William Hill Online športne stave


William Hill izdelki

Preskoči na glavno vsebino

Prijava
Zapomni si me? Ste izgubili podatke za prijavo?

Urnik

Petek, 29 Maj 15
Čas Tekma Šport
V živo 03:00 UK Jung-Woong Na v Min Hyeok Cho Tenis
V živo 03:00 UK Nao Hibino v Na-Lae Han Tenis
V živo 03:00 UK Ya-Hsuan Lee v Ye-Ra Lee Tenis
V živo 03:05 UK NY Yankees (C Sabathia) @ OAK Athletics (K Graveman) Baseball
V živo 03:05 UK DET Tigers (B Farmer) @ LA Angels (C Wilson) Baseball
V živo 03:10 UK PIT Pirates (A Burnett) @ SD Padres (I Kennedy) Baseball
V živo 03:10 UK CLE Indians (C Kluber) @ SEA Mariners (J Paxton) Baseball
V živo 03:15 UK ATL Braves (S Miller) @ SF Giants (C Heston) Baseball
V živo 03:30 UK Kai-Chen Chang v Jing-Jing Lu Tenis
V živo 03:30 UK Ao Gai v Xinyun Han Tenis
V živo 03:30 UK Ankita Raina v Siqi Cao Tenis
V živo 04:00 UK Kelsey Stevenson v Gengo Kikuchi Tenis
V živo 04:00 UK Ching Wen Hsu v Bunyawi Thamchaiwat Tenis
V živo 04:00 UK Nungnadda Wannasuk v Yukun Zhang Tenis
V živo 04:30 UK Soon Woo Kwon v Ji Sung Nam Tenis
V živo 04:30 UK Mana Ayukawa v Kristie Ahn Tenis
V živo 04:30 UK So-Ra Lee v Sung-Hee Han Tenis
V živo 04:30 UK N-L Han/M Yoo v N Hibino/R Sawayanagi Tenis
V živo 04:30 UK X Gao/Z Li v Y Bai/A Onozawa Tenis
V živo 05:00 UK Luksika Kumkhum v Xinyu Gao Tenis
V živo 05:30 UK Ko Suzuki v Sho Katayama Tenis
V živo 06:00 UK Fritz Wolmarans v Connor Smith Tenis
V živo 06:00 UK M Ayukawa/M Ninomiya v K Lykina/E Webley-Smith Tenis
V živo 06:00 UK C-W Hsu/N Wannasuk v K Buayam/D Kim Tenis
V živo 06:00 UK H Chung/D Seong-Kwan Kim v J-W Choi/H-J Kim Tenis
V živo 06:30 UK Harriet Dart v Jia-Jing Lu Tenis
V živo 06:30 UK Miyu Kato v Nudnida Luangnam Tenis
V živo 06:30 UK Erika Sema v Ayaka Okuno Tenis
V živo 06:30 UK Hirono Watanabe v Akiko Omae Tenis
V živo 08:00 UK Nadroga FC v Suva FC Nogomet
V živo 08:00 UK Natela Dzalamidze v Carolin Daniels Tenis
V živo 08:30 UK H Dart/P G. Thombare v J Lu/D Ni Wang Tenis
V živo 08:30 UK N Lertpitaksinchai/N Luangnam v E Sema/Y Sema Tenis
V živo 09:00 UK Brunei Darussalam U23 v Vietnam U23 Nogomet
V živo 09:00 UK Al Fatowah v Al Mohafaza Nogomet
V živo 09:00 UK J S Nam/M-K Song v O Jasika/B Mott Tenis
V živo 09:30 UK Giro d'Italia 2015 - Outrights Kolesarstvo
V živo 09:30 UK Polina Vinogradova v Karine Sarkisova Tenis
V živo 10:00 UK Dinamo Moscow Youth v Fk Krasnodar Youth Nogomet
V živo 10:00 UK Fc Zenit St Petersburg Youth v Lokomotiv Moscow Youth Nogomet
V živo 10:00 UK 1 FC Katowice Women v Medyk Konin Women Nogomet
V živo 10:00 UK Redlands United v Brisbane Strikers Nogomet
V živo 10:00 UK Brisbane Olympic FC v Moreton Bay Jets Nogomet
V živo 10:00 UK USM El Harrach U21 v CR Belouizdad U21 Nogomet
V živo 10:00 UK Caroline Garcia/Katarina Srebotnik v Lara Arruabarrena/Irina-Camelia Begu Tenis
V živo 10:00 UK Giulia Gatto-Monticone v Ema Mikulcic Tenis
V živo 10:00 UK Ekaterine Gorgodze v Doroteja Eric Tenis
V živo 10:05 UK Lukas Rosol v Teimuraz Gabashvili Tenis
V živo 10:05 UK Bob Bryan/Mike Bryan v Thanasi Kokkinakis/Lucas Pouille Tenis
V živo 10:05 UK Alize Cornet v Mirjana Lucic-Baroni Tenis
V živo 10:05 UK Annika Beck v Elina Svitolina Tenis
V živo 10:05 UK Ana Ivanovic v Donna Vekic Tenis
V živo 10:45 UK Penrith Panthers v Parramatta Eels Rugby League
V živo 11:00 UK Portugal U19 v Turkey U19 Nogomet
V živo 11:00 UK Ukrajina U18 v Moldavija U18 Nogomet
V živo 11:00 UK Dinamo Kiev U21 v Metalurg Zaporizhya U21 Nogomet
V živo 11:00 UK Modbury Jets SC v Adelaide Blue Eagles Nogomet
V živo 11:00 UK Adelaide United v Villarreal Nogomet
V živo 11:00 UK NA Hussein Dey U21 v JS Saoura U21 Nogomet
V živo 11:00 UK MC Oran U21 v ES Setif U21 Nogomet
V živo 11:00 UK CS Constantine U21 v JS Kabylie U21 Nogomet
V živo 11:00 UK Anglija v New Zealand - 2nd Test Match Kriket
V živo 11:15 UK Bentleigh Greens v Dandenong Thunder Nogomet
V živo 11:30 UK Torpedo Moscow Youth v Mordoviya Saransk Youth Nogomet
