdarúgás
27 Ápr 18:30 UK Victoria Hamburg v Sv Rugenbergen Labdarúgás
27 Ápr 18:30 UK Osdorf v Vfl Pinneberg Labdarúgás
27 Ápr 19:00 UK Denain v Charleville-Mezieres Kosárlabda
27 Ápr 19:00 UK Twarde Pierniki Torun v MKS Dabrowa Gornicza Kosárlabda
27 Ápr 19:00 UK Laval v Chambly Thelle Labdarúgás
27 Ápr 19:00 UK Bastia v Concarneau Labdarúgás
27 Ápr 19:00 UK Consolat Marseille v Rodez Labdarúgás
27 Ápr 19:00 UK Grenoble v Les Herbiers Labdarúgás
27 Ápr 19:00 UK Pau v Dunkerque Labdarúgás
27 Ápr 19:00 UK Avranches v Sannois Labdarúgás
27 Ápr 19:00 UK Cholet v Boulogne Labdarúgás
27 Ápr 19:00 UK Beziers v Lyon Duchere Labdarúgás
27 Ápr 19:00 UK Quevilly Rouen v Valenciennes Labdarúgás
27 Ápr 19:00 UK Gazelec Ajaccio v Orleans Labdarúgás
27 Ápr 19:00 UK Chateauroux v Auxerre Labdarúgás
27 Ápr 19:00 UK Nancy v Tours Labdarúgás
27 Ápr 19:00 UK Bourg-en-Bresse v Brest Labdarúgás
27 Ápr 19:00 UK Reims v Niort Labdarúgás
27 Ápr 19:00 UK Sochaux v Lorient Labdarúgás
27 Ápr 19:00 UK Le Havre v Ajaccio Labdarúgás
27 Ápr 19:15 UK Cork City v Dundalk Labdarúgás
27 Ápr 19:30 UK Hyeres-Toulon v Chalons-Reims Kosárlabda
27 Ápr 19:30 UK Leuven Bears v Okapi Aalstar Kosárlabda
27 Ápr 19:30 UK Liege Basket v Spirou Charleroi Kosárlabda
27 Ápr 19:30 UK Telekom Baskets Bonn v Loewen Braunschweig Kosárlabda
27 Ápr 19:30 UK MHP Riesen Ludwigsburg v s.Oliver Wurzburg Kosárlabda
27 Ápr 19:30 UK Walter Tigers Tubingen v FC Bayern Munich Kosárlabda
27 Ápr 19:30 UK Genk v Club Brugge Labdarúgás
27 Ápr 19:30 UK Hoffenheim v Hannover Labdarúgás
27 Ápr 19:30 UK Mons Calpe v Lynx Labdarúgás
27 Ápr 19:45 UK Aberdeen v Hearts Labdarúgás
27 Ápr 19:45 UK Fulham v Sunderland Labdarúgás
27 Ápr 19:45 UK Chelsea Youth v Arsenal Youth Labdarúgás
27 Ápr 19:45 UK Montpellier v St Etienne Labdarúgás
27 Ápr 19:45 UK Waterford v Sligo Rovers Labdarúgás
27 Ápr 19:45 UK Derry v Shamrock Rovers Labdarúgás
27 Ápr 19:45 UK St Patricks v Bohemians Labdarúgás
27 Ápr 19:45 UK Bray v Limerick Labdarúgás
27 Ápr 19:45 UK UCD v Wexford Labdarúgás
27 Ápr 19:45 UK Galway v Cobh Ramblers Labdarúgás
27 Ápr 19:45 UK Drogheda v Shelbourne Labdarúgás
27 Ápr 20:00 UK FC Barcelona B v CB Prat Kosárlabda
27 Ápr 20:00 UK Manresa v Forca Lleida Kosárlabda
27 Ápr 20:00 UK Palencia v Caceres Kosárlabda
27 Ápr 20:00 UK Real Madrid v Panathinaikos Kosárlabda
27 Ápr 20:00 UK Bari v Virtus Entella Labdarúgás
27 Ápr 20:00 UK Reus v Zaragoza Labdarúgás
27 Ápr 20:00 UK Levante v Sevilla Labdarúgás
27 Ápr 20:30 UK Illiabum v FC Porto Kosárlabda
27 Ápr 20:30 UK Guimaraes v Moreirense Labdarúgás
27 Ápr 21:00 UK SL Benfica v Vitoria SC Kosárlabda
27 Ápr 21:00 UK Ovarense v Barreirense Kosárlabda
27 Ápr 21:00 UK Valur v KR Reykjavik Labdarúgás
27 Ápr 21:00 UK Stjarnan v Keflavik Labdarúgás

