Zakłady bukmacherskie w William Hill Online


William Hill Produkty

Przeskocz do głównej treści

Zaloguj się
Zapamiętaj nazwę użytkownika Zapomniałeś hasła?

Kalendarz

Piątek, 18 Sie 17
Czas Mecz Sport
LIVE: 11:00 UK Jurgen Zopp ₋ Karl Friberg Tenis
LIVE: 12:00 UK Blackwater Elite ₋ NLEX Road Warriors Koszykówka
LIVE: 12:00 UK Magdalena Pantuckova ₋ Aneta Kladivova Tenis
LIVE: 12:00 UK Anna Bondar ₋ Nina Potocnik Tenis
LIVE: 12:00 UK Peter Heller ₋ Mate Valkusz Tenis
LIVE: 12:00 UK Florian Fallert ₋ Benjamin Hassan Tenis
LIVE: 12:00 UK Julyette Maria Josephine Steur ₋ Chiara Scholl Tenis
LIVE: 12:00 UK Fatma Al Nabhani ₋ Fanny Ostlund Tenis
LIVE: 12:15 UK Laf Palam ₋ Indian National Piłka nożna
LIVE: 12:30 UK Brazylia ₋ Rosja Piłka nożna
LIVE: 12:30 UK Chińskie Tajpej ₋ Meksyk Piłka nożna
LIVE: 12:30 UK Włochy ₋ USA Piłka nożna
LIVE: 12:30 UK Irlandia ₋ Francja Piłka nożna
LIVE: 12:30 UK Hougang Utd ₋ Geylang International Piłka nożna
LIVE: 12:30 UK Mohun Bagan ₋ Railway Piłka nożna
LIVE: 12:30 UK Pss Sleman ₋ Persijap Jepara Piłka nożna
LIVE: 12:30 UK Roberto Carballes Baena ₋ Goncalo Oliveira Tenis
LIVE: 12:30 UK Karim-Mohamed Maamoun ₋ Jeremy Jahn Tenis
LIVE: 12:30 UK Scott Clayton/Jonny O'Mara ₋ Kevin Krawietz/Andreas Mies Tenis
LIVE: 12:30 UK Ylena In-Albon ₋ Maria-Teresa Torro-Flor Tenis
LIVE: 12:30 UK Magdalena Frech ₋ Despina Papamichail Tenis
LIVE: 13:00 UK Reading U23 ₋ Blackburn U23 Piłka nożna
LIVE: 13:00 UK Strogino ₋ Dinamo Briańsk Piłka nożna
LIVE: 13:00 UK Arsenal Kiev Youth ₋ Olimpik Donetsk Youth Piłka nożna
LIVE: 13:00 UK Illichivec Mariupol Youth ₋ Dynamo Kiev Youth Piłka nożna
LIVE: 13:00 UK Mlada Boleslav Youth ₋ Fastav Zlin Youth Piłka nożna
LIVE: 13:00 UK Ordabasy Reserves ₋ Aktobe Reserves Piłka nożna
LIVE: 13:00 UK Dhaka Abahani ₋ Sheikh Russel Piłka nożna
LIVE: 13:00 UK Niels Desein ₋ Marcelo Plaza Tenis
LIVE: 13:00 UK Claudia Giovine ₋ Lucia Bronzetti Tenis
LIVE: 13:00 UK Jaume Pla Malfeito ₋ Rafael Matos Tenis
LIVE: 13:30 UK Pfk Metallurg Bekabad ₋ PFK Lokomotiv Tashkent Piłka nożna
LIVE: 13:30 UK Aleksandr Nedovyesov ₋ Ricardo Ojeda Lara Tenis
LIVE: 13:30 UK Pia Konig ₋ Vendula Zovincova Tenis
LIVE: 13:30 UK Gabriela Pantuckova ₋ Astra Sharma Tenis
LIVE: 13:30 UK Sebastian Fanselow ₋ Daniel Kopeinigg Tenis
LIVE: 13:30 UK Martina Colmegna ₋ Maria Marfutina Tenis
LIVE: 14:00 UK Izrael ₋ Słowenia Koszykówka
LIVE: 14:00 UK Ivory Coast (W) ₋ Central African Republic (W) Koszykówka
LIVE: 14:00 UK Barnsley U23 ₋ Colchester U23 Piłka nożna
LIVE: 14:00 UK Birmingham U23 ₋ Coventry U23 Piłka nożna
LIVE: 14:00 UK Banants ₋ Alashkert Piłka nożna
LIVE: 14:00 UK Krylya Sovetov II ₋ Nosta Piłka nożna
LIVE: 14:00 UK Dinamo Kirov ₋ FC Chelyabinsk Piłka nożna
LIVE: 14:00 UK Orenburg 2 ₋ Anzhi Junior Zelenodolsk Piłka nożna
LIVE: 14:00 UK Pfk Dinamo SamarqanD ₋ Pakhtakor Piłka nożna
LIVE: 14:00 UK Marin Draganja/Tomislav Draganja ₋ Roman Jebavy/Zdenek Kolar Tenis
LIVE: 14:00 UK Kimberley Zimmermann ₋ Johana Markova Tenis
LIVE: 14:00 UK Alexei Popyrin ₋ Jan Choinski Tenis
LIVE: 14:00 UK Richel Hogenkamp ₋ Lea Gasparovic Tenis
LIVE: 14:00 UK Guiomar Maristany Zuleta de Reales ₋ Chayenne Ewijk Tenis
LIVE: 14:30 UK Chernomorets U21 ₋ Veres-D Rivne U21 Piłka nożna
LIVE: 14:30 UK Fc Guria Lanchkhuti ₋ Fc Gagra Piłka nożna
LIVE: 14:30 UK Metalurgi Rustavi ₋ Fk Spartaki Tskhinvali Tbilisi Piłka nożna
LIVE: 14:30 UK Fc Samgurali Tskaltubo ₋ Baia Zugdidi Piłka nożna
LIVE: 14:30 UK Parana Curitiba ₋ Associacao Piłka nożna
LIVE: 14:30 UK Florian Mayer ₋ Andreas Haider-Maurer Tenis
LIVE: 14:30 UK Laslo Djere ₋ Enrique Lopez-Perez Tenis
LIVE: 15:00 UK Shakhtar Donetsk U21 ₋ Olimpik-D Donetsk U21 Piłka nożna
LIVE: 15:00 UK Rotor Volgograd II ₋ Torpedo Moskwa Piłka nożna
LIVE: 15:00 UK Spartak Moscow Youth ₋ Lokomotiv Moscow Youth Piłka nożna
LIVE: 15:00 UK FC Oleksandria ₋ Skala Stryi Youth Piłka nożna
LIVE: 15:00 UK Stal Dniprodzerzhynsk Youth ₋ Karpaty Lviv Youth Piłka nożna
LIVE: 15:00 UK Zorya Lugansk Youth ₋ Vorskla Poltava Youth Piłka nożna
LIVE: 15:00 UK FK Zenit Iżewsk ₋ FK Syzran-2003 Piłka nożna
LIVE: 15:00 UK Kasimpasa U21 ₋ Besiktas U21 Piłka nożna
LIVE: 15:00 UK Denizlispor U21 ₋ Istanbulspor U21 Piłka nożna
LIVE: 15:00 UK Manisaspor U21 ₋ Samsunspor U21 Piłka nożna
LIVE: 15:00 UK Teshrin ₋ Mohafaza Piłka nożna
LIVE: 15:00 UK Mona Barthel ₋ Pauline Parmentier Tenis
LIVE: 15:00 UK Carina Witthoeft ₋ Marketa Vondrousova Tenis
LIVE: 15:00 UK Kirsten Flipkens ₋ Barbora Krejcikova Tenis
LIVE: 15:00 UK Risa Ozaki ₋ Varvara Lepchenko Tenis
LIVE: 15:00 UK Evgeniya Rodina ₋ Tatjana Maria Tenis
LIVE: 15:00 UK Beatriz Haddad Maia ₋ Christina McHale Tenis
LIVE: 15:00 UK Julien Cagnina ₋ Jonas Merckx Tenis
LIVE: 15:15 UK Padideh ₋ Esteghlal Khuzestan Piłka nożna
LIVE: 15:30 UK Biolog Nowokubańsk ₋ SKA Rostov Piłka nożna
LIVE: 15:30 UK Murom ₋ Dinamo St Petersburg 2 Piłka nożna
LIVE: 15:30 UK FK Kolomna ₋ Veles Piłka nożna
LIVE: 15:30 UK Gastao Elias ₋ Cristian Rodriguez Tenis
LIVE: 15:30 UK Casper Ruud ₋ Victor Estrella Burgos Tenis
LIVE: 15:30 UK Sander Gille/Joran Vliegen ₋ Dustin Brown/Antonio Sancic Tenis
LIVE: 16:00 UK Naftan ₋ Dnepr-T M Piłka nożna
LIVE: 16:00 UK Gorica ₋ Din. Zagreb II Piłka nożna
LIVE: 16:00 UK Sokol ₋ Zorkij Krasnogorsk Piłka nożna
LIVE: 16:00 UK Khimik Novomoskovsk ₋ Zenit Penza Piłka nożna
LIVE: 16:00 UK Chertanovo ₋ Lokomotiv Moscow 2 Piłka nożna
LIVE: 16:00 UK Torpedo Vladimir ₋ Znamya Truda Piłka nożna
LIVE: 16:00 UK Rubin Kazan Youth ₋ Anzhi Makhachkala Youth Piłka nożna
LIVE: 16:00 UK Mordovia Saransk ₋ FC Lada Togliatti Piłka nożna
LIVE: 16:00 UK Monarcas Morelia U20 ₋ Pachuca U20 Piłka nożna
LIVE: 16:00 UK Club America (Premier) ₋ Pioneros de Cancun (Premier) Piłka nożna
LIVE: 16:00 UK Club Leon (Premier) ₋ Loros de Colima (Premier) Piłka nożna
LIVE: 16:00 UK Lobos Prepa (Premier) ₋ Pachuca (Premier) Piłka nożna
LIVE: 16:00 UK Pumas de la UNAM (Premier) ₋ Halcones de Morelos (Premier) Piłka nożna
LIVE: 16:00 UK Al Ahli ₋ Al Ramtha Piłka nożna
LIVE: 16:00 UK Jean-Julien Rojer/Horia Tecau ₋ Jamie Murray/Bruno Soares Tenis
LIVE: 16:00 UK Garbine Muguruza ₋ Svetlana Kuznetsova Tenis
LIVE: 16:00 UK Elitsa Kostova ₋ Deborah Chiesa Tenis
LIVE: 16:00 UK Loughborough Lightning ₋ Yorkshire Diamonds Krykiet
LIVE: 16:15 UK Mozambik (K) ₋ Nigeria (Kob.) Koszykówka
LIVE: 16:15 UK Pasa Irodotos ₋ OF Ierapetras Piłka nożna
LIVE: 16:30 UK Nups ₋ FC Jazz-j Piłka nożna
LIVE: 16:30 UK EsPa ₋ Viikingit Piłka nożna
LIVE: 16:30 UK TPS Turku ₋ EIF Piłka nożna
LIVE: 16:30 UK OPS-jp ₋ Jaro Piłka nożna
LIVE: 16:30 UK FK Tauras ₋ Fk Banga Gargzdai Piłka nożna
LIVE: 16:30 UK Gwardia Koszalin ₋ Warta Poznań Piłka nożna
LIVE: 16:30 UK Targu Mures ₋ Luceafarul Oradea Piłka nożna
LIVE: 16:30 UK FK Kaluga ₋ Zvezda Ryazan Piłka nożna
LIVE: 16:30 UK Fc Tekstilshchik Ivanovo ₋ Dniepr Smoleńsk Piłka nożna
LIVE: 16:30 UK Pskov-747 ₋ FK Dolgoprudny Piłka nożna
LIVE: 16:30 UK Kamaz ₋ Neftekhimik Piłka nożna
LIVE: 16:30 UK Paksi II ₋ Dabas-Gyon Piłka nożna
LIVE: 16:30 UK Vaclav Safranek ₋ Nicola Kuhn Tenis
LIVE: 16:30 UK Sergio Galdos/David Marrero ₋ Daniel Elahi Galan/Santiago Giraldo Tenis
LIVE: 16:30 UK Matwe Middelkoop/Igor Zelenay ₋ Tomasz Bednarek/Goncalo Oliveira Tenis
LIVE: 16:30 UK Pedro Martinez ₋ Elias Ymer Tenis
LIVE: 16:45 UK Botev Plovdiv ₋ Cherno More Piłka nożna
LIVE: 17:00 UK Horsens ₋ AaB Aalborg Piłka nożna
LIVE: 17:00 UK Gomel ₋ Isloch Piłka nożna
LIVE: 17:00 UK Lechia Gdańsk ₋ Sandecja N. Sącz Piłka nożna
LIVE: 17:00 UK FC Infonet ₋ Tulevik Viljandi Piłka nożna
LIVE: 17:00 UK Sillamae Kalev ₋ Nomme Kalju Piłka nożna
LIVE: 17:00 UK Kiffen ₋ JPS Piłka nożna
LIVE: 17:00 UK Dinamo Batumi ₋ FC Shuqura Piłka nożna
LIVE: 17:00 UK Panevezys ₋ Utenis Utena B Piłka nożna
LIVE: 17:00 UK Energomash Belgorod ₋ Ararat Moscow Piłka nożna
LIVE: 17:00 UK Luki-Energiya ₋ Spartak Kostroma Piłka nożna
LIVE: 17:00 UK Kraig ₋ Maria Saal Piłka nożna
LIVE: 17:00 UK Vols ₋ Imst Piłka nożna
LIVE: 17:00 UK Langenegg ₋ Rankweil Piłka nożna
LIVE: 17:00 UK Luka Sportowa Czworka Radom Kobiety ₋ AZS Wroclaw Kobiety Piłka nożna
LIVE: 17:00 UK Foolad Khuzestank ₋ Gostaresh Foulad Piłka nożna
LIVE: 17:00 UK Millenium Giarmata ₋ Nuova Mama Mia Becicherecul Mic Piłka nożna
LIVE: 17:00 UK Veracruz (Premier) ₋ Celaya II (Irapuato Piłka nożna
LIVE: 17:00 UK Cruz Azul (Premier) ₋ Sporting Canamy (Premier)| Piłka nożna
LIVE: 17:00 UK Kristyna Pliskova ₋ Arina Rodionova Tenis
LIVE: 17:00 UK Maria Mateas ₋ Viktoriya Tomova Tenis
LIVE: 17:00 UK Magda Linette ₋ Samantha Martinelli Tenis
LIVE: 17:00 UK Aleksandra Krunic ₋ Alla Kudryavtseva Tenis
LIVE: 17:00 UK Misaki Doi ₋ Sofia Kenin Tenis
LIVE: 17:00 UK Kayla Day ₋ Natalia Vikhlyantseva Tenis
LIVE: 17:15 UK Czechy ₋ Finlandia Koszykówka
LIVE: 17:15 UK Latino Espanyol ₋ LoPa Lohja Piłka nożna
LIVE: 17:30 UK Niemcy ₋ Rosja Koszykówka
LIVE: 17:30 UK Hartberg ₋ Ried Piłka nożna
LIVE: 17:30 UK Floridsdorfer ₋ Kapfenberg Piłka nożna
LIVE: 17:30 UK Wiener Neustadt ₋ Wattens Piłka nożna
LIVE: 17:30 UK Lustenau ₋ BW Linz Piłka nożna
LIVE: 17:30 UK Tosno ₋ SKA-Khabarovsk Piłka nożna
LIVE: 17:30 UK Hvidovre ₋ B 93 Copenhagen Piłka nożna
LIVE: 17:30 UK Marienlyst ₋ Kolding Piłka nożna
LIVE: 17:30 UK Flora Tallinn ₋ Paide Linnameeskond Piłka nożna
LIVE: 17:30 UK Braunschweig ₋ Aue Piłka nożna
LIVE: 17:30 UK Darmstadt ₋ St Pauli Piłka nożna
LIVE: 17:30 UK Oldenburg ₋ E Braunschweig 2 Piłka nożna
LIVE: 17:30 UK Lija Athletic ₋ Gzira Piłka nożna
LIVE: 17:30 UK Birkirkara ₋ Floriana Piłka nożna
LIVE: 17:30 UK Podbrezova ₋ Ruzomberok Piłka nożna
LIVE: 17:30 UK Batov 1930 ₋ Luhacovice Piłka nożna
LIVE: 17:30 UK Tartu Tammeka Kobiety ₋ Parnu Kobiety Piłka nożna
LIVE: 17:30 UK Linkopings Kobiety ₋ Orebro Kobiety Piłka nożna
LIVE: 17:30 UK Damir Dzumhur ₋ Evan King Tenis
LIVE: 17:30 UK Guido Pella ₋ Nicolas Jarry Tenis
LIVE: 17:45 UK Denizlispor ₋ Istanbulspor Piłka nożna
LIVE: 17:45 UK Poxyt ₋ Futura Piłka nożna
LIVE: 17:45 UK AaB II ₋ Vejgaard B Piłka nożna
LIVE: 17:55 UK SK Vorwarts Steyr ₋ Weiz Piłka nożna
LIVE: 18:00 UK SPG FC Pasching ₋ Austria Klagenfurt Piłka nożna
LIVE: 18:00 UK Kalsdorf ₋ Bad Gleichenberg Piłka nożna
LIVE: 18:00 UK Deutschlandsberger Sportclub ₋ Union St Florian Piłka nożna
LIVE: 18:00 UK Sturm Graz Amateurs ₋ WAC II Piłka nożna
LIVE: 18:00 UK SC/ESV Parndorf ₋ Bruck/Leitha Piłka nożna