V živo 11:30 UK Pascoe Vale v Port Melbourne Sharks Nogomet
V živo 11:30 UK Oakleigh Cannons v Green Gully Cavaliers Nogomet
V živo 11:30 UK South Melbourne v North Geelong Warriors Nogomet
V živo 11:30 UK Mitchelton v Peninsula Power FC Nogomet
V živo 11:30 UK Annerley FC v Pine Rivers United Nogomet
V živo 11:30 UK Brisbane Force v Grange Thistle SC Nogomet
V živo 11:30 UK PIFA FC v GM Sports Nogomet
V živo 11:30 UK Richard Gasquet v Carlos Berlocq Tenis
V živo 11:30 UK Damir Dzumhur v Roger Federer Tenis
V živo 11:30 UK Nicolas Mahut v Gilles Simon Tenis
V živo 11:30 UK Jamie Murray/John Peers v Santiago Giraldo/Dusan Lajovic Tenis
V živo 11:30 UK Daniel Nestor/Leander Paes v Andre Begemann/Julian Knowle Tenis
V živo 11:30 UK Lucie Safarova v Sabine Lisicki Tenis
V živo 11:30 UK Maximo Gonzalez/Andre Sa v Marin Draganja/Henri Kontinen Tenis
V živo 11:30 UK Silvia Soler-Espinosa/Maria-Teresa Torro-Flor v Alexandra Dulgheru/Magdalena Rybarikova Tenis
V živo 11:30 UK Karolina Pliskova/Kristyna Pliskova v Janette Husarova/Paula Kania Tenis
V živo 11:30 UK Katerina Vankova v Maria Sakkari Tenis
V živo 12:00 UK Astana v Atyrau Nogomet
V živo 12:00 UK Kuban Krasnodar Youth v Arsenal Tula Youth Nogomet
V živo 12:00 UK Elena Vesnina v Ekaterina Makarova Tenis
V živo 12:00 UK Pakistan v Zimbabwe - 2nd ODI Kriket
V živo 12:30 UK Mahram Tehran v Daneshgah Azad Tehran Košarka
V živo 12:30 UK Casa do Sport Lisboa e Benfica v MFA Development Team Nogomet
V živo 13:00 UK Ordabasy Shymkent v Aktobe Nogomet
V živo 13:00 UK Illichivets Mariupol U21 v Olimpik-D Donetsk U21 Nogomet
V živo 13:00 UK Hutnik Nowa Huta v Beskid Andrychow Nogomet
V živo 13:00 UK Olmaliq FK U23 v FK Metallurg Bekabad U23 Nogomet
V živo 13:00 UK FK Andijan U23 v FK Neftchi Farg'ona U23 Nogomet
V živo 13:00 UK PFK Dynamo Samarqand U23 v FK Mash'al Mubarek U23 Nogomet
V živo 13:00 UK Stan Wawrinka v Steve Johnson Tenis
V živo 13:00 UK Gael Monfils v Pablo Cuevas Tenis
V živo 13:00 UK Florian Mayer/Frank Moser v Jeremy Chardy/Lukasz Kubot Tenis
V živo 13:00 UK Frantisek Cermak/Jiri Vesely v Simone Bolelli/Fabio Fognini Tenis
V živo 13:00 UK Pablo Carreno-Busta/Daniel Gimeno-Traver v Marcin Matkowski/Nenad Zimonjic Tenis
V živo 13:00 UK Martina Hingis/Sania Mirza v Stephanie Foretz/Amandine Hesse Tenis
V živo 13:00 UK Rebecca Peterson v Victoria Kan Tenis
V živo 13:30 UK Laos U23 v Thailand U23 Nogomet
V živo 13:30 UK Dynamo Barnaul v Tom Tomsk 2 Nogomet
V živo 13:30 UK Ironi Nesher v Hapoel Nazrat Elit Nogomet
V živo 13:30 UK Robert Lindstedt/Jurgen Melzer v Vasek Pospisil/Jack Sock Tenis
V živo 13:30 UK Garbine Muguruza v Angelique Kerber Tenis
V živo 13:30 UK Samantha Stosur v Maria Sharapova Tenis
V živo 14:00 UK Spain U19 v Georgia U19 Nogomet
V živo 14:00 UK Pribram Youth v Opava Youth Nogomet
V živo 14:00 UK Kairat Almaty v Taraz Nogomet
V živo 14:00 UK Terek Grozny Youth v Ural Ekaterinburg Youth Nogomet
V živo 14:00 UK Goverla Zakarpatia U21 v Dnipro Dnjepropetrovsk U21 Nogomet
V živo 14:00 UK Hoverla-Zakarpattia Uzhhorod Youth v FK Dnipro Dnipropetrovsk Youth Nogomet
V živo 14:00 UK Sol de America U20 v Deportivo Santani U20 Nogomet
V živo 14:30 UK Ukraine (W) v Russia (W) Košarka
V živo 14:30 UK Spartak Moscow Youth v Amkar Perm Youth Nogomet
V živo 14:30 UK Szombierki Bytom v Odra Opole Nogomet
V živo 14:30 UK Daniel Nestor/Kristina Mladenovic v Adrian Mannarino/Mathilde Johansson Tenis
V živo 14:30 UK Anna-Lena Groenefeld/Alexandra Panova v Karin Knapp/Roberta Vinci Tenis
V živo 14:30 UK Andrea Hlavackova/Lucie Hradecka v Timea Bacsinszky/Chia-Jung Chuang Tenis
V živo 14:30 UK Anastasia Rodionova/Arina Rodionova v Zarina Diyas/Yi-Fan Xu Tenis
V živo 14:30 UK Alla Kudryavtseva/Anastasia Pavlyuchenkova v Belinda Bencic/Katerina Siniakova Tenis
V živo 15:00 UK Slovakia (W) v Turkey (W) Košarka
V živo 15:00 UK Shakhtar Donetsk U21 v Karpaty Lviv U21 Nogomet
V živo 15:00 UK Volyn v Metalurg Donetsk Nogomet