Szombat, 28 Ápr 18
Idő Mérkőzés Sport
28 Ápr 01:00 UK Weber Bahia v La Union Kosárlabda
28 Ápr 11:00 UK Tips Vantaa Women v Oulu Women Labdarúgás
28 Ápr 11:15 UK Nacional v Leixoes Labdarúgás
28 Ápr 12:00 UK Kolding v Skovshoved Labdarúgás
28 Ápr 12:00 UK VSK Aarhus v B 93 Copenhagen Labdarúgás
28 Ápr 12:00 UK Fredensborg v Holbaek Labdarúgás
28 Ápr 12:00 UK Karlslunde v Slagelse Labdarúgás
28 Ápr 12:00 UK Gentofte Vangede IF v Vanlose Labdarúgás
28 Ápr 12:00 UK B 1908 v Avedore Labdarúgás
28 Ápr 12:00 UK Tarup v B 1913 Labdarúgás
28 Ápr 12:00 UK Viby v Viborg FF II Labdarúgás
28 Ápr 12:00 UK Vejgaard v Lystrup Labdarúgás
28 Ápr 12:00 UK Aalborg Bk Ii v Holstebro Labdarúgás
28 Ápr 12:00 UK Darmstadt v Union Berlin Labdarúgás
28 Ápr 12:00 UK St Pauli v Greuther Furth Labdarúgás
28 Ápr 12:00 UK Dynamo Dresden v Fortuna Dusseldorf Labdarúgás
28 Ápr 12:00 UK Espanyol v Las Palmas Labdarúgás
28 Ápr 12:00 UK PK-35 Women v Ilves Women Labdarúgás
28 Ápr 12:00 UK TPS Women v Pallokissat Women Labdarúgás
28 Ápr 12:00 UK Hamburg 2 v SW Rehden Labdarúgás
28 Ápr 12:00 UK Lupo Martini v SSV Vorsfelde Labdarúgás
28 Ápr 12:30 UK Hamilton v Ross County Labdarúgás
28 Ápr 12:30 UK Liverpool v Stoke Labdarúgás
28 Ápr 12:30 UK Boreham Wood v Guiseley Labdarúgás
28 Ápr 12:30 UK Torquay v Ebbsfleet United Labdarúgás
28 Ápr 12:30 UK Macclesfield v Dag and Red Labdarúgás
28 Ápr 12:30 UK Barrow v Chester Labdarúgás
28 Ápr 12:30 UK Tranmere v Hartlepool Labdarúgás
28 Ápr 12:30 UK Gateshead v Leyton Orient Labdarúgás
28 Ápr 12:30 UK Woking v Dover Labdarúgás
28 Ápr 12:30 UK Maidstone v Halifax Labdarúgás
28 Ápr 12:30 UK Wrexham v Fylde Labdarúgás
28 Ápr 12:30 UK Solihull v Eastleigh Labdarúgás
28 Ápr 12:30 UK Maidenhead v Bromley Labdarúgás
28 Ápr 12:30 UK Sutton v Aldershot Labdarúgás
28 Ápr 12:30 UK Kjellerup v Marienlyst Labdarúgás
28 Ápr 12:30 UK Birkerod v Virum-Sorgenfri Bk Labdarúgás
28 Ápr 12:30 UK Fremad Valby v TFC Odsherred Labdarúgás
28 Ápr 12:30 UK KFUM Roskilde v Ab Taarnby Labdarúgás
28 Ápr 12:30 UK Aarhus Fremad 2 v Oureskolernes BK Labdarúgás
28 Ápr 12:30 UK Hedensted IF v FC Skanderborg Labdarúgás
28 Ápr 12:30 UK Luckenwalde v Auerbach Labdarúgás
28 Ápr 12:30 UK Babelsberg v Germania Halberstadt Labdarúgás
28 Ápr 12:30 UK VSG Altglienicke v Neustrelitz Labdarúgás
28 Ápr 12:30 UK Kristianstad Women v Linkopings Women Labdarúgás
28 Ápr 12:30 UK Weiche Flensburg II v FC Dornbreite Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Hvidovre v Ringkobing Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Middelfart v Frem Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Dalum v Aarhus Fremad Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Greve v Bronshoj Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Lyseng v Naesby Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Ledoje Smorum Fodbold v Fa 2000 Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Herlev v Kastrup Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Taastrup Fc v Stenlose Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Lotte v Wurzburger Kickers Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Osnabruck v Carl Zeiss Jena Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Halle v Magdeburg Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Fortuna Koln v Hansa Rostock Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Wehen v Zwickau Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Karlsruhe v Paderborn Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Augsburg 2 v Illertissen Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Unterfohring v Greuther Furth 2 Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Garching v Schweinfurt Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Bayreuth v Rosenheim Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Schott Mainz v Saarbrucken Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Hessen Kassel v Astoria Walldorf Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Rochling Volklingen v FSV Frankfurt Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Hoffenheim 2 v Mannheim Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Ulm v Koblenz Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Havelse v Wolfsburg Amat Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK St Pauli 2 v Oldenburg Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Viktoria Koln v Wattenscheid Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Rodinghausen v Westfalia Rhynern Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Aachen v Wegberg Beeck Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Wuppertaler v Wiedenbruck Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Tus Erndtebrock v Bonner Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK F. Dusseldorf 2 v Koln II Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Verl v M'gladbach 2 Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK KFUM Oslo v Hodd Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Landskrona BoIS v Varnamo Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK BCF Wolfratshausen v 1860 Munich 2 Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK TSV Landsberg v 1. FC Sonthofen Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Anker Wismar v H Rostock Amat Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Sv Altludersdorf v FC Strausberg Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Mecklenburg v Staaken Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Malchower Sv v Charlottenburger Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Torgelower v Fsv Optik Rathenow Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK 1.FC Frankfurt v SV Lichtenberg 47 Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Carl Zeiss Jena Ii v Vfl Halle Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Wismut Gera v Askania Bernburg Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Eilenburg v FC Einheit Rudolstadt Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK SV Schott Jena v Einheit Kamenz Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Homburg v FC Hertha Wiesbach Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK TSV Friedrichsberg v TSV Wankendorf Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Sv Todesfelde v Frisia 03 Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK Heider Sv v Vfr Neumunster Labdarúgás
28 Ápr 13:00 UK FC Amberg v Weiden Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK Jammerbugt v Avarta Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK Odder v Hillerod Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK B 1909 v Sonderborg Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK Red Star v Creteil Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK Clermont Foot v Nimes Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK Cesena v Frosinone Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK Ascoli v Perugia Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK Cittadella v Foggia Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK Ternana v Pescara Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK Salernitana v Brescia Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK Pro Vercelli v Parma Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK Spezia v Cremonese Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK Carpi v Avellino Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK Empoli v Novara Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK Hildesheim v Egestorf/Langreder Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK Eutin v Altona 93 Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK Luneburg v Hannover 2 Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK Stjordals-Blink v Skeid Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK Lyn Women v Arna Bjornar Women Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK Kolbotn Women v Lillestrom Women Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK Sandviken Women v Avaldsnes Women Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK Valerenga Women v Stabaek Women Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK Hammarby Women v Vaxjo Dff Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK Lunds v Grebbestads IF Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK ASV Neumarkt v TSV 1865 Dachau Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK SV Pullach v Holzkirchen Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK Osc Vellmar v Borussia Fulda Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK Teutonia WS v Fsc Lohfelden Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK SV Rot-Weiss Hadamar v Neu-Isenburg Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK Waldgirmes v Sv Buchonia Flieden Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK Ginsheim v TSV Lehnerz Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK Ksv Baunatal v SV Steinbach Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK Rot-Weiss Frankfurt v FC Ederbergland Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK SC Viktoria Griesheim v Hessen Dreieich Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK Tsg Weinheim v Tsg Balingen Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK Bremerhaven v KSV Vatan Sport Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK Sv Curslack-Neuengamme v Niendorfer Tsv Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK Arminia Hannover v SC Spelle-Venhaus Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK TB Uphusen v Atlas Delmenhorst Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK Spvgg Ansbach v DJK Ammerthal Labdarúgás
28 Ápr 14:00 UK SpVgg Jahn Forchheim v Wurzburg Labdarúgás
28 Ápr 14:30 UK HB Koge v Skive Labdarúgás
28 Ápr 14:30 UK Nykobing v Fremad Amager Labdarúgás
28 Ápr 14:30 UK Vendsyssel v Brabrand Labdarúgás
28 Ápr 14:30 UK Roskilde v Thisted Labdarúgás
28 Ápr 14:30 UK Viborg v Vejle Labdarúgás
28 Ápr 14:30 UK VSK Aarhus 2 v Esbjerg 2 Labdarúgás
28 Ápr 14:30 UK Hertha Berlin v Augsburg Labdarúgás
28 Ápr 14:30 UK Wolfsburg v Hamburg Labdarúgás
28 Ápr 14:30 UK Bayern Munich v Eintracht Frankfurt Labdarúgás
28 Ápr 14:30 UK Schalke v M'gladbach Labdarúgás
28 Ápr 14:30 UK Freiburg v FC Koln Labdarúgás
28 Ápr 14:30 UK Kongsvinger v Aalesund Labdarúgás
28 Ápr 14:30 UK Kottern v Sv Heimstetten Labdarúgás
28 Ápr 14:30 UK Villingen v TSG Backnang Labdarúgás
28 Ápr 14:30 UK Bissingen v 1. FC Pforzheim 1896 Labdarúgás
28 Ápr 14:30 UK Bahlinger v Freiburg Labdarúgás
28 Ápr 14:30 UK Sv Spielberg v Sandhausen II Labdarúgás
28 Ápr 14:30 UK FV Ravensburg v SV Oberachern Labdarúgás
28 Ápr 14:30 UK Vfl 07 Bremen v Blumenthaler Sv Labdarúgás
28 Ápr 14:30 UK Dudenhofen v Eppelborn Labdarúgás
28 Ápr 14:30 UK Morlautern v Tus Mechtersheim Labdarúgás
28 Ápr 14:30 UK Fsv Salmrohr 1921 v Jaegersburg Labdarúgás
28 Ápr 14:30 UK Kaiserslautern 2 v FC Karbach Labdarúgás
28 Ápr 14:30 UK Idar Oberstein v Sv Gonsenheim Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Peterhead v Edinburgh Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Clyde v Berwick Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Stirling v Stenhousemuir Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Cowdenbeath v Annan Ath Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Montrose v Elgin Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Dunfermline v Dumbarton Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Dundee Utd v Livingston Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Falkirk v St Mirren Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Brechin v Queen of the South Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Morton v Inverness Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK East Fife v Stranraer Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Ayr v Albion Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Raith Rovers v Alloa Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Queen's Park v Arbroath Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Airdrie v Forfar Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK St Johnstone v Partick Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Motherwell v Dundee Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Hibernian v Kilmarnock Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Burnley v Brighton Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Newcastle v West Brom Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Huddersfield v Everton Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Crystal Palace v Leicester Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Southampton v Bournemouth Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Barnsley v Brentford Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Reading v Ipswich Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Nottingham Forest v Bristol City Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Burton v Bolton Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Norwich v Leeds Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Wolves v Sheff Wed Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Hull v Cardiff Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Sheff Utd v Preston Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Aston Villa v Derby Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK QPR v Birmingham Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK MK Dons v Scunthorpe Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Bradford v Southend Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Bristol Rovers v