William Hill Online sportsko klađenje


William Hill Proizvodi

Pređi na glavni sadržaj

Prijava
Zapamti me? Izgubili ste Vaše podatke o prijavi?

Raspored

Nedelja, 24 Sep 17
Vreme Utakmica Sport
Uživo u 07:30 UK Boys Club v Sikkim Police Fudbal
Uživo u 07:40 UK Jasmine Paolini v Vera Zvonareva Tenis
Uživo u 07:45 UK Lauren Davis/Alison Riske v Shuko Aoyama/Zhaoxuan Yang Tenis
Uživo u 07:45 UK Kiki Bertens/Johanna Larsson v Luksika Kumkhum/Peangtarn Plipuech Tenis
Uživo u 07:46 UK Katerina Siniakova v Kristina Mladenovic Tenis
Uživo u 08:00 UK FK Ufa Youth v Arsenal Tula Youth Fudbal
Uživo u 08:00 UK Ehime v Yokohama FC Fudbal
Uživo u 08:00 UK Belmont Villa v North Perth Utd Fudbal
Uživo u 08:00 UK Stefanos Tsitsipas v Marcos Giron Tenis
Uživo u 08:30 UK Changchun Yatai v Hebei CFFC Fudbal
Uživo u 08:30 UK Citizen v Sun Hei Fudbal
Uživo u 08:30 UK Tai Chung v Mutual Fudbal
Uživo u 08:42 UK Lukas Lacko v Marc Polmans Tenis
Uživo u 08:48 UK Nicolas Jarry v Lloyd Harris Tenis
Uživo u 08:55 UK Ana Bogdan v Lizette Cabrera Tenis
Uživo u 08:55 UK Monica Puig v Mona Barthel Tenis
Uživo u 09:00 UK FC Chindia Targoviste v Cf Braila Fudbal
Uživo u 09:00 UK Luch-Energiya v Fakel Voronezh Fudbal
Uživo u 09:00 UK Apollon Smyrnis U20 v Platanias Chanion U20 Fudbal
Uživo u 09:00 UK HFK Olomouc v Dolany Fudbal
Uživo u 09:00 UK Nagoya v Tokyo Verdy Fudbal
Uživo u 09:00 UK India v Australia - 3rd ODI Kriket
Uživo u 09:15 UK Valasske Mezirici v Odra Petrkovice Fudbal
Uživo u 09:15 UK Slovan v Donaufeld Fudbal
Uživo u 09:17 UK Zihao Xia v Mate Pavic Tenis
Uživo u 09:30 UK Mlada Boleslav U21 v Sparta Prague U21 Fudbal
Uživo u 09:30 UK Bologna U19 v AC Milan U19 Fudbal
Uživo u 09:30 UK Royal United v State Academy Fudbal
Uživo u 09:45 UK Lyudmyla Kichenok/Raluca Olaru v Raquel Atawo/Darija Jurak Tenis
Uživo u 09:46 UK Anastasija Sevastova v Ekaterina Makarova Tenis
Uživo u 10:00 UK Centrum Tigers v Fyllingen Košarka
Uživo u 10:00 UK Viktoria Plzen U21 v Dukla Prague U21 Fudbal
Uživo u 10:00 UK Carl Zeiss Jena Ii v Plauen Fudbal
Uživo u 10:00 UK Karlsruher U19 v Hoffenheim U19 Fudbal
Uživo u 10:00 UK Schalke U19 v SC Paderborn 07 Fudbal
Uživo u 10:00 UK DJK Arminia Klosterhardt v Dortmund Youth Fudbal
Uživo u 10:00 UK Vfl Osnabruck U19 v Holstein Kiel U19 Fudbal
Uživo u 10:00 UK Frankfurt Women v Sand Women Fudbal
Uživo u 10:00 UK FC Bayern Munchen II v TSG 1899 Hoffenheim II Fudbal
Uživo u 10:00 UK Sv Hohen Neuendorf v TV Jahn Delmenhorst Fudbal
Uživo u 10:00 UK SC Freiburg II v Sindelfingen Women Fudbal
Uživo u 10:00 UK FC Tatran Presov U19 v MSK Zilina U19 Fudbal
Uživo u 10:00 UK FK Senica U19 v Partizan Bardejov U19 Fudbal
Uživo u 10:00 UK Amkar Perm Youth v SKA Energia Youth Fudbal
Uživo u 10:00 UK Fundacion Albacete Women v Madrid Women Fudbal
Uživo u 10:00 UK Egg v Rankweil Fudbal
Uživo u 10:00 UK Trelissac U19 v Angers U19 Fudbal
Uživo u 10:00 UK Krakow Women v Walbrzych Women Fudbal
Uživo u 10:00 UK Romania Women U17 v Greece Women U17 Fudbal
Uživo u 10:00 UK Jeonbuk Motors v Daegu Fudbal
Uživo u 10:00 UK Police v Eunos Crescent Fudbal
Uživo u 10:15 UK Santurtzi v Amurrio Fudbal
Uživo u 10:30 UK Rayo Vallecano Women v Sevilla Women Fudbal
Uživo u 10:30 UK Sporting de Huelva Women v Espanyol Women Fudbal
Uživo u 10:30 UK Cordoba B v Jumilla Fudbal
Uživo u 10:30 UK Minerva v Muleno Fudbal
Uživo u 10:30 UK Yeclano Deportivo v Huercal-Overa Fudbal
Uživo u 10:30 UK Getafe II v Los Yebenes San Bruno Fudbal
Uživo u 10:30 UK UD Montijo v CD Castuera Fudbal
Uživo u 10:30 UK Guangzhou v Lee Man Fudbal
Uživo u 10:45 UK Siete Villas v Bezana Fudbal
Uživo u 10:45 UK Recambios Colon v La Nucia Fudbal
Uživo u 11:00 UK Spvgg Unterhaching U19 v FC Augsburg U19 Fudbal
Uživo u 11:00 UK Sibir v Dynamo St Petersburg Fudbal
Uživo u 11:00 UK Yenisey v Kryliya Sovetov Fudbal
Uživo u 11:00 UK FC Chelyabinsk v Nosta Fudbal
Uživo u 11:00 UK Zaragoza Women v Tenerife Women Fudbal
Uživo u 11:00 UK Athletic Bilbao Women v Valencia Women Fudbal
Uživo u 11:00 UK Huesca v Valladolid Fudbal
Uživo u 11:00 UK Espanyol v Deportivo La Coruna Fudbal
Uživo u 11:00 UK Elche v Atl Baleares Fudbal
Uživo u 11:00 UK Ebro v Hercules Fudbal
Uživo u 11:00 UK Formentera v Alcoyano Fudbal
Uživo u 11:00 UK Olot v SC Pena Fudbal
Uživo u 11:00 UK Adarve v Toledo Fudbal
Uživo u 11:00 UK Atl Madrid B v Cerceda Fudbal
Uživo u 11:00 UK Marbella v Las Palmas II Fudbal
Uživo u 11:00 UK Mallorca v Llagostera Fudbal
Uživo u 11:00 UK Osasuna B v Leioa Fudbal
Uživo u 11:00 UK Sporting Gijon B v Izarra Fudbal
Uživo u 11:00 UK Melilla v Betis B Fudbal
Uživo u 11:00 UK Villarreal B v Cornella Fudbal
Uživo u 11:00 UK Resovia v Motor Lublin U19 Fudbal
Uživo u 11:00 UK CD Guadalcacin v Atletico Espeleno Fudbal
Uživo u 11:00 UK SD Borja v CD Brea Fudbal
Uživo u 11:00 UK CD Covadonga v Real Oviedo II Fudbal
Uživo u 11:00 UK Gava v Figueres Fudbal
Uživo u 11:00 UK Horta v Granollers Fudbal
Uživo u 11:00 UK Borriol v Orihuela Fudbal
Uživo u 11:00 UK La Virgen del Camino v Unionistas de Salamanca Fudbal
Uživo u 11:00 UK Atarfe Industrial v Motril Fudbal
Uživo u 11:00 UK Cerezo Osaka U23 v Fukushima Fudbal
Uživo u 11:00 UK V-Varen Nagasaki v Chiba Fudbal
Uživo u 11:00 UK Tp Can Tho v Lam Son Thanh Hoa Fudbal
Uživo u 11:00 UK Seoul E-Land FC v Busan l Park Fudbal
Uživo u 11:00 UK Seongnam v Asan Fudbal
Uživo u 11:00 UK Gwangju v Gangwon Fudbal
Uživo u 11:00 UK Engleska v West Indies - 3rd ODI Kriket
Uživo u 11:15 UK Cartagena II v Los Garres Fudbal
Uživo u 11:30 UK Utrecht v PSV Eindhoven Fudbal
Uživo u 11:30 UK Sampdoria v AC Milan Fudbal
Uživo u 11:30 UK PAOK U20 v PAS Giannina U20 Fudbal
Uživo u 11:30 UK Ho Chi Minh v Hoang Anh Gia Lai Fudbal
Uživo u 11:30 UK Dong Tam Long An v K. Khanh Hoa Fudbal