LIVE: 18:00 UK Jonkopings Sodra ₋ Elfsborg Piłka nożna
LIVE: 18:00 UK Fortuna Kolonia ₋ Karlsruhe Piłka nożna
LIVE: 18:00 UK Meppen ₋ Zwickau Piłka nożna
LIVE: 18:00 UK Rosenheim ₋ Ingolstadt 2 Piłka nożna
LIVE: 18:00 UK Buchbach ₋ Garching Piłka nożna
LIVE: 18:00 UK Germania Halberstadt ₋ Ob. Neugersdorf Piłka nożna
LIVE: 18:00 UK Babelsberg ₋ Furstenwalde Piłka nożna
LIVE: 18:00 UK Astoria Walldorf ₋ FSV Frankfurt Piłka nożna
LIVE: 18:00 UK Koblenz ₋ Mainz 2 Piłka nożna
LIVE: 18:00 UK Hoffenheim 2 ₋ Steinbach Piłka nożna
LIVE: 18:00 UK Stuttgart 2 ₋ Elversberg Piłka nożna
LIVE: 18:00 UK SCM Argesul Pitesti ₋ AS Stiinta Miroslava Piłka nożna
LIVE: 18:00 UK Orgryte ₋ Frej Piłka nożna
LIVE: 18:00 UK Strasswalchen ₋ SAK 1914 Piłka nożna
LIVE: 18:00 UK Limhamn Bunkeflo Kobiety ₋ Hammarby Dff Kobiety Piłka nożna
LIVE: 18:00 UK IFK Uddevalla ₋ Grebbestads IF Piłka nożna
LIVE: 18:00 UK Lindsdal ₋ Ifk Hassleholm Piłka nożna
LIVE: 18:00 UK Motala ₋ Sylvia Piłka nożna
LIVE: 18:00 UK Ullareds IK ₋ Assyriska Turab Piłka nożna
LIVE: 18:00 UK Mylopotamou ₋ Rethymniakos Piłka nożna
LIVE: 18:00 UK Duisburg Kobiety ₋ Bochum Kobiety Piłka nożna
LIVE: 18:00 UK UDG Tenerife Sur Kobiety ₋ Spartak Subotica Kobiety Piłka nożna
LIVE: 18:00 UK Rafael Nadal ₋ Albert Ramos-Vinolas Tenis
LIVE: 18:00 UK Sloane Stephens ₋ Ekaterina Makarova Tenis
LIVE: 18:00 UK Elina Svitolina ₋ Julia Goerges Tenis
LIVE: 18:30 UK Wiener SK ₋ Stadlau Piłka nożna
LIVE: 18:30 UK Ebreichsdorf ₋ Austria Vienna Ii Piłka nożna
LIVE: 18:30 UK Horn ₋ Skn St Polten II Piłka nożna
LIVE: 18:30 UK Schwechat ₋ SC Neusiedl Piłka nożna
LIVE: 18:30 UK Znojmo ₋ Frydek Mistek Piłka nożna
LIVE: 18:30 UK Hannover 2 ₋ 1 FC Germ Egestorf/Langreder Piłka nożna
LIVE: 18:30 UK Wegberg Beeck ₋ Uerdingen Piłka nożna
LIVE: 18:30 UK Debrecen ₋ Vasas Piłka nożna
LIVE: 18:30 UK MKS Kluczbork ₋ Olimpia Elbląg Piłka nożna
LIVE: 18:30 UK Gerasdorf Stammersdorf ₋ Austria Xiii Piłka nożna
LIVE: 18:30 UK Trollhatten ₋ FBK Karlstad Piłka nożna
LIVE: 18:30 UK Hassleholms IF ₋ Kvarnby Ik Piłka nożna
LIVE: 18:30 UK Huddinge IF ₋ Boo FK Piłka nożna
LIVE: 18:30 UK Harnosands Ff ₋ Soderhamns Piłka nożna
LIVE: 18:30 UK That Ras ₋ Al Wehdat Piłka nożna
LIVE: 18:30 UK Juan Ignacio Londero/Luis David Martinez ₋ Jarryd Chaplin/Evan King Tenis
LIVE: 18:30 UK Lorenzo Giustino ₋ Andrea Pellegrino Tenis
LIVE: 19:00 UK Everton Academy ₋ Leicester Academy Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK Middlesbrough Academy ₋ Norwich Academy Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK West Brom U23 ₋ Newcastle U23 Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK Lorca ₋ Leonesa Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK Roda JC ₋ Vitesse Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK Pirin ₋ Levski Sofia Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK Neuchatel Xamax ₋ Schaffhausen Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK Hrvatski Dragovoljac ₋ Dugopolje Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK Istra ₋ Cibalia Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK NEC Nijmegen ₋ Almere Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK Den Bosch ₋ Jong AZ Alkmaar Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK Waalwijk ₋ Emmen Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK FC Eindhoven ₋ Telstar Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK Volendam ₋ Helmond Sport Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK Fortuna Sittard ₋ Dordrecht Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK MVV Maastricht ₋ Go Ahead Eagles Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK Cambuur Leeuwarden ₋ Jong Ajax Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK Les Herbiers ₋ Lyon Duchere Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK Sannois ₋ Beziers Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK Boulogne ₋ Grenoble Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK Creteil ₋ Avranches Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK Gazelec Ajaccio ₋ Quevilly Rouen Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK Auxerre ₋ Orleans Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK Clermont Foot ₋ Lorient Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK Le Havre ₋ Valenciennes Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK Nancy ₋ Sochaux Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK Reims ₋ Bourg-en-Bresse Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK Niort ₋ Tours Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK Ajaccio ₋ Paris F.C. Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK Thor ₋ Fram Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK Miedź Legnica ₋ Zagłębie Sosnowiec Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK Chojniczanka Chojnice ₋ Podbeskidzie Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK Astra Giurgiu ₋ CSMS Iasi Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK Bidvest Wits ₋ Cape Town City Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK Desportivo Brasil U20 ₋ Mogi Mirim U20 Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK Sao Carlos SP U20 ₋ Ituano U20 Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK Paulista SP U20 ₋ Gremio Osasco Audax U20 Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK Sao Jose Dos Campos U20 ₋ Taubate U20 Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK Gremio Esportivo Osasco U20 ₋ Santo Andre U20 Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK Los Barrios ₋ Algeciras Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK Namur ₋ RAA Louvieroise Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK Juan Aurich Reserves ₋ UTC Cajamarca Reserves Piłka nożna
LIVE: 19:00 UK Julia Elbaba ₋ Kurumi Nara Tenis
LIVE: 19:00 UK Johanna Larsson ₋ Maria Jose Martinez Sanchez Tenis
LIVE: 19:00 UK Elise Mertens ₋ Monica Puig Tenis
LIVE: 19:00 UK Ana Bogdan ₋ Gabriela Dabrowski Tenis
LIVE: 19:00 UK Ekaterina Alexandrova ₋ Shuko Aoyama Tenis
LIVE: 19:00 UK Aliaksandra Sasnovich ₋ Shelby Rogers Tenis
LIVE: 19:00 UK Liam Broady ₋ Joris De Loore Tenis
LIVE: 19:00 UK Cedrik-Marcel Stebe ₋ Taylor Fritz Tenis
LIVE: 19:00 UK Jana Fett ₋ Nao Hibino Tenis
LIVE: 19:00 UK Maryna Zanevska ₋ Priscilla Hon Tenis
LIVE: 19:00 UK Lancashire ₋ Birmingham Krykiet
LIVE: 19:00 UK Hampshire ₋ Somerset Krykiet
LIVE: 19:00 UK Kent ₋ Surrey Krykiet
LIVE: 19:00 UK Northamptonshire ₋ Durham Krykiet
LIVE: 19:00 UK Sussex ₋ Essex Krykiet
LIVE: 19:00 UK Nottinghamshire ₋ Leicestershire Krykiet
LIVE: 19:00 UK Derbyshire ₋ Worcestershire Krykiet
LIVE: 19:00 UK Glamorgan ₋ Middlesex Krykiet
LIVE: 19:05 UK Chelsea U23 ₋ Derby U23 Piłka nożna
LIVE: 19:15 UK Leganes ₋ Alaves Piłka nożna
LIVE: 19:15 UK Randers ₋ Silkeborg Piłka nożna
LIVE: 19:15 UK Sparta Praga ₋ Slovacko Piłka nożna
LIVE: 19:15 UK Alianza Atletico ₋ Cantolao Piłka nożna
LIVE: 19:20 UK TOR Blue Jays (J Happ) @ CHI Cubs (J Arrieta) Baseball
LIVE: 19:20 UK 18/08/17 - MLB Specials - 15 Matches Starting on Friday EST Baseball
LIVE: 19:30 UK Bayern Monachium ₋ Leverkusen Piłka nożna
LIVE: 19:30 UK Wacker Innsbruck ₋ Liefering Piłka nożna
LIVE: 19:30 UK Standard Liege ₋ Zulte-Waregem Piłka nożna
LIVE: 19:30 UK Lierse ₋ Roeselare Piłka nożna
LIVE: 19:30 UK Cracovia ₋ Górnik Zabrze Piłka nożna
LIVE: 19:30 UK Cork City ₋ Sligo Rovers Piłka nożna
LIVE: 19:30 UK Parma ₋ Empoli Piłka nożna
LIVE: 19:30 UK AD San Jose ₋ CD Cabecense Piłka nożna
LIVE: 19:30 UK UD Rio Ibense ₋ Hercules CF B Piłka nożna
LIVE: 19:30 UK Jorge Montero/Marco Trungelliti ₋ Gastao Elias/Fred Gil Tenis
LIVE: 19:45 UK Hiszpania ₋ Senegal Koszykówka
LIVE: 19:45 UK Burton ₋ Birmingham Piłka nożna
LIVE: 19:45 UK Newtown ₋ Cefn Druids Piłka nożna
LIVE: 19:45 UK Metz ₋ Monaco Piłka nożna
LIVE: 19:45 UK Manisaspor ₋ Samsunspor Piłka nożna
LIVE: 19:45 UK St Patricks ₋ Finn Harps Piłka nożna
LIVE: 19:45 UK Bray ₋ Drogheda Piłka nożna
LIVE: 19:45 UK Galway ₋ Shamrock Rovers Piłka nożna
LIVE: 19:45 UK Kasimpasa ₋ Besiktas Piłka nożna
LIVE: 19:45 UK Hibernians ₋ St Andrew's Piłka nożna
LIVE: 19:45 UK Tarxien Rainbows ₋ Hamrun Spartans Piłka nożna
LIVE: 19:45 UK Górnik Łęczna ₋ Stal Mielec Piłka nożna
LIVE: 19:45 UK Ruch Chorzów ₋ Stomil Olsztyn Piłka nożna
LIVE: 19:45 UK Shelbourne ₋ Cobh Ramblers Piłka nożna
LIVE: 19:45 UK Waterford ₋ UCD Dublin Piłka nożna
LIVE: 19:45 UK Olimpia De Ita ₋ Ovetense Fbc Piłka nożna
LIVE: 20:00 UK Mali (W) ₋ Tunezja (K) Koszykówka
LIVE: 20:00 UK Aberystwyth ₋ Llandudno Piłka nożna
LIVE: 20:00 UK Wexford ₋ Cabinteely FC Piłka nożna
LIVE: 20:00 UK Morocco A ₋ Egypt A Piłka nożna
LIVE: 20:00 UK General Caballero ₋ 22 De Septiembre Piłka nożna
LIVE: 20:00 UK Fulgencio Yegros ₋ Deportivo Liberacion Piłka nożna
LIVE: 20:00 UK River Plate ₋ Club Fernando de La Mora Piłka nożna
LIVE: 20:00 UK Leeds ₋ St Helens Rugby League
LIVE: 20:00 UK Henri Kontinen/John Peers ₋ Ryan Harrison/Michael Venus Tenis
LIVE: 20:00 UK Grigor Dimitrov ₋ Yuichi Sugita Tenis
LIVE: 20:00 UK Rohan Bopanna/Ivan Dodig ₋ Łukasz Kubot/Marcelo Melo Tenis
LIVE: 20:00 UK Lyudmyla Kichenok/Lesia Tsurenko ₋ Su-Wei Hsieh/Monica Niculescu Tenis
LIVE: 20:00 UK Irina-Camelia Begu ₋ Viktorija Golubic Tenis
LIVE: 20:15 UK Throttur Reykjavik ₋ HK Kopavogur Piłka nożna
LIVE: 20:15 UK Haukar ₋ Keflavik Piłka nożna
LIVE: 20:30 UK Rio Ave ₋ Portimonense Piłka nożna
LIVE: 21:00 UK Tenerife ₋ Real Saragossa Piłka nożna
LIVE: 21:00 UK Magdalena Rybarikova ₋ Brienne Minor Tenis
LIVE: 21:00 UK Vera Zvonareva ₋ Anastasia Rodionova Tenis
LIVE: 21:00 UK Jana Cepelova ₋ Sara Sorribes Tormo Tenis
LIVE: 21:00 UK Lucie Hradecka ₋ Lara Arruabarrena Tenis
LIVE: 21:00 UK Kateryna Bondarenko ₋ Maria Sakkari Tenis
LIVE: 21:00 UK Stefano Napolitano ₋ Lloyd Harris Tenis
LIVE: 21:15 UK Valencia ₋ Las Palmas Piłka nożna
LIVE: 21:30 UK Juan Aurich ₋ UTC Cajamarca Piłka nożna
LIVE: 22:00 UK Santa Gema ₋ San Francisco FC Piłka nożna
LIVE: 22:00 UK Alianza FC ₋ Chorrillo Piłka nożna
LIVE: 22:00 UK Arabe Unido ₋ Plaza Amador Piłka nożna
LIVE: 22:00 UK Independiente ₋ Sportivo Trinidense Piłka nożna
LIVE: 22:00 UK Jared Donaldson ₋ John Isner Tenis
LIVE: 22:00 UK Brayden Schnur ₋ Jordan Thompson Tenis
LIVE: 22:15 UK Angola (W) ₋ Cameroon (W) Koszykówka
LIVE: 23:00 UK CSD Macara Rezerwy ₋ Clan Juvenil Rezerwy Piłka nożna
LIVE: 23:15 UK Juventude ₋ Vila Nova GO Piłka nożna