Gillingham Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Peterborough v Fleetwood Town Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Oldham v Doncaster Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Charlton v Blackburn Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Walsall v Northampton Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Bury v Portsmouth Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Blackpool v Shrewsbury Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Oxford v Rochdale Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Wigan v Wimbledon Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Plymouth v Rotherham Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Morecambe v Barnet Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Chesterfield v Wycombe Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Stevenage v Exeter Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Yeovil v Mansfield Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Newport v Cambridge Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Grimsby v Notts County Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Crawley v Crewe Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Luton v Forest Green Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Colchester v Swindon Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Port Vale v Carlisle Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Cheltenham v Coventry Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Accrington v Lincoln Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Stockport v Darlington Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Chorley v Alfreton Town Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Harrogate v Curzon Ashton Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Boston v Telford Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Nuneaton v Blyth Spartans Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Gainsborough v Tamworth Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Leamington v Salford Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Spennymoor v Southport Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK FC United of Manchester v North Ferriby Utd Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Kidderminster v Bradford PA Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Brackley v York Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Whitehawk v Wealdstone Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Poole v Oxford City Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Hampton and Richmond v Truro Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Eastbourne v Chelmsford Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Chippenham v Welling Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK East Thurrock v Hungerford Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Bath City v St Albans Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Weston-s-Mare v Hemel Hempstead Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Bognor Regis v Dartford Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Havant and W. v Concord Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Braintree v Gloucester Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Met Police v Tooting And Mitcham Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Dorking v Lowestoft Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Staines v Thurrock Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Tonbridge Angels v Leatherhead Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Billericay v Folkestone Invicta Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Leiston v Hendon Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Merstham v Enfield Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Dulwich Hamlet v Margate Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Harrow Borough v Burgess Hill Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Kingstonian v Needham Market Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Harlow v Wingate and Finchley Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Worthing v Brightlingsea Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Mickleover Sports v Barwell Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Shaw Lane v Matlock Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Stourbridge v Warrington Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Farsley v Marine Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Altrincham v Hednesford Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Halesowen v Stalybridge Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Coalville v Rushall Olympic Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Whitby v Buxton Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Sutton Coldfield v Grantham Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Witton Albion v Lancaster City Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Nantwich v Stafford Rangers Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Workington v Ashton Utd Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK St Ives Town v Hereford Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Bishops Stortford v Stratford Town Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Tiverton Town v Banbury Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Kettering v Farnborough Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Chesham Utd v Kings Lynn Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Biggleswade v Dorchester Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Frome v Dunstable Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Slough v Royston Town Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Weymouth v Hitchin T Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Basingstoke v Kings Langley Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Merthyr Town v Redditch Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK St Neots Town v Gosport Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Honka v Inter Turku Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK TPS Turku v Rovaniemi Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Almeria v Barcelona B Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Valladolid v Cadiz Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK IFK Goteborg v Hacken Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Gnistan v MyPa Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK JIPPO v LPS Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK JPS v FCV Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK PK Keski-Uusimaa v Viikingit Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK VIFK v Pallo Kerho 37 Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Tampere Utd v JBK Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK KuFu-98 v JS Hercules Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK OLS v GBK Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Seinajoen JK2 v TP-47 Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Aaland United Women v Honka Women Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Haka v HIFK Helsinki Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK EIF v KTP Kotka Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Klubi-04 v Jaro Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK AC Kajaani v Oulu Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK JJK v KPV Kokkola Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Jeddeloh v Eintracht Norderstedt Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Breidablik v Vestmannaeyjar Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Grindavik v Hafnarfjordur Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Institute v Portadown Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Lurgan Celtic v Larne Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK HW Welders v Newry Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Loughgall v Ballyclare Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Dergview v PSNI Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Knockbreda v Limavady Utd Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Cham v United Zurich Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK FC Koniz v YF Juventus Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Glenavon v Coleraine Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Linfield v Cliftonville Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Glentoran v Ballinamallard Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Ballymena v Crusaders Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Warrenpoint Town v Carrick Rangers Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Ards v Dungannon Swifts Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Fram Larvik v Grorud Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Vard Haugesund v Arendal Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Egersund v Vidar Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Nardo v Flekkeroy Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Odd Grenland 2 v Alta Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Baerum v Fredrikstad Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Elverum v Nybergsund Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Linkoping City v Akropolis Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Forward v Arameisk-Syrianska Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Utsikten v Torns IF Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Oster v Orgryte Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK SpVgg Hankofen-Hailing v Chiemgau Traunstein Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Kornburg v Kirschanschoering Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK DSC Dusseldorf v Velbert Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Gifhorn v 1.fc Wunstorf Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Eintracht Northeim v Bersenbruck Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Engers v TSG Pfeddersheim Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Flensburg v Eichede Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK TSV Aubstadt v Sand Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK SV Erlenbach/Main v Gebenbach Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Schweinfurt 05 II v Bayern Hof Labdarúgás
28 Ápr 15:00 UK Cordoba B v UCAM Murcia Labdarúgás
28 Ápr 15:15 UK Real Sociedad v Athletic Bilbao Labdarúgás
28 Ápr 15:30 UK Pistoiese v Alessandria Labdarúgás
28 Ápr 15:30 UK PRO Piacenza v Arzachena Labdarúgás
28 Ápr 15:30 UK Livorno v Carrarese Labdarúgás
28 Ápr 15:30 UK Giana Erminio v Gavorrano Labdarúgás
28 Ápr 15:30 UK Cuneo v Monza Labdarúgás
28 Ápr 15:30 UK Robur Siena v Piacenza Labdarúgás
28 Ápr 15:30 UK Arezzo v Pisa Labdarúgás
28 Ápr 15:30 UK Pontedera v Prato Labdarúgás
28 Ápr 15:30 UK Olbia v Viterbese Labdarúgás
28 Ápr 15:30 UK TUS Sulingen v Gottingen Labdarúgás
28 Ápr 15:30 UK Granada B v Recreativo de Huelva Labdarúgás
28 Ápr 16:00 UK Lyon v Nantes Labdarúgás
28 Ápr 16:00 UK Vitoria Setubal v Feirense Labdarúgás
28 Ápr 16:00 UK Drochtersen/A. v Weiche Flensburg Labdarúgás
28 Ápr 16:00 UK Amorebieta v Leioa Labdarúgás
28 Ápr 16:00 UK Pena Sport v Tudelano Labdarúgás
28 Ápr 16:00 UK Las Palmas II v Ecija Labdarúgás
28 Ápr 16:30 UK Yverdon v Bsc Old Boys Labdarúgás
28 Ápr 17:00 UK Mouscron v Zulte-Waregem Labdarúgás
28 Ápr 17:00 UK Roma v Chievo Labdarúgás
28 Ápr 17:00 UK Ranheim v Valerenga Labdarúgás
28 Ápr 17:00 UK Osasuna v Lugo Labdarúgás
28 Ápr 17:00 UK Sevilla At. v Alcorcon Labdarúgás
28 Ápr 17:00 UK Fjolnir v KA Akureyri Labdarúgás
28 Ápr 17:00 UK Kriens v Fc Basel A Labdarúgás
28 Ápr 17:00 UK Heeslinger v Vfl Oldenburg Labdarúgás
28 Ápr 17:00 UK Mirandes v Real Union Labdarúgás
28 Ápr 17:00 UK Saguntino v Llagostera Labdarúgás
28 Ápr 17:15 UK Lincoln Red Imps v Europa FC Labdarúgás
28 Ápr 17:30 UK Swansea v Chelsea Labdarúgás
28 Ápr 17:30 UK Middlesbrough v Millwall Labdarúgás
28 Ápr 17:30 UK Leverkusen v Stuttgart Labdarúgás
28 Ápr 17:30 UK Real Madrid v Leganes Labdarúgás
28 Ápr 17:30 UK Izarra v Osasuna B Labdarúgás
28 Ápr 18:00 UK Bilbao B v Lealtad Labdarúgás
28 Ápr 18:15 UK Benfica v Tondela Labdarúgás
28 Ápr 18:45 UK Dordrecht v NEC Nijmegen Labdarúgás
28 Ápr 18:45 UK Emmen v Jong FC Utrecht Labdarúgás
28 Ápr 18:45 UK Jong Ajax v MVV Maastricht Labdarúgás
28 Ápr 18:45 UK Telstar v Cambuur Leeuwarden Labdarúgás
28 Ápr 18:45 UK Fortuna Sittard v Jong PSV Labdarúgás
28 Ápr 18:45 UK Oss v FC Eindhoven Labdarúgás
28 Ápr 18:45 UK Helmond Sport v Waalwijk Labdarúgás
28 Ápr 18:45 UK Almere v Volendam Labdarúgás
28 Ápr 18:45 UK Go Ahead Eagles v Den Bosch Labdarúgás
28 Ápr 18:45 UK Jong AZ Alkmaar v De Graafschap Labdarúgás
28 Ápr 19:00 UK Kortrijk v Lierse Labdarúgás
28 Ápr 19:00 UK Leuven v Waasland-Beveren Labdarúgás
28 Ápr 19:00 UK Eupen v Lokeren Labdarúgás
28 Ápr 19:00 UK Bordeaux v Dijon Labdarúgás
28 Ápr 19:00 UK Troyes v Caen Labdarúgás
28 Ápr 19:00 UK Monaco v Amiens Labdarúgás
28 Ápr 19:00 UK Lille v Metz Labdarúgás
28 Ápr 19:00 UK Strasbourg v Nice Labdarúgás
28 Ápr 19:00 UK Huesca v Granada Labdarúgás
28 Ápr 19:00 UK Vikingur Reykjavik v Fylkir Labdarúgás
28 Ápr 19:00 UK Cabinteely FC v Athlone Labdarúgás
28 Ápr 19:30 UK Sint Truiden v Oostende Labdarúgás
28 Ápr 19:30 UK Lions v Manchester 62 Labdarúgás
28 Ápr 19:30 UK Longford v Finn Harps Labdarúgás
28 Ápr 19:45 UK Inter Milan v Juventus Labdarúgás
28 Ápr 19:45 UK Villarreal v Celta Vigo Labdarúgás
28 Ápr 20:30 UK Portimonense v Sporting Lisbon Labdarúgás