V živo 15:00 UK Al Karama v Al Wahda Club Nogomet
V živo 15:00 UK Eric Butorac/Alize Cornet v Bob Bryan/Caroline Garcia Tenis
V živo 15:00 UK Benoit Paire v Tomas Berdych Tenis
V živo 15:00 UK Carla Suarez Navarro v Flavia Pennetta Tenis
V živo 15:00 UK Jo-Wilfried Tsonga v Pablo Andujar Tenis
V živo 16:00 UK Al Sadd v Al Jaish Košarka
V živo 16:00 UK USA U22 v Holland U22 Nogomet
V živo 16:00 UK RNK Split v Hajduk Split Nogomet
V živo 16:00 UK Skonto Riga v FK Jelgava Nogomet
V živo 16:00 UK ACS FC Delta Dobrogea Tulcea v AFC Metalosport Galati Nogomet
V živo 16:00 UK ACS Inainte Modelu v FC Dunarea Calarasi Nogomet
V živo 16:00 UK FC Dinamo 1948 Bucuresti II v ACS Callatis 2012 Mangalia Nogomet
V živo 16:00 UK AFC Astra II v SCM Argesul Pitesti Nogomet
V živo 16:00 UK FC Chindia Targoviste v FC Podari Nogomet
V živo 16:00 UK CS Millenium Giarmata v ACS Viitorul Municipal Craiova Nogomet
V živo 16:00 UK FC Stiinta Turceni v CS Ineu Nogomet
V živo 16:00 UK FC Unirea Dej v FC Zalau Nogomet
V živo 16:00 UK AFC Ariesul 1907 v CS Iernut Nogomet
V živo 16:00 UK CSM Sighetul Marmatiei v CF Metalurgistul Cugir Nogomet
V živo 16:00 UK UTA Batrana Doamna v FC Hunedoara Nogomet
V živo 16:00 UK CS Inter Clinceni v CS Afumati Nogomet
V živo 16:00 UK CS Stefanesti v Atletic Bradu Nogomet
V živo 16:00 UK CS Tunari v SC Juventus Bucuresti Nogomet
V živo 16:00 UK Gloria Progresul Bistrita v CS Avantul Reghin Nogomet
V živo 16:00 UK CSC Sanmartin v CS Sanatatea Servicii Publice Cluj Nogomet
V živo 16:00 UK Industria Galda v CS Osorhei Nogomet
V živo 16:00 UK CS National Sebis v CS Vulturii 2009 Lugoj Nogomet
V živo 16:00 UK SC Municipal Petrotub Roman v CS Sporting Liesti Nogomet
V živo 16:00 UK Slavia Sofia U21 v Haskovo 2009 U21 Nogomet
V živo 16:00 UK Sapa Helsinki v TUPS Nogomet
V živo 16:00 UK Poxyt v PK 35/VJS Nogomet
V živo 16:00 UK FK Bodva Moldava nad Bodvou v FK Slavoj Trebisov Nogomet
V živo 16:00 UK Nitra U19 v Partizan Bardejov U19 Nogomet
V živo 16:00 UK Claypole v Central Ballester Nogomet
V živo 16:00 UK Sportivo Barracas v Leandro N Alem Nogomet
V živo 16:00 UK Leandro N Alem v CA Atlas Nogomet
V živo 16:00 UK CSD Liniers v Argentino de Rosario Nogomet
V živo 16:00 UK El Porvenir v Deportivo Muniz Nogomet
V živo 16:00 UK Boavista Porto v SC Vila Real Nogomet
V živo 16:00 UK Nicolas Mahut/Julie Coin v Scott Lipsky/Abigail Spears Tenis
V živo 16:00 UK Jeremy Chardy/Alize Lim v Jamie Murray/Elina Svitolina Tenis
V živo 16:00 UK Austin Krajicek/Donald Young v Rohan Bopanna/Florin Mergea Tenis
V živo 16:30 UK FC Botosani v FC Viitorul Nogomet
V živo 16:30 UK HJK Helsinki v FC Kuopio Nogomet
V živo 16:30 UK Mannsworth U23 v AS Koma Elektra U23 Nogomet
V živo 16:30 UK Ostbahn XI v SC Team Wiener Linien U23 Nogomet
V živo 16:30 UK Gerasdorf Stammersdorf U23 v Post SV U23 Nogomet
V živo 16:30 UK Veseli v Zelec Nogomet
V živo 16:30 UK Tampereen Ilves-Kissat v Gnistan Nogomet
V živo 16:30 UK Wilpas v TPK Nogomet
V živo 16:45 UK Norveška Women v Finska Women Nogomet
V živo 17:00 UK Palestine v Jordan Košarka
V živo 17:00 UK Buyukcekmece Basketbol v Denizli Basket Košarka
V živo 17:00 UK KTE-Duna Aszfalt v Szolnoki Olaj Košarka
V živo 17:00 UK Belarus (W) v Romania (W) Košarka
V živo 17:00 UK Podbeskidzie v Cracovia Krakow Nogomet
V živo 17:00 UK Zorya v FC Poltava Nogomet
V živo 17:00 UK IFK Goteborg U19 v Falkenbergs FF U19 Nogomet
V živo 17:00 UK SK Hanacka Slavia Kromeriz v FK Prostejov Nogomet
V živo 17:00 UK FC Levadia Tallinn Women v Noortekoondis Women Nogomet
V živo 17:00 UK Constantine v Kabylie Nogomet
V živo 17:00 UK Oran v Setif Nogomet
V živo 17:00 UK NA Hussein Dey v Saoura Nogomet
V živo 17:00 UK Dubai Darts Masters - Outright Live Pikado
V živo 17:15 UK FCL Blackbird v Sips Nogomet
V živo 17:30 UK Czech Republic (W) v Latvia (W) Košarka
V živo 17:30 UK BW Linz v SV Lafnitz Nogomet
V živo 17:30 UK Wolfsberger II v Union St Florian Nogomet