Sobota, 19 Sie 17
Czas Mecz Sport
19 Sie 00:00 UK Phoenix Mercury @ Washington Mystics Koszykówka
19 Sie 00:00 UK New York Liberty @ Connecticut Sun Koszykówka
19 Sie 00:00 UK 18/08/17 - WNBA Specials - 5 Matches Starting on Friday EST Koszykówka
19 Sie 00:00 UK Audax Italiano ₋ Temuco Piłka nożna
19 Sie 00:00 UK Serbian White Eagles vs Milton| Piłka nożna
19 Sie 00:00 UK Bob Bryan/Mike Bryan ₋ Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut Tenis
19 Sie 00:00 UK Dominic Thiem ₋ David Ferrer Tenis
19 Sie 00:00 UK Jc Aragone/Ryan Shane ₋ James Cerretani/Neal Skupski Tenis
19 Sie 00:05 UK STL Cardinals (C Martinez) @ PIT Pirates (T Williams) Baseball
19 Sie 00:05 UK LA Angels (A Heaney) @ BAL Orioles (J Hellickson) Baseball
19 Sie 00:10 UK MIA Marlins (J Nicolino) @ NY Mets (C Flexen) Baseball
19 Sie 00:10 UK LA Dodgers (R Hill) @ DET Tigers (J Zimmermann) Baseball
19 Sie 00:10 UK SEA Mariners (E Ramirez) @ TB Rays (A Pruitt) Baseball
19 Sie 00:10 UK NY Yankees (J Montgomery) @ BOS Red Sox (D Pomeranz) Baseball
19 Sie 00:10 UK Club Nacional Asuncion ₋ Sportivo Luqueno Piłka nożna
19 Sie 00:30 UK Ottawa Redblacks @ Hamilton Tigercats Futbol amerykański
19 Sie 00:30 UK Criciuma ₋ Oeste Piłka nożna
19 Sie 00:35 UK CIN Reds (S Romano) @ ATL Braves (R Dickey) Baseball
19 Sie 01:00 UK Indiana Fever @ Minnesota Lynx Koszykówka
19 Sie 01:00 UK Sao Bento ₋ Joinville Piłka nożna
19 Sie 01:00 UK M Morelia ₋ Pachuca Piłka nożna
19 Sie 01:05 UK CHI White Sox (J Shields) @ TEX Rangers (A Cashner) Baseball
19 Sie 01:10 UK OAK Athletics (S Manaea) @ HOU Astros (D Keuchel) Baseball
19 Sie 01:10 UK ARI Diamondbacks (Z Godley) @ MIN Twins (E Santana) Baseball
19 Sie 01:10 UK Racing Club (Arg) ₋ Mitre Santiago Del Estero Piłka nożna
19 Sie 01:15 UK CLE Indians (C Kluber) @ KC Royals (I Kennedy) Baseball
19 Sie 01:30 UK Los Angeles Sparks @ Chicago Sky Koszykówka
19 Sie 01:30 UK Liga De Loja ₋ Imbabura Piłka nożna
19 Sie 01:30 UK Goias GO ₋ America-MG Piłka nożna
19 Sie 01:30 UK Macara ₋ Clan Juvenil Piłka nożna
19 Sie 01:30 UK Swope Park Rangers ₋ Real Monarchs Piłka nożna
19 Sie 01:40 UK MIL Brewers (M Garza) @ COL Rockies (G Marquez) Baseball
19 Sie 02:00 UK Atlante ₋ Correcaminos Piłka nożna
19 Sie 02:00 UK Colorado Springs ₋ LA Galaxy II Piłka nożna
19 Sie 02:00 UK San Francisco ₋ Deportivo Ocotal Piłka nożna
19 Sie 02:00 UK Santa Gema ₋ San Francisco FC Piłka nożna
19 Sie 02:00 UK St Kitts and Nevis Patriots ₋ Barbados Tridents Krykiet
19 Sie 02:30 UK Venados ₋ Leones Negros Piłka nożna
19 Sie 02:30 UK Ons Jabeur ₋ Carol Zhao Tenis
19 Sie 03:00 UK Minnesota Vikings @ Seattle Seahawks Futbol amerykański
19 Sie 03:00 UK San Antonio Stars @ Seattle Storm Koszykówka
19 Sie 03:00 UK Portland ₋ New York Red Bulls Piłka nożna
19 Sie 03:00 UK Tijuana ₋ Santos Laguna Piłka nożna
19 Sie 03:00 UK Hobart Zebras Rezerwy ₋ Glenorchy Knights Rezerwy Piłka nożna
19 Sie 03:00 UK Alianza FC ₋ Chorrillo Piłka nożna
19 Sie 03:10 UK WAS Nationals (M Scherzer) @ SD Padres (L Perdomo) Baseball
19 Sie 03:15 UK PHI Phillies (Z Eflin) @ SF Giants (M Moore) Baseball
19 Sie 03:30 UK Calgary Stampeders @ B.C. Lions Futbol amerykański
19 Sie 03:30 UK OC Blues ₋ Phoenix Rising Piłka nożna
19 Sie 03:30 UK Deportivo Tepic ₋ Tijuana (Premier) Piłka nożna
19 Sie 03:45 UK Dunedin Techincal ₋ Northern AFC Piłka nożna
19 Sie 04:00 UK Japonia ₋ Malezja Piłka nożna
19 Sie 04:00 UK Korea Południowa ₋ Argentyna Piłka nożna
19 Sie 04:00 UK RPA ₋ Ukraina Piłka nożna
19 Sie 04:00 UK Urugwaj ₋ Kanada Piłka nożna
19 Sie 04:00 UK Murcielagos ₋ Celaya Piłka nożna
19 Sie 04:00 UK Nadi ₋ Suva Piłka nożna
19 Sie 04:00 UK Forest Hill Milford ₋ Onehunga Sports Piłka nożna
19 Sie 04:00 UK Eastern Suburbs Rezerwy ₋ Bay Olympic Rezerwy Piłka nożna
19 Sie 05:00 UK Hobart Zebras ₋ Northern Rangers Piłka nożna
19 Sie 05:00 UK South Hobart ₋ Launceston City Piłka nożna
19 Sie 05:45 UK Western Pride U20 ₋ SWQ Thunder U20 Piłka nożna
19 Sie 06:00 UK Inglewood United ₋ Balcatta Piłka nożna
19 Sie 06:00 UK Croydon Kings ₋ West Adelaide Piłka nożna
19 Sie 07:00 UK Ural Ekaterinburg Youth ₋ Cska Moscow Youth Piłka nożna
19 Sie 08:00 UK ECU Joondalup ₋ Perth Glory Youth Piłka nożna
19 Sie 08:00 UK Perth SC ₋ Cockburn City Piłka nożna
19 Sie 08:00 UK Armadale SC ₋ Subiaco FC Piłka nożna
19 Sie 08:00 UK Manly Utd ₋ Sydney Olympic Piłka nożna
19 Sie 08:15 UK Ipswich Knights ₋ Capalaba Fc Piłka nożna
19 Sie 09:00 UK Cf Braila ₋ Cs Rapid Cfr Suceava Piłka nożna
19 Sie 09:00 UK Dacia Mioveni ₋ FC Olimpia 2010 Satu Mare Piłka nożna
19 Sie 09:00 UK Academica Arges ₋ Batrana Doamna Piłka nożna
19 Sie 09:00 UK FC Metaloglobus Bucuresti ₋ Pandurii Piłka nożna
19 Sie 09:00 UK CS Balotesti ₋ Afumati Piłka nożna
19 Sie 09:00 UK FC Chindia Targoviste ₋ Politehnica Timisoara Piłka nożna
19 Sie 09:00 UK FC Ripensia Timisoara ₋ CSM Metalul Resita Piłka nożna
19 Sie 09:00 UK Lok Chita ₋ Zenit Irkutsk Piłka nożna
19 Sie 09:00 UK FC Hermanstadt ₋ Dunarea Calarasi Piłka nożna
19 Sie 09:00 UK Moreton Bay Jets ₋ Gold Coast City Piłka nożna
19 Sie 09:00 UK Yanbian ₋ Jiangsu Suning Piłka nożna
19 Sie 09:00 UK Ceres ₋ Stallion FC Piłka nożna
19 Sie 09:00 UK North Star ₋ WDSC Wolves Brisbane Piłka nożna
19 Sie 09:15 UK Pardubice ₋ Usti nad Labem Piłka nożna
19 Sie 09:15 UK Trinec ₋ Olympia Praha Piłka nożna
19 Sie 09:30 UK Opava Youth ₋ Viktoria Plzen Youth Piłka nożna
19 Sie 09:30 UK Holland Park Hawks ₋ Peninsula Power FC Piłka nożna
19 Sie 09:30 UK Rochedale Rovers ₋ Mitchelton Piłka nożna
19 Sie 09:30 UK Queensland Lions ₋ Logan Lightning Piłka nożna
19 Sie 09:30 UK Brisbane City FC ₋ Sunshine Coast Fire Piłka nożna
19 Sie 10:00 UK Amkar Perm Youth ₋ Fc Zenit St Petersburg Youth Piłka nożna
19 Sie 10:00 UK Fc Zbrojovka Brno Youth ₋ Sigma Olomouc Youth Piłka nożna
19 Sie 10:00 UK Slavia Prague Youth ₋ Pribram Youth Piłka nożna
19 Sie 11:00 UK Arka Gdynia U19 ₋ WKS Śląsk Wrocław U19 Piłka nożna
19 Sie 11:00 UK Yenisey ₋ Zenit 2 Piłka nożna
19 Sie 11:00 UK Sibir ₋ Olimpiyets Piłka nożna
19 Sie 11:00 UK Braga B ₋ Santa Clara Piłka nożna
19 Sie 11:00 UK IFK Ostersund ₋ Moron Bk Piłka nożna
19 Sie 11:00 UK Fc Hradec Kralove Youth ₋ Banik Ostrava Youth Piłka nożna
19 Sie 11:00 UK Anyang ₋ Seongnam Piłka nożna
19 Sie 11:00 UK Busan l Park ₋ Ansan Greeners Piłka nożna
19 Sie 11:00 UK Bucheon ₋ Gyeongnam Piłka nożna
19 Sie 11:15 UK Famalicao ₋ Benfica B Piłka nożna
19 Sie 12:00 UK Irtysh ₋ FC Sakhalin Piłka nożna
19 Sie 12:00 UK Akad Ponedelnik ₋ Anzhi Makhachkala-2 Piłka nożna
19 Sie 12:00 UK Lindome ₋ Hittarps Piłka nożna
19 Sie 12:00 UK Global FC ₋ Kaya Piłka nożna
19 Sie 12:15 UK Sheff Utd ₋ Barnsley Piłka nożna
19 Sie 12:15 UK Pardubice Youth ₋ Fk Teplice Youth Piłka nożna
19 Sie 12:30 UK Swansea ₋ Man United Piłka nożna
19 Sie 12:30 UK Dynamo Barnaul ₋ Fc Smena Komsomolsk-Na-Amure Piłka nożna
19 Sie 12:30 UK Savedalens IF ₋ Halmia Piłka nożna
19 Sie 12:30 UK Albirex Niigata (Sin) ₋ Tampines Rovers Piłka nożna
19 Sie 12:35 UK Shanghai Shenhua ₋ Guangzhou Evergrande Piłka nożna
19 Sie 12:35 UK Liaoning Whowin ₋ Tianjin TEDA Piłka nożna
19 Sie 12:35 UK Hebei CFFC ₋ Beijing Guoan Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK Seekirchen ₋ Worgl Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK Ural ₋ CSKA Moskwa Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK Dalum ₋ Greve Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK W Bremen 2 ₋ Wehen Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK Preussen Munster ₋ Magdeburg Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK Halle ₋ Unterhaching Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK Sonnenhof ₋ Aalen Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK Chemnitz ₋ Osnabruck Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK Erfurt ₋ Paderborn Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK B Munich 2 ₋ FC Pipinsried Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK Burghausen ₋ Greuther Furth 2 Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK Nurnberg 2 ₋ Augsburg 2 Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK Eintracht Stadtallendorf ₋ Stuttgart Kickers Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK Saarbrucken ₋ Rochling Volklingen Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK TSV Schott Mainz ₋ Ulm Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK Verl ₋ Tus Erndtebrock Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK Viktoria Koln ₋ Aachen Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK Rodinghausen ₋ Oberhausen Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK Bonner ₋ Wiedenbruck Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK Westfalia Rhynern ₋ Dortmund 2 Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK M'gladbach 2 ₋ F. Dusseldorf 2 Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK Trakai-2 ₋ Koralas Klaipeda Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK FK Stumbras Kaunas B ₋ Auska Alytaus Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK MKS Pogoń Szczecin U19 ₋ Warta Poznan U19 Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK Dynamo St Petersburg ₋ Tomsk Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK Tyumen ₋ Krylja Sowietow Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK Metallurgs L ₋ Saturn Ramenskoe Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK Skiljebo ₋ Sundbyberg IK Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK Karlbergs BK ₋ Forward Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK KSF Prespa Birlik ₋ Rappe Goif Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK Torns IF ₋ Ifk Berga Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK Vimmerby If ₋ Lunds Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK Haninge ₋ Linkoping City Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK Dalstorps IF ₋ Torslanda Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK Tenhults ₋ Vinbergs IF Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK Kristianstad Women ₋ Djurgarden Women Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK Oskarshamn ₋ Angelholm Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK Timra ₋ Valbo FF Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK Slovacko Youth ₋ Bohemians 1905 Youth Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK MFK Frydek Mistek Youth ₋ Ceske Budejovice Youth Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK Sparta Prague Youth ₋ MFK Karvina Youth Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK Thika Utd ₋ Nzoia United Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK Mathare Utd ₋ ZOO Kericho Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK Chemelil Sugar ₋ Posta Ranger Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK Muhoroni Youth ₋ Gor Mahia Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK Sofapaka ₋ Nakumatt Piłka nożna
19 Sie 13:00 UK Ulinzi Stars ₋ Gor Mahia Piłka nożna
19 Sie 13:15 UK Bandari FC ₋ Sony Sugar FC Piłka nożna
19 Sie 13:30 UK Ordabasy Shymkent ₋ Atyrau Piłka nożna
19 Sie 13:30 UK Obod Tashkent ₋ Fc Buxoro Piłka nożna
19 Sie 13:45 UK Red Star ₋ Consolat Marseille Piłka nożna
19 Sie 13:45 UK Tychy ₋ Bytovia Bytów Piłka nożna
19 Sie 14:00 UK Odder ₋ Jammerbugt Piłka nożna
19 Sie 14:00 UK Ranheim ₋ Levanger Piłka nożna
19 Sie 14:00 UK Roa Women ₋ Kolbotn Women Piłka nożna
19 Sie 14:00 UK Błękitni Stargard ₋ Znicz Pruszków Piłka nożna
19 Sie 14:00 UK Sacavenense U19 ₋ Academica Coimbra U19 Piłka nożna
19 Sie 14:00 UK SC Braga U19 ₋ Vitoria Guimaraes U19 Piłka nożna
19 Sie 14:00 UK FC Cesarense ₋ Pacos Ferreira U19 Piłka nożna
19 Sie 14:00 UK GIL Vicente U19 ₋ CD Aves Piłka nożna
19 Sie 14:00 UK FC Porto Youth ₋ Rio Ave U19 Piłka nożna
19 Sie 14:00 UK Chaves U19 ₋ Leixoes SC U19 Piłka nożna
19 Sie 14:00 UK Khimki ₋ Szynnik Jarosław Piłka nożna
19 Sie 14:00 UK Orenburg ₋ Luch-Energiya Piłka nożna
19 Sie 14:00 UK Spartak Vladikavkaz ₋ Angusht Nazran Piłka nożna
19 Sie 14:00 UK Raków ₋ GKS Katowice Piłka nożna
19 Sie 14:00 UK Dinamo Moscow Youth ₋ FK Ufa Youth Piłka nożna
19 Sie 14:00 UK Ik Gauthiod ₋ Skoftebyns Piłka nożna
19 Sie 14:00 UK Vanersborgs FK ₋ Lerums IS Piłka nożna
19 Sie 14:00 UK Norrtalje ₋ Stromsbergs IF Piłka nożna
19 Sie 14:00 UK Assyriska ₋ Varmdo If Piłka nożna
19 Sie 14:00 UK Hoganas ₋ Eskilsminne IF Piłka nożna
19 Sie 14:00 UK Varbergs Gif ₋ Tvaakers If Piłka nożna
19 Sie 14:00 UK Vittsjo Women ₋ Kvarnsvedens IK Piłka nożna
19 Sie 14:00 UK FC Rosengard Women ₋ Eskilstuna Utd Women Piłka nożna
19 Sie 14:00 UK Sandviken ₋ Enskede Piłka nożna
19 Sie 14:00 UK Skovde ₋ Rosengaard Piłka nożna
19 Sie 14:00 UK Akzhayik ₋ Aktobe Piłka nożna
19 Sie 14:00 UK Usc Landhaus (women) ₋ Luv Graz/Dfc Leoben (women) Piłka nożna
19 Sie 14:00 UK Pretoria University ₋ Mthatha Bucks Piłka nożna
19 Sie 14:00 UK Uthongathi ₋ Sivutsa Stars Piłka nożna
19 Sie 14:00 UK Highlands Park ₋ Jomo Cosmos Piłka nożna
19 Sie 14:00 UK Mbombela ₋ Black Leopards Piłka nożna
19 Sie 14:00 UK Witbank Spurs ₋ Super Eagles Piłka nożna
19 Sie 14:30 UK Mainz ₋ Hannover Piłka nożna
19 Sie 14:30 UK HSV Hamburg ₋ Augsburg Piłka nożna
19 Sie 14:30 UK Hertha Berlin ₋ Stuttgart Piłka nożna
19 Sie 14:30 UK Hoffenheim ₋ Werder Brema Piłka nożna
19 Sie 14:30 UK Wolfsburg ₋ Borussia Dortmund Piłka nożna
19 Sie 14:30 UK Arna Bjornar Women ₋ Valerenga Women Piłka nożna
19 Sie 14:30 UK Pfk Mash Al Mubarek ₋ Shurtan Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Bournemouth ₋ Watford Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Burnley ₋ West Brom Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Leicester ₋ Brighton Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Liverpool ₋ Crystal Palace Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Maidstone ₋ Wrexham Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Maidenhead ₋ Ebbsfleet United Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Gateshead ₋ Macclesfield Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Dover ₋ Barrow Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Guiseley ₋ Torquay Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Bromley ₋ Hartlepool Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Eastleigh ₋ Tranmere Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Fylde ₋ Dagenham & Redbridge Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Boreham Wood ₋ Aldershot Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Solihull ₋ Halifax Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Woking ₋ Leyton Orient Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Chester ₋ Sutton Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Bury ₋ Bristol Rovers Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Doncaster ₋ Blackpool Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Peterborough ₋ Rotherham Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Charlton ₋ Northampton Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Southend ₋ Plymouth Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Fleetwood Town ₋ Wimbledon Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK MK Dons ₋ Gillingham Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Shrewsbury ₋ Rochdale Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Scunthorpe ₋ Oxford Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Oldham ₋ Wigan Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Portsmouth ₋ Walsall Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Bradford ₋ Blackburn Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Wycombe ₋ Notts County Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Forest Green ₋ Yeovil Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Morecambe ₋ Swindon Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Luton ₋ Colchester Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Chesterfield ₋ Port Vale Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Crewe ₋ Barnet Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Exeter ₋ Lincoln Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Crawley ₋ Cambridge Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Coventry ₋ Newport Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Accrington ₋ Mansfield Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Stevenage ₋ Grimsby Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Carlisle ₋ Cheltenham Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Fulham ₋ Sheff Wed Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Preston ₋ Reading Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Bristol City ₋ Millwall Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Wolves ₋ Cardiff Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Ipswich ₋ Brentford Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Bolton ₋ Derby Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK QPR ₋ Hull Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Aston Villa ₋ Norwich Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Nottingham Forest ₋ Middlesbrough Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Shaw Lane ₋ Hednesford Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Stafford Rangers ₋ Buxton Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Rushall Olympic ₋ Stalybridge Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Halesowen ₋ Farsley Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Nantwich ₋ Workington Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Marine ₋ Barwell Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Whitby ₋ Stourbridge Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Matlock ₋ Altrincham Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Ashton Utd ₋ Grantham Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Lancaster City ₋ Mickleover Sports Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Witton Albion ₋ Sutton Coldfield Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Coalville ₋ Warrington Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Chesham Utd ₋ Tiverton Town Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK St Ives Town ₋ Kings Langley Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Bishops Stortford ₋ Weymouth Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Stratford Town ₋ St Neots Town Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Farnborough ₋ Redditch Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Hereford ₋ Slough Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Frome ₋ Biggleswade Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Dunstable ₋ Merthyr Town Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Hitchin T ₋ Banbury Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Gosport ₋ Royston Town Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Kettering ₋ Basingstoke Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Dorchester ₋ Kings Lynn Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Merstham ₋ Tooting And Mitcham Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Klepp Women ₋ Sandviken Women Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Gryf Wejherowo ₋ ŁKS Łódź Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Tambov ₋ Kubań Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Dinamo Stavropol ₋ Druzhba Maikop Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Kuban 2 Krasnodar ₋ Mashuk KMV Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Dynamo Makhachkala ₋ Spartak Nalczyk Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Fk Rostov Youth ₋ Fk Krasnodar Youth Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Nordvarmland FF ₋ Vanersborgs IF Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Vargarda ₋ Stenungsunds IF Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Karlstad BK ₋ Lidkoping Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK IFK Kumla ₋ Varmbol Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Sleipner ₋ Orebro Syrianska BK Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Akropolis ₋ Assyriska Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Vasalund ₋ Carlstad Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Qviding ₋ Mjallby Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Utsiktens ₋ Ljungskile Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Gallivare Malmberget ₋ Anundsjo Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Syrianska ₋ Osters Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Fc Zurich Ii ₋ Stade Nyonnais Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Cham ₋ FC Sion II Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK KFUM Oslo ₋ Kjelsas Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Brumunddal ₋ Skeid Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Asker ₋ Follo Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Grorud ₋ Ham-Kam Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Sabail ₋ Neftchi Baku Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Pfk Qizilqum ₋ Qoqon 1912 Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Fk Neftchi Fargona ₋ Pfk Navbahor Namangan Piłka nożna
19 Sie 15:00 UK Otmk Olmaliq ₋ Sogdiana Jizzakh Piłka nożna
19 Sie 15:15 UK Warrington ₋ Halifax Rugby League
19 Sie 15:30 UK Tosno Youth ₋ SKA Energia Youth Piłka nożna
19 Sie 15:30 UK Sc Bruhl Sg ₋ FC Koniz Piłka nożna
19 Sie 16:00 UK Lyon ₋ Bordeaux Piłka nożna
19 Sie 16:00 UK Stal Stalowa Wola ₋ Jastrzębie Piłka nożna
19 Sie 16:00 UK Rozwój Katowice ₋ Garbarnia Kraków Piłka nożna
19 Sie 16:00 UK Legionovia Legionowo ₋ Radomiak Radom Piłka nożna
19 Sie 16:00 UK Volgar ₋ Avangard Kursk Piłka nożna
19 Sie 16:00 UK Pogoń Siedlce ₋ Wigry Suwałki Piłka nożna
19 Sie 16:00 UK Olimpia Grudziądz ₋ Chrobry Głogów Piłka nożna
19 Sie 16:00 UK Puszcza Niepołomice ₋ Odra Opole Piłka nożna
19 Sie 16:00 UK Viseu ₋ Leixoes Piłka nożna
19 Sie 16:00 UK Cova da Piedade ₋ Arouca Piłka nożna
19 Sie 16:00 UK Varzim ₋ Gil Vicente Piłka nożna
19 Sie 16:00 UK Uniao Madeira ₋ Academica Piłka nożna
19 Sie 16:00 UK Oliveirense ₋ Nacional Piłka nożna
19 Sie 16:00 UK Covilha ₋ Guimaraes B Piłka nożna
19 Sie 16:00 UK Porto B ₋ Penafiel Piłka nożna
19 Sie 16:00 UK Macva Sabac ₋ Rad Piłka nożna
19 Sie 16:00 UK Backa ₋ Mladost Lucani Piłka nożna
19 Sie 16:00 UK MFK Skalica ₋ Samorin Piłka nożna
19 Sie 16:00 UK Inter Bratislava ₋ Bardejov Piłka nożna
19 Sie 16:00 UK Lokomotiva Zvolen ₋ FK Pohronie Piłka nożna
19 Sie 16:00 UK Komarno ₋ Skf Sered Piłka nożna
19 Sie 16:00 UK Nove Mesto nad Vahom ₋ MSK Zilina B Piłka nożna
19 Sie 16:00 UK Gamla Upsala ₋ IFK Aspudden-Tellus Piłka nożna
19 Sie 16:00 UK Bavois ₋ Kriens Piłka nożna
19 Sie 16:00 UK Fc Stade Ls Ouchy ₋ Fc Basel A Piłka nożna
19 Sie 16:00 UK Botev Galabovo ₋ Liteks Łowecz Piłka nożna
19 Sie 16:00 UK Carsko Selo ₋ Strumska Slava Piłka nożna
19 Sie 16:00 UK Sozopol ₋ Gorna Oryahovitsa Piłka nożna
19 Sie 16:00 UK Oborishte Panagyurishte ₋ Chernomorets Balchik Piłka nożna
19 Sie 16:00 UK Renova ₋ Sileks Piłka nożna
19 Sie 16:30 UK Gaz Metan ₋ Poli Timisoara Piłka nożna
19 Sie 16:30 UK Chaux-de-Fonds ₋ YF Juventus Piłka nożna
19 Sie 16:30 UK Yverdon ₋ United Zurich Piłka nożna
19 Sie 17:00 UK CD Cova DA Piedade ₋ Vitoria Setubal U19 Piłka nożna
19 Sie 17:00 UK OS Belenenses U19 ₋ Benfica Youth Piłka nożna
19 Sie 17:00 UK Boavista Porto U19 ₋ Moreirense FC Piłka nożna
19 Sie 17:00 UK Real Sport Clube ₋ GD Estoril Praia U19 Piłka nożna
19 Sie 17:00 UK ASS Naval 1 Maio U19 ₋ Uniao De Leiria U19 Piłka nożna
19 Sie 17:00 UK Chayka Peschanokopskoye ₋ FK Krasnodar 2 Piłka nożna
19 Sie 17:00 UK Torpedo Armavir ₋ Afips FC Piłka nożna
19 Sie 17:00 UK Degerfors ₋ Varberg Piłka nożna
19 Sie 17:00 UK Qarabag ₋ Inter Baku Piłka nożna
19 Sie 17:05 UK Al Shabab Ksa ₋ AL Qadisiyah Piłka nożna
19 Sie 17:15 UK Celta Vigo ₋ Real Sociedad Piłka nożna
19 Sie 17:15 UK Catalan Dragons ₋ Leigh Rugby League
19 Sie 17:30 UK Stoke ₋ Arsenal Piłka nożna
19 Sie 17:30 UK Sunderland ₋ Leeds Piłka nożna
19 Sie 17:30 UK Schalke 04 ₋ Lipsk Piłka nożna
19 Sie 17:30 UK Spartak Trnava ₋ Bratysława Piłka nożna
19 Sie 18:00 UK Bełchatów ₋ Siarka Tarnobrzeg Piłka nożna
19 Sie 18:00 UK Energetyk Rybnik ₋ Wisła Puławy Piłka nożna
19 Sie 18:00 UK AC Alcanenense ₋ Sport. Lisbon Youth Piłka nożna
19 Sie 18:00 UK Baltika ₋ Fakel Voronezh Piłka nożna
19 Sie 18:00 UK Subotica ₋ Vozdovac Piłka nożna
19 Sie 18:00 UK Poprad ₋ Tatran Liptovsky Mikulas Piłka nożna
19 Sie 18:00 UK Trencin ₋ Zemplin Michalovce Piłka nożna
19 Sie 18:00 UK Zlate Moravce ₋ Tatran Presov Piłka nożna
19 Sie 18:00 UK Senica ₋ Nitra Piłka nożna
19 Sie 18:30 UK San Martin ₋ Melgar Piłka nożna
19 Sie 18:50 UK Al Feiha ₋ Al-Ittihad Piłka nożna
19 Sie 19:00 UK Montpellier ₋ Strasbourg Piłka nożna
19 Sie 19:00 UK Rennes ₋ Dijon Piłka nożna
19 Sie 19:00 UK Troyes ₋ Nantes Piłka nożna
19 Sie 19:00 UK Saint-Etienne ₋ Amiens Piłka nożna
19 Sie 19:00 UK Nicea ₋ Guingamp Piłka nożna
19 Sie 19:00 UK Juventus Bucharest ₋ Steaua Bukareszt Piłka nożna
19 Sie 19:00 UK Javor ₋ Vojvodina Piłka nożna
19 Sie 19:00 UK Cukaricki ₋ Radnicki Nis Piłka nożna
19 Sie 19:15 UK Girona ₋ Atletico Madryt Piłka nożna
19 Sie 20:00 UK Guairena ₋ Sportivo Iteno Piłka nożna
19 Sie 21:00 UK Caacupe Fbc ₋ Deportivo Caaguazu Piłka nożna
19 Sie 21:00 UK Dep. Capiata ₋ Cerro Porteno Piłka nożna
19 Sie 21:00 UK Dep Municipal ₋ Sport Rosario Piłka nożna
19 Sie 21:00 UK Boston Breakers ₋ Orlando Pride Piłka nożna
19 Sie 21:00 UK North Carolina Courage ₋ Washington Spirit Piłka nożna
19 Sie 21:00 UK NY Red Bulls II ₋ Cincinnati Piłka nożna
19 Sie 21:15 UK Sevilla ₋ Espanyol Piłka nożna
19 Sie 22:00 UK Sporting San Miguelito ₋ Tauro FC Piłka nożna
19 Sie 23:05 UK Rochester Rhinos ₋ Charleston Battery Piłka nożna