Vasárnap, 29 Ápr 18
Idő Mérkőzés Sport
29 Ápr 10:00 UK Werder Bremen Women v Frankfurt Women Labdarúgás
29 Ápr 10:00 UK Sand Women v Hoffenheim Women Labdarúgás
29 Ápr 10:00 UK Geestemunde v Bremer Sv Labdarúgás
29 Ápr 10:30 UK Condor Hamburg v Sasel Labdarúgás
29 Ápr 10:30 UK Sporting Gijon B v Sociedad B Labdarúgás
29 Ápr 11:00 UK Numancia v Oviedo Labdarúgás
29 Ápr 11:00 UK Getafe v Girona Labdarúgás
29 Ápr 11:00 UK Sevilla Women v Madrid Women Labdarúgás
29 Ápr 11:00 UK Espanyol Women v Barcelona Women Labdarúgás
29 Ápr 11:00 UK Zaragoza Women v Athletic Bilbao Women Labdarúgás
29 Ápr 11:00 UK Rayo Vallecano Women v Atletico Madrid Women Labdarúgás
29 Ápr 11:00 UK Levante Women v Valencia Women Labdarúgás
29 Ápr 11:00 UK Betis Women v Tenerife Women Labdarúgás
29 Ápr 11:00 UK Real Sociedad Women v Sporting de Huelva Women Labdarúgás
29 Ápr 11:00 UK Fundacion Albacete Women v Santa Teresa Women Labdarúgás
29 Ápr 11:00 UK Badalona v Formentera Labdarúgás
29 Ápr 11:00 UK Fuenlabrada v Rayo Majadahonda Labdarúgás
29 Ápr 11:00 UK Atl Madrid B v Navalcarnero Labdarúgás
29 Ápr 11:00 UK Adarve v Guijuelo Labdarúgás
29 Ápr 11:00 UK SC Pena v Cornella Labdarúgás
29 Ápr 11:00 UK Atl Baleares v Alcoyano Labdarúgás
29 Ápr 11:00 UK Marbella v Melilla Labdarúgás
29 Ápr 11:00 UK Ontinyent v Hercules Labdarúgás
29 Ápr 11:00 UK CD Vitoria v Caudal Labdarúgás
29 Ápr 11:00 UK Celta B v Talavera Labdarúgás
29 Ápr 11:00 UK Reyes v Real Madrid Castilla Labdarúgás
29 Ápr 11:00 UK Peralada v Ebro Labdarúgás
29 Ápr 11:00 UK Real Zaragoza B v Villarreal B Labdarúgás
29 Ápr 11:00 UK Ce Sabadell v Mallorca Labdarúgás
29 Ápr 11:15 UK Real Sport v Cova da Piedade Labdarúgás
29 Ápr 11:30 UK Crotone v Sassuolo Labdarúgás
29 Ápr 12:00 UK Celtic v Rangers Labdarúgás
29 Ápr 12:00 UK Sunderland Ladies v Reading Ladies Labdarúgás
29 Ápr 12:30 UK Heidenheim v Sandhausen Labdarúgás
29 Ápr 12:30 UK Ingolstadt v Holstein Kiel Labdarúgás
29 Ápr 12:30 UK Duisburg v Regensburg Labdarúgás
29 Ápr 12:30 UK Viktoria Berlin v Energie Cottbus Labdarúgás
29 Ápr 12:30 UK FSV Wacker Nordhausen v Budissa Bautzen Labdarúgás
29 Ápr 12:30 UK Hertha Berlin 2 v Berliner AK Labdarúgás
29 Ápr 12:30 UK Furstenwalde v Meuselwitz Labdarúgás
29 Ápr 12:30 UK Ob. Neugersdorf v Chemie Leipzig Labdarúgás
29 Ápr 12:30 UK BTS Neustadt v Oberneuland Labdarúgás
29 Ápr 12:45 UK Fredericia v Esbjerg Labdarúgás
29 Ápr 13:00 UK SonderjyskE v Odense BK Labdarúgás
29 Ápr 13:00 UK Lyngby v Randers Labdarúgás
29 Ápr 13:00 UK Naestved v Sydvest Labdarúgás
29 Ápr 13:00 UK Chemnitz v Preussen Munster Labdarúgás
29 Ápr 13:00 UK Erfurt v W Bremen 2 Labdarúgás
29 Ápr 13:00 UK Sonnenhof v Meppen Labdarúgás
29 Ápr 13:00 UK JyPK Women v HJK Helsinki Women Labdarúgás
29 Ápr 13:00 UK Freiburg Amat. v Mainz 2 Labdarúgás
29 Ápr 13:00 UK Duisburg Women v Bayern Munich Women Labdarúgás
29 Ápr 13:00 UK Jena Women v FC Koln Women Labdarúgás
29 Ápr 13:00 UK Turbine Potsdam Women v Essen Women Labdarúgás
29 Ápr 13:00 UK Dortmund 2 v Uerdingen Labdarúgás
29 Ápr 13:00 UK HSV Barmbek-Uhlenhorst v FC Suderelbe Labdarúgás
29 Ápr 13:00 UK Tsv Buchholz 08 v Teutonia Labdarúgás
29 Ápr 13:00 UK Wedeler v V/W Billstedt Labdarúgás
29 Ápr 13:00 UK Brieselang v TB Berlin Labdarúgás
29 Ápr 13:00 UK Victoria Seelow v FC Hertha 03 Zehlendorf Labdarúgás
29 Ápr 13:00 UK Merseburg v Bischofswerdaer Labdarúgás
29 Ápr 13:00 UK International Leipzig v Krieschow Labdarúgás
29 Ápr 13:00 UK Plauen v Lok Stendal Labdarúgás
29 Ápr 13:00 UK TSV Lagerdorf v Ntsv Strand 08 Labdarúgás
29 Ápr 13:30 UK Sambenedettese v Albinoleffe Labdarúgás
29 Ápr 13:30 UK Vicenza v Bassano Labdarúgás
29 Ápr 13:30 UK Renate v Fermana Labdarúgás
29 Ápr 13:30 UK Reggiana v Padova Labdarúgás
29 Ápr 13:30 UK Mestre v Santarcangelo Labdarúgás
29 Ápr 13:30 UK Ravenna v Sudtirol Labdarúgás
29 Ápr 13:30 UK Fano v Teramo Labdarúgás
29 Ápr 13:30 UK FeralpiSalo v Triestina Labdarúgás
29 Ápr 13:30 UK Beerschot Wilrijk v Antwerp Labdarúgás
29 Ápr 13:30 UK VVV Venlo v Roda JC Labdarúgás
29 Ápr 13:30 UK NAC Breda v Heerenveen Labdarúgás
29 Ápr 13:30 UK Heracles v Utrecht Labdarúgás
29 Ápr 13:30 UK Groningen v Excelsior Labdarúgás
29 Ápr 13:30 UK ADO Den Haag v PSV Eindhoven Labdarúgás
29 Ápr 13:30 UK Vitesse v Twente Labdarúgás
29 Ápr 13:30 UK Ajax v AZ Alkmaar Labdarúgás
29 Ápr 13:30 UK Feyenoord v Sparta Rotterdam Labdarúgás
29 Ápr 13:30 UK PEC Zwolle v Willem II Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK Birmingham City Women v Arsenal (Wom) Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK Liverpool Ladies v Everton Ladies Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK AB Gladsaxe v Hellerup Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK Rennes v Toulouse Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK Bologna v AC Milan Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK Atalanta v Genoa Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK Verona v Spal Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK Sampdoria v Cagliari Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK Benevento v Udinese Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK GIF Sundsvall v Elfsborg Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK Djurgarden v Hammarby Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK Paris S.G. Women v Fleury 91 Women Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK Mjolner v Moss Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK Ull/Kisa v Viking Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK Trondheims-Orn Women v Klepp Women Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK Kopparbergs/Gothenburg Women v Limhamn Bunkeflo Women Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK Pitea Women v Djurgarden Women Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK Team TG v Karlslunds Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK Nykopings BIS v Skelleftea Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK Brage v Helsingborg Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK Habenhauser Fv v Werder Bremen Iii Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK TSV Grolland v Sg Aumund Vegesack Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK Hastedt v Leher TS Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK Wandsbeker v Tuerkiye Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK TSC Euskirchen v VfL Alfter Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK SV Breinig v Wesseling-Urfeld Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK Viktoria Arnoldsweiler v Merten Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK Bor. Freialdenhoven v Vichttal Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK Bergisch Gladbach v Pesch Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK Speldorf v Turu Dusseldorf 1880 Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK Ratinger Spvg v Cronenberger Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK SV Straelen v Spvg Schonnebeck 1910 Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK VfB 03 Hilden v Sportfreunde Baumberg Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK Essen v TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK 1.fc Monheim v VfR Fischeln Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK FSV Vohwinkel v Vfb Homberg Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK FC Bocholt v SC Duesseldorf West Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK RW Koblenz v Saar 05 Saarbrucken Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK TSG Sprockhovel v Fc Gutersloh Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK Marl-Huels v Ahlen Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK TUS Ennepetal v Kaan Marienborn Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK Eintracht Rheine v Brunninghausen Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK ASC 09 Dortmund v Siegen Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK Hammer Spvg v Paderborn 07 II Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK Sv Lippstadt 08 v TUS Haltern Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK Westfalia Herne v Schalke U23 Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK Don Bosco Bamberg v Grossbardorf Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK Jumilla v Real Balompedica Linense Labdarúgás
29 Ápr 14:00 UK 2018 Monster Energy NASCAR Cup Series Winner Autósportok
29 Ápr 14:15 UK West Ham v Man City Labdarúgás
29 Ápr 14:15 UK Blau-Weiss Friesdorf v FC Hurth Labdarúgás
29 Ápr 14:30 UK Mainz v Leipzig Labdarúgás
29 Ápr 14:30 UK B Munich 2 v 1860 Munich Labdarúgás
29 Ápr 14:30 UK Hennef v TV Herkenrath Labdarúgás
29 Ápr 14:30 UK Maroc Bergheim v Siegburger Labdarúgás
29 Ápr 15:00 UK Roeselare v Union St Gilloise Labdarúgás
29 Ápr 15:00 UK Westerlo v Tubize Labdarúgás
29 Ápr 15:00 UK Midtjylland v AaB Aalborg Labdarúgás
29 Ápr 15:00 UK Ilves v Seinajoen JK Labdarúgás
29 Ápr 15:00 UK Kuopio PS v Lahti Labdarúgás
29 Ápr 15:00 UK VPS Vaasa v HJK Helsinki Labdarúgás
29 Ápr 15:00 UK Sporting Gijon v Albacete Labdarúgás
29 Ápr 15:00 UK Us Hostert v Rosport Labdarúgás
29 Ápr 15:00 UK Esch v Differdange Labdarúgás
29 Ápr 15:00 UK Petange v F91 Dudelange Labdarúgás
29 Ápr 15:00 UK Progres Niedercorn v FC Rodange 91 Labdarúgás
29 Ápr 15:00 UK Fola Esch v Jeunesse D'Esch Labdarúgás
29 Ápr 15:00 UK UNA v Us Mondorf-Les-Bains Labdarúgás
29 Ápr 15:00 UK Union Luxembourg v Fc Rm Hamm Benfica Labdarúgás
29 Ápr 15:00 UK Stade Nyonnais v Fc Breitenrain Labdarúgás
29 Ápr 15:00 UK Sc Bruhl Sg v FC Sion II Labdarúgás
29 Ápr 15:00 UK Fc Zurich Ii v Fc Stade Ls Ouchy Labdarúgás
29 Ápr 15:00 UK Bavois v Chaux-de-Fonds Labdarúgás
29 Ápr 15:00 UK Vittsjo Women v IFK Kalmar Labdarúgás
29 Ápr 15:00 UK Carlstad v Umea Labdarúgás
29 Ápr 15:00 UK Assyriska v Syrianska Labdarúgás
29 Ápr 15:00 UK Angelholm v Atvidaberg Labdarúgás
29 Ápr 15:00 UK Ljungskile v Kristianstad Labdarúgás
29 Ápr 15:00 UK Mjallby v Eskilsminne IF Labdarúgás
29 Ápr 15:00 UK TSV Schwabmunchen v Fc Ismaning Labdarúgás
29 Ápr 15:00 UK Holstein Kiel Ii v TSV Schilksee Labdarúgás
29 Ápr 15:00 UK Bielefeld Amat. v Ahlen Labdarúgás
29 Ápr 15:15 UK Alaves v Atletico Madrid Labdarúgás
29 Ápr 15:30 UK Glacis v Gibraltar Phoenix Labdarúgás
29 Ápr 16:00 UK PS Kemi v Mariehamn Labdarúgás
29 Ápr 16:00 UK Angers v Marseille Labdarúgás
29 Ápr 16:00 UK Boavista v Pacos Ferreira Labdarúgás
29 Ápr 16:00 UK Rio Ave v Chaves Labdarúgás
29 Ápr 16:00 UK Valerenga If 2 v Brattvag Labdarúgás
29 Ápr 16:00 UK Roa Women v Grand Bodo Women Labdarúgás
29 Ápr 16:00 UK Benfica B v Guimaraes B Labdarúgás
29 Ápr 16:00 UK Famalicao v Uniao Madeira Labdarúgás
29 Ápr 16:00 UK Viseu v Gil Vicente Labdarúgás
29 Ápr 16:00 UK Covilha v Academica Labdarúgás
29 Ápr 16:00 UK Porto B v Braga B Labdarúgás
29 Ápr 16:00 UK Oliveirense v Santa Clara Labdarúgás
29 Ápr 16:00 UK Varzim v Sport. Lisbon B Labdarúgás
29 Ápr 16:00 UK Arouca v Penafiel Labdarúgás
29 Ápr 16:00 UK Sandviken v Sollentuna Labdarúgás
29 Ápr 16:00 UK Oskarshamn v Husqvarna Labdarúgás
29 Ápr 16:00 UK Karlsruhe Amat v Nottingen Labdarúgás
29 Ápr 16:00 UK Olot v Valencia B Labdarúgás
29 Ápr 16:00 UK Racing Santander v Logrones Labdarúgás
29 Ápr 16:00 UK Ferrol v Valladolid B Labdarúgás
29 Ápr 16:00 UK Gernika v Arenas Labdarúgás
29 Ápr 16:00 UK Cerceda v Ponferradina Labdarúgás
29 Ápr 16:30 UK Man Utd v Arsenal Labdarúgás
29 Ápr 16:30 UK Bisceglie v Casertana Labdarúgás
29 Ápr 16:30 UK Matera v Catania Labdarúgás
29 Ápr 16:30 UK Virtus Francavilla v Cosenza Labdarúgás
29 Ápr 16:30 UK Rende v Fidelis Andria Labdarúgás
29 Ápr 16:30 UK Trapani v Monopoli Labdarúgás
29 Ápr 16:30 UK Lecce v Paganese Labdarúgás
29 Ápr 16:30 UK Akragas v Fondi Labdarúgás
29 Ápr 16:30 UK Sicula Leonzio v Reggina Labdarúgás
29 Ápr 16:30 UK Juve Stabia v Siracusa Labdarúgás
29 Ápr 16:30 UK Norrkoping v Trelleborg Labdarúgás
29 Ápr 16:30 UK Kalmar v Malmo Labdarúgás
29 Ápr 16:30 UK Pepo Lappeenranta v Miki Mikkeli Labdarúgás
29 Ápr 16:30 UK Mikkelin Palloilijat v Nurmijarven Jalkapalloseura Labdarúgás
29 Ápr 16:30 UK Narpes Kraft v TPV Tampere Labdarúgás
29 Ápr 16:30 UK Frej v Varberg Labdarúgás
29 Ápr 16:30 UK Cloppenberg v MTV Eintracht Celle Labdarúgás
29 Ápr 16:30 UK Elche v Lleida Labdarúgás
29 Ápr 17:00 UK Anderlecht v Charleroi Labdarúgás
29 Ápr 17:00 UK Brondby v Nordsjaelland Labdarúgás
29 Ápr 17:00 UK Werder Bremen v Dortmund Labdarúgás
29 Ápr 17:00 UK Fiorentina v Napoli Labdarúgás
29 Ápr 17:00 UK Molde v Odd BK Labdarúgás
29 Ápr 17:00 UK Sarpsborg 08 v Bodo-Glimt Labdarúgás
29 Ápr 17:00 UK Sandefjord v Brann Labdarúgás
29 Ápr 17:00 UK Tromso v Kristiansund Labdarúgás
29 Ápr 17:00 UK Start v Haugesund Labdarúgás
29 Ápr 17:00 UK Rayo Vallecano v Tenerife Labdarúgás
29 Ápr 17:00 UK Leonesa v Cordoba Labdarúgás
29 Ápr 17:00 UK Honefoss v Asker Labdarúgás
29 Ápr 17:00 UK Bryne v Kjelsas Labdarúgás
29 Ápr 17:00 UK Aasane v Floro Labdarúgás
29 Ápr 17:00 UK Levanger v Ham-Kam Labdarúgás
29 Ápr 17:00 UK Strommen v Nest-Sotra Labdarúgás
29 Ápr 17:00 UK Sandnes Ulf v Jerv Labdarúgás
29 Ápr 17:00 UK Notodden v Sogndal Labdarúgás
29 Ápr 17:00 UK Mjondalen v Tromsdalen Labdarúgás
29 Ápr 17:00 UK Barakaldo v Burgos Labdarúgás
29 Ápr 17:00 UK Badajoz v Extremadura Labdarúgás
29 Ápr 17:00 UK San Fernando v Ejido Labdarúgás
29 Ápr 17:00 UK Toledo v Coruxo Labdarúgás
29 Ápr 17:00 UK Real Murcia v Betis B Labdarúgás
29 Ápr 17:00 UK Merida v Villanovense Labdarúgás
29 Ápr 17:00 UK Cartagena v Lorca Labdarúgás
29 Ápr 17:30 UK Valencia v Eibar Labdarúgás
29 Ápr 17:30 UK Segoviana v Pontevedra Labdarúgás
29 Ápr 17:30 UK Bouzas v Deportivo La Coruna B Labdarúgás
29 Ápr 18:00 UK Maritimo v Porto Labdarúgás
29 Ápr 18:00 UK Lokomotive Leipzig v BFC Dynamo Labdarúgás
29 Ápr 19:00 UK Stromsgodset v Rosenborg Labdarúgás
29 Ápr 19:00 UK Lorca v Gimnastic Labdarúgás
29 Ápr 19:30 UK Gent v Standard Liege Labdarúgás
29 Ápr 19:45 UK Torino v Lazio Labdarúgás
29 Ápr 19:45 UK Deportivo La Coruna v FC Barcelona Labdarúgás
29 Ápr 20:00 UK Paris Saint-Germain v Guingamp Labdarúgás
29 Ápr 20:15 UK Belenenses v Braga Labdarúgás