Uživo u 11:45 UK Olga Savchuk/Katarina Srebotnik v Anna-Lena Groenefeld/Kveta Peschke Tenis
Uživo u 12:00 UK Asker Aliens v Froya Basket Košarka
Uživo u 12:00 UK Avtodor Saratov v KK Mornar Košarka
Uživo u 12:00 UK Sunderland U23 v West Ham U23 Fudbal
Uživo u 12:00 UK Fredericia v Brabrand Fudbal
Uživo u 12:00 UK Esbjerg v Koge Fudbal
Uživo u 12:00 UK Fremad Amager v Skive Fudbal
Uživo u 12:00 UK Thisted v Vejle Fudbal
Uživo u 12:00 UK Vendsyssel v Nykobing Fudbal
Uživo u 12:00 UK Viborg v Roskilde Fudbal
Uživo u 12:00 UK Avarta v Hellerup Fudbal
Uživo u 12:00 UK Naestved v Hvidovre Fudbal
Uživo u 12:00 UK Sudet v Legirus Inter Fudbal
Uživo u 12:00 UK Miki Mikkeli v Kultsu Fudbal
Uživo u 12:00 UK PK Keski-Uusimaa v KTP Kotka Fudbal
Uživo u 12:00 UK Klubi-04 v JPS Fudbal
Uživo u 12:00 UK Kaiserslautern U19 v Eintracht Frankfurt U19 Fudbal
Uživo u 12:00 UK Spartaks v Metta Fudbal
Uživo u 12:00 UK Stal v Olimpik Donetsk Fudbal
Uživo u 12:00 UK Rotor Volgograd v Kuban Fudbal
Uživo u 12:00 UK Metallurgs L v Rotor Volgograd II Fudbal
Uživo u 12:00 UK Ural v Tosno Fudbal
Uživo u 12:00 UK Orebro Women v FC Rosengard Women Fudbal
Uživo u 12:00 UK Sivasspor v Goztepe Fudbal
Uživo u 12:00 UK Karabukspor v Malatyaspor Fudbal
Uživo u 12:00 UK Brondby Women v Varde Women Fudbal
Uživo u 12:00 UK Kardemir Karabukspor U21 v Malatyaspor U21 Fudbal
Uživo u 12:00 UK Atletico Union Guimar v Panaderia Pulido Fudbal
Uživo u 12:00 UK Estrella v Haria Fudbal
Uživo u 12:00 UK Xinjiang Tianshan Leopard v Meizhou Hakka Fudbal
Uživo u 12:00 UK Chonburi v Ubon UMT Fudbal
Uživo u 12:00 UK Thailand Premier v Nakhon Ratchasima Fudbal
Uživo u 12:00 UK Julio Peralta/Horacio Zeballos v Roman Jebavy/Matwe Middelkoop Tenis
Uživo u 12:00 UK Illya Marchenko v Stephane Robert Tenis
Uživo u 12:00 UK Guillermo Duran v Mick Lescure Tenis
Uživo u 12:15 UK Motherwell v Aberdeen Fudbal
Uživo u 12:30 UK Chelsea Ladies v Bristol City Women Fudbal
Uživo u 12:30 UK Darmstadt v Dynamo Dresden Fudbal
Uživo u 12:30 UK Bochum v Ingolstadt Fudbal
Uživo u 12:30 UK Greuther Furth v Nurnberg Fudbal
Uživo u 12:30 UK Furstenwalde v Viktoria Berlin Fudbal
Uživo u 12:30 UK Germania Halberstadt v Auerbach Fudbal
Uživo u 12:30 UK Meuselwitz v Chemie Leipzig Fudbal
Uživo u 12:30 UK Syrianska IF Kerbura v Sundbyberg IK Fudbal
Uživo u 12:30 UK Marino v San Fernando Fudbal
Uživo u 12:30 UK Arema v Persija Jakarta Fudbal
Uživo u 12:30 UK Ha Noi T and T v Sai Gon Fudbal
Uživo u 12:30 UK Tiong Bahru v Yishun Sentek Mariners Fudbal
Uživo u 12:30 UK Elena Vesnina v Ying-Ying Duan Tenis
Uživo u 12:35 UK Henan Jianye v Shandong Luneng Fudbal
Uživo u 12:45 UK Julien Benneteau/Edouard Roger-Vasselin v Wesley Koolhof/Artem Sitak Tenis
Uživo u 13:00 UK Glasgow City Women v Spartans Women Fudbal
Uživo u 13:00 UK Kukesi v KF Laci Fudbal
Uživo u 13:00 UK Slaviya Mozyr v Krumkachi Fudbal
Uživo u 13:00 UK Banik Ostrava U21 v Slovacko U21 Fudbal
Uživo u 13:00 UK AaB Aalborg v Lyngby Fudbal
Uživo u 13:00 UK Espoo v EsPa Fudbal
Uživo u 13:00 UK PS Kemi v VPS Vaasa Fudbal
Uživo u 13:00 UK Karlsruhe v Erfurt Fudbal
Uživo u 13:00 UK Aalen v Magdeburg Fudbal
Uživo u 13:00 UK Tsv Buchholz 08 v FC Suderelbe Fudbal
Uživo u 13:00 UK Wedeler v Hamburg 3 Fudbal
Uživo u 13:00 UK Niendorfer Tsv v Vfl Pinneberg Fudbal
Uživo u 13:00 UK Staaken v SV Lichtenberg 47 Fudbal
Uživo u 13:00 UK Victoria Seelow v Mecklenburg Fudbal
Uživo u 13:00 UK Brieselang v FC Strausberg Fudbal
Uživo u 13:00 UK Charlottenburger v Fsv Optik Rathenow Fudbal
Uživo u 13:00 UK Sv Altludersdorf v Stahl Brandenburg Fudbal
Uživo u 13:00 UK Lok Stendal v Barleben Fudbal
Uživo u 13:00 UK Merseburg v Wismut Gera Fudbal
Uživo u 13:00 UK Mainz U19 v Stuttgart U19 Fudbal
Uživo u 13:00 UK Hoffenheim 2 v Stuttgart Kickers Fudbal
Uživo u 13:00 UK Stuttgart 2 v Wormatia Worms Fudbal
Uživo u 13:00 UK Freiburg Women v Turbine Potsdam Women Fudbal
Uživo u 13:00 UK Werder Bremen Women v Duisburg Women Fudbal
Uživo u 13:00 UK Essen Women v Hoffenheim Women Fudbal
Uživo u 13:00 UK Wolfsburg Women v Jena Women Fudbal
Uživo u 13:00 UK Bayern Munich Women v FC Koln Women Fudbal
Uživo u 13:00 UK Eintracht Norderstedt v E Braunschweig 2 Fudbal
Uživo u 13:00 UK Herforder Women v Arminia Bielefeld Fudbal
Uživo u 13:00 UK FF Usv Jena II v 1 Ffc Turbine Potsdam II Fudbal
Uživo u 13:00 UK Wolfsburg II v Cloppenburg Women Fudbal
Uživo u 13:00 UK Gutersloh Women v SV Henstedt-Ulzburg Fudbal
Uživo u 13:00 UK Saarbrucken Women v 1. FC Cologne II Fudbal
Uživo u 13:00 UK Leverkusen Women v SG 99 Andernach Fudbal
Uživo u 13:00 UK 1 Ffc Frankfurt II v Ffc Niederkirchen Fudbal
Uživo u 13:00 UK TSV Schott Mainz v Hessen Wetzlar Women Fudbal
Uživo u 13:00 UK Meppen Women v M'gladbach Women Fudbal
Uživo u 13:00 UK TSV Lagerdorf v Eichede Fudbal
Uživo u 13:00 UK Juventus Bucharest v Gaz Metan Fudbal
Uživo u 13:00 UK Fc Naftovyk-Ukrnafta v FC Avanhard Kramatorsk Fudbal
Uživo u 13:00 UK Kremin Kreminchuh v Desna Chernigov Fudbal
Uživo u 13:00 UK Slavutych Cherkasy v Zhemchuzhyna Odesa Fudbal
Uživo u 13:00 UK Sumy v FC Balkany Fudbal
Uživo u 13:00 UK Orenburg v Shinnik Yaroslavl Fudbal
Uživo u 13:00 UK Tambov v Volgar Fudbal
Uživo u 13:00 UK Tyumen v Avangard Kursk Fudbal
Uživo u 13:00 UK Hudiksvall v Bollnas Fudbal
Uživo u 13:00 UK Volga Tver Region v Sdusshor-3 Vologda Fudbal
Uživo u 13:00 UK KS Gorzno Women v GKS Gornik Leczna Women Fudbal
Uživo u 13:00 UK Pattaya United Fc v Singhtarau Fudbal
Uživo u 13:00 UK Ratchaburi FC v Buriram Utd Fudbal
Uživo u 13:00 UK Western Stima v Nakumatt Fudbal
Uživo u 13:00 UK Bandari v Chemelil Sugar Fudbal
Uživo u 13:00 UK ZOO Kericho v Nzoia Utd Fudbal
Uživo u 13:00 UK Army United v PTT Rayong Fudbal