Niedziela, 20 Sie 17
Czas Mecz Sport
20 Sie 00:00 UK Libertad Asuncion ₋ General Diaz Piłka nożna
20 Sie 00:00 UK Sky Blue ₋ Seattle Reign Piłka nożna
20 Sie 00:00 UK Richmond Kickers ₋ Toronto II Piłka nożna
20 Sie 00:00 UK Charlotte Independence ₋ Orlando City II Piłka nożna
20 Sie 00:00 UK Sporting San Miguelito ₋ Tauro FC Piłka nożna
20 Sie 00:30 UK Tampa Bay ₋ Ottawa Fury Piłka nożna
20 Sie 00:30 UK New York Cosmos ₋ Indy Eleven Piłka nożna
20 Sie 01:00 UK San Francisco Deltas ₋ North Carolina Piłka nożna
20 Sie 01:30 UK Saint Louis FC ₋ Pittsburgh Riverhounds Piłka nożna
20 Sie 01:30 UK OKC Energy ₋ San Antonio Piłka nożna
20 Sie 01:30 UK Rio Grande ₋ Vancouver Whitecaps II Piłka nożna
20 Sie 03:00 UK Portland Thorns ₋ Houston Dash Piłka nożna
20 Sie 04:00 UK Sacramento Republic ₋ Reno FC Piłka nożna
20 Sie 09:00 UK Davao Aguilas ₋ JP Voltes FC Piłka nożna
20 Sie 11:00 UK Gornik Zabrze U19 ₋ UKP Zielona Gora U19 Piłka nożna
20 Sie 11:00 UK Mosir Opole U19 ₋ Miedź Legnica U19 Piłka nożna
20 Sie 11:00 UK KKS Lech Poznan U19 ₋ Piast Gliwice Piłka nożna
20 Sie 11:00 UK Suwon FC ₋ Asan Piłka nożna
20 Sie 11:00 UK Daejeon Citizen ₋ Seoul E-Land FC Piłka nożna
20 Sie 11:15 UK Real Sporte ₋ Sport. Lisbon B Piłka nożna
20 Sie 12:00 UK Medkila Women ₋ Trondheims-Orn Women Piłka nożna
20 Sie 12:00 UK Bollnas ₋ Pitea IF Piłka nożna
20 Sie 12:00 UK Kairat Almaty ₋ Shakhter Karagandy Piłka nożna
20 Sie 12:00 UK Fc Irtysh Pavlodar ₋ Kaisar Piłka nożna
20 Sie 12:00 UK Tobył Kostanaj ₋ Taraz Piłka nożna
20 Sie 12:00 UK Loyola Meralco Sparks ₋ Ilocos United Piłka nożna
20 Sie 13:00 UK Osterlen FF ₋ Asarums IF Piłka nożna
20 Sie 13:00 UK Hudiksvall ₋ Taftea Piłka nożna
20 Sie 13:00 UK Bsc Old Boys ₋ Fc Breitenrain Piłka nożna
20 Sie 13:00 UK Nybergsund ₋ Alta Piłka nożna
20 Sie 13:30 UK Huddersfield ₋ Newcastle Piłka nożna
20 Sie 14:00 UK Lille ₋ Caen Piłka nożna
20 Sie 14:00 UK Nybro IF ₋ Ifk Malmo Piłka nożna
20 Sie 14:00 UK Sodertalje ₋ Rynninge Piłka nożna
20 Sie 14:00 UK Skelleftea ₋ Bodens Piłka nożna
20 Sie 14:00 UK Helsingborg ₋ GAIS Piłka nożna
20 Sie 14:00 UK Brommapojkarna ₋ Varnamo Piłka nożna
20 Sie 14:00 UK Finnsnes ₋ Raufoss Piłka nożna
20 Sie 14:00 UK Kapaz ₋ Zira Piłka nożna
20 Sie 14:00 UK Richards Bay ₋ Real Kings Piłka nożna
20 Sie 14:00 UK Tshakhuma ₋ Cape Town All Stars Piłka nożna
20 Sie 14:30 UK Freiburg ₋ Eintracht Frankfurt Piłka nożna
20 Sie 15:00 UK Spartak 2 ₋ Rotor Wołgograd Piłka nożna
20 Sie 15:00 UK Habo FF ₋ Syrianska IF Kerbura Piłka nożna
20 Sie 15:00 UK Vasteras ₋ Arameisk-Syrianska Piłka nożna
20 Sie 15:00 UK Sollentuna ₋ Brage Piłka nożna
20 Sie 15:00 UK Landskrona BoIS ₋ Husqvarna Piłka nożna
20 Sie 15:00 UK Ca 3 De Febrero ₋ Deportivo Santani Piłka nożna
20 Sie 15:30 UK Akhmat Grozny Youth ₋ Arsenal Tula Youth Piłka nożna
20 Sie 15:30 UK Gute ₋ Karlslunds Piłka nożna
20 Sie 15:45 UK Team TG ₋ Nykopings BIS Piłka nożna
20 Sie 16:00 UK Tottenham ₋ Chelsea FC Piłka nożna
20 Sie 16:00 UK Marsylia ₋ Angers Piłka nożna
20 Sie 16:00 UK Gorzow Wielkopolski U19 ₋ Zagłębie Lubin U19 Piłka nożna
20 Sie 16:00 UK Slavoj Trebisov ₋ Lokomotiva Kosice Piłka nożna
20 Sie 16:00 UK Lidingo ₋ Eskilstuna City Piłka nożna
20 Sie 16:00 UK Norrby ₋ Dalkurd Piłka nożna
20 Sie 16:00 UK Falkenberg ₋ Atvidaberg Piłka nożna
20 Sie 16:00 UK Maritsa Plovdiv ₋ Lokomotiv Sofia Piłka nożna
20 Sie 16:00 UK Montana ₋ Neftochimik Piłka nożna
20 Sie 16:00 UK Akademija Pandev ₋ Fk Skopje Piłka nożna
20 Sie 16:00 UK Pelista Bitola ₋ Rabotnicki Piłka nożna
20 Sie 16:00 UK Vardar Skopje ₋ Pobeda Junior Piłka nożna
20 Sie 16:30 UK Viitorul ₋ Uni. Craiova Piłka nożna
20 Sie 17:00 UK Borussia M'gladbach ₋ FC Kolonia Piłka nożna
20 Sie 17:00 UK Start ₋ Tromsdalen Piłka nożna
20 Sie 17:00 UK Arendal ₋ Fredrikstad Piłka nożna
20 Sie 17:00 UK Mjondalen ₋ Strommen Piłka nożna
20 Sie 17:00 UK Sandnes Ulf ₋ Floro Piłka nożna
20 Sie 17:00 UK Aasane Fotball ₋ Ull/Kisa Piłka nożna
20 Sie 17:00 UK Elverum ₋ Jerv Piłka nożna
20 Sie 17:00 UK Grand Bodo Women ₋ Stabaek Women Piłka nożna
20 Sie 17:00 UK Borac Cacak ₋ Crvena Zvezda Belgrad Piłka nożna
20 Sie 17:00 UK Gabala ₋ Standard Sumgayit Piłka nożna
20 Sie 17:15 UK Athletic Bilbao ₋ Getafe Piłka nożna
20 Sie 17:15 UK Huancayo ₋ Sporting Cristal Piłka nożna
20 Sie 17:30 UK Dunajska Streda ₋ Zilina Piłka nożna
20 Sie 19:00 UK CFR Cluj ₋ Voluntari Piłka nożna
20 Sie 19:00 UK Partizan Belgrad ₋ Napredak Piłka nożna
20 Sie 19:00 UK Surdulica ₋ Zemun Piłka nożna
20 Sie 19:15 UK Barcelona ₋ Real Betis Piłka nożna
20 Sie 19:15 UK Real Garcilaso ₋ Alianza Lima Piłka nożna
20 Sie 20:00 UK Paris Saint-Germain ₋ Tuluza Piłka nożna
20 Sie 20:00 UK Resistencia FC ₋ Martin Ledesma Piłka nożna
20 Sie 20:00 UK Sol de America ₋ Rubio Nu Piłka nożna
20 Sie 21:00 UK Fc Edmonton ₋ Puerto Rico FC Piłka nożna
20 Sie 21:15 UK Deportivo La Coruna ₋ Real Madryt Piłka nożna
20 Sie 21:30 UK Universitario ₋ Union Comercio Piłka nożna
20 Sie 22:00 UK Bethlehem Steel ₋ Louisville City FC Piłka nożna
20 Sie 22:10 UK Olimpia ₋ Guarani (Par) Piłka nożna
20 Sie 23:00 UK Chicago Red Stars ₋ FC Kansas City Piłka nożna
20 Sie 23:00 UK Jacksonville Armada ₋ Miami FC Piłka nożna
20 Sie 23:00 UK Arabe Unido ₋ Plaza Amador Piłka nożna