Hétfő, 30 Ápr 18
Idő Mérkőzés Sport
30 Ápr 13:30 UK Jong Excelsior v Jong Heracles Almelo Labdarúgás
30 Ápr 14:00 UK Hibernian Youth v Motherwell Youth Labdarúgás
30 Ápr 14:00 UK Dundee Utd Youth v Partick Youth Labdarúgás
30 Ápr 14:00 UK Celtic Glasgow Youth v Hearts Youth Labdarúgás
30 Ápr 14:00 UK Eskilstuna v Degerfors Labdarúgás
30 Ápr 15:00 UK Brommapojkarna v Ostersund Labdarúgás
30 Ápr 17:00 UK Orebro v Dalkurd Labdarúgás
30 Ápr 17:30 UK Kolding BK v Varde Labdarúgás
30 Ápr 17:30 UK Jong Roda JC v Jong PEC Zwolle Labdarúgás
30 Ápr 17:30 UK Jong ADO Den Haag v Jong Cambuur Labdarúgás
30 Ápr 17:30 UK Jong Heerenveen v Jong RKC Waalwijk Labdarúgás
30 Ápr 17:30 UK Jong Dordrecht FC v Jong Willem II Tilburg Labdarúgás
30 Ápr 17:30 UK Jong Helmond Sport v Jong Go Ahead Eagles Labdarúgás
30 Ápr 18:00 UK Silkeborg v AGF Aarhus Labdarúgás
30 Ápr 18:00 UK Hobro v Helsingor Labdarúgás
30 Ápr 18:00 UK Reims v Le Havre Labdarúgás
30 Ápr 18:00 UK Stabaek v Lillestrom Labdarúgás
30 Ápr 19:15 UK Lubeck v Havelse Labdarúgás
30 Ápr 19:30 UK Nurnberg v Braunschweig Labdarúgás
30 Ápr 19:30 UK Palermo v Bari Labdarúgás
30 Ápr 19:45 UK Arsenal Youth v Chelsea Youth Labdarúgás
30 Ápr 19:45 UK Lens v Paris F.C. Labdarúgás
30 Ápr 19:45 UK Bohemians v Waterford Labdarúgás
30 Ápr 19:45 UK Sligo Rovers v Bray Labdarúgás
30 Ápr 19:45 UK Dundalk v St Patricks Labdarúgás
30 Ápr 19:45 UK Limerick v Derry Labdarúgás
30 Ápr 20:00 UK Tottenham v Watford Labdarúgás
30 Ápr 20:00 UK Shamrock Rovers v Cork City Labdarúgás
30 Ápr 20:00 UK Aves v Estoril Labdarúgás
30 Ápr 20:00 UK Real Betis v Malaga Labdarúgás

