William Hill Online športne stave


William Hill izdelki

Preskoči na glavno vsebino

Prijava
Zapomni si me? Ste izgubili podatke za prijavo?

Urnik

Četrtek, 24 Apr 14
Čas Tekma Šport
V živo 10:00 UK Pemra Ozgen ₋ Yuliya Beygelzimer Tenis
V živo 23:00 UK Goiania Basquete Club ₋ Sinop Basquete Club Košarka
V živo 23:30 UK Vitoria BA ₋ J Malucelli PR Nogomet

Petek, 25 Apr 14
Čas Tekma Šport
25 Apr 00:05 UK SD Padres (E Stults) @ WAS Nationals (J Zimmermann) Baseball
25 Apr 00:05 UK BAL Orioles (B Norris) @ TOR Blue Jays (D Hutchison) Baseball
25 Apr 00:05 UK Indiana Pacers @ Atlanta Hawks Košarka
25 Apr 00:10 UK NY Yankees (C Sabathia) @ BOS Red Sox (F Doubront) Baseball
25 Apr 01:05 UK Oklahoma City Thunder @ Memphis Grizzlies Košarka
25 Apr 01:05 UK Boston Bruins @ Detroit Red Wings Hokej na ledu
25 Apr 01:10 UK OAK Athletics (S Kazmir) @ HOU Astros (B Oberholtzer) Baseball
25 Apr 01:15 UK Arsenal FC ₋ Union Espanola Nogomet
25 Apr 02:35 UK Colorado Avalanche @ Minnesota Wild Hokej na ledu
25 Apr 03:10 UK PHI Phillies (K Kendrick) @ LA Dodgers (D Haren) Baseball
25 Apr 03:30 UK Orange County Blues FC ₋ Harrisburg City Islanders Nogomet
25 Apr 03:35 UK Los Angeles Clippers @ Golden State Warriors Košarka
25 Apr 03:35 UK San Jose Sharks @ Los Angeles Kings Hokej na ledu
25 Apr 03:45 UK Bay Olympic ₋ East Coast Bays Nogomet
25 Apr 04:00 UK Waitakere City ₋ Ngaruawahia AFC Nogomet
25 Apr 04:00 UK Yen-Hsun Lu ₋ Tatsuma Ito Tenis
25 Apr 05:00 UK Matt Reid ₋ Lukas Lacko Tenis
25 Apr 05:40 UK Collingwood Magpies ₋ Essendon Bombers Australian Rules
25 Apr 06:00 UK OceanaGold Nuggets ₋ IMS Payroll Hawks Košarka
25 Apr 06:00 UK Glenorchy Knights ₋ Olympia FC Nogomet
25 Apr 06:00 UK Gilles Muller ₋ Ze Zhang Tenis
25 Apr 06:30 UK Raiders ₋ Adelaide City Nogomet
25 Apr 06:30 UK Risa Ozaki ₋ Misaki Doi Tenis
25 Apr 06:35 UK Blues ₋ Waratahs Ragby
25 Apr 07:00 UK St. George Illawarra Dragons ₋ Sydney Roosters Rugby League
25 Apr 07:15 UK Hiroki Moriya ₋ Marco Chiudinelli Tenis
25 Apr 08:00 UK Tomang Sakti Jakarta ₋ Surabaya Fever Košarka
25 Apr 08:30 UK Salisbury United ₋ Gawler Nogomet
25 Apr 08:40 UK Brumbies ₋ Chiefs Ragby
25 Apr 08:45 UK St Kilda Saints ₋ Brisbane Lions Australian Rules
25 Apr 09:00 UK Melbourne Storm ₋ New Zealand Warriors Rugby League
25 Apr 10:00 UK Bimasakti Nikko Steel Malang ₋ Satya Wacana Metro Bandung Košarka
25 Apr 10:00 UK Fc Zenit St Petersburg Youth ₋ Fk Volga Nizhny Novgorod Youth Nogomet
25 Apr 10:00 UK Lukas Rosol ₋ Gilles Simon Tenis
25 Apr 10:05 UK Mark Selby ₋ Allister Carter Snooker
25 Apr 10:05 UK Barry Hawkins ₋ Ricky Walden Snooker
25 Apr 10:30 UK Fk Krasnodar Youth ₋ Lokomotiv Moscow Youth Nogomet
25 Apr 10:30 UK Beitar Petah Tikva ₋ Shimshon Bnei Taibe Nogomet
25 Apr 10:30 UK Modbury ₋ Noarlunga United Nogomet
25 Apr 10:30 UK Pirates ₋ Seaford Nogomet
25 Apr 11:00 UK Toshiba Brave Thunders ₋ Toyota Alvark Košarka
25 Apr 11:00 UK Dogus Universitesi ₋ Aksaray Universitesi Košarka
25 Apr 11:00 UK Maccabi Ironi Qiryat Atta ₋ Hapoel Migdal Haemek Nogomet
25 Apr 11:00 UK Brisbane Broncos ₋ South Sydney Rabbitohs Rugby League
25 Apr 11:15 UK Frankston Blues ₋ Dandenong Rangers Košarka
25 Apr 11:30 UK Bentleigh Green ₋ Dandenong Thunder Nogomet
25 Apr 11:30 UK Port Melbourne Sharks ₋ Heidelberg United Nogomet
25 Apr 11:30 UK Pine Hills FC ₋ Grange Thistle SC Nogomet
25 Apr 11:30 UK Whittlesea Rangers FC ₋ Brunswick City SC Nogomet
25 Apr 11:30 UK Ernests Gulbis ₋ Teimuraz Gabashvili Tenis
25 Apr 11:30 UK Denis Istomin ₋ Robin Haase Tenis
25 Apr 11:30 UK Hyderabad ₋ Delhi Kriket
25 Apr 11:40 UK Fremantle Dockers ₋ North Melbourne Kangaroos Australian Rules
25 Apr 12:00 UK Cukuova Universitesi ₋ Meliksah Universitesi Košarka
25 Apr 12:00 UK Turgut Ozal Universitesi ₋ Beykent Universitesi Košarka
25 Apr 12:00 UK Kocaeli Universitesi ₋ Istanbul Universitesi Košarka
25 Apr 12:00 UK Gelisim Koleji ₋ Darussafaka Košarka
25 Apr 12:00 UK Stadium Jakarta ₋ Hangtuah Sumsel IM Košarka
25 Apr 12:00 UK Dynamo-GUVD Novosibirsk ₋ Energiya Ivanovo Košarka