Poniedziałek, 21 Sie 17
Czas Mecz Sport
21 Sie 12:30 UK Balestier Khalsa ₋ DPMM FC Piłka nożna
21 Sie 13:00 UK Bandari ₋ Tusker Piłka nożna
21 Sie 13:00 UK Kariobangi Sharks ₋ Leopards (Ken) Piłka nożna
21 Sie 16:00 UK Botev Vratza ₋ Nesebar Piłka nożna
21 Sie 16:00 UK Ludogorets Razgrad B ₋ Chernomorets Pomorie Piłka nożna
21 Sie 16:30 UK Botosani ₋ Concordia Chiajna Piłka nożna
21 Sie 16:50 UK Al Ain ₋ Al-Hilal Piłka nożna
21 Sie 18:00 UK IFK Lulea ₋ Umea Piłka nożna
21 Sie 18:00 UK Oddevold ₋ Assyriska Piłka nożna
21 Sie 18:00 UK Gefle ₋ Trelleborg Piłka nożna
21 Sie 19:00 UK Dinamo Bukareszt ₋ Sepsi OSK Piłka nożna
21 Sie 19:15 UK Levante ₋ Villarreal Piłka nożna
21 Sie 19:45 UK Stourbridge ₋ Nantwich Piłka nożna
21 Sie 20:00 UK Man City ₋ Everton Piłka nożna
21 Sie 21:00 UK Malaga ₋ Eibar Piłka nożna
21 Sie 21:30 UK Comerciantes Unidos ₋ Ayacucho Piłka nożna