V živo 17:30 UK SPG FC Pasching v Asco Atsv Wolfsberg Nogomet
V živo 17:30 UK Weiz v SAK Klagenfurt Nogomet
V živo 17:30 UK Austria Klagenfurt v Wallern Nogomet
V živo 17:30 UK Sollenau v SV Stegersbach Nogomet
V živo 17:30 UK Schwechat v Wiener SK Nogomet
V živo 17:30 UK Sk Rapid Vienna Ii v Austria Vienna Ii Nogomet
V živo 17:30 UK Marienlyst v Varde Nogomet
V živo 17:30 UK Hvidovre v B 93 Copenhagen Nogomet
V živo 17:30 UK SR Donaufeld v Skn St Polten II Nogomet
V živo 17:30 UK Pescara v Vicenza Calcio Nogomet
V živo 17:30 UK Batov v SK Borsice Nogomet
V živo 17:30 UK FC Kontu v Lahen Pojat JS Nogomet
V živo 17:30 UK Lahen Reipas v Rips Nogomet
V živo 17:30 UK Kent v Surrey Kriket
V živo 17:30 UK Worcestershire v Leicestershire Kriket
V živo 18:00 UK Anadolu Efes SK v Trabzonspor Košarka
V živo 18:00 UK MZT Skopje v KK Kumanovo Košarka
V živo 18:00 UK Qatar U20 v Francija U20 Nogomet
V živo 18:00 UK Dinamo Zagreb v Rijeka Nogomet
V živo 18:00 UK ASC 09 Dortmund v Bielefeld Amat. Nogomet
V živo 18:00 UK Pecs v Nyiregyhaza Spartacus Nogomet
V živo 18:00 UK Odd Grenland v Aalesund Nogomet
V živo 18:00 UK Gefle v Hacken Nogomet
V živo 18:00 UK Schwarz Weiss Bregenz v FC Andelsbuch Nogomet
V živo 18:00 UK Vaulen v |Vardeneset Nogomet
V živo 18:00 UK Vanersborgs IF v Ahlafors IF Nogomet
V živo 18:15 UK Tikka v FC Espoo Nogomet
V živo 18:30 UK Wacker Innsbruck v Horn Nogomet
V živo 18:30 UK FAC Team fur Wien v LASK Linz Nogomet
V živo 18:30 UK St Polten v Hartberg Nogomet
V živo 18:30 UK FC Liefering v Mattersburg Nogomet
V živo 18:30 UK Kapfenberg v Austria Lustenau Nogomet
V živo 18:30 UK Velbert v VfR Fischeln Nogomet
V živo 18:30 UK SV Gerasdorf Stammersdorf v Post SV Nogomet
V živo 18:30 UK SC Mannsworth v ASK Elektra Nogomet
V živo 18:30 UK Ostbahn XI v Team Wiener Linien Nogomet
V živo 18:30 UK Varmdo IF v IFK Aspudden Tellus Nogomet
V živo 18:30 UK Glamorgan v Hampshire Kriket
V živo 18:30 UK Northants v Birmingham Kriket
V živo 19:00 UK Dynamo Bucharest v Astra Giurgiu Nogomet
V živo 19:00 UK Throttur Reykjavik v Vikingur Olafsvik Nogomet
V živo 19:00 UK KS Kukesi v KF Laci Nogomet
V živo 19:00 UK Almirante Brown v Deportivo Riestra Nogomet
V živo 19:00 UK Audax Sao Paulo Esporte Clube Women v AA Francana Women Nogomet
V živo 19:00 UK Durham v Yorkshire Kriket
V živo 19:00 UK Derbyshire v Lancashire Kriket
V živo 19:00 UK Essex v Somerset Kriket
V živo 19:00 UK Sussex v Middlesex Kriket
V živo 19:01 UK KK FMP v KK Crvena Zvezda Košarka
V živo 19:30 UK Montenegro (W) v Bosnia-Herzegovina (W) Košarka
V živo 19:30 UK Korona v Piast Gliwice Nogomet
V živo 19:30 UK Luzern v Sion Nogomet
V živo 19:30 UK Zurich v Grasshopper Nogomet
V živo 19:30 UK Basel v St Gallen Nogomet
V živo 19:30 UK Holstein Kiel v 1860 Munich Nogomet
V živo 19:31 UK Dexia Mons Hainaut v BC Oostende Košarka
V živo 19:31 UK Italy (W) v Australia (Wom) Košarka
V živo 19:45 UK Pallacanestro Olimpia Milano v Dinamo Basket Sassari Košarka
V živo 19:45 UK Maritimo v Benfica Nogomet
V živo 19:45 UK Bray v Limerick Nogomet
V živo 19:45 UK Drogheda v Cabinteely FC Nogomet
V živo 19:45 UK St Patricks v Shamrock Rovers Nogomet
V živo 19:45 UK Tolka Rovers v Waterford Nogomet
V živo 19:45 UK Dundalk v Shelbourne Nogomet
V živo 19:45 UK Bohemians v Firhouse Clover Nogomet
V živo 19:45 UK Galway v North End Utd Nogomet
V živo 19:45 UK United of Manchester v SL Benfica Lisbon II Nogomet
V živo 20:00 UK Spain (W) v Poland (W) Košarka
V živo 20:00 UK Wexford v Cork City Nogomet
V živo 20:00 UK Longford v Finn Harps Nogomet
V živo 20:00 UK Avellino v Bologna Nogomet
V živo 20:15 UK Selfoss v Grindavik Nogomet
V živo 22:15 UK Deportivo Santani v General Diaz Nogomet
V živo 23:00 UK AVABRA Brasilia v Planalto Basquete Košarka
V živo 23:00 UK Sportivo Luqueno v Dep. Capiata Nogomet
V živo 23:00 UK CA Lemense SP v Sao Carlos SP Nogomet
V živo 23:30 UK Santa Cruz v ABC RN Nogomet
V živo 23:30 UK Bragantino (Bra) v America-MG Nogomet