25 Apr 12:00 UK Ural Ekaterinburg Youth ₋ Tom Tomsk Youth Nogomet
25 Apr 12:00 UK Floreat Athena ₋ Perth Glory FC Youth Nogomet
25 Apr 12:00 UK FK Bunyodkor II Chrichik ₋ FK Chust-Pakhtakor Nogomet
25 Apr 12:00 UK FK Obod Tashkent ₋ FK Lokomotiv BFK Tashkent Nogomet
25 Apr 12:30 UK Daneshgah Azad Tehran ₋ Mahram Tehran Košarka
25 Apr 12:30 UK Zobahan Esfahan ₋ Petroshimi Bandar Imam Košarka
25 Apr 12:30 UK Hapoel Arad ₋ FC Beer Sheva Nogomet
25 Apr 12:30 UK Hapoel Nahalat Yehuda ₋ Maccabi Ironi Netivot Nogomet
25 Apr 12:30 UK Bnei Yetzal El Rehovot ₋ MS Dimona Nogomet
25 Apr 12:30 UK Tanjong Pagar ₋ Tampines Rovers Nogomet
25 Apr 12:30 UK Daniel Nestor/Nenad Zimonjic ₋ Rohan Bopanna/Aisam Qureshi Tenis
25 Apr 13:00 UK UMMC Ekaterinburg ₋ Nadezhda Orenburg Košarka
25 Apr 13:00 UK Bohemians 1905 Youth ₋ Mlada Boleslav Youth Nogomet
25 Apr 13:00 UK Kakheti Telavi ₋ Chkherimela Kharagauli Nogomet
25 Apr 13:00 UK Squri Tsalenjikha ₋ Dinamo-2 Tbilisi Nogomet
25 Apr 13:00 UK Tchiatura ₋ Saburtalo Tbilisi Nogomet
25 Apr 13:00 UK Adeli Batumi ₋ Fc Gagra Nogomet
25 Apr 13:00 UK Terek Grozny Youth ₋ Dinamo Moscow Youth Nogomet
25 Apr 13:00 UK MTK Budapest U21 ₋ Szombathelyi Haladas FC U21 Nogomet
25 Apr 13:00 UK VAC Varos LSE U21 ₋ Kaposvari Rakoczi FC U21 Nogomet
25 Apr 13:00 UK Maccabi Ironi Amishav Tikva ₋ Maccabi Beer Sheva Nogomet
25 Apr 13:00 UK Hapoel Mahane Yehuda ₋ Maccabi Beer Yaakov Nogomet
25 Apr 13:00 UK Hapoel Kfar Shalem FC ₋ Maccabi Ironi Kiryat Nogomet
25 Apr 13:00 UK Maccabi Ironi Bat Yam FC ₋ Maccabi Kabilio Jaffa FC Nogomet
25 Apr 13:00 UK Beitar Kfar Saba Shlomi ₋ Hapoel Azor Nogomet
25 Apr 13:00 UK Ivan Dodig/Marcelo Melo ₋ Lukasz Kubot/Robert Lindstedt Tenis
25 Apr 13:30 UK Hapoel Tzafririm Holon ₋ Hapoel Jordan Valley Nogomet
25 Apr 13:30 UK Beitar Ramat Gan ₋ Otzma FC Holon Nogomet
25 Apr 13:30 UK Hapoel Kiryat Ono ₋ Ironi Or Yehuda Nogomet
25 Apr 13:30 UK Hapoel Morasha Ramat Hasharon ₋ Maccabi Bnei Jaljulia Nogomet
25 Apr 13:30 UK Hapoel Hod Hasharon ₋ Maccabi Hasharon Netanya Nogomet
25 Apr 13:30 UK Hapoel MS Karmiel Safed ₋ Beitar Nahariya Nogomet
25 Apr 13:30 UK FC Ahva Arraba ₋ Hapoel Hadera Nogomet
25 Apr 13:30 UK MS Tira ₋ Maccabi Ironi Kfar Yona Nogomet
25 Apr 13:30 UK Al Nejmah ₋ Tripoli SC Nogomet
25 Apr 13:45 UK Ahli Taiz SC ₋ Sabbab Al Jeel Nogomet
25 Apr 14:00 UK BSC Bandung Utama ₋ CLS Knights Surabaya Košarka
25 Apr 14:00 UK University-Ugra ₋ Novosibirsk Košarka
25 Apr 14:00 UK Pescara ₋ Novara Nogomet
25 Apr 14:00 UK FC Neftekhimik ₋ Gazovik Nogomet
25 Apr 14:00 UK Pribram Youth ₋ Opava Youth Nogomet
25 Apr 14:00 UK Hapoel Rishon Lezion ₋ Hakoah Ramat Gan Nogomet
25 Apr 14:00 UK Maccabi Yavne ₋ Hapoel Ashkelon Nogomet
25 Apr 14:00 UK Maccabi Herzliya ₋ Hapoel Katamon Nogomet
25 Apr 14:00 UK Beitar Tel Aviv Ramla ₋ Hapoel Ramat Gan Nogomet
25 Apr 14:00 UK Spartak Trnava U19 ₋ FC Nitra U19 Nogomet
25 Apr 14:00 UK Ironi Nesher ₋ Hapoel Ramot Menashe Megido Nogomet
25 Apr 14:00 UK Akhi Akko ₋ |Hapoel Ihud Kfar Sumei Nogomet
25 Apr 14:00 UK Trudovye Rezervy U21 ₋ Torpedo M U21 Nogomet
25 Apr 14:15 UK Grigor Dimitrov ₋ Sergiy Stakhovsky Tenis
25 Apr 14:15 UK Teimuraz Gabashvili/Mikhail Kukushkin ₋ Fabio Fognini/Jurgen Melzer Tenis
25 Apr 14:30 UK Nyiregyhaza Spartacus ₋ Gyirmot Nogomet
25 Apr 14:30 UK Victoria University SC ₋ Simba Nogomet
25 Apr 14:30 UK Express ₋ Bright Stars Nogomet
25 Apr 14:35 UK Alan McManus ₋ Ken Doherty Snooker
25 Apr 14:45 UK Al Oruba ₋ Hatta Nogomet
25 Apr 15:00 UK Dynamo Kursk ₋ Dynamo Moscow Košarka
25 Apr 15:00 UK FC Ufa ₋ Khimik Dzerzhinsk Nogomet
25 Apr 15:00 UK Fc Dinamo Auto ₋ Fc Speranta Nogomet
25 Apr 15:00 UK SC Juventus Bucuresti ₋ CS Inter Clinceni Nogomet
25 Apr 15:00 UK CS Concordia Chiajna II ₋ Viitorul Domnesti Nogomet
25 Apr 15:00 UK CS Voluntari ₋ CS Afumati Nogomet
25 Apr 15:00 UK Dinamo 1948 Bucuresti II ₋ Asra Apa Craiova Nogomet
25 Apr 15:00 UK ACS Gloria Popesti Leordeni ₋ CS Stefanesti Nogomet
25 Apr 15:00 UK FC Unirea Dej ₋ CS Unirea Jucu Nogomet
25 Apr 15:00 UK CS Sanatatea Servicii Publice Cluj ₋ FC Zalau Nogomet