Wtorek, 22 Sie 17
Czas Mecz Sport
22 Sie 00:00 UK Fluminense RJ ₋ Atletico-MG Piłka nożna
22 Sie 06:00 UK Atlas ₋ Lobos BUAP Piłka nożna
22 Sie 06:00 UK Pumas UNAM ₋ M Morelia Piłka nożna
22 Sie 06:00 UK Queretaro ₋ Tijuana Piłka nożna
22 Sie 06:00 UK Club America ₋ Tigres Piłka nożna
22 Sie 06:00 UK Pachuca ₋ Veracruz Piłka nożna
22 Sie 09:00 UK Persiba Balikpapan ₋ PS Tni Piłka nożna
22 Sie 09:00 UK Sogdiana Jizzakh ₋ Nasaf Piłka nożna
22 Sie 09:00 UK Nasaf ₋ Otmk Olmaliq Piłka nożna
22 Sie 09:00 UK Pfk Qizilqum ₋ Bunyodkor Piłka nożna
22 Sie 09:00 UK Pfk Mash Al Mubarek ₋ Pfk Navbahor Namangan Piłka nożna
22 Sie 09:00 UK Pfk Metallurg Bekabad ₋ Pakhtakor Piłka nożna
22 Sie 09:00 UK Obod Tashkent ₋ Sogdiana Jizzakh Piłka nożna
22 Sie 09:00 UK PFK Lokomotiv Tashkent ₋ Shurtan Piłka nożna
22 Sie 09:00 UK Pfk Dinamo SamarqanD ₋ Qoqon 1912 Piłka nożna
22 Sie 09:00 UK Fk Neftchi Fargona ₋ Fc Buxoro Piłka nożna
22 Sie 13:00 UK Shanghai East Asia ₋ Guangzhou Evergrande Piłka nożna
22 Sie 14:00 UK Fluminense RJ ₋ LDU Quito Piłka nożna
22 Sie 15:00 UK FK Istiklol ₋ Ceres Piłka nożna
22 Sie 16:00 UK Sillamae Kalev ₋ Levadia Tallinn Piłka nożna
22 Sie 16:00 UK Parnu JK Vaprus ₋ Trans Narva Piłka nożna
22 Sie 16:00 UK Stumbras ₋ Žalgiris Wilno Piłka nożna
22 Sie 16:43 UK Sanat Naft ₋ Zob Ahan Piłka nożna
22 Sie 16:45 UK Paykan ₋ Foolad Khuzestank Piłka nożna
22 Sie 16:45 UK Sepahan ₋ Sepidrood Rasht Piłka nożna
22 Sie 16:45 UK Esteghlal Khuzestan ₋ Pars Jonoubi Piłka nożna
22 Sie 16:45 UK Saipa ₋ Tractor Sazi Piłka nożna
22 Sie 17:00 UK Sfc Opava ₋ FK MAS Taborsko Piłka nożna
22 Sie 17:00 UK Jalgpallikool Tammeka ₋ Tulevik Viljandi Piłka nożna
22 Sie 17:00 UK Stomil Olsztyn ₋ Tychy Piłka nożna
22 Sie 17:00 UK Persepolis ₋ Al-Ahli Jeddah Piłka nożna
22 Sie 17:00 UK Esteghlal Tehran ₋ Padideh Piłka nożna
22 Sie 17:30 UK Lorient ₋ RC Lens Piłka nożna
22 Sie 17:30 UK Fsv Salmrohr 1921 ₋ Homburg Piłka nożna
22 Sie 17:30 UK Ulm ₋ Hoffenheim 2 Piłka nożna
22 Sie 17:30 UK Mashdad ₋ Naft Tehran Piłka nożna
22 Sie 18:00 UK Nomme Kalju ₋ Flora Tallinn Piłka nożna
22 Sie 18:00 UK Wurzburger Kickers II ₋ Wurzburg Piłka nożna
22 Sie 18:00 UK Jaegersburg ₋ Eintr. Trier Piłka nożna
22 Sie 18:00 UK B Munich 2 ₋ Greuther Furth 2 Piłka nożna
22 Sie 18:00 UK Mainz 2 ₋ Stadtallendorf Piłka nożna
22 Sie 18:00 UK Wormatia Worms ₋ Astoria Walldorf Piłka nożna
22 Sie 18:00 UK Trakai ₋ Atlantas Piłka nożna
22 Sie 18:00 UK Kongsvinger ₋ Bodo-Glimt Piłka nożna
22 Sie 19:00 UK Nancy ₋ Orleans Piłka nożna
22 Sie 19:00 UK Paris F.C. ₋ Clermont Foot Piłka nożna
22 Sie 19:00 UK Tours ₋ Le Havre Piłka nożna
22 Sie 19:00 UK Gazelec Ajaccio ₋ Red Star Piłka nożna
22 Sie 19:30 UK Caersws ₋ Guilsfield Athletic Piłka nożna
22 Sie 19:30 UK Rhyl ₋ Queen's Park Piłka nożna
22 Sie 19:30 UK Airbus UK Broughton ₋ Gresford Athletic Piłka nożna
22 Sie 19:45 UK Podbeskidzie ₋ Ruch Chorzów Piłka nożna
22 Sie 20:00 UK Valenciennes ₋ Reims Piłka nożna
22 Sie 23:15 UK Brasil de Pelotas ₋ Goias GO Piłka nożna