Sobota, 30 Maj 15
Čas Tekma Šport
30 Maj 00:00 UK Canada Women v England Women Nogomet
30 Maj 00:00 UK Santamarina Tandi v All Boys Nogomet
30 Maj 00:00 UK Argentino Merlo v JJ Urquiza Nogomet
30 Maj 00:00 UK Chicago Fire II v St Louis Lions Nogomet
30 Maj 00:30 UK Associacao Bauru Basketball Team U19 v Esporte Clube Banespa U19 Košarka
30 Maj 00:30 UK Detroit City v Minnesota Twin Stars Nogomet
30 Maj 00:45 UK Clube Vizinhanca v Filadelfia Basquete Košarka
30 Maj 01:00 UK Serbian White Eagles v Niagara Utd Nogomet
30 Maj 01:00 UK Manta v Deportivo Quevedo Nogomet
30 Maj 01:10 UK Quilmes v San Lorenzo Nogomet
30 Maj 01:30 UK Fresno Freeze (women) v San Francisco Nighthawks (women) Nogomet
30 Maj 01:50 UK Bahia v Parana Nogomet
30 Maj 02:00 UK New Zealand U20 v Ukraine U20 Nogomet
30 Maj 02:00 UK Kansas City v Dallas Nogomet
30 Maj 02:00 UK Houston Aces (women) v Real Salt Lake (women) Nogomet
30 Maj 03:00 UK Ventura County Fusion v Burlingame Dragons Nogomet
30 Maj 03:30 UK Fresno Fuego v Southern California Seahorses Nogomet
30 Maj 03:30 UK Los Angeles Galaxy II v Colorado Switchbacks Nogomet
30 Maj 04:00 UK Clifton Hill v Frankston Pines Nogomet
30 Maj 04:00 UK Puget Sound Gunners v Washington Crossfire Nogomet
30 Maj 04:00 UK Moreland City v Bendigo Nogomet
30 Maj 04:00 UK Eastern Lions SC v Dandenong City SC Nogomet
30 Maj 04:45 UK UPHSD Altas v JRU Heavy Bombers Košarka
30 Maj 05:00 UK Argentina U20 v Panama U20 Nogomet
30 Maj 05:00 UK USA U20 v Myanmar U20 Nogomet
30 Maj 05:00 UK Niigata Albirex v Kofu Nogomet
30 Maj 06:00 UK Northcote City v Melbourne Knights Nogomet
30 Maj 06:00 UK Avondale Heights v Hume City Nogomet
30 Maj 06:00 UK Nagoya v Montedio Yamagata Nogomet
30 Maj 06:00 UK Anyang v Daegu FC Nogomet
30 Maj 06:00 UK Pohang Steelers v Daejeon Citizen Nogomet
30 Maj 06:30 UK Croydon Kings v Port Adelaide Pirates Nogomet
30 Maj 06:30 UK South Adelaide FC v Raiders Nogomet
30 Maj 06:30 UK Campbelltown City v Para Hills Nogomet
30 Maj 06:30 UK West Torrens Birkalla v West Adelaide Nogomet
30 Maj 06:30 UK Adelaide Comets v Metro Stars Nogomet
30 Maj 08:00 UK Palm Beach Sharks v Brisbane Roar Nogomet
30 Maj 08:00 UK Perth SC v Armadale SC Nogomet
30 Maj 08:00 UK Inglewood United v Stirling Lions Nogomet
30 Maj 08:00 UK Bayswater City v Floreat Athena Nogomet
30 Maj 08:00 UK ECU Joondalup v Subiaco FC Nogomet
30 Maj 08:00 UK Cockburn City v Sorrento FC Nogomet
30 Maj 08:00 UK Balcatta v Perth Glory Youth Nogomet
30 Maj 08:00 UK Brisbane Wolves FC v Univ of Queensland Nogomet
30 Maj 09:15 UK FC Slovan Liberec Youth v Fk Teplice Youth Nogomet
30 Maj 10:00 UK Meteor Praha Youth v Ceske Budejovice Youth Nogomet
30 Maj 10:00 UK Vysocina Jihlava Youth v 1 Fc Slovacko Youth Nogomet
30 Maj 10:00 UK FC Hlucin Youth v Banik Ostrava Youth Nogomet
30 Maj 10:00 UK Bohemians 1905 Youth v Mlada Boleslav Youth Nogomet
30 Maj 10:00 UK Sibir v Volga Nyzhnyi Novgorod Nogomet
30 Maj 10:30 UK Blacktown Spartans v Sutherland Sharks Nogomet
30 Maj 10:30 UK Bonnyrigg (Aus) v Manly Utd Nogomet
30 Maj 11:00 UK Ringsted IF v B 1909 Nogomet