Uživo u 13:00 UK Chiang Mai v Nong Bua Pitchaya Fudbal
Uživo u 13:00 UK Cedrik-Marcel Stebe v Carlos Taberner Tenis
Uživo u 13:15 UK Sheff Wed v Sheff Utd Fudbal
Uživo u 13:30 UK Gent v Zulte-Waregem Fudbal
Uživo u 13:30 UK Groningen v Twente Fudbal
Uživo u 13:30 UK Ajax v Vitesse Fudbal
Uživo u 13:30 UK VVV Venlo v PEC Zwolle Fudbal
Uživo u 13:30 UK Tus Schwachhausen v Sg Aumund Vegesack Fudbal
Uživo u 13:30 UK Pordenone v Teramo Fudbal
Uživo u 13:30 UK Sudtirol v Bassano Fudbal
Uživo u 13:30 UK Albinoleffe v Gubbio Fudbal
Uživo u 13:30 UK Vicenza v FeralpiSalo Fudbal
Uživo u 13:30 UK Mestre v Triestina Fudbal
Uživo u 13:30 UK Bugsas Spor v Bandirmaspor Fudbal
Uživo u 13:30 UK Holandija - Eredivisie: All 3 games which KO at 13:30 UK Fudbal
Uživo u 14:00 UK Nidaros Jets v Tromso Storm Košarka
Uživo u 14:00 UK Arsenal Ladies v Birmingham City Ladies Fudbal
Uživo u 14:00 UK Reading Ladies v Sunderland Ladies Fudbal
Uživo u 14:00 UK Yeovil Ladies v Man City Ladies Fudbal
Uživo u 14:00 UK Hamilton Women v Celtic Ladies Fudbal
Uživo u 14:00 UK Aberdeen Ladies v Rangers Ladies Fudbal
Uživo u 14:00 UK Stirling University Ladies v Hibernian Ladies Fudbal
Uživo u 14:00 UK FC Minsk v Vitebsk Fudbal
Uživo u 14:00 UK Banik Sokolov v Ceske Budejovice Fudbal
Uživo u 14:00 UK Paris S.G. Women v Lille Women Fudbal
Uživo u 14:00 UK Albi Asptt Women v Soyaux Women Fudbal
Uživo u 14:00 UK Marseille Women v Montpellier Women Fudbal
Uživo u 14:00 UK Fleury 91 Women v Bordeaux Women Fudbal
Uživo u 14:00 UK Lyon Women v Paris F.C. Women Fudbal
Uživo u 14:00 UK St Etienne v Rennes Fudbal
Uživo u 14:00 UK Don Bosco Bamberg v Bayern Hof Fudbal
Uživo u 14:00 UK Fsv Erlangen-Bruck v Gebenbach Fudbal
Uživo u 14:00 UK TSV Schwabmunchen v Tsv Rain/Lech Fudbal
Uživo u 14:00 UK Leher TS v Bremer Sv Fudbal
Uživo u 14:00 UK Habenhauser Fv v BTS Neustadt Fudbal
Uživo u 14:00 UK Wandsbeker v Sasel Fudbal
Uživo u 14:00 UK FC Hurth v Vichttal Fudbal
Uživo u 14:00 UK Bor. Freialdenhoven v Hennef Fudbal
Uživo u 14:00 UK Bergisch Gladbach v Wesseling-Urfeld Fudbal
Uživo u 14:00 UK SV Breinig v Pesch Fudbal
Uživo u 14:00 UK Viktoria Arnoldsweiler v TSC Euskirchen Fudbal
Uživo u 14:00 UK FC Bocholt v SV Straelen Fudbal
Uživo u 14:00 UK DSC Dusseldorf v Spvg Schonnebeck 1910 Fudbal
Uživo u 14:00 UK TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld v SC Duesseldorf West Fudbal
Uživo u 14:00 UK Velbert v Turu Dusseldorf 1880 Fudbal
Uživo u 14:00 UK 1.fc Monheim v Speldorf Fudbal
Uživo u 14:00 UK Cronenberger v VfR Fischeln Fudbal
Uživo u 14:00 UK VfB 03 Hilden v FSV Vohwinkel Fudbal
Uživo u 14:00 UK Ratinger Spvg v Vfb Homberg Fudbal
Uživo u 14:00 UK Essen v Sportfreunde Baumberg Fudbal
Uživo u 14:00 UK Eintracht Northeim v Atlas Delmenhorst Fudbal
Uživo u 14:00 UK Heeslinger v SSV Vorsfelde Fudbal
Uživo u 14:00 UK Bersenbruck v MTV Eintracht Celle Fudbal
Uživo u 14:00 UK USI Lupo-Martini v SC Spelle-Venhaus Fudbal
Uživo u 14:00 UK Paderborn 07 II v Marl-Huels Fudbal
Uživo u 14:00 UK Eintracht Rheine v ASC 09 Dortmund Fudbal
Uživo u 14:00 UK Brunninghausen v Hassel Fudbal
Uživo u 14:00 UK Bielefeld Amat. v Schalke U23 Fudbal
Uživo u 14:00 UK Sv Lippstadt 08 v TSG Sprockhovel Fudbal
Uživo u 14:00 UK Fc Gutersloh v Ahlen Fudbal
Uživo u 14:00 UK Hammer Spvg v TUS Ennepetal Fudbal
Uživo u 14:00 UK TUS Haltern v Westfalia Herne Fudbal
Uživo u 14:00 UK Bielefeld U19 v SC Fortuna Koln U19 Fudbal
Uživo u 14:00 UK Egestorf/Langreder v Altona 93 Fudbal
Uživo u 14:00 UK Jeddeloh v Oldenburg Fudbal
Uživo u 14:00 UK Aachen v Wuppertaler Fudbal
Uživo u 14:00 UK RW Koblenz v Dudenhofen Fudbal
Uživo u 14:00 UK Engers v Eppelborn Fudbal
Uživo u 14:00 UK TSV Wankendorf v Ntsv Strand 08 Fudbal
Uživo u 14:00 UK PAOK v PAS Giannina Fudbal
Uživo u 14:00 UK Cagliari v Chievo Fudbal
Uživo u 14:00 UK Verona v Lazio Fudbal
Uživo u 14:00 UK Inter Milan v Genoa Fudbal
Uživo u 14:00 UK Crotone v Benevento Fudbal
Uživo u 14:00 UK Ventspils v Riga FC Fudbal
Uživo u 14:00 UK Stumbras v Vmfd Zalgiris Fudbal
Uživo u 14:00 UK Tromsdalen v Jerv Fudbal
Uživo u 14:00 UK Elverum v Arendal Fudbal
Uživo u 14:00 UK Start v Levanger Fudbal
Uživo u 14:00 UK Skeid v Raufoss Fudbal
Uživo u 14:00 UK Zemun v Subotica Fudbal
Uživo u 14:00 UK Spartak 2 v Khimki Fudbal
Uživo u 14:00 UK FC Lada Togliatti v FK Zenit Izhevsk Fudbal
Uživo u 14:00 UK Dinamo Kirov v Kamaz Fudbal
Uživo u 14:00 UK Mordovia Saransk v Krylya Sovetov II Fudbal
Uživo u 14:00 UK Nybro IF v Ifk Berga Fudbal
Uživo u 14:00 UK Osterlen FF v Torns IF Fudbal
Uživo u 14:00 UK Sodertalje v Huddinge IF Fudbal
Uživo u 14:00 UK Djurgarden v Hammarby Fudbal
Uživo u 14:00 UK Kalmar v Ostersund Fudbal
Uživo u 14:00 UK Kopparbergs/Gothenburg Women v Kristianstad Women Fudbal
Uživo u 14:00 UK Pitea Women v Hammarby Women Fudbal
Uživo u 14:00 UK IFK Lulea v Akropolis Fudbal
Uživo u 14:00 UK Norrby v Osters Fudbal
Uživo u 14:00 UK Syrianska v Gefle Fudbal
Uživo u 14:00 UK Giresunspor v Elazigspor Fudbal
Uživo u 14:00 UK Erzurum BB v Boluspor Fudbal
Uživo u 14:00 UK Bursaspor U21 v Galatasaray U21 Fudbal
Uživo u 14:00 UK 14:00 Special: Total Serie A Goals Fudbal
Uživo u 14:00 UK US Palmese 1912 v Isola Capo Rizzuto Fudbal
Uživo u 14:00 UK Ercolanese 1924 v Nocerina Fudbal
Uživo u 14:00 UK Sarnese v Sporting Fulgor Fudbal
Uživo u 14:00 UK Toulon U19 v Castelnau Le Cres U19 Fudbal
Uživo u 14:00 UK FCI Tallinn U21 v Tartu JK Welco Elekter Fudbal
Uživo u 14:00 UK Tallinna Kalev v Tallinna Flora U21 Fudbal
Uživo u 14:00 UK Wales Women U17 v Denmark Women U17 Fudbal
Uživo u 14:00 UK FC Cape Town v Jomo Cosmos Fudbal
Uživo u 14:00 UK Richards Bay v Tshakhuma Fudbal
Uživo u 14:00 UK Chippa v Bloemfontein Celtic Fudbal
Uživo u 14:00 UK Mirassol v Desportivo Brasil Participacoes Fudbal