Środa, 23 Sie 17
Czas Mecz Sport
23 Sie 01:30 UK America-MG ₋ Criciuma Piłka nożna
23 Sie 01:45 UK Atletico Tucuman ₋ Independiente Piłka nożna
23 Sie 05:00 UK Santos Guapiles ₋ Chorrillo Piłka nożna
23 Sie 06:00 UK Necaxa ₋ Cruz Azul Piłka nożna
23 Sie 06:00 UK Santos Laguna ₋ Guadalajara Piłka nożna
23 Sie 06:00 UK Monterrey ₋ Toluca Piłka nożna
23 Sie 06:00 UK Puebla ₋ Leon Piłka nożna
23 Sie 09:00 UK Ilocos United ₋ Ceres Piłka nożna
23 Sie 09:00 UK JP Voltes FC ₋ Loyola Meralco Sparks Piłka nożna
23 Sie 10:00 UK Gornik Zabrze U19 ₋ Warta Poznan U19 Piłka nożna
23 Sie 10:30 UK South Melbourne ₋ Sorrento FC Piłka nożna
23 Sie 10:30 UK Sydney Utd ₋ Heidelberg Piłka nożna
23 Sie 10:30 UK Adelaide United ₋ Melbourne Victory Piłka nożna
23 Sie 10:30 UK Moreton Bay Jets ₋ Palm Beach Sharks Piłka nożna
23 Sie 11:00 UK NSI Runavik ₋ TB Tvoroyri II Piłka nożna
23 Sie 11:00 UK Fuglafjordur II ₋ KI Klaksvik II Piłka nożna
23 Sie 11:00 UK B36 Torshavn II ₋ Giza/Hoyvik Piłka nożna
23 Sie 11:00 UK HB Torshavn ₋ AB Argir Piłka nożna
23 Sie 11:00 UK Vikingur Gota II ₋ B68 Toftir Piłka nożna
23 Sie 11:00 UK Kawasaki ₋ Urawa Piłka nożna
23 Sie 11:00 UK Gyeongnam ₋ Daejeon Citizen Piłka nożna
23 Sie 11:30 UK Ansan Greeners ₋ Anyang Piłka nożna
23 Sie 11:30 UK Suwon FC ₋ Bucheon Piłka nożna
23 Sie 12:00 UK Seoul E-Land FC ₋ Asan Piłka nożna
23 Sie 12:00 UK Seongnam ₋ Busan l Park Piłka nożna
23 Sie 12:30 UK Barito Putera ₋ Arema Piłka nożna
23 Sie 12:30 UK PSM Makassar ₋ Perseru Serui Piłka nożna
23 Sie 12:30 UK Bengaluru FC ₋ April Twenty-Five Piłka nożna
23 Sie 14:00 UK Oliveirense ₋ Covilha Piłka nożna
23 Sie 14:00 UK Guimaraes B ₋ Real Sporte Piłka nożna
23 Sie 15:00 UK KKS Lech Poznan U19 ₋ Zagłębie Lubin U19 Piłka nożna
23 Sie 15:00 UK Santa Clara ₋ Academica Piłka nożna
23 Sie 15:30 UK Olympia Praha ₋ Ceske Budejovice Piłka nożna
23 Sie 16:00 UK Banik Sokolov ₋ Trinec Piłka nożna
23 Sie 16:00 UK Frydek Mistek ₋ Vlasim Piłka nożna
23 Sie 16:00 UK Pribram ₋ Varnsdorf Piłka nożna
23 Sie 16:00 UK Kauno Zalgiris ₋ Utenis Piłka nożna
23 Sie 16:00 UK Siarka Tarnobrzeg ₋ Rozwój Katowice Piłka nożna
23 Sie 16:00 UK Olimpia Elbląg ₋ Gryf Wejherowo Piłka nożna
23 Sie 16:00 UK ŁKS Łódź ₋ Błękitni Stargard Piłka nożna
23 Sie 16:00 UK Odra Opole ₋ Raków Piłka nożna
23 Sie 16:00 UK Sport. Lisbon B ₋ Cova da Piedade Piłka nożna
23 Sie 16:00 UK Nacional ₋ Famalicao Piłka nożna
23 Sie 16:00 UK Gil Vicente ₋ Uniao Madeira Piłka nożna
23 Sie 16:00 UK Leixoes ₋ Porto B Piłka nożna
23 Sie 16:00 UK Stiinta Miroslava ₋ FC Chindia Targoviste Piłka nożna
23 Sie 16:00 UK Batrana Doamna ₋ Dacia Mioveni Piłka nożna
23 Sie 16:00 UK FC Olimpia 2010 Satu Mare ₋ Hermanstadt Piłka nożna
23 Sie 16:00 UK Cs Rapid Cfr Suceava ₋ SCM Argesul Pitesti Piłka nożna
23 Sie 16:00 UK Ripensia Timisoara ₋ Targu Mures Piłka nożna
23 Sie 16:00 UK Pandurii ₋ Academica Arges Piłka nożna
23 Sie 16:00 UK Luceafarul Oradea ₋ Cf Braila Piłka nożna
23 Sie 16:00 UK Dunarea Calarasi ₋ CS Balotesti Piłka nożna
23 Sie 16:00 UK Politehnica Timisoara ₋ Metaloglobus Bucuresti Piłka nożna
23 Sie 16:00 UK CSM Metalul Resita ₋ Afumati Piłka nożna
23 Sie 16:00 UK Radnicki Nis ₋ Mladost Lucani Piłka nożna
23 Sie 16:00 UK Sogakope Wafa ₋ Asante Kotoko Piłka nożna
23 Sie 16:30 UK Flora Tallinn II ₋ Rakvere JK Tarvas Piłka nożna
23 Sie 16:30 UK Maardu Esteve ₋ Fc Elva Piłka nożna
23 Sie 16:30 UK Oulu ₋ OPS-jp Piłka nożna
23 Sie 16:30 UK Warta Poznań ₋ MKS Kluczbork Piłka nożna
23 Sie 16:30 UK Jastrzębie ₋ Bełchatów Piłka nożna
23 Sie 16:30 UK Garbarnia Kraków ₋ Legionovia Legionowo Piłka nożna
23 Sie 16:30 UK Kristianstad ₋ Halmstads Piłka nożna
23 Sie 17:00 UK Vitkovice ₋ Pardubice Piłka nożna
23 Sie 17:00 UK Usti nad Labem ₋ Znojmo Piłka nożna
23 Sie 17:00 UK Hradec Kralove ₋ Viktoria Zizkov Piłka nożna
23 Sie 17:00 UK Viborg ₋ Fredericia Piłka nożna
23 Sie 17:00 UK Vejle ₋ Brabrand Piłka nożna
23 Sie 17:00 UK Roskilde ₋ Koge Piłka nożna
23 Sie 17:00 UK Thisted ₋ Vendsyssel Piłka nożna
23 Sie 17:00 UK Nykobing ₋ Fremad Amager Piłka nożna
23 Sie 17:00 UK Jk Welco Elekter ₋ Tartu FC Santos Piłka nożna
23 Sie 17:00 UK TSV Schwabmunchen ₋ Schwaben Augsburg Piłka nożna
23 Sie 17:00 UK Freiburg Amat. ₋ Saarbrucken Piłka nożna
23 Sie 17:00 UK Sandviken Women ₋ Arna Bjornar Women Piłka nożna
23 Sie 17:00 UK Znicz Pruszków ₋ Stal Stalowa Wola Piłka nożna
23 Sie 17:00 UK Wisła Puławy ₋ Gwardia Koszalin Piłka nożna
23 Sie 17:00 UK Wigry Suwałki ₋ Miedź Legnica Piłka nożna
23 Sie 17:00 UK Benfica B ₋ Varzim Piłka nożna
23 Sie 17:00 UK Penafiel ₋ Braga B Piłka nożna
23 Sie 17:00 UK Arouca ₋ Viseu Piłka nożna
23 Sie 17:00 UK Torns IF ₋ Varnamo Piłka nożna
23 Sie 17:00 UK Torstorps ₋ GIF Sundsvall Piłka nożna
23 Sie 17:00 UK Varmbol ₋ AIK Solna Piłka nożna
23 Sie 17:00 UK Tvaakers If ₋ Orgryte Piłka nożna
23 Sie 17:00 UK Kvibille BK ₋ Hacken Piłka nożna
23 Sie 17:30 UK Kolding BK ₋ B 1913 Piłka nożna
23 Sie 17:30 UK Lystrup ₋ Vinder Vatanspor Piłka nożna
23 Sie 17:30 UK Tsg Balingen ₋ Neckarsulm Piłka nożna
23 Sie 17:30 UK Tsg Weinheim ₋ Bissingen Piłka nożna
23 Sie 17:30 UK Karlsruhe Amat ₋ Sv Spielberg Piłka nożna
23 Sie 17:30 UK Freiburg ₋ 1. FC Pforzheim 1896 Piłka nożna
23 Sie 17:30 UK Goeppinger ₋ Sandhausen II Piłka nożna
23 Sie 17:30 UK Villingen ₋ SV Oberachern Piłka nożna
23 Sie 17:30 UK Bahlinger ₋ FV Ravensburg Piłka nożna
23 Sie 17:30 UK FC Karbach ₋ Sv Gonsenheim Piłka nożna
23 Sie 17:30 UK Hoffenheim U19 ₋ Eintracht Frankfurt U19 Piłka nożna
23 Sie 17:30 UK Rochling Volklingen ₋ Stuttgart 2 Piłka nożna
23 Sie 17:30 UK Radomiak Radom ₋ Energetyk Rybnik Piłka nożna
23 Sie 17:30 UK Gamla Upsala ₋ Djurgarden Piłka nożna
23 Sie 17:30 UK Utsiktens ₋ Jonkopings Sodra Piłka nożna
23 Sie 17:30 UK Trollhatten ₋ Malmo Piłka nożna
23 Sie 17:30 UK Lunds ₋ Norrby Piłka nożna
23 Sie 17:30 UK Bollnas ₋ Norrkoping Piłka nożna
23 Sie 17:30 UK Sollentuna ₋ Syrianska Piłka nożna
23 Sie 17:30 UK Landvetter IS ₋ IFK Göteborg Piłka nożna
23 Sie 17:30 UK Oskarshamn ₋ Helsingborg Piłka nożna
23 Sie 17:30 UK IFK Aspudden-Tellus ₋ Dalkurd Piłka nożna
23 Sie 17:30 UK Husqvarna ₋ Osters Piłka nożna
23 Sie 17:30 UK Carlstad ₋ Sirius Piłka nożna
23 Sie 17:30 UK Pitea IF ₋ Degerfors Piłka nożna
23 Sie 17:30 UK Landskrona BoIS ₋ Elfsborg Piłka nożna
23 Sie 17:30 UK Tullinge TP FK ₋ Frej Piłka nożna
23 Sie 17:45 UK RW Koblenz ₋ Engers Piłka nożna
23 Sie 18:00 UK Levadia Tallinn ₋ Tallinna FC Infonet II Piłka nożna
23 Sie 18:00 UK 1. FC Sonthofen ₋ Kottern Piłka nożna
23 Sie 18:00 UK Nottingen ₋ TSG Backnang Piłka nożna
23 Sie 18:00 UK Kaiserslautern 2 ₋ Morlautern Piłka nożna
23 Sie 18:00 UK FV Diefflen ₋ FC Hertha Wiesbach Piłka nożna
23 Sie 18:00 UK Viktoria Berlin ₋ BFC Dynamo Piłka nożna
23 Sie 18:00 UK FSV Frankfurt ₋ Koblenz Piłka nożna
23 Sie 18:00 UK Elversberg ₋ Offenbach Piłka nożna
23 Sie 18:00 UK Fk Banga Gargzdai ₋ Panevezys Piłka nożna
23 Sie 18:00 UK Vilniaus Vytis ₋ Trakai-2 Piłka nożna
23 Sie 18:00 UK Zagłębie Sosnowiec ₋ Puszcza Niepołomice Piłka nożna
23 Sie 18:00 UK Bytovia Bytów ₋ Olimpia Grudziądz Piłka nożna
23 Sie 18:00 UK Stal Mielec ₋ Pogoń Siedlce Piłka nożna
23 Sie 18:00 UK Chrobry Głogów ₋ Górnik Łęczna Piłka nożna
23 Sie 18:00 UK Arameisk-Syrianska ₋ Brommapojkarna Piłka nożna
23 Sie 18:00 UK Kvarnsvedens IK ₋ Djurgarden Women Piłka nożna
23 Sie 18:00 UK Orebro Women ₋ Eskilstuna Utd Women Piłka nożna
23 Sie 18:00 UK Vittsjo Women ₋ Kristianstad Women Piłka nożna
23 Sie 18:00 UK Linkopings Women ₋ Pitea Women Piłka nożna
23 Sie 18:00 UK Hammarby Women ₋ Kopparbergs/Gothenburg Women Piłka nożna
23 Sie 18:00 UK Bocholter ₋ Lommel Piłka nożna
23 Sie 18:30 UK Sv Heimstetten ₋ Chiemgau Traunstein Piłka nożna
23 Sie 18:30 UK Reutlingen ₋ Astoria Walldorf 2 Piłka nożna
23 Sie 18:30 UK Dudenhofen ₋ Pirmasens Piłka nożna
23 Sie 18:30 UK Saar 05 Saarbrucken ₋ Tus Mechtersheim Piłka nożna
23 Sie 18:30 UK Eppelborn ₋ TSG Pfeddersheim Piłka nożna
23 Sie 18:30 UK Stuttgart Kickers ₋ Mannheim Piłka nożna
23 Sie 18:30 UK Hessen Kassel ₋ Schott Mainz Piłka nożna
23 Sie 18:30 UK Mandel United ₋ Lierse Piłka nożna
23 Sie 19:00 UK San Antonio ₋ Vancouver Whitecaps II Piłka nożna
23 Sie 19:00 UK Sacramento Republic ₋ Swope Park Rangers Piłka nożna
23 Sie 19:00 UK Saint Louis FC ₋ Tulsa Roughnecks Piłka nożna
23 Sie 19:00 UK Cincinnati ₋ Ottawa Fury Piłka nożna
23 Sie 19:00 UK Louisville City FC ₋ Harrisburg City Islanders Piłka nożna
23 Sie 19:30 UK Porthmadog Fc ₋ Caernarfon Town Piłka nożna
23 Sie 19:30 UK Holywell ₋ Flint Town Piłka nożna
23 Sie 19:30 UK Denbigh ₋ Ruthin Town Piłka nożna
23 Sie 19:30 UK Holyhead Hotspur ₋ Llandudno Junction Piłka nożna
23 Sie 19:30 UK Triestina ₋ Mestre Piłka nożna
23 Sie 19:30 UK 22 De Septiembre ₋ Guairena Piłka nożna
23 Sie 19:45 UK GKS Katowice ₋ Chojniczanka Chojnice Piłka nożna
23 Sie 20:00 UK Guabira Montero ₋ San Jose Piłka nożna
23 Sie 21:00 UK Guarani (Par) ₋ Club Nacional Asuncion Piłka nożna
23 Sie 21:00 UK Sportivo Trinidense ₋ Libertad Asuncion Piłka nożna
23 Sie 21:00 UK Sportivo Luqueno ₋ Rubio Nu Piłka nożna
23 Sie 21:00 UK Cerro Porteno ₋ Olimpia Piłka nożna
23 Sie 21:00 UK General Diaz ₋ Dep. Capiata Piłka nożna
23 Sie 21:00 UK Independiente ₋ Sol de America Piłka nożna
23 Sie 23:30 UK Chapecoense ₋ Corinthians Piłka nożna