25 Apr 15:00 UK ACS FC Municipal Baia Mare ₋ CS Soimii Pancota Nogomet
25 Apr 15:00 UK CS Pandurii Lignitul II Targu Jiu ₋ FC Caransebes Nogomet
25 Apr 15:00 UK ACS Urban Titu ₋ FCM Avantul Reghin Nogomet
25 Apr 15:00 UK CS Conpet Ploiesti ₋ FCM Targoviste Nogomet
25 Apr 15:00 UK CS Pandurii Targu Jiu II ₋ CS Millenium Giarmata Nogomet
25 Apr 15:00 UK CS Vulturii Lugoj ₋ FC Hunedoara Nogomet
25 Apr 15:00 UK FC Bals 2007 ₋ CS Balotesti Nogomet
25 Apr 15:00 UK FC Metaloglobus ₋ CS Visina Noua Nogomet
25 Apr 15:00 UK AS Khroub ₋ USM Bel Abbes Nogomet
25 Apr 15:00 UK ES Mostaganem ₋ O Medea Nogomet
25 Apr 15:30 UK Mulkiye ₋ Nevesehir Universitesi Košarka
25 Apr 15:30 UK Rotor Volgograd ₋ Arsenal Tula Nogomet
25 Apr 15:30 UK Chennai ₋ Mumbai Kriket
25 Apr 15:45 UK Jean-Julien Rojer/Horia Tecau ₋ Colin Fleming/Ross Hutchins Tenis
25 Apr 16:00 UK Al Gharrafa ₋ Al Jaish Košarka
25 Apr 16:00 UK Ozyegin Universitesi ₋ Trakya Universitesi Košarka
25 Apr 16:00 UK Impuls BGUIR ₋ Borisfen Košarka
25 Apr 16:00 UK Kocaeli Spor ₋ Alanya Belediye Košarka
25 Apr 16:00 UK Slavia Sofia ₋ Beroe Stara Zagora Nogomet
25 Apr 16:00 UK Kryliya Sovetov ₋ Amkar Nogomet
25 Apr 16:00 UK Slavia Prague U21 ₋ Znojmo U21 Nogomet
25 Apr 16:00 UK FC Sheriff ₋ FC Milsami-Ursidos Nogomet
25 Apr 16:00 UK Sapa ₋ Lopa Lohja Nogomet
25 Apr 16:00 UK FC Kontu ₋ HPS Nogomet
25 Apr 16:00 UK Puiu ₋ Kopse Nogomet
25 Apr 16:00 UK Kalmar FF U19 ₋ Jonkopings Sodra IF U19 Nogomet
25 Apr 16:00 UK Manshia Bani ₋ Al-Jazeera Nogomet
25 Apr 16:30 UK KK Rabotnicki ₋ MZT Skopje Košarka
25 Apr 16:30 UK BC Levski ₋ BC Balkan Botevgrad Košarka
25 Apr 16:30 UK Atlantis ₋ JPS Nogomet
25 Apr 16:30 UK Shkid U21 ₋ Timiryazevets U21 Nogomet
25 Apr 16:35 UK Al Ahli Manama ₋ Al Ittifaq Maqaba Nogomet
25 Apr 16:45 UK RSU Merks ₋ Vega 1/Liepaja Košarka
25 Apr 17:00 UK Szolnoki Olaj ₋ BC Triumph Lyubertsy Košarka
25 Apr 17:00 UK Besiktas ₋ Tofas Bursa Košarka
25 Apr 17:00 UK CSKA Moscow ₋ Panathinaikos Košarka
25 Apr 17:00 UK Istra ₋ Osijek Nogomet
25 Apr 17:00 UK FC Infonet ₋ Tallinna Kalev Nogomet
25 Apr 17:00 UK Modena ₋ Ternana Nogomet
25 Apr 17:00 UK Torpedo Moscow ₋ Spartak Nalchik Nogomet
25 Apr 17:00 UK Ceahlaul P Neamt ₋ Gaz Metan Medias Nogomet
25 Apr 17:00 UK Steinkjer ₋ Levanger Nogomet
25 Apr 17:00 UK Saaksjarven Loiske ₋ Nops Nogomet
25 Apr 17:00 UK Trelleborgs FF U19 ₋ Halmstads BK U19 Nogomet
25 Apr 17:00 UK Barra Da Tijuca U20 ₋ Queimados RJ U20 Nogomet
25 Apr 17:15 UK Tsv Rain/Lech ₋ B Munich Amat. Nogomet
25 Apr 17:30 UK SCR Altach ₋ Hartberg Nogomet
25 Apr 17:30 UK Horn ₋ St Polten Nogomet
25 Apr 17:30 UK SC/ESV Parndorf ₋ FC Liefering Nogomet
25 Apr 17:30 UK First Vienna ₋ Mattersburg Nogomet
25 Apr 17:30 UK Hvidovre ₋ Lyngby Nogomet
25 Apr 17:30 UK Randers ₋ SonderjyskE Nogomet
25 Apr 17:30 UK Bochum ₋ Arminia Bielefeld Nogomet
25 Apr 17:30 UK Ingolstadt ₋ FC Koln Nogomet
25 Apr 17:30 UK Greuther Furth ₋ 1860 Munich Nogomet
25 Apr 17:30 UK Plauen ₋ Lokomotive Leipzig Nogomet
25 Apr 18:00 UK Darmstadt ₋ Erfurt Nogomet
25 Apr 18:00 UK Unterhaching ₋ Osnabruck Nogomet
25 Apr 18:00 UK Dortmund II ₋ Wehen Nogomet
25 Apr 18:00 UK Ferencvaros ₋ Kaposvari Rakoczi Nogomet
25 Apr 18:00 UK IFK Goteborg ₋ Falkenberg Nogomet
25 Apr 18:00 UK Orebro ₋ Atvidaberg Nogomet
25 Apr 18:00 UK Genclerbirligi ₋ Bursaspor Nogomet
25 Apr 18:00 UK Austria Vienna Ii ₋ Sc Retz Nogomet
25 Apr 18:00 UK Sv Allerheiligen ₋ Union Vocklamarkt Nogomet
25 Apr 18:00 UK Pasching ₋ SAK Klagenfurt Nogomet
25 Apr 18:00 UK Kalsdorf ₋ Villacher SV Nogomet
25 Apr 18:00 UK Sturm Graz Amateurs ₋ Ksv 1919 Nogomet
25 Apr 18:00 UK Skive ₋ Odder IGF Nogomet
25 Apr 18:00 UK Sc Eltersdorf ₋ Wurzburg Nogomet
25 Apr 18:00 UK Bfc Viktoria Berlin ₋ Hertha Berlin Amat Nogomet
25 Apr 18:00 UK W Bremen Amat ₋ Hannover Amat Nogomet
25 Apr 18:00 UK Cloppenberg ₋ Wolfsburg Amat Nogomet
25 Apr 18:00 UK Victoria Hamburg ₋ Hamburg Amat Nogomet
25 Apr 18:00 UK Fortuna Koln ₋ Siegen Nogomet
25 Apr 18:00 UK Kungshamns IF ₋ Vanersborgs FK Nogomet
25 Apr 18:10 UK Sharks ₋ Highlanders Ragby
25 Apr 18:20 UK Syrianska ₋ Ostersund Nogomet