Uživo u 14:00 UK Johor Darul Tazim v Malacca Fudbal
Uživo u 14:00 UK Kedah v Selangor Fudbal
Uživo u 14:00 UK Perak v Pahang Fudbal
Uživo u 14:00 UK PKNP v Felda United Fudbal
Uživo u 14:00 UK Italija - Serie A: All 4 games which KO at 14:00 UK Fudbal
Uživo u 14:00 UK Antonio Sancic v Corentin Denolly Tenis
Uživo u 14:00 UK Tristan Lamasine v Fabien Reboul Tenis
Uživo u 14:15 UK Blau-Weiss Friesdorf v TV Herkenrath Fudbal
Uživo u 14:15 UK Siegburger v Merten Fudbal
Uživo u 14:30 UK Hannover v FC Koln Fudbal
Uživo u 14:30 UK Maroc Bergheim v VfL Alfter Fudbal
Uživo u 14:30 UK Zaglebie Lubin v Sandecja Nowy Sacz Fudbal
Uživo u 14:30 UK FK Novi Pazar v FK Radnički 1923 Fudbal
Uživo u 14:30 UK Rostov v Lokomotiv Fudbal
Uživo u 14:30 UK Ufa v Arsenal Tula Fudbal
Uživo u 14:30 UK Arameisk-Syrianska v Umea Fudbal
Uživo u 14:30 UK Kasimpasa v Kayserispor Fudbal
Uživo u 14:30 UK Mazembe v Al-Hilal Al-Ubayyid Fudbal
Uživo u 14:30 UK Fabio Fognini v Damir Dzumhur Tenis
Uživo u 14:30 UK Yafan Wang v Sorana Cirstea Tenis
Uživo u 14:45 UK Peter Gojowczyk v Benoit Paire Tenis
Uživo u 15:00 UK BC Vytautas v BC Siauliai Košarka
Uživo u 15:00 UK FC United of Manchester v Tamworth Fudbal
Uživo u 15:00 UK Kornburg v 1860 Munich 2 Fudbal
Uživo u 15:00 UK KA Akureyri v Grindavik Fudbal
Uživo u 15:00 UK Breidablik v Vestmannaeyjar Fudbal
Uživo u 15:00 UK Stjarnan v Valur Fudbal
Uživo u 15:00 UK Vikingur Reykjavik v IA Akranes Fudbal
Uživo u 15:00 UK Vikingur Olafsvik v Hafnarfjordur Fudbal
Uživo u 15:00 UK Fjolnir v KR Reykjavik Fudbal
Uživo u 15:00 UK Sacavenense v Arouca Fudbal
Uživo u 15:00 UK Amarante FC v Varzim Fudbal
Uživo u 15:00 UK Clube Condeixa v Nacional Fudbal
Uživo u 15:00 UK Vizela v Covilha Fudbal
Uživo u 15:00 UK Vilafranquense v Penafiel Fudbal
Uživo u 15:00 UK Vila Real v Oliveirense Fudbal
Uživo u 15:00 UK Moura v Gil Vicente Fudbal
Uživo u 15:00 UK Sourense v Leixoes Fudbal
Uživo u 15:00 UK Lusitano v Viseu Fudbal
Uživo u 15:00 UK Merelinense v Real Sport Fudbal
Uživo u 15:00 UK Buducnost Dobanovci v Radnicki Pirot Fudbal
Uživo u 15:00 UK FK Jagodina v FK Indija Fudbal
Uživo u 15:00 UK FK Sindjelic Beograd v FK Teleoptik Fudbal
Uživo u 15:00 UK Pivara Celarevo v FK Sloboda Point Fudbal
Uživo u 15:00 UK Skf Sered v Sport Podrezova B Fudbal
Uživo u 15:00 UK Nk Kranj v NK Brezice 1919 Fudbal
Uživo u 15:00 UK Ptuj v ASK Bravo Fudbal
Uživo u 15:00 UK NS Mura v Nk Brda Fudbal
Uživo u 15:00 UK Fk Mykolaiv v Rukh Vinnyky Fudbal
Uživo u 15:00 UK Illychivets Mariupol v Oleksandria Fudbal
Uživo u 15:00 UK Zenit 2 v Olimpiyets Fudbal
Uživo u 15:00 UK Fc Volga Ulyanovsk v Anzhi Junior Zelenodolsk Fudbal
Uživo u 15:00 UK Real Sociedad Women v Barcelona Women Fudbal
Uživo u 15:00 UK Rayo Vallecano v Leonesa Fudbal
Uživo u 15:00 UK Linkopings Women v Vittsjo Women Fudbal
Uživo u 15:00 UK Vasteras v Vasalund Fudbal
Uživo u 15:00 UK Landskrona BoIS v Angelholm Fudbal
Uživo u 15:00 UK Vaduz v Chiasso Fudbal
Uživo u 15:00 UK Servette v Wohlen Fudbal
Uživo u 15:00 UK Winterthur v Neuchatel Xamax Fudbal
Uživo u 15:00 UK Lugano v Grasshopper Fudbal
Uživo u 15:00 UK Sion v Young Boys Fudbal
Uživo u 15:00 UK St Gallen v Thun Fudbal
Uživo u 15:00 UK Sao Paulo v Corinthians Fudbal
Uživo u 15:05 UK Colon v Defensa y Justica Fudbal
Uživo u 15:15 UK Neptunas Klaipeda v Nevezis Kedainai Košarka
Uživo u 15:15 UK Getafe v Villarreal Fudbal
Uživo u 15:30 UK Salzburg v Austria Vienna Fudbal
Uživo u 15:30 UK Botev Plovdiv v Lokomotiv Plovdiv Fudbal
Uživo u 15:30 UK Din. Zagreb II v Sibenik Fudbal
Uživo u 15:30 UK Siofok v Dunakanyar-Vac Fudbal
Uživo u 15:30 UK Monza v Carrarese Fudbal
Uživo u 15:30 UK Olbia v Pontedera Fudbal
Uživo u 15:30 UK Piacenza v Arzachena Fudbal
Uživo u 15:30 UK Cuneo v Pisa Fudbal
Uživo u 15:30 UK Robur Siena v Alessandria Fudbal
Uživo u 15:30 UK Sambenedettese v Padova Fudbal
Uživo u 15:30 UK Viterbese v Giana Erminio Fudbal
Uživo u 15:30 UK CSMS Iasi v Poli Timisoara Fudbal
Uživo u 15:30 UK Navalcarnero v Real Madrid Castilla Fudbal
Uživo u 15:30 UK Gute v Lidingo Fudbal
Uživo u 15:30 UK Stechovice v Sokol Cizova Fudbal
Uživo u 15:30 UK Sokol Brozany v Pisek Fudbal
Uživo u 15:30 UK Bentky Nad Jizerou v FK Litomerice Fudbal
Uživo u 15:30 UK America de Quito v LDU Portoviejo Fudbal
Uživo u 15:45 UK AZ Alkmaar v Excelsior Fudbal
Uživo u 16:00 UK Kongsberg Miners v Gimle BBK Košarka
Uživo u 16:00 UK Brighton v Newcastle Fudbal
Uživo u 16:00 UK Neman Grodno v Torpedo Belaz Fudbal
Uživo u 16:00 UK Istra v Dinamo Zagreb Fudbal
Uživo u 16:00 UK Olympiacos Nicosia v Pafos FC Fudbal
Uživo u 16:00 UK Ermis v Ethnikos Ach. Fudbal
Uživo u 16:00 UK Karvina v Zbrojovka Brno Fudbal
Uživo u 16:00 UK Jihlava v Banik Ostrava Fudbal
Uživo u 16:00 UK IF Fuglafjordur v NSI Runavik Fudbal
Uživo u 16:00 UK KI Klaksvik v HB Torshavn Fudbal
Uživo u 16:00 UK Strasbourg v Nantes Fudbal
Uživo u 16:00 UK FC Amberg v DJK Ammerthal Fudbal
Uživo u 16:00 UK Gifhorn v Gottingen Fudbal
Uživo u 16:00 UK Guimaraes v Maritimo Fudbal
Uživo u 16:00 UK Feirense v Belenenses Fudbal
Uživo u 16:00 UK FK Crvena zvezda v FK Vojvodina Fudbal
Uživo u 16:00 UK Ingulets v Poltava Fudbal
Uživo u 16:00 UK Baltika v Tomsk Fudbal
Uživo u 16:00 UK Torpedo Armavir v Dinamo Stavropol Fudbal
Uživo u 16:00 UK Tudelano v Lealtad Fudbal
Uživo u 16:00 UK Real Union v Amorebieta Fudbal
Uživo u 16:00 UK Gernika v CD Vitoria Fudbal
Uživo u 16:00 UK Pontevedra v Reyes Fudbal
Uživo u 16:00 UK Sabadell v Peralada Fudbal
Uživo u 16:00 UK Deportivo La Coruna B v Coruxo Fudbal
Uživo u 16:00 UK Brage v Nykopings BIS Fudbal
Uživo u 16:00 UK Helsingborg v Falkenberg Fudbal
Uživo u 16:00 UK O'Higgins v Palestino Fudbal
Uživo u 16:00 UK Dock Sud v Berazategui Fudbal