Kedd, 01 Máj 18
Idő Mérkőzés Sport
01 Máj 11:30 UK Avellino v Cittadella Labdarúgás
01 Máj 11:30 UK Kornburg v Fc Ismaning Labdarúgás
01 Máj 12:00 UK Hannover 2 v Eutin Labdarúgás
01 Máj 12:00 UK Mecklenburg v 1.FC Frankfurt Labdarúgás
01 Máj 13:00 UK Illertissen v Rosenheim Labdarúgás
01 Máj 13:00 UK Seligenporten v Schalding-Heining Labdarúgás
01 Máj 13:00 UK Eichstatt v Memmingen Labdarúgás
01 Máj 13:00 UK Bayreuth v Garching Labdarúgás
01 Máj 13:00 UK Ingolstadt 2 v Pipinsried Labdarúgás
01 Máj 13:00 UK Rodinghausen v Tus Erndtebrock Labdarúgás
01 Máj 13:00 UK Stabaek Women v Avaldsnes Women Labdarúgás
01 Máj 13:00 UK SpVgg Hankofen-Hailing v SV Pullach Labdarúgás
01 Máj 13:00 UK Malchower Sv v FC Strausberg Labdarúgás
01 Máj 13:00 UK Carl Zeiss Jena Ii v International Leipzig Labdarúgás
01 Máj 13:00 UK Askania Bernburg v Barleben Labdarúgás
01 Máj 13:00 UK Lok Stendal v Vfl Halle Labdarúgás
01 Máj 13:00 UK Eilenburg v Wismut Gera Labdarúgás
01 Máj 13:00 UK Merseburg v Plauen Labdarúgás
01 Máj 13:00 UK FC Einheit Rudolstadt v SG Union Sandersdorf Labdarúgás
01 Máj 13:00 UK SC Spelle-Venhaus v Lupo Martini Labdarúgás
01 Máj 13:00 UK Eichede v Frisia 03 Labdarúgás
01 Máj 13:00 UK Vfr Neumunster v TSV Schilksee Labdarúgás
01 Máj 13:00 UK Heider Sv v Flensburg Labdarúgás
01 Máj 13:00 UK TSV Lagerdorf v Sv Todesfelde Labdarúgás
01 Máj 14:00 UK Carpi v Empoli Labdarúgás
01 Máj 14:00 UK Foggia v Spezia Labdarúgás
01 Máj 14:00 UK Cremonese v Novara Labdarúgás
01 Máj 14:00 UK Virtus Entella v Ascoli Labdarúgás
01 Máj 14:00 UK Parma v Ternana Labdarúgás
01 Máj 14:00 UK Pro Vercelli v Venezia Labdarúgás
01 Máj 14:00 UK Pescara v Cesena Labdarúgás
01 Máj 14:00 UK Brescia v Frosinone Labdarúgás
01 Máj 14:00 UK Altona 93 v Egestorf/Langreder Labdarúgás
01 Máj 14:00 UK Oldenburg v Weiche Flensburg Labdarúgás
01 Máj 14:00 UK Hildesheim v Drochtersen/A. Labdarúgás
01 Máj 14:00 UK Luneburg v SW Rehden Labdarúgás
01 Máj 14:00 UK Halmstads BK v Falkenberg Labdarúgás
01 Máj 14:00 UK Norrby v Jonkopings Sodra Labdarúgás
01 Máj 14:00 UK Tsg Balingen v Bahlinger Labdarúgás
01 Máj 14:00 UK SV Oberachern v Bissingen Labdarúgás
01 Máj 14:00 UK Karlsruhe Amat v Villingen Labdarúgás
01 Máj 14:00 UK Freiburg v FV Ravensburg Labdarúgás
01 Máj 14:00 UK Goeppinger v Tsg Weinheim Labdarúgás
01 Máj 14:00 UK TSV Grolland v Leher TS Labdarúgás
01 Máj 14:00 UK Heeslinger v Arminia Hannover Labdarúgás
01 Máj 14:00 UK MTV Eintracht Celle v Bersenbruck Labdarúgás
01 Máj 14:00 UK 1.fc Wunstorf v Atlas Delmenhorst Labdarúgás
01 Máj 14:00 UK SSV Vorsfelde v TUS Sulingen Labdarúgás
01 Máj 14:00 UK Gifhorn v Cloppenberg Labdarúgás
01 Máj 14:00 UK TSV Wankendorf v Weiche Flensburg II Labdarúgás
01 Máj 14:30 UK Sandhausen II v TSG Backnang Labdarúgás
01 Máj 15:00 UK Wiedenbruck v Bonner Labdarúgás
01 Máj 15:00 UK Karlskrona v Tvaakers If Labdarúgás
01 Máj 16:00 UK Oddevold v Skovde Labdarúgás
01 Máj 16:00 UK Neckarsulm v Sv Spielberg Labdarúgás
01 Máj 16:30 UK Holzkirchen v 1. FC Sonthofen Labdarúgás
01 Máj 17:00 UK Perugia v Salernitana Labdarúgás
01 Máj 17:30 UK 1. FC Pforzheim 1896 v Astoria Walldorf 2 Labdarúgás
01 Máj 19:45 UK Real Madrid v Bayern Munich Labdarúgás
01 Máj 19:45 UK Scunthorpe v Plymouth Labdarúgás
01 Máj 19:45 UK Bradford v Walsall Labdarúgás
01 Máj 19:45 UK Doncaster v Wimbledon Labdarúgás
01 Máj 19:45 UK Chesterfield v Newport Labdarúgás