30 Maj 11:00 UK Rizespor v Galatasaray Nogomet
30 Maj 11:00 UK Yokohama FM v Gamba Osaka Nogomet
30 Maj 11:00 UK Kashima v Matsumoto Yamaga Nogomet
30 Maj 11:00 UK Shimizu v Kawasaki Nogomet
30 Maj 11:00 UK Bellmare Hiratsuka v Sanfrecce Hiroshima Nogomet
30 Maj 11:00 UK Tokyo v Kashiwa Nogomet
30 Maj 11:00 UK Tosu v Urawa Nogomet
30 Maj 11:30 UK Dynamo Moscow v FK Krasnodar Nogomet
30 Maj 11:30 UK Kuban v Arsenal Tula Nogomet
30 Maj 11:30 UK Rostov v CSKA Moscow Nogomet
30 Maj 11:30 UK Zenit St Petersburg v Lokomotiv Nogomet
30 Maj 11:30 UK FC Ufa v Rubin Kazan Nogomet
30 Maj 11:30 UK Torpedo Moscow v Mordovia Saransk Nogomet
30 Maj 11:30 UK Spartak Moscow v Amkar Nogomet
30 Maj 11:30 UK Terek Grozni v Ural Nogomet
30 Maj 12:00 UK Pardubice Youth v Jablonec Youth Nogomet
30 Maj 12:00 UK Fc Hradec Kralove Youth v MFK Karvina Youth Nogomet
30 Maj 12:00 UK Sparta Prague Youth v Fc Zbrojovka Brno Youth Nogomet
30 Maj 12:00 UK Kastrup v Skovlunde Nogomet
30 Maj 12:00 UK Hellerup IK v Herlev Nogomet
30 Maj 12:00 UK Aalborg Bk Ii v Randers Freja Nogomet
30 Maj 12:00 UK Irtysh v Sibir-2 Novosibirsk Nogomet
30 Maj 12:00 UK Zenit Penza v Dinamo Bryansk Nogomet
30 Maj 12:00 UK FK Tosno v Gazovik Nogomet
30 Maj 12:00 UK Khimik Dzerzhinsk v Kryliya Sovetov Nogomet
30 Maj 12:00 UK Sporting Goa v Pune FC Nogomet
30 Maj 12:30 UK Lindholm v Lystrup Nogomet
30 Maj 12:35 UK Chongqing Lifan v Jiangsu Shuntian Nogomet
30 Maj 12:35 UK Hangzhou Greentown v Changchun Yatai Nogomet
30 Maj 12:45 UK Shanghai Shenhua v Shijiazhuang Yongchang Nogomet
30 Maj 13:00 UK Sigma Olomouc Youth v Viktoria Plzen Youth Nogomet
30 Maj 13:00 UK Taastrup Fc v Ab Taarnby Nogomet
30 Maj 13:00 UK Ujpest v Kecskemeti Nogomet
30 Maj 13:00 UK Enskede v Upsala IF Nogomet
30 Maj 13:30 UK Alashkert v Banants Nogomet
30 Maj 13:30 UK Pyunik v MIKA Nogomet
30 Maj 13:30 UK SCR Altach II v Wattens Nogomet
30 Maj 14:00 UK Ritzing v SC Neusiedl Nogomet
30 Maj 14:00 UK Fastav Zlin Youth v Slavia Prague Youth Nogomet
30 Maj 14:00 UK Thisted v FC Sydvest Nogomet
30 Maj 14:00 UK Naesby v Jammerbugt Nogomet
30 Maj 14:00 UK Boldklubben Frem v Gentofte Vangede IF Nogomet
30 Maj 14:00 UK Messina v FC Savoia 1908 Nogomet
30 Maj 14:00 UK Aversa Normanna v Ischia Isolaverde Nogomet
30 Maj 14:00 UK FK Spartak v FK Liepaja Nogomet
30 Maj 14:00 UK Eidsvold v Egersund Nogomet
30 Maj 14:00 UK Fenerbahce v Kasimpasa Nogomet
30 Maj 14:00 UK FK Znamya Truda v Fc Zenit St Petersburg Ii Nogomet
30 Maj 14:00 UK MITOS Novocherkassk v Chernomorets Nogomet
30 Maj 14:00 UK Dinamo Stavropol v Vityaz Kromsk Nogomet
30 Maj 14:30 UK Paide Linnameeskond v Nomme Kalju Nogomet
30 Maj 14:30 UK Killester Utd v Cobh Ramblers Nogomet
30 Maj 14:30 UK Haugesund v Start Nogomet
30 Maj 14:30 UK Gornik Leczna v Ruch Chorzow Nogomet
30 Maj 14:35 UK Ulisses Yerevan v Shirak Nogomet
30 Maj 15:00 UK Inverness CT v Falkirk Nogomet
30 Maj 15:00 UK Slaviya Mozyr v Dinamo Brest Nogomet
30 Maj 15:00 UK Horsens v Vejle Nogomet
30 Maj 15:00 UK AB v Vendsyssel FF Nogomet
30 Maj 15:00 UK Koge v Roskilde Nogomet
30 Maj 15:00 UK Skive v Fredericia Nogomet