25 Apr 18:30 UK Eisbaren Bremerhaven ₋ s.Oliver Baskets Košarka
25 Apr 18:30 UK Artland Dragons ₋ Telekom Baskets Bonn Košarka
25 Apr 18:30 UK Phoenix Hagen ₋ Ratiopharm Ulm Košarka
25 Apr 18:30 UK Sk Rapid Vienna Ii ₋ Amstetten Nogomet
25 Apr 18:30 UK Fsv Luckenwalde ₋ Fsv Union Furstenwalde Nogomet
25 Apr 18:30 UK Fc Memmingen ₋ Fc Eintracht Bamberg 2010 Nogomet
25 Apr 18:30 UK Sv Lippstadt 08 ₋ M'gladbach Amat Nogomet
25 Apr 18:30 UK Senec ₋ Bardejov Nogomet
25 Apr 18:30 UK FC Twente Enschede (women) ₋ PSV/FC Eindhoven (women) Nogomet
25 Apr 18:30 UK PEC Zwolle (women) ₋ Royal Antwerp FC (women) Nogomet
25 Apr 18:30 UK AFC Ajax Amsterdam (women) ₋ ADO Den Haag (women) Nogomet
25 Apr 19:00 UK Cedevita Zagreb ₋ Partizan Košarka
25 Apr 19:00 UK TBB Trier ₋ Alba Berlin Košarka
25 Apr 19:00 UK Rasta Vechta ₋ Fraport Skyliners Košarka
25 Apr 19:00 UK Walter Tigers Tubingen ₋ NY Phantoms Braunschweig Košarka
25 Apr 19:00 UK Hearts FC U20 ₋ Rangers FC U20 Nogomet
25 Apr 19:00 UK Creteil ₋ Le Havre Nogomet
25 Apr 19:00 UK Dijon ₋ Nimes Nogomet
25 Apr 19:00 UK Istres ₋ Chateauroux Nogomet
25 Apr 19:00 UK Brest ₋ Clermont Foot Nogomet
25 Apr 19:00 UK CA Bastia ₋ Arles Nogomet
25 Apr 19:00 UK Laval ₋ Niort Nogomet
25 Apr 19:00 UK Lens ₋ Nancy Nogomet
25 Apr 19:00 UK Tours ₋ Troyes Nogomet
25 Apr 19:00 UK Strasbourg ₋ Bourg-Peronnas Nogomet
25 Apr 19:00 UK Boulogne ₋ Amiens Nogomet
25 Apr 19:00 UK Paris F.C. ₋ Colmar Nogomet
25 Apr 19:00 UK Red Star ₋ Colomiers Nogomet
25 Apr 19:00 UK MVV Maastricht ₋ Jong PSV Nogomet
25 Apr 19:00 UK De Graafschap ₋ Jong Ajax Nogomet
25 Apr 19:00 UK Telstar ₋ Jong Twente Nogomet
25 Apr 19:00 UK Dordrecht ₋ Sparta Rotterdam Nogomet
25 Apr 19:00 UK Excelsior ₋ Top Oss Nogomet
25 Apr 19:00 UK VVV Venlo ₋ Volendam Nogomet
25 Apr 19:00 UK Achilles '29 ₋ FC Eindhoven Nogomet
25 Apr 19:00 UK Helmond Sport ₋ Den Bosch Nogomet
25 Apr 19:00 UK Almere ₋ Willem II Nogomet
25 Apr 19:00 UK Emmen ₋ Fortuna Sittard Nogomet
25 Apr 19:00 UK Sollenau ₋ Oberwart Nogomet
25 Apr 19:00 UK Pousoalegrense MG U20 ₋ Uberlandia U20 Nogomet
25 Apr 19:00 UK Barra Da Tijuca RJ ₋ Queimados RJ Nogomet
25 Apr 19:05 UK Brose Baskets ₋ EWE Baskets Oldenburg Košarka
25 Apr 19:05 UK Ronnie O'Sullivan ₋ Joe Perry Snooker
25 Apr 19:15 UK KB Prishtina ₋ Hapoel Gilboa Galil Košarka
25 Apr 19:15 UK Viktoria Plzen ₋ Teplice Nogomet
25 Apr 19:30 UK Reggio Emilia ₋ Gaziantep BSB Košarka
25 Apr 19:30 UK Antibes ₋ Le Havre Košarka
25 Apr 19:30 UK Kapfenberg ₋ Austria Lustenau Nogomet
25 Apr 19:30 UK Hannover 96 ₋ Stuttgart Nogomet
25 Apr 19:30 UK Nantes ₋ Marseille Nogomet
25 Apr 19:30 UK Luzenac ₋ Ajaccio GFCO Nogomet
25 Apr 19:30 UK Zulte-Waregem ₋ Genk Nogomet
25 Apr 19:30 UK Lech Poznan ₋ Wisla Krakow Nogomet
25 Apr 19:30 UK Lierse SK (women) ₋ KAA Gent (women) Nogomet
25 Apr 19:30 UK Standard de Liege (women) ₋ SC Heerenveen (women) Nogomet
25 Apr 19:30 UK Oud-Heverlee Leuven (women) ₋ Club Brugge KV (women) Nogomet
25 Apr 19:45 UK Real Madrid ₋ Olympiacos Košarka
25 Apr 19:45 UK Brighton ₋ Yeovil Nogomet
25 Apr 19:45 UK Port Vale ₋ Sheff Utd Nogomet
25 Apr 19:45 UK Partick ₋ St Mirren Nogomet
25 Apr 19:45 UK St Patricks ₋ Athlone Nogomet
25 Apr 19:45 UK Cork City ₋ Bohemians Nogomet
25 Apr 19:45 UK Drogheda ₋ Shamrock Rovers Nogomet
25 Apr 19:45 UK Limerick ₋ Sligo Rovers Nogomet
25 Apr 19:45 UK Derry ₋ UCD Nogomet
25 Apr 19:45 UK Bray ₋ Dundalk Nogomet
25 Apr 19:45 UK Roma ₋ AC Milan Nogomet
25 Apr 19:45 UK 19:45 BST Ireland Premier Division Special: Total Ireland Premier Division Goals Nogomet
25 Apr 20:00 UK Wexford ₋ Shelbourne Nogomet
25 Apr 20:00 UK Elche ₋ Levante Nogomet
25 Apr 20:00 UK Dungannon Swifts ₋ Cliftonville Olympic Nogomet
25 Apr 20:00 UK Northampton ₋ Harlequins Ragby
25 Apr 20:15 UK Grindavik ₋ KR Košarka
25 Apr 20:30 UK General Diaz ₋ Cerro Porteno Nogomet
25 Apr 22:00 UK Queretaro FC U20 ₋ CF Pachuca U20 Nogomet
25 Apr 22:00 UK CD Barrio Mexico ₋ OSA Nogomet
25 Apr 23:00 UK Defensor Sporting ₋ Rentistas Nogomet
25 Apr 23:10 UK Newells ₋ Tigre Nogomet
25 Apr 23:30 UK Icasa ₋ Sampaio Correia Nogomet