Szerda, 02 Máj 18
Idő Mérkőzés Sport
02 Máj 13:00 UK St Pauli 2 v Wolfsburg Amat Labdarúgás
02 Máj 14:00 UK Fleury 91 Women v Lyon Women Labdarúgás
02 Máj 16:00 UK Werder Bremen Women v Wolfsburg Women Labdarúgás
02 Máj 16:00 UK Guimaraes B v Porto B Labdarúgás
02 Máj 17:00 UK Fredericia v Roskilde Labdarúgás
02 Máj 17:30 UK Furstenwalde v VSG Altglienicke Labdarúgás
02 Máj 17:30 UK Schalke U23 v TSG Sprockhovel Labdarúgás
02 Máj 17:45 UK TB Uphusen v Gottingen Labdarúgás
02 Máj 18:00 UK Sirius v AIK Solna Labdarúgás
02 Máj 18:00 UK Babelsberg v Viktoria Berlin Labdarúgás
02 Máj 18:00 UK Auerbach v Germania Halberstadt Labdarúgás
02 Máj 18:00 UK FSV Wacker Nordhausen v BFC Dynamo Labdarúgás
02 Máj 18:00 UK Lokomotive Leipzig v Neustrelitz Labdarúgás
02 Máj 18:00 UK Jeddeloh v Hamburg 2 Labdarúgás
02 Máj 18:00 UK Westfalia Rhynern v Wuppertaler Labdarúgás
02 Máj 18:00 UK Aachen v Viktoria Koln Labdarúgás
02 Máj 18:00 UK Vfl Pinneberg v Sv Rugenbergen Labdarúgás
02 Máj 18:00 UK SV Lichtenberg 47 v H Rostock Amat Labdarúgás
02 Máj 18:30 UK Dortmund 2 v Verl Labdarúgás
02 Máj 18:30 UK Nottingen v Reutlingen Labdarúgás
02 Máj 18:45 UK Bielefeld Amat. v TUS Haltern Labdarúgás
02 Máj 19:00 UK Tottenham U23 v Man City U23 Labdarúgás
02 Máj 19:00 UK Sv Altludersdorf v Staaken Labdarúgás
02 Máj 19:00 UK Cronenberger v SC Duesseldorf West Labdarúgás
02 Máj 19:30 UK Lynx v Lincoln Red Imps Labdarúgás
02 Máj 19:45 UK Roma v Liverpool Labdarúgás