Uživo u 16:00 UK Racing Athletique DU Casablanca v Hassania Agadir Fudbal
Uživo u 16:00 UK CRA de Hoceima v Chabab Atlas Khenifra Fudbal
Uživo u 16:00 UK Brighton v Newcastle and Strasbourg v Nantes at 16:00 UK Fudbal
Uživo u 16:00 UK Gleb Sakharov v Hugo Nys Tenis
Uživo u 16:10 UK St Mirren v Queen of the South Fudbal
Uživo u 16:15 UK Kerkyra v Levadiakos Fudbal
Uživo u 16:15 UK Panionios v Larissa Fudbal
Uživo u 16:30 UK Bruck/Leitha v Ebreichsdorf Fudbal
Uživo u 16:30 UK Lahti v Rovaniemi Fudbal
Uživo u 16:30 UK Kuopio PS v HIFK Helsinki Fudbal
Uživo u 16:30 UK Cesena v Ascoli Fudbal
Uživo u 16:30 UK Mirandes v Bilbao B Fudbal
Uživo u 16:30 UK UCAM Murcia v Badajoz Fudbal
Uživo u 16:30 UK Hacken v AIK Solna Fudbal
Uživo u 16:30 UK Jonkopings Sodra v GIF Sundsvall Fudbal
Uživo u 17:00 UK Charleroi v Club Brugge Fudbal
Uživo u 17:00 UK Sparta Prague v Teplice Fudbal
Uživo u 17:00 UK Hobro v Brondby Fudbal
Uživo u 17:00 UK Leverkusen v Hamburg Fudbal
Uživo u 17:00 UK MTK Budapest v Soroksar Fudbal
Uživo u 17:00 UK Gyori ETO v Budaorsi Fudbal
Uživo u 17:00 UK Csakvar Tk v Bekescsaba Fudbal
Uživo u 17:00 UK Sassuolo v Bologna Fudbal
Uživo u 17:00 UK Lillestrom v Rosenborg Fudbal
Uživo u 17:00 UK Molde v Sandefjord Fudbal
Uživo u 17:00 UK Kristiansund v Stabaek Fudbal
Uživo u 17:00 UK Aalesund v Sogndal Fudbal
Uživo u 17:00 UK Stromsgodset v Tromso Fudbal
Uživo u 17:00 UK Kongsvinger v Fredrikstad Fudbal
Uživo u 17:00 UK Sandnes Ulf v Strommen Fudbal
Uživo u 17:00 UK Mjondalen v Aasane Fotball Fudbal
Uživo u 17:00 UK Jagiellonia v Legia Warsaw Fudbal
Uživo u 17:00 UK Krasnodar v Zenit Fudbal
Uživo u 17:00 UK Albacete v Oviedo Fudbal
Uživo u 17:00 UK Lleida v Saguntino Fudbal
Uživo u 17:00 UK Villanovense v Real Murcia Fudbal
Uživo u 17:00 UK Racing Santander v Pena Sport Fudbal
Uživo u 17:00 UK Merida v Cartagena Fudbal
Uživo u 17:00 UK Ponferradina v Valladolid B Fudbal
Uživo u 17:00 UK Guijuelo v Ferrol Fudbal
Uživo u 17:00 UK Ankaragucu v Samsunspor Fudbal
Uživo u 17:00 UK Gaziantep BB v Eskisehirspor Fudbal
Uživo u 17:00 UK Dominik Koepfer/Denis Kudla v Luke Bambridge/David O'Hare Tenis
Uživo u 17:15 UK Huancayo v Union Comercio Fudbal
Uživo u 17:30 UK ASVEL Basket v Limoges Košarka
Uživo u 17:30 UK Bnei Herzeliya v Stal Ostrow Košarka
Uživo u 17:30 UK Torpedo Kutaisi v Dinamo Tbilisi Fudbal
Uživo u 17:30 UK Karpaty v Chernomorets O Fudbal
Uživo u 17:30 UK Vorskla Poltava v Zorya Fudbal
Uživo u 17:30 UK Eibar v Celta Vigo Fudbal
Uživo u 17:30 UK Las Palmas v Leganes Fudbal
Uživo u 17:30 UK Ecija v Extremadura Fudbal
Uživo u 17:30 UK Talavera v Rayo Majadahonda Fudbal
Uživo u 17:30 UK Recreativo de Huelva v Linense Fudbal
Uživo u 17:30 UK Ejido v Lorca Fudbal
Uživo u 17:30 UK Bursaspor v Galatasaray Fudbal
Uživo u 17:30 UK Almirante Brown v Deportivo Espanol Fudbal
Uživo u 17:30 UK Sunday Spanish La Liga Primera: All 2 games which KO at 17:30 UK Fudbal
Uživo u 17:45 UK Domzale v Rudar Velenje Fudbal
Uživo u 18:00 UK Baerum Basket v Ammerud Basket Košarka
Uživo u 18:00 UK HNK Hajduk Split v NK Lokomotiva Zagreb Fudbal
Uživo u 18:00 UK Metalac GM v Temnic 1924 Fudbal
Uživo u 18:00 UK Rad v FK Partizan Fudbal
Uživo u 18:00 UK Mladost Lucani v Vozdovac Fudbal
Uživo u 18:00 UK Surdulica v Backa Fudbal
Uživo u 18:00 UK FK Radnički Niš v FK Javor Ivanjica Fudbal
Uživo u 18:00 UK Cukaricki v Borac Cacak Fudbal
Uživo u 18:00 UK Napredak v Macva Sabac Fudbal
Uživo u 18:00 UK Zilina v Slovan Bratislava Fudbal
Uživo u 18:00 UK Zemplin Michalovce v Dunajska Streda Fudbal
Uživo u 18:00 UK Tatran Presov v Trencin Fudbal
Uživo u 18:00 UK Badalona v Real Zaragoza B Fudbal
Uživo u 18:00 UK San Fernando v Granada B Fudbal
Uživo u 18:30 UK Steaua Bucharest v Dinamo Bucharest Fudbal
Uživo u 19:00 UK Cadiz v Numancia Fudbal
Uživo u 19:00 UK Logrones v Caudal Fudbal
Uživo u 19:00 UK Segoviana v Fuenlabrada Fudbal
Uživo u 19:00 UK Ottawa Fury v Louisville City FC Fudbal
Uživo u 19:00 UK Kansas City v LA Galaxy Fudbal
Uživo u 19:00 UK Alexander Ward v Ante Pavic Tenis
Uživo u 19:30 UK Real Zaragoza v Gimnastic Fudbal
Uživo u 19:45 UK Fiorentina v Atalanta Fudbal
Uživo u 19:45 UK Real Sociedad v Valencia Fudbal
Uživo u 19:45 UK Sociedad v Valencia and Fiorentina v Atalanta at 19:45 UK Fudbal
Uživo u 20:00 UK Marseille v Toulouse Fudbal
Uživo u 20:00 UK Fluminense RJ v Palmeiras Fudbal
Uživo u 20:00 UK Chapecoense v Ponte Preta Fudbal
Uživo u 20:00 UK Atletico GO v Cruzeiro Fudbal
Uživo u 20:00 UK Coritiba v Botafogo RJ Fudbal
Uživo u 20:00 UK Atl Socopo v Caracas Fudbal
Uživo u 20:00 UK Plaza Colonia v Defensor Fudbal
Uživo u 20:00 UK Penarol v Fenix Fudbal
Uživo u 20:00 UK Danubio v Sud America Fudbal
Uživo u 20:00 UK Cerro v Juventud (Uru) Fudbal
Uživo u 20:00 UK El Tanque Sisley v Wanderers Fudbal
Uživo u 20:00 UK Bethlehem Steel v Pittsburgh Riverhounds Fudbal
Uživo u 20:05 UK Rosario v Banfield Fudbal
Uživo u 20:15 UK Aves v Rio Ave Fudbal
Uživo u 20:30 UK Portuguesa FC v Metropolitanos Fudbal
Uživo u 20:30 UK Anzoategui v Mineros Fudbal
Uživo u 21:00 UK Atl Venezuela v Zamora Fudbal
Uživo u 21:00 UK Trujillanos v Deportivo Lara Fudbal
Uživo u 21:00 UK Deportivo La Guaira v Monagas Fudbal
Uživo u 21:00 UK Jacksonville Armada v Miami FC Fudbal
Uživo u 22:00 UK Tachira v Estud. De Merida Fudbal
Uživo u 22:00 UK Atlanta Utd v Montreal Fudbal
Uživo u 23:00 UK Sao Bento v Confianca Fudbal
Uživo u 23:00 UK Sky Blue v North Carolina Courage Fudbal
Uživo u 23:00 UK Vancouver Whitecaps II v Phoenix Rising Fudbal

Ponedeljak, 25 Sep 17
Vreme Utakmica Sport
25 Sep 01:00 UK Jorge Wilstermann v Oriente Petrolero Fudbal
25 Sep 01:00 UK Portland v Orlando Fudbal
25 Sep 02:00 UK Seattle Reign v FC Kansas City Fudbal