Sobota, 26 Apr 14
Čas Tekma Šport
26 Apr 00:00 UK Club Tijuana U20 ₋ Club Leon FC U20 Nogomet
26 Apr 00:05 UK Toronto Raptors @ Brooklyn Nets Košarka
26 Apr 00:05 UK New York Rangers @ Philadelphia Flyers Hokej na ledu
26 Apr 01:00 UK Parana ₋ Joinville Nogomet
26 Apr 01:00 UK Fluminense FC U17 ₋ Gremio FC Portoalegrense U17 Nogomet
26 Apr 01:05 UK Chicago Bulls @ Washington Wizards Košarka
26 Apr 01:30 UK Queretaro ₋ Pachuca Nogomet
26 Apr 01:30 UK Juventud Unida Universitario ₋ Juventud Unida Gualeguaychu Nogomet
26 Apr 03:10 UK Arizona United FC ₋ Los Angeles Galaxy II Nogomet
26 Apr 03:30 UK Tijuana ₋ Leon Nogomet
26 Apr 03:30 UK Miramar Rangers ₋ Lower Hutt City Nogomet
26 Apr 03:35 UK Houston Rockets @ Portland Trail Blazers Košarka
26 Apr 03:45 UK Three Kings United ₋ Glenfield Rovers AFC Nogomet
26 Apr 05:00 UK Tokyo Verdy ₋ Iwata Nogomet
26 Apr 05:00 UK Kusatsu ₋ Fukuoka Nogomet
26 Apr 05:00 UK Tochigi ₋ Mito Nogomet
26 Apr 05:00 UK Matsumoto Yamaga ₋ Gifu Nogomet
26 Apr 05:00 UK South Hobart ₋ Devonport Strikers Nogomet
26 Apr 06:00 UK Yokohama FM ₋ Tokyo Nogomet
26 Apr 06:00 UK Shimizu ₋ Sendai Nogomet
26 Apr 06:00 UK Tokushima ₋ Niigata Albirex Nogomet
26 Apr 06:00 UK Yokohama FC ₋ Bellmare Hiratsuka Nogomet
26 Apr 06:00 UK Kyoto ₋ Ehime Nogomet
26 Apr 06:00 UK Green Gully Cavaliers ₋ Goulburn Valley Suns Nogomet
26 Apr 06:00 UK Northcote City ₋ Werribee City FC Nogomet
26 Apr 06:30 UK Croydon Kings ₋ White City Nogomet
26 Apr 06:30 UK West Torrens Birkalla ₋ Cumberland Utd Nogomet
26 Apr 06:30 UK Para Hills ₋ Adelaide Blue Eagles Nogomet
26 Apr 06:30 UK Adelaide Comets ₋ South Adelaide FC Nogomet
26 Apr 06:30 UK Western Strikers ₋ West Adelaide FC Nogomet
26 Apr 07:00 UK Nagoya ₋ Tosu Nogomet
26 Apr 07:00 UK Kobe ₋ Cerezo Osaka Nogomet
26 Apr 08:00 UK Kawasaki ₋ Gamba Osaka Nogomet
26 Apr 08:00 UK Giravanz ₋ Montedio Yamagata Nogomet
26 Apr 08:00 UK Oita ₋ Toyama Nogomet
26 Apr 08:00 UK Chiba ₋ Kamatamare Sanuki Nogomet
26 Apr 08:00 UK Qingdao Hainiu ₋ Beijing Ligong Nogomet
26 Apr 08:00 UK Balcatta ₋ Stirling Lions Nogomet
26 Apr 08:00 UK Sorrento FC ₋ Cockburn City Nogomet
26 Apr 08:00 UK Brisbane Wolves FC ₋ Eastern Suburbs Brisbane Nogomet
26 Apr 08:00 UK Bayswater City ₋ Subiaco AFC Nogomet
26 Apr 08:15 UK Albany Creek ₋ Capalaba Fc Nogomet
26 Apr 08:30 UK Shanghai East Asia ₋ Shanghai Shenhua Nogomet
26 Apr 08:30 UK Metro Stars ₋ Campbelltown City Nogomet
26 Apr 08:35 UK Liaoning Hongyun ₋ Guangzhou Yiyao Nogomet
26 Apr 09:00 UK MFK Frydek Mistek Youth ₋ Banik Ostrava Youth Nogomet
26 Apr 09:00 UK Dunarea Galati ₋ Cf Braila Nogomet
26 Apr 09:00 UK Gloria Buzau ₋ Cs Rapid Cfr Suceava Nogomet
26 Apr 09:00 UK ASC Bacau ₋ Rapid Bucharest Nogomet
26 Apr 09:00 UK Farul Constanta ₋ Unirea Tarlungeni Nogomet
26 Apr 09:00 UK CSMS Iasi ₋ Fc Unirea 2004 Slobozia Nogomet
26 Apr 09:00 UK Acs Berceni ₋ FC Clinceni Nogomet
26 Apr 09:00 UK Cs Minerul Motru ₋ Bihor Oradea Nogomet
26 Apr 09:00 UK FC Olimpia 2010 Satu Mare ₋ Dacia Mioveni Nogomet
26 Apr 09:00 UK Ramnicu Valcea ₋ Tirgu Mures Nogomet
26 Apr 09:00 UK As Alro Slatina ₋ Damila Maciuca Nogomet
26 Apr 09:00 UK Omiya Ardija ₋ Kofu Nogomet
26 Apr 09:00 UK Kumamoto ₋ V-Varen Nagasaki Nogomet
26 Apr 09:00 UK Rochedale Rovers ₋ Univ of Queensland Nogomet
26 Apr 09:00 UK Brisbane Roar FC Youth ₋ Northern Fury Nogomet
26 Apr 09:00 UK Pascoe Vale ₋ Ballarat Red Devils Nogomet
26 Apr 09:15 UK Bohemians Prague ₋ Viktoria Zizkov Nogomet
26 Apr 09:15 UK Loko Vltavin ₋ Trinec Nogomet
26 Apr 09:15 UK Usti nad Labem ₋ Spartak Sezimovo Usti Nogomet
26 Apr 09:15 UK Pardubice ₋ Banik Sokolov Nogomet
26 Apr 09:15 UK FC Slovan Liberec Youth ₋ Fk Teplice Youth Nogomet
26 Apr 09:30 UK Western Sydney ₋ Central Coast Nogomet
26 Apr 09:30 UK Xm Fico Tay Ninh ₋ Clb Tp Ho Chi Minh Nogomet
26 Apr 10:00 UK MFK Karvina Youth ₋ Fc Zbrojovka Brno Youth Nogomet
26 Apr 10:00 UK Fc Hradec Kralove Youth ₋ Sparta Prague Youth Nogomet
26 Apr 10:00 UK Vysocina Jihlava Youth ₋ 1 Fc Slovacko Youth Nogomet
26 Apr 10:00 UK FK Tauras ₋ FK Palanga Nogomet
26 Apr 10:00 UK An Giang ₋ Dong Tam Long An Nogomet
26 Apr 10:00 UK North Star ₋ Peninsula Power FC Nogomet
26 Apr 10:00 UK Ipswich Knights ₋ Queensland Lions Nogomet
26 Apr 10:15 UK Moreton Bay Jets ₋ Brisbane Olympic FC Nogomet
26 Apr 10:30 UK Beijing Baxi ₋ Guangdong Nogomet
26 Apr 10:45 UK Rayo Vallecano Women ₋ Valencia Women Nogomet
26 Apr 11:00 UK Paide Linnameeskond ₋ Lokomotiv Johvi Nogomet
26 Apr 11:00 UK Ural ₋ Tomsk Nogomet
26 Apr 11:00 UK Banik Most Youth ₋ Ceske Budejovice Youth Nogomet
26 Apr 11:00 UK Fk Rostov Youth ₋ Anzhi Makhachkala Youth Nogomet
26 Apr 11:00 UK Sanfrecce Hiroshima ₋ Kashima Nogomet
26 Apr 11:00 UK Okayama ₋ Sapporo Nogomet