Figyelmeztetés - Fogadása nem került elhelyezésre!

Fogadás elhelyezése előtt nézze át a lenti ajánlatot, és pipálja ki a fogadások azon részét, melyeket el szeretne helyezni.
A következő ajánlat áll rendelkezésre kért fogadására:
Egy további ajánlatot adunk Önnek:
Anitmated Timer

?

Fogadószelvény

arrowKombihoz Törlés

Betöltés...
Fogadószelvénye jelenleg üres
Kártya kibocsátó hitelesítés - kérjük, töltse ki a szükséges mezőket.
Kérjük, várjon
Kérjük, várjon, míg fogadása elhelyezésre kerül
Please Wait
betDelay
Kérjük, várjon, míg fogadása egy bukmékerhez kerül jóváhagyásra.

Ez egy időzített ajánlat - kattintson a Fogadás gombra elfogadáshoz, vagy a Visszautasítás gombra elutasításhoz

betDelay
Hátralévő idő

?

Kombi / Többszörös

?

Forecasts / Tricasts

?

Forecast / Tricast lehetőségek

Minden fogadás az oldalon közzétett William Hill fogadási szabályok szerint kerül elfogadásra.

Need Help? Contact Customer Services

Ingyenes fogadások elérhetők

Minden fogadás az oldalon közzétett William Hill fogadási szabályok szerint kerül elfogadásra.


KASZINÓ
200 € BÓNUSZ ÚJ JÁTÉKOSOKNAK
Nézd meg itt
Poker banner
Untitled Document

A William Hill élő fogadás menetrendje minden nagy labdarúgó-bajnokságot és számos más kiemelkedő sporteseményt magába foglal. A dolgok állása villámgyorsan megváltozhat egy-egy meccs során, ami nagy lehetőségeket rejthet magában játékosaink számára.


Valós időben fogadhat bármely elérhető mérkőzésre, az élő fogadások pedig akár a meccs vége előtt nyereségesek lehetnek! Ily módon nem kell végigizgulni egy-egy eseményt, hiszen akár már a félidőben profitot termelhet élő fogadásokkal.