30 Maj 15:00 UK Lyngby v AGF Aarhus Nogomet
30 Maj 15:00 UK Bronshoj v Viborg Nogomet
30 Maj 15:00 UK Kjellerup v Kolding Nogomet
30 Maj 15:00 UK Pro Patria v Lumezzane Nogomet
30 Maj 15:00 UK Monza v Pordenone Nogomet
30 Maj 15:00 UK Strindheim v Ham-Kam Nogomet
30 Maj 15:00 UK Ull/Kisa v Vard Haugesund Nogomet
30 Maj 15:00 UK Ullern v Holmen Nogomet
30 Maj 15:00 UK Tychy v Katowice Nogomet
30 Maj 15:00 UK Sandecja Nowy Sacz v Dolcan Zabki Nogomet
30 Maj 15:00 UK MKS Chojniczanka Chojnice v Wigry Suwalki Nogomet
30 Maj 15:00 UK Nieciecza v Pogon Siedlce Nogomet
30 Maj 15:00 UK Widzew Lodz v Chrobry Glogow Nogomet
30 Maj 15:00 UK Wisla Plock v OKS Olsztyn Nogomet
30 Maj 15:00 UK Miedz Legnica v Zaglebie Lubin Nogomet
30 Maj 15:00 UK Vasalund v Carlstad United Nogomet
30 Maj 15:00 UK Falkenberg v GIF Sundsvall Nogomet
30 Maj 15:00 UK Norrkoping v Kalmar Nogomet
30 Maj 15:00 UK Hammarby v Halmstads Bk Nogomet
30 Maj 15:00 UK Locarno v Tuggen Nogomet
30 Maj 15:00 UK Utsiktens v Jonkopings Sodra Nogomet
30 Maj 15:00 UK Sirius v AFC United Nogomet
30 Maj 15:00 UK Assyriska v Brommapojkarna Nogomet
30 Maj 15:00 UK Ljungskile v Ostersund Nogomet
30 Maj 15:00 UK Illychivets Mariupol v Olimpik Donetsk Nogomet
30 Maj 15:00 UK Dynamo Kiev v Metalurg Zaporizhya Nogomet
30 Maj 15:00 UK Torpedo Vladimir v FK Kolomna Nogomet
30 Maj 15:00 UK Club Atletico Colegiales v Villa San Carlos Nogomet
30 Maj 15:15 UK Maccabi Haifa v Hapoel Ironi Nogomet
30 Maj 15:30 UK Khimki v Domodedovo Nogomet
30 Maj 16:00 UK Gubbio v PRO Piacenza Nogomet
30 Maj 16:00 UK Forli v Savona Nogomet
30 Maj 16:00 UK Fk Lovcen v Fk Mornar Bar Nogomet
30 Maj 16:00 UK Buducnost Podgorica v Fk Zeta Golubovci Nogomet
30 Maj 16:00 UK Podgorica v Mogren Nogomet
30 Maj 16:00 UK NK Radomlje v Krka Nogomet
30 Maj 16:00 UK NK Ljubljana v Domzale Nogomet
30 Maj 16:00 UK Rudar Velenje v Publicum Celje Nogomet
30 Maj 16:00 UK Gorica v Zavrc Nogomet
30 Maj 16:00 UK NK Maribor v Koper Nogomet
30 Maj 16:00 UK Chacarita v Patronato Nogomet
30 Maj 16:15 UK Teplice v Hradec Kralove Nogomet
30 Maj 16:15 UK Zbrojovka Brno v Jablonec Nogomet
30 Maj 16:15 UK Viktoria Plzen v Pribram Nogomet
30 Maj 16:15 UK Banik Ostrava v Dukla Prague Nogomet
30 Maj 16:15 UK Sparta Prague v Bohemians 1905 Nogomet
30 Maj 16:15 UK Slovan Liberec v Ceske Budejovice Nogomet
30 Maj 16:15 UK Mlada Boleslav v Vysocina Jihlava Nogomet
30 Maj 16:15 UK Slavia Prague v Slovacko Nogomet
30 Maj 16:15 UK Zlate Moravce v Trencin Nogomet
30 Maj 16:15 UK Dunajska Streda v Slovan Bratislava Nogomet
30 Maj 16:15 UK Spartak Myjava v MFK Kosice Nogomet
30 Maj 16:15 UK Zilina v Spartak Trnava Nogomet
30 Maj 16:15 UK Banska Bystrica v Ruzomberok Nogomet
30 Maj 16:15 UK FK Senica v ZP Sport Podbrezova Nogomet
30 Maj 17:00 UK Verona v Juventus Nogomet
30 Maj 19:45 UK Atalanta v AC Milan Nogomet
30 Maj 20:30 UK Barcelona v Athletic Bilbao Nogomet
30 Maj 20:30 UK Athletic Bilbao v Barcelona Nogomet
30 Maj 20:30 UK Criciuma v Atletico GO Nogomet
30 Maj 20:30 UK Boa v Paysandu Nogomet
30 Maj 22:00 UK Sportivo Luqueno Reserves v Deportivo Capiata Reserves Nogomet