26 Apr 11:30 UK Rajasthan ₋ Bangalore Kriket
26 Apr 12:00 UK FSV Frankfurt ₋ Energie Cottbus Nogomet
26 Apr 12:00 UK Fortuna Dusseldorf ₋ Aue Nogomet
26 Apr 12:00 UK Shusha-09 ₋ Energetik Mingechevir Nogomet
26 Apr 12:00 UK Lokomotiv-Bilajary ₋ Turan Nogomet
26 Apr 12:00 UK Pardubice Youth ₋ Jablonec Youth Nogomet
26 Apr 12:00 UK Bfc Daugava ₋ Fc Daugava Nogomet
26 Apr 12:00 UK Raaslatts Sk ₋ Assyriska Nogomet
26 Apr 12:00 UK Illichivets Mariupol U21 ₋ Sevastopol U21 Nogomet
26 Apr 12:00 UK Metalurg Donetsk U21 ₋ Dinamo Kiev U21 Nogomet
26 Apr 12:00 UK Armadale SC ₋ Perth SC Nogomet
26 Apr 12:15 UK Burnley ₋ Ipswich Nogomet
26 Apr 12:30 UK FC Skanderborg ₋ Ringkobing Nogomet
26 Apr 12:30 UK Guangzhou R.F ₋ Dalian Aerbring Nogomet
26 Apr 12:30 UK Geylang International ₋ Woodland Nogomet
26 Apr 12:30 UK Pfk Dinamo Samarqand ₋ Pakhtakor Nogomet
26 Apr 12:35 UK Jiangsu Shuntian ₋ Hangzhou Greentown Nogomet
26 Apr 12:35 UK Tianjin Taida ₋ Shanghai Shenxin Nogomet
26 Apr 12:45 UK Southampton ₋ Everton Nogomet
26 Apr 12:45 UK Rangers ₋ Stranraer Nogomet
26 Apr 13:00 UK Saarbrucken ₋ Burghausen Nogomet
26 Apr 13:00 UK Chemnitz ₋ Holstein Kiel Nogomet
26 Apr 13:00 UK Hansa Rostock ₋ Leipzig Nogomet
26 Apr 13:00 UK Hallescher ₋ Duisburg Nogomet
26 Apr 13:00 UK Stuttgart Kickers ₋ Preussen Munster Nogomet
26 Apr 13:00 UK Regensburg ₋ Elversberg Nogomet
26 Apr 13:00 UK Auxerre ₋ Metz Nogomet
26 Apr 13:00 UK Puskas Academia ₋ Videoton FC Nogomet
26 Apr 13:00 UK Vittsjo Women ₋ AIK Solna Women Nogomet
26 Apr 13:00 UK FC Augsburg II ₋ Viktoria Aschaffenburg Nogomet
26 Apr 13:00 UK 1860 Munich Amat. ₋ Nurnberg Amat Nogomet
26 Apr 13:00 UK Kaiserslautern Amat ₋ SG Sonnenhof Nogomet
26 Apr 13:00 UK Freiburg Amat. ₋ Homburg Nogomet
26 Apr 13:00 UK Eintr. Trier ₋ Mainz Amat Nogomet
26 Apr 13:00 UK Wormatia Worms ₋ Ksv Baunatal Nogomet
26 Apr 13:00 UK Eintracht Braunschweig Ii ₋ Eintracht Norderstedt Nogomet
26 Apr 13:00 UK Koln II ₋ Sportfreunde Lotte Nogomet
26 Apr 13:00 UK Verl ₋ Vfl Bochum II Nogomet
26 Apr 13:00 UK Oberhausen ₋ Aachen Nogomet
26 Apr 13:00 UK Velbert ₋ Leverkusen Amat Nogomet
26 Apr 13:00 UK Schalke Amat ₋ Viktoria Koln Nogomet
26 Apr 13:00 UK Uerdingen ₋ Fortuna Dusseldorf II Nogomet
26 Apr 13:00 UK Fs Metta/Lu ₋ FK Liepaja Nogomet
26 Apr 13:00 UK Vardar Skopje ₋ Fk Euromilk Gorno Lisice Nogomet
26 Apr 13:00 UK SG Wattenscheid 09 ₋ SC Wiedenbruck 2000 Nogomet
26 Apr 13:00 UK Persepam Madura ₋ Mitra Kukar Nogomet
26 Apr 13:30 UK Zenit St Petersburg ₋ Volga Nyzhnyi Novgorod Nogomet
26 Apr 13:30 UK Otmk Olmaliq ₋ Pfk Qizilqum Nogomet
26 Apr 13:45 UK Arka Gdynia ₋ Belchatow Nogomet
26 Apr 14:00 UK Napoli U19 ₋ Roma U19 Nogomet
26 Apr 14:00 UK Crotone U19 ₋ Juve Stabia U19 Nogomet
26 Apr 14:00 UK Sc Egedal ₋ Avarta Nogomet
26 Apr 14:00 UK Aarhus Fremad ₋ Brabrand Nogomet
26 Apr 14:00 UK Dnipro Dnipropetrovsk Youth ₋ Metalurg Zaporizhya Youth Nogomet
26 Apr 14:30 UK Wolfsburg ₋ Freiburg Nogomet
26 Apr 14:30 UK Bayern Munich ₋ Werder Bremen Nogomet
26 Apr 14:30 UK Mainz 05 ₋ Nurnberg Nogomet
26 Apr 14:30 UK Hertha Berlin ₋ Braunschweig Nogomet
26 Apr 14:30 UK Hoffenheim ₋ Eintracht Frankfurt Nogomet
26 Apr 14:35 UK Judd Trump ₋ Ryan Day Snooker
26 Apr 15:00 UK Sheff Wed ₋ Bolton Nogomet
26 Apr 15:00 UK Doncaster ₋ Reading Nogomet
26 Apr 15:00 UK Wigan ₋ Blackpool Nogomet
26 Apr 15:00 UK Birmingham ₋ Leeds Nogomet
26 Apr 15:00 UK Bournemouth ₋ Nottingham Forest Nogomet
26 Apr 15:00 UK Derby ₋ Watford Nogomet
26 Apr 15:00 UK QPR ₋ Millwall Nogomet
26 Apr 15:00 UK Charlton ₋ Blackburn Nogomet
26 Apr 15:00 UK Middlesbrough ₋ Barnsley Nogomet
26 Apr 15:00 UK Huddersfield ₋ Leicester Nogomet
26 Apr 15:00 UK Stoke ₋ Tottenham Nogomet
26 Apr 15:00 UK West Brom ₋ West Ham Nogomet
26 Apr 15:00 UK Fulham ₋ Hull Nogomet
26 Apr 15:00 UK Swansea ₋ Aston Villa Nogomet
26 Apr 15:00 UK Granada ₋ Rayo Vallecano Nogomet
26 Apr 15:30 UK Punjab ₋ Kolkata Kriket
26 Apr 16:00 UK Ajaccio ₋ Monaco Nogomet
26 Apr 17:00 UK Bologna ₋ Fiorentina Nogomet
26 Apr 17:00 UK Getafe ₋ Malaga Nogomet
26 Apr 17:30 UK Man Utd ₋ Norwich Nogomet
26 Apr 17:30 UK Bayer Leverkusen ₋ Borussia Dortmund Nogomet
26 Apr 19:00 UK Rennes ₋ Lorient Nogomet
26 Apr 19:00 UK Guingamp ₋ Valenciennes Nogomet
26 Apr 19:00 UK Nice ₋ Reims Nogomet
26 Apr 19:00 UK Evian ₋ St Etienne Nogomet
26 Apr 19:00 UK Montpellier ₋ Toulouse Nogomet
26 Apr 19:00 UK Real Madrid ₋ Osasuna Nogomet
26 Apr 19:05 UK Dominic Dale ₋ Michael Wasley Snooker
26 Apr 19:45 UK Inter Milan ₋ Napoli Nogomet
26 Apr 21:00 UK Real Betis ₋ Real Sociedad Nogomet
26 Apr 23:00 UK Cruz Azul ₋ Pumas UNAM Nogomet
26 Apr 23:00 UK El Nacional ₋ Deportivo Cuenca Nogomet
26 Apr 23:15 UK Guarani (Par) ₋ Club Nacional Asuncion Nogomet
26 Apr 23:20 UK Velez ₋ Rosario Nogomet