25 Sep 10:00 UK Ural II v FK Syzran-2003 Fudbal
25 Sep 11:00 UK Akhmat Grozny Youth v Rubin Kazan Youth Fudbal
25 Sep 13:00 UK Reading U23 v Norwich Academy Fudbal
25 Sep 13:00 UK Anzhi Makhachkala-2 v Dynamo Makhachkala Fudbal
25 Sep 14:00 UK FK Krasnodar 2 v Spartak Nalchik Fudbal
25 Sep 14:00 UK Umraniyespor v Denizlispor Fudbal
25 Sep 15:00 UK Dinamo Vranje v FK Proleter Novi Sad Fudbal
25 Sep 15:00 UK Obolon-Brovar Kiev v Girnik-Sport Fudbal
25 Sep 15:00 UK Gelios Kharkiv v Volyn Fudbal
25 Sep 15:00 UK Arsenal Kiev v Kolos Kovalivka Fudbal
25 Sep 15:00 UK Amkar v SKA-Khabarovsk Fudbal
25 Sep 16:00 UK Botosani v Viitorul Fudbal
25 Sep 17:00 UK Ararat Moscow v Torpedo Moscow Fudbal
25 Sep 17:00 UK Balikesirspor v Rizespor Fudbal
25 Sep 17:30 UK Akhmat Grozny v Rubin Kazan Fudbal
25 Sep 18:00 UK Sylvia v Linkoping City Fudbal
25 Sep 18:00 UK Sirius v Orebro Fudbal
25 Sep 18:00 UK Malmo v Elfsborg Fudbal
25 Sep 18:00 UK Eskilstuna v IFK Goteborg Fudbal
25 Sep 18:00 UK Kristianstad v Rosengaard Fudbal
25 Sep 18:00 UK Oddevold v Qviding Fudbal
25 Sep 18:00 UK Varnamo v GAIS Fudbal
25 Sep 18:00 UK Adana Demirspor v Adanaspor Fudbal
25 Sep 18:00 UK Antalyaspor v Osmanlispor Fudbal
25 Sep 18:30 UK Astra Giurgiu v CFR Cluj Fudbal
25 Sep 19:00 UK West Brom U23 v Southampton U23 Fudbal
25 Sep 19:00 UK Blackburn U23 v Fulham U23 Fudbal
25 Sep 19:00 UK Everton Academy v Arsenal U23 Fudbal
25 Sep 19:00 UK Newcastle U23 v Wolves U23 Fudbal
25 Sep 19:00 UK Aston Villa U23 v Brighton U23 Fudbal
25 Sep 19:00 UK Wil 1900 v Schaffhausen Fudbal
25 Sep 19:30 UK Union Berlin v Kaiserslautern Fudbal
25 Sep 19:30 UK Barcelona B v Lugo Fudbal
25 Sep 19:45 UK Hitchin T v St Ives Town Fudbal
25 Sep 19:45 UK Clermont Foot v Lens Fudbal
25 Sep 20:00 UK Arsenal v West Brom Fudbal
25 Sep 20:00 UK Real Betis v Levante Fudbal

Utorak, 26 Sep 17
Vreme Utakmica Sport
26 Sep 00:00 UK Ferro v Almagro Fudbal
26 Sep 00:00 UK Sport Recife v Vasco da Gama Fudbal
26 Sep 00:00 UK Deportivo Pereira v Deportivo Rionegro Fudbal
26 Sep 00:30 UK Csa Al v Tombense Fudbal
26 Sep 01:05 UK Aldosivi v Nueva Chicago Fudbal
26 Sep 01:05 UK Estudiantes v San Lorenzo Fudbal
26 Sep 01:30 UK Barcelona SC v Delfin Fudbal
26 Sep 02:00 UK Cucuta Deportivo v Union Magdalena Fudbal
26 Sep 06:00 UK Cruz Azul U20 v Pachuca U20 Fudbal
26 Sep 06:00 UK Chivas Guadalajara U20 v Lobos Buap U20 Fudbal
26 Sep 06:00 UK Veracruz Tiburones RojosU20 v Monarcas Morelia U20 Fudbal
26 Sep 06:00 UK Puebla U20 v Atlas U20 Fudbal
26 Sep 06:00 UK Tijuana U20 v Tigres U20 Fudbal
26 Sep 06:00 UK Veracruz v M Morelia Fudbal
26 Sep 06:00 UK Puebla v Atlas Fudbal
26 Sep 06:00 UK Tijuana v Tigres Fudbal
26 Sep 06:00 UK Guadalajara v Lobos BUAP Fudbal
26 Sep 06:00 UK Cruz Azul v Pachuca Fudbal
26 Sep 09:00 UK Sriwijaya FC v Persela Lamongan Fudbal
26 Sep 11:00 UK Al-Hilal v Persepolis Fudbal
26 Sep 12:00 UK Spartak Moscow Youth v Liverpool Youth Fudbal
26 Sep 12:30 UK PS Tni v Mitra Kukar Fudbal
26 Sep 12:30 UK Gresik v Persepam Madura Fudbal
26 Sep 12:30 UK Gostaresh Foulad v Tractor Sazi Fudbal
26 Sep 12:45 UK Sepidrood Rasht v Esteghlal Tehran Fudbal
26 Sep 13:00 UK Napoli Youth v Feyenoord Youth Fudbal
26 Sep 13:00 UK Besiktas Youth v RB Leipzig Youth Fudbal
26 Sep 13:00 UK Fc Gagra v Merani Martvili Fudbal
26 Sep 13:00 UK Baia Zugdidi v Sioni Bolnisi Fudbal
26 Sep 13:45 UK Najran SC v AL Nojoom Fudbal
26 Sep 14:00 UK Monaco Youth v FC Porto Youth Fudbal
26 Sep 14:00 UK APOEL Nicosia Youth v Tottenham Youth Fudbal
26 Sep 14:00 UK Pribram U21 v Hradec Kralove U21 Fudbal
26 Sep 14:00 UK Sampdoria U19 v Torino U19 Fudbal
26 Sep 14:00 UK Kalmar FF U21 v Helsingborg IF U21 Fudbal
26 Sep 14:00 UK IFK Norrkoping FK U21 v IF Elfsborg U21 Fudbal
26 Sep 14:00 UK IFK Goteborg U21 v Malmo FF U21 Fudbal
26 Sep 14:00 UK Varbergs Bois U21 v IFK Varnamo U21 Fudbal
26 Sep 14:00 UK Dalkurd v Gefle IF FF U21 Fudbal
26 Sep 14:00 UK Orebro SK U21 v Athletic FC United Fudbal
26 Sep 14:00 UK Foolad Khuzestank v Esteghlal Khuzestan Fudbal
26 Sep 14:15 UK Naft Tehran v Sepahan Fudbal
26 Sep 14:30 UK Fk Osogovo Kocani v Sasa Fudbal
26 Sep 14:30 UK Bregalnica Stip v FK Kozuf Gevgelija Fudbal
26 Sep 14:30 UK Vlazrimi v Fk Euromilk Gorno Lisice Fudbal
26 Sep 14:30 UK FK Teteks v Fk Novaci 2005 Fudbal
26 Sep 14:30 UK KF Zajazi v FK Labunishta Fudbal
26 Sep 14:30 UK FK Borec v Fk Tikves Kavadarci Fudbal
26 Sep 14:30 UK FC Struga Trim Lum v Fk Lokomotiva Skopje Fudbal
26 Sep 14:30 UK Makedonia GP v Fk Rinija Gostivar Fudbal
26 Sep 14:30 UK Pobeda Valandovo v FK Plachkovica Fudbal
26 Sep 14:30 UK Horizont Turnovo v Belasica Fudbal
26 Sep 14:30 UK Mashdad v Paykan Fudbal
26 Sep 15:00 UK Man City Youth v Shakhtar Donetsk Youth Fudbal
26 Sep 15:00 UK Sevilla Youth v Maribor Youth Fudbal
26 Sep 15:00 UK Dortmund Youth v Real Madrid Youth Fudbal
26 Sep 15:00 UK Fk Berane v Fk Lovcen Fudbal
26 Sep 15:00 UK Sutjeska v Rudar Pljevlja Fudbal
26 Sep 15:00 UK Fk Ibar Rozaje v Otrant Ulcinj Fudbal
26 Sep 15:00 UK Iskra Danilovgrad v Buducnost Podgorica Fudbal
26 Sep 15:00 UK Fk Mornar Bar v Fk Decic Tuzi Fudbal
26 Sep 15:00 UK Ofk Igalo 1929 v Fk Crvena Stijena Podgorica Fudbal
26 Sep 15:00 UK Fk Bokelj Kotor v Grbalj Fudbal
26 Sep 15:00 UK Fk Zeta Golubovci v Podgorica Fudbal
26 Sep 15:00 UK Byasen v Odd Grenland 2 Fudbal
26 Sep 15:00 UK IF Brommapojkarna U21 v Falkenbergs FF U21 Fudbal
26 Sep 15:00 UK Air Force Sports Club v AL Wahda Club Fudbal
26 Sep 15:00 UK Zob Ahan v Saipa Fudbal
26 Sep 15:00 UK Pars Jonoubi v Padideh Fudbal
26 Sep 15:30 UK Persepolis v Sanat Naft Fudbal
26 Sep 16:00 UK BK Hacken U21 v Atvidabergs FF U21 Fudbal
26 Sep 16:05 UK Al Ittihad Bhr v Al Riffa Fudbal
26 Sep 16:05 UK Al Muharraq v Al Najma Manama Fudbal