Nedelja, 31 Maj 15
Čas Tekma Šport
31 Maj 12:45 UK Shanghai East Asia v Shandong Luneng Nogomet
31 Maj 17:00 UK Cagliari v Udinese Nogomet
31 Maj 17:00 UK Charleroi v KV Mechelen Nogomet
31 Maj 19:45 UK Inter Milan v Empoli Nogomet
31 Maj 19:45 UK Napoli v Lazio Nogomet
31 Maj 19:45 UK Fiorentina v Chievo Nogomet
31 Maj 19:45 UK Sassuolo v Genoa Nogomet
31 Maj 19:45 UK Sampdoria v Parma Nogomet
31 Maj 19:45 UK Roma v Palermo Nogomet
31 Maj 19:45 UK Torino v Cesena Nogomet

Ponedeljek, 01 Jun 15
Čas Tekma Šport
01 Jun 09:00 UK Anastasija Sevastova v Rebecca Peterson Tenis
01 Jun 19:30 UK Karlsruhe v Hamburg Nogomet

Opozorilo - Vaša stava ni bila sprejeta

Oglejte si spodnjo ponudbo in pred klikom »Postavi stavo« označite dele stave, ki jih želite staviti.
Naslednja ponudba je na vaši zahtevani stavi:
Lahko vam dodatno ponudimo:
Anitmated Timer

?

Stavni listek

arrowVključi v večkratnikih Počisti listek

Nalaganje …
Vaš stavni listek je trenutno prazen.
Preverjanje izdajatelja kartice - izpolnite zahtevana polja
Prosimo, počakajte
Počakajte, sprejemamo stavo
Please Wait
Zakasnjena stava
Prosimo počakajte, stavo posredujemo borznem posredniku v odobritev.

To je časovno omejena ponudba - Sprejmite stavo s klikom na »Postavi stavo« ali pa zavrnite ponudbo s klikom na »Zavrni ponudbo«

Zakasnjena stava
Preostali čas

?

Akumulatorji / Večkratniki

?

Forecasts / Tricasts

?

Strjene Forecast / Tricast možnosti

Vse stave so sprejete v skladu s stavnimi pravili Williama Hilla , kot je objavljeno na tej spletni strani.

Need Help? Contact Customer Services

Na voljo so brezplačne stave

Vse stave so sprejete v skladu s stavnimi pravili Williama Hilla , kot je objavljeno na tej spletni strani.


RULETA
BLACKJACK
POKER
1500€ ZA NOVE IGRALCE BONUS
IGRAJTE ZDAJ
STATISTIČNI CENTER
PREMIER LEAGUE, LA LIGA IN ŠE VELIKO VEČ
ARHIV
Untitled Document

William Hill je v urnik stav v živo vključil glavne nogometne lige in še veliko drugih pomembnih športov. V igri se stvari hitro spreminjajo in tisti, ki znajo izkoristiti te spremembe, lahko z majhnim trudom veliko zaslužijo.


Stavite lahko v realnem času na katerokoli igro in stave v živo lahko celo pretvorite v dobiček preden se tekma konča! Ta možnost vključuje majhno znižanje dobitkov, vendar pa dogodek v zadnji minuti tekme ne bo ogrozil izida stave.