Nedelja, 27 Apr 14
Čas Tekma Šport
27 Apr 00:00 UK DC United ₋ Dallas Nogomet
27 Apr 00:00 UK New York Cosmos ₋ San Antonio Scorpions FC Nogomet
27 Apr 00:30 UK New England ₋ Kansas City Nogomet
27 Apr 00:30 UK Columbus ₋ New York Red Bulls Nogomet
27 Apr 00:30 UK Racing Avellaneda ₋ Quilmes Nogomet
27 Apr 00:30 UK Uni Cesar Vallejo ₋ Melgar Nogomet
27 Apr 00:30 UK Tampa Bay ₋ Atlanta Silverbacks Nogomet
27 Apr 00:30 UK Fort Lauderdale Strikers ₋ Indy Eleven Nogomet
27 Apr 01:00 UK Palmeiras ₋ Fluminense RJ Nogomet
27 Apr 10:05 UK Shaun Murphy ₋ Marco Fu Snooker
27 Apr 10:05 UK Mark Allen ₋ Neil Robertson Snooker
27 Apr 11:00 UK Espanyol ₋ Almeria Nogomet
27 Apr 11:30 UK Verona ₋ Catania Nogomet
27 Apr 12:00 UK Sunderland ₋ Cardiff Nogomet
27 Apr 13:00 UK Sochaux ₋ Paris Saint-Germain Nogomet
27 Apr 14:00 UK Livorno ₋ Lazio Nogomet
27 Apr 14:00 UK Sampdoria ₋ Chievo Nogomet
27 Apr 14:00 UK Cagliari ₋ Parma Nogomet
27 Apr 14:00 UK Torino ₋ Udinese Nogomet
27 Apr 14:05 UK Liverpool ₋ Chelsea Nogomet
27 Apr 14:30 UK Augsburg ₋ Hamburg Nogomet
27 Apr 14:30 UK Ismaily ₋ El Geish Nogomet
27 Apr 16:00 UK Lyon ₋ Bastia Nogomet
27 Apr 16:00 UK Valencia ₋ Atletico Madrid Nogomet
27 Apr 16:10 UK Crystal Palace ₋ Man City Nogomet
27 Apr 16:30 UK Schalke 04 ₋ Borussia M'gladbach Nogomet
27 Apr 18:00 UK Athletic Bilbao ₋ Sevilla Nogomet
27 Apr 19:45 UK Atalanta ₋ Genoa Nogomet
27 Apr 20:00 UK Lille ₋ Bordeaux Nogomet
27 Apr 20:00 UK Villarreal ₋ Barcelona Nogomet