Czwartek, 24 Sie 17
Czas Mecz Sport
24 Sie 00:30 UK DC United ₋ Atlanta Utd Piłka nożna
24 Sie 00:30 UK Columbus ₋ LA Galaxy Piłka nożna
24 Sie 01:00 UK Real Potosi ₋ Jorge Wilstermann Piłka nożna
24 Sie 01:00 UK Toronto ₋ Philadelphia Piłka nożna
24 Sie 01:45 UK Flamengo ₋ Botafogo RJ Piłka nożna
24 Sie 01:45 UK Cruzeiro Esporte ₋ Gremio Piłka nożna
24 Sie 01:45 UK Club Nacional Asuncion ₋ Estudiantes Piłka nożna
24 Sie 02:00 UK Dallas ₋ Houston Piłka nożna
24 Sie 03:00 UK Deportivo Saprissa ₋ Cartagines Piłka nożna
24 Sie 03:00 UK Vancouver ₋ Seattle Piłka nożna
24 Sie 03:00 UK Salt Lake ₋ San Jose Piłka nożna
24 Sie 03:30 UK Portland ₋ Colorado Piłka nożna
24 Sie 04:00 UK Arabe Unido ₋ Aguila Piłka nożna
24 Sie 12:30 UK Semen Padang ₋ Bali Utd Pusam Piłka nożna
24 Sie 14:00 UK FK Dolgoprudny ₋ Murom Piłka nożna
24 Sie 15:00 UK Merani Martvili ₋ Metalurgi Rustavi Piłka nożna
24 Sie 15:00 UK Sioni Bolnisi ₋ WIT Georgia Piłka nożna
24 Sie 15:00 UK Meshakhte Tkibuli ₋ Baia Zugdidi Piłka nożna
24 Sie 15:00 UK Fc Rm Hamm Benfica ₋ F91 Dudelange Piłka nożna
24 Sie 15:00 UK Rosport ₋ Esch Piłka nożna
24 Sie 15:00 UK Us Hostert ₋ Fola Esch Piłka nożna
24 Sie 15:00 UK Progres Niedercorn ₋ Petange Piłka nożna
24 Sie 15:00 UK Union Luxembourg ₋ UNA Piłka nożna
24 Sie 15:00 UK FC Rodange 91 ₋ Differdange Piłka nożna
24 Sie 15:00 UK Jeunesse D'Esch ₋ Us Mondorf-Les-Bains Piłka nożna
24 Sie 15:30 UK Anzhi Makhachkala Youth ₋ FK Ufa Youth Piłka nożna
24 Sie 16:00 UK Skala ₋ Vikingur Gota Piłka nożna
24 Sie 16:00 UK EB Streymur ₋ TB Tvoroyri Piłka nożna
24 Sie 16:00 UK 07 Vestur ₋ KI Klaksvik Piłka nożna
24 Sie 16:00 UK IF Fuglafjordur ₋ HB Torshavn Piłka nożna
24 Sie 16:30 UK Tallinna Kalev ₋ Kuressaare Piłka nożna
24 Sie 16:30 UK Tampere Utd ₋ SalPA Piłka nożna
24 Sie 16:30 UK Kajha ₋ Pallo Kerho 37 Piłka nożna
24 Sie 16:30 UK Assyriska ₋ Trelleborg Piłka nożna
24 Sie 17:00 UK Skive ₋ Esbjerg Piłka nożna
24 Sie 17:30 UK Enskede ₋ Gefle Piłka nożna
24 Sie 17:30 UK Oddevold ₋ Falkenberg Piłka nożna
24 Sie 18:00 UK Taftea ₋ Skelleftea Piłka nożna
24 Sie 18:30 UK FC Hurth ₋ TSC Euskirchen Piłka nożna
24 Sie 19:00 UK Crvena Zvezda Belgrad ₋ Krasnodar Piłka nożna
24 Sie 19:00 UK Keflavik ₋ Ir Reykjavik Piłka nożna
24 Sie 19:00 UK Leiknir Reykjavik ₋ Throttur Reykjavik Piłka nożna
24 Sie 19:45 UK Shkendija Tetovo ₋ AC Milan Piłka nożna
24 Sie 20:00 UK Club Petrolero ₋ Nacional Potosi Piłka nożna
24 Sie 23:15 UK Uni de Sucre ₋ Blooming Piłka nożna

Uwaga – Twój zakład nie został przyjęty

Przejrzyj ofertę poniżej i zaznacz te części na które chcesz postawić zakład przed kliknięciem na postaw zakład.
Nastepująca oferta jest na Twój wybrany zakład:
Możemy dac Ci dodatkową ofertę:
Anitmated Timer

?

Kupon zakładów

arrowZałącz w wielokrotnych Wyczyść kupon

Ładowanie…
Twój kupon jest pusty
Weryfikacja wydawcy karty - proszę wypełnić wymagane pola
Prosimy czekać
Prosimy czekać, Twój zakład jest przyjmowany
Proszę czekać
betDelay
Prosimy czekać - Twój zakład został przesłany do zatwierdzenia w dziale handlowym

To jest oferta czasowa. Proszę kliknąć Postaw zakład lub Odrzuć ofertę

betDelay
Pozostały czas

?

Akumulacyjne / Wielokrotne

?

Forecasty / Tricasty

?

Przestawianie Forecast/Tricast - opcje

Wszystkie zakłady przyjmowane są według zasad dotyczących zakładów William Hill opublikowanych na tej stronie.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z Obsługą Klienta

Darmowe zakłady dostępne

Wszystkie zakłady przyjmowane są w zgodzie z zasadami dotyczącymi zakładów William Hill opublikowanymi na tej stronie.


Zagraj w ruletkę już teraz
Zagraj w blackjacka już teraz
ZAGRAJ TERAZ ZAGRAJ TERAZ

Najpopularniejszy kupon

Akumulator z 6 meczów o kursie 7.52
Bayern Monachium ₋ Leverkusen - Rezu...
@ 1.22
Swansea ₋ Man United - Rezultat meczu
@ 1.36
Liverpool ₋ Crystal Palace - Rezulta...
@ 1.40
Metz ₋ Monaco - Rezultat meczu
@ 1.33
Leicester ₋ Brighton - Rezultat meczu
@ 1.73
Girona ₋ Atletico Madryt - Rezultat ...
@ 1.40
0.10
250
 
 
Moje UlubioneMoje Ulubione
 
 
GRAJ Z PRAWDZIWYMI KRUPIERAMI NA ŻYWO
POMOC NA ŻYWO
BEZPŁATNY NUMER Z UK: 0800 520 0537
LIVE CHAT
WIRTUALNY ŚWIAT
PIŁKA NOŻNA, ŻUŻEL, KOLARSTWO, KONIE
ZAGRAJ TERAZ
ZAKŁADY LIVE
NAJLEPSZA OFERTA NA PIŁKĘ NOŻNĄ I TENIS
TYPUJ TERAZ