26 Sep 16:15 UK Al-Khaleej v AL Tai Fudbal
26 Sep 16:15 UK Hajer Club v Dhamk Fudbal
26 Sep 16:55 UK Al Wahda v AL Kawkab Fudbal
26 Sep 17:00 UK Stumbras Kaunas B v Fk Banga Gargzdai Fudbal
26 Sep 17:00 UK Chrobry Glogow v Piast Gliwice Fudbal
26 Sep 17:00 UK Utsiktens U21 v Jonkopings Sodra U21 Fudbal
26 Sep 17:00 UK USM Bel Abbes v USM Alger Fudbal
26 Sep 17:00 UK CA San Miguel v Villa San Carlos Fudbal
26 Sep 17:00 UK Almirante Brown v Comunicaciones Fudbal
26 Sep 17:00 UK Deportivo Espanol v San Telmo Fudbal
26 Sep 17:00 UK Al-Hilal v Persepolis Fudbal
26 Sep 17:30 UK Jong Excelsior v Jong NEC Nijmegen Fudbal
26 Sep 18:00 UK Oberhausen v Dortmund 2 Fudbal
26 Sep 18:00 UK Ull/Kisa v Bodo-Glimt Fudbal
26 Sep 18:00 UK Orgryte v Trelleborg Fudbal
26 Sep 18:20 UK Al Shabbab v East Riffa Fudbal
26 Sep 19:15 UK Alianza Atletico v Dep Municipal Fudbal
26 Sep 19:45 UK Brentford v Derby Fudbal
26 Sep 19:45 UK Bristol City v Bolton Fudbal
26 Sep 19:45 UK Cardiff v Leeds Fudbal
26 Sep 19:45 UK Hull v Preston Fudbal
26 Sep 19:45 UK Middlesbrough v Norwich Fudbal
26 Sep 19:45 UK Millwall v Reading Fudbal
26 Sep 19:45 UK Nottingham Forest v Fulham Fudbal
26 Sep 19:45 UK Barnsley v QPR Fudbal
26 Sep 19:45 UK Ipswich v Sunderland Fudbal
26 Sep 19:45 UK Burton v Aston Villa Fudbal
26 Sep 19:45 UK MK Dons v Northampton Fudbal
26 Sep 19:45 UK Wigan v Plymouth Fudbal
26 Sep 19:45 UK Blackpool v Rochdale Fudbal
26 Sep 19:45 UK Walsall v Charlton Fudbal
26 Sep 19:45 UK Bury v Oxford Fudbal
26 Sep 19:45 UK Gillingham v Scunthorpe Fudbal
26 Sep 19:45 UK Oldham v Peterborough Fudbal
26 Sep 19:45 UK Bradford v Fleetwood Town Fudbal
26 Sep 19:45 UK Southend v Wimbledon Fudbal
26 Sep 19:45 UK Blackburn v Rotherham Fudbal
26 Sep 19:45 UK Doncaster v Shrewsbury Fudbal
26 Sep 19:45 UK Portsmouth v Bristol Rovers Fudbal
26 Sep 19:45 UK Morecambe v Luton Fudbal
26 Sep 19:45 UK Swindon v Coventry Fudbal
26 Sep 19:45 UK Chesterfield v Yeovil Fudbal
26 Sep 19:45 UK Wycombe v Crewe Fudbal
26 Sep 19:45 UK Cambridge v Forest Green Fudbal
26 Sep 19:45 UK Lincoln v Barnet Fudbal
26 Sep 19:45 UK Exeter v Notts County Fudbal
26 Sep 19:45 UK Grimsby v Colchester Fudbal
26 Sep 19:45 UK Port Vale v Accrington Fudbal
26 Sep 19:45 UK Crawley v Newport Fudbal
26 Sep 19:45 UK Carlisle v Stevenage Fudbal
26 Sep 19:45 UK Cheltenham v Mansfield Fudbal
26 Sep 19:45 UK East Thurrock v St Albans Fudbal
26 Sep 19:45 UK Ashton Utd v Workington Fudbal
26 Sep 19:45 UK Rushall Olympic v Coalville Fudbal
26 Sep 19:45 UK Matlock v Shaw Lane Fudbal
26 Sep 19:45 UK Barwell v Mickleover Sports Fudbal
26 Sep 19:45 UK Grantham v Sutton Coldfield Fudbal
26 Sep 19:45 UK Warrington v Stourbridge Fudbal
26 Sep 19:45 UK Stafford Rangers v Nantwich Fudbal
26 Sep 19:45 UK Marine v Farsley Fudbal
26 Sep 19:45 UK Buxton v Whitby Fudbal
26 Sep 19:45 UK Lancaster City v Witton Albion Fudbal
26 Sep 19:45 UK Hednesford v Altrincham Fudbal
26 Sep 19:45 UK Stalybridge v Halesowen Fudbal
26 Sep 19:45 UK Hendon v Staines Fudbal
26 Sep 19:45 UK Lowestoft v Thurrock Fudbal
26 Sep 19:45 UK Enfield v Leiston Fudbal
26 Sep 19:45 UK Met Police v Burgess Hill Fudbal
26 Sep 19:45 UK Worthing v Kingstonian Fudbal
26 Sep 19:45 UK Harrow Borough v Dulwich Hamlet Fudbal
26 Sep 19:45 UK Tonbridge Angels v Dorking Fudbal
26 Sep 19:45 UK Harlow v Needham Market Fudbal
26 Sep 19:45 UK Brightlingsea v Wingate and Finchley Fudbal
26 Sep 19:45 UK Merstham v Billericay Fudbal
26 Sep 19:45 UK Tooting And Mitcham v Folkestone Invicta Fudbal
26 Sep 19:45 UK Redditch v Slough Fudbal
26 Sep 19:45 UK Stratford Town v Chesham Utd Fudbal
26 Sep 19:45 UK Weymouth v Basingstoke Fudbal
26 Sep 19:45 UK Merthyr Town v Tiverton Town Fudbal
26 Sep 19:45 UK Kings Langley v Gosport Fudbal
26 Sep 19:45 UK Dunstable v Bishops Stortford Fudbal
26 Sep 19:45 UK Kings Lynn v Biggleswade Fudbal
26 Sep 19:45 UK Kettering v Banbury Fudbal
26 Sep 19:45 UK St Neots Town v Royston Town Fudbal
26 Sep 19:45 UK Monaco v Porto Fudbal
26 Sep 19:45 UK Besiktas v Leipzig Fudbal
26 Sep 19:45 UK Napoli v Feyenoord Fudbal
26 Sep 19:45 UK Dortmund v Real Madrid Fudbal
26 Sep 19:45 UK Man City v Shakhtar Donetsk Fudbal
26 Sep 19:45 UK APOEL Nicosia v Tottenham Fudbal
26 Sep 19:45 UK Sevilla v Maribor Fudbal
26 Sep 19:45 UK Spartak Moscow v Liverpool Fudbal
26 Sep 21:30 UK Juan Aurich v Ayacucho Fudbal
26 Sep 22:00 UK Chorrillo v San Francisco FC Fudbal
26 Sep 22:00 UK Atl Veraguense v Plaza Amador Fudbal
26 Sep 22:00 UK Alianza FC v Tauro FC Fudbal
26 Sep 23:15 UK Criciuma v Figueirense Fudbal
26 Sep 23:15 UK Santa Cruz v Ceara Fudbal
26 Sep 23:15 UK Brasil de Pelotas v Luverdense Fudbal

Sreda, 27 Sep 17
Vreme Utakmica Sport
27 Sep 00:30 UK Boa v Goias GO Fudbal
27 Sep 00:30 UK Vila Nova GO v Crb Al Fudbal
27 Sep 00:30 UK Oeste v Londrina Fudbal
27 Sep 00:30 UK Parana v Nautico Fudbal
27 Sep 01:30 UK ABC RN v Juventude Fudbal
27 Sep 01:30 UK Paysandu v Guarani (Bra) Fudbal
27 Sep 02:00 UK Cantolao v San Martin Fudbal
27 Sep 06:00 UK Monterrey U20 v Santos Laguna U20 Fudbal
27 Sep 06:00 UK Leon U20 v America Mexico U20 Fudbal
27 Sep 06:00 UK Necaxa U20 v Queretaro U20 Fudbal
27 Sep 06:00 UK Deportivo Toluca U20 v Pumas U20 Fudbal
27 Sep 06:00 UK Necaxa v Queretaro Fudbal
27 Sep 06:00 UK Monterrey v Santos Laguna Fudbal
27 Sep 06:00 UK Toluca v Pumas UNAM Fudbal
27 Sep 06:00 UK Leon v Club America Fudbal
27 Sep 07:30 UK Persipura Jayapura v PSM Makassar Fudbal
27 Sep 09:00 UK Davao Aguilas v Kaya Fudbal
27 Sep 09:00 UK Qoqon 1912 v Shurtan Fudbal
27 Sep 09:00 UK Obod Tashkent v PFK Lokomotiv Tashkent Fudbal
27 Sep 09:00 UK Bunyodkor v Pfk Mash Al Mubarek Fudbal
27 Sep 09:00 UK Sogdiana Jizzakh v Pfk Dinamo SamarqanD Fudbal