Ponedeljek, 28 Apr 14
Čas Tekma Šport
28 Apr 19:45 UK Sassuolo ₋ Juventus Nogomet
28 Apr 20:00 UK Arsenal ₋ Newcastle Nogomet
28 Apr 21:00 UK Celta Vigo ₋ Valladolid Nogomet

Torek, 29 Apr 14
Čas Tekma Šport
29 Apr 19:45 UK Birmingham ₋ Wigan Nogomet
29 Apr 19:45 UK Charlton ₋ Watford Nogomet
29 Apr 19:45 UK Bayern Munich ₋ Real Madrid Nogomet

Sreda, 30 Apr 14
Čas Tekma Šport
30 Apr 19:45 UK Chelsea ₋ Atletico Madrid Nogomet

Opozorilo - Vaša stava ni bila sprejeta

Oglejte si spodnjo ponudbo in pred klikom »Postavi stavo« označite dele stave, ki jih želite staviti.
Naslednja ponudba je na vaši zahtevani stavi:
Lahko vam dodatno ponudimo:
Anitmated Timer

?

Stavni listek

arrowVključi v večkratnikih Počisti listek

Nalaganje …
Vaš stavni listek je trenutno prazen.
Preverjanje izdajatelja kartice - izpolnite zahtevana polja
Prosimo, počakajte
Počakajte, sprejemamo stavo
Please Wait
Zakasnjena stava
Prosimo počakajte, stavo posredujemo borznem posredniku v odobritev.

To je časovno omejena ponudba - Sprejmite stavo s klikom na »Postavi stavo« ali pa zavrnite ponudbo s klikom na »Zavrni ponudbo«

Zakasnjena stava
Preostali čas

?

Akumulatorji / Večkratniki

?

Forecasts / Tricasts

?

Strjene Forecast / Tricast možnosti

Vse stave so sprejete v skladu s stavnimi pravili Williama Hilla , kot je objavljeno na tej spletni strani.

Need Help? Contact Customer Services

Na voljo so brezplačne stave

Vse stave so sprejete v skladu s stavnimi pravili Williama Hilla , kot je objavljeno na tej spletni strani.


RULETA - IGRAJTE! BLACKJACK - IGRAJTE!
 
CASINO
200€ BONUS ZA VSE NOVE IGRALCE
IGRAJTE ZDAJ
POKER
1500€ ZA NOVE IGRALCE BONUS
IGRAJTE ZDAJ
KONJSKE DIRKE
CHELTENHAM, ROYAL ASCOT IN VEČ
IGRAJTE ZDAJ
PASJE DIRKE
ANGLIJA, ZDA IN AVSTRALIJA
IGRAJTE ZDAJ
FINANCE
IGRAJTE NA TRGIH
(samo v angleščini)
STATISTIČNI CENTER
PREMIER LEAGUE, LA LIGA IN ŠE VELIKO VEČ
ARHIV
LIVE STAVE
NOGOMET, TENIS, KOŠARKA ITD.
IGRAJTE ZDAJ