27 Sep 09:00 UK Otmk Olmaliq v Fk Neftchi Fargona Fudbal
27 Sep 09:00 UK Fc Buxoro v Pfk Metallurg Bekabad Fudbal
27 Sep 09:00 UK Pfk Navbahor Namangan v Pakhtakor Fudbal
27 Sep 09:00 UK Nasaf v Pfk Qizilqum Fudbal
27 Sep 11:00 UK Sport. Lisbon Youth v Barcelona Youth Fudbal
27 Sep 11:00 UK Qarabag Youth v Roma Youth Fudbal
27 Sep 11:00 UK Viktoria Plzen Youth v Fc Hradec Kralove Youth Fudbal
27 Sep 11:00 UK Shanghai East Asia v Urawa Fudbal
27 Sep 11:00 UK Asan v Daejeon Citizen Fudbal
27 Sep 11:00 UK Shb Da Nang v Binh Duong Fudbal
27 Sep 11:00 UK Song Lam Nghe An v Nhs Quang Nam Fudbal
27 Sep 12:00 UK CSKA Moscow Youth v Man Utd Youth Fudbal
27 Sep 12:00 UK Mathare Utd v Leopards (Ken) Fudbal
27 Sep 12:30 UK Albirex Niigata (Sin) v Home Utd Fudbal
27 Sep 12:30 UK Global FC v Hougang Utd Fudbal
27 Sep 12:30 UK Engleska v West Indies - 4th ODI Kriket
27 Sep 12:35 UK Tianjin TEDA v Guizhou Zhicheng Fudbal
27 Sep 13:00 UK Atl Madrid Youth v Chelsea Youth Fudbal
27 Sep 13:00 UK Banants v Shirak Fudbal
27 Sep 13:00 UK Ararat Yerevan v Alashkert Fudbal
27 Sep 13:00 UK Meshakhte Tkibuli v Fk Spartaki Tskhinvali Tbilisi Fudbal
27 Sep 13:00 UK Fc Samgurali Tskaltubo v WIT Georgia Fudbal
27 Sep 13:00 UK Fc Guria Lanchkhuti v Metalurgi Rustavi Fudbal
27 Sep 13:00 UK Zemplin Michalovce U19 v FC Tatran Presov U19 Fudbal
27 Sep 13:00 UK Tekirova Belediyespor v Bayrampasa Fudbal
27 Sep 13:00 UK Tekirdagspor v Corum Belediyespor Fudbal
27 Sep 13:00 UK Arsynspor v Tarsus Idmanyurdu Fudbal
27 Sep 13:00 UK Osmaniyespor v Bursa Niluferspor AS Fudbal
27 Sep 13:00 UK Yesil Bursa AS v Anadolu Uskudar Fudbal
27 Sep 13:00 UK Diyarbakirspor v Ergene Velimese Spor Fudbal
27 Sep 13:00 UK Sanliurfa Karakopru Belediye Spor v Payas Belediye Fudbal
27 Sep 13:00 UK Kirikhanspor v Erzincan Refahiyespor Fudbal
27 Sep 13:00 UK Buyukcekmece Tepecikspor v Kizilcabolukspor Fudbal
27 Sep 13:00 UK Utas Usakspor A.s v Elaziz Belediyespor Fudbal
27 Sep 13:00 UK Golcukspor v Ankara Demirspor Fudbal
27 Sep 13:00 UK Erbaaspor v Halide Edip Adivarspor Fudbal
27 Sep 13:00 UK Vanspor v Darica Genclerbirligi Fudbal
27 Sep 13:00 UK Kasimpasa Erokspor v Erciyesspor Fudbal
27 Sep 13:00 UK Turgutluspor v Muglaspor Fudbal
27 Sep 13:00 UK Duzcespor v Manisa Buyuksehir Belediyespor Fudbal
27 Sep 13:00 UK Dardanelspor v Kozan Belediyespor Fudbal
27 Sep 13:00 UK Erzin Belediyespor v Batman Petrolspor Fudbal
27 Sep 13:00 UK 12 Bingol Spor v Yomraspor Fudbal
27 Sep 13:00 UK Tire 1922 Spor v Pazarspor Fudbal
27 Sep 13:00 UK Orhangazispor v Catalca Spor Fudbal
27 Sep 13:00 UK Ofspor v Bayburt Fudbal
27 Sep 13:00 UK Trabzon Karadeniz v Yeni Orduspor Kulubu Fudbal
27 Sep 13:00 UK Sultanbeyli v Cizrespor Fudbal
27 Sep 13:00 UK Ankara Adliyespor v Duzyurtspor Fudbal
27 Sep 13:00 UK Aydinspor v Kocaelispor Fudbal
27 Sep 13:00 UK Yeni Altindag Belediyespor v Bergama Belediyespor Fudbal
27 Sep 13:00 UK Konya Sekerspor v Sanliurfaspor Fudbal
27 Sep 13:00 UK Eyupspor v Inegolspor Fudbal
27 Sep 13:00 UK Bodrum Belediyesi v Afjet Afyonspor Fudbal
27 Sep 13:00 UK Korfez Bld Spor v Sariyer Fudbal
27 Sep 13:00 UK Menemen Belediyespor v Amedspor Fudbal
27 Sep 13:00 UK Etimesgut Belediyespor v Sancaktepe Belediye Spor Fudbal
27 Sep 13:00 UK Tuzlaspor v Kastamonuspor Fudbal
27 Sep 13:00 UK Nigde Belediyespor v Altay Izmir Fudbal
27 Sep 13:00 UK Fethiyespor v Kahramanmarasspor Fudbal
27 Sep 13:00 UK Sakaryaspor v Gumushane Doganspor Fudbal
27 Sep 13:00 UK Bandirmaspor v Hacettepe Fudbal
27 Sep 13:00 UK Karsiyaka v Bugsas Spor Fudbal
27 Sep 13:00 UK Mersin v Hatayspor Fudbal
27 Sep 13:00 UK Bucaspor v Tokatspor Fudbal
27 Sep 13:00 UK Sivas Belediyespor v Kecioerenguecue Fudbal
27 Sep 13:00 UK Fatih Karagumruk v Nazilli Belediyespor Fudbal
27 Sep 13:00 UK Silivrispor v Pendikspor Fudbal
27 Sep 13:00 UK Kirklarelispor v Zonguldakspor Fudbal
27 Sep 13:00 UK Shanghai East Asia v Urawa Fudbal
27 Sep 13:00 UK Gor Mahia v Sofapaka Fudbal
27 Sep 14:00 UK Anderlecht Youth v Celtic Youth Fudbal
27 Sep 14:00 UK Juventus Youth v Olympiacos Youth Fudbal
27 Sep 14:00 UK Lupa Roma v AS Ostia Mare Fudbal
27 Sep 14:00 UK Fc Victoria v Fc Saxan Ceadir Lunga Fudbal
27 Sep 14:00 UK FC Singerei v FC Codru Fudbal
27 Sep 14:00 UK CF Sparta v FC Iskra Rabnita Fudbal
27 Sep 14:00 UK Fc Cahul 2005 v Real Succes Fudbal
27 Sep 14:00 UK FC Granicerul v Fc Sheriff Tiraspol 2 Fudbal
27 Sep 14:00 UK Benfica B v Covilha Fudbal
27 Sep 14:00 UK Porto B v Cova da Piedade Fudbal
27 Sep 14:00 UK Famalicao v Braga B Fudbal
27 Sep 14:00 UK Nacional v Real Sport Fudbal
27 Sep 14:00 UK Guimaraes B v Uniao Madeira Fudbal
27 Sep 14:00 UK Oliveirense v Viseu Fudbal
27 Sep 14:00 UK Leixoes v Gil Vicente Fudbal
27 Sep 14:00 UK Al-Orubah v AL Qaisoma Fudbal
27 Sep 14:30 UK MKS Chojniczanka Chojnice v Nieciecza Fudbal
27 Sep 14:30 UK Tj Jednota Banova v Lokomotiva Zvolen Fudbal
27 Sep 14:30 UK SK FC Vydrany v Spisska Nova Ves Fudbal
27 Sep 14:30 UK TJ Druzstevnik Bela Dulice v Ruzomberok Fudbal
27 Sep 14:30 UK MFK Spartak Medzev v Trencin Fudbal
27 Sep 14:30 UK OFK Malzenice v MFK Skalica Fudbal
27 Sep 14:30 UK Spartak Myjava v Slovan Bratislava Fudbal
27 Sep 14:30 UK SK Slovan Simonovany v Inter Bratislava Fudbal
27 Sep 14:30 UK MFK Petrzalka v Poprad Fudbal
27 Sep 14:30 UK OFK Hrusovany v Dunajska Streda Fudbal
27 Sep 14:30 UK TJ Iskra Borcice v Lokomotiva Kosice Fudbal
27 Sep 14:30 UK Mfk Snina v Zemplin Michalovce Fudbal
27 Sep 14:30 UK MSK Namestovo v Spartak Trnava Fudbal
27 Sep 14:30 UK SK Novohrad Lucenec v Nitra Fudbal
27 Sep 14:30 UK FK Sol v Podbrezova Fudbal
27 Sep 14:30 UK Dubnica v Tatran Liptovsky Mikulas Fudbal
27 Sep 14:30 UK Odeva Lipany v Zilina Fudbal
27 Sep 15:00 UK Paris S.G. Youth v Bayern Munich Youth Fudbal
27 Sep 15:00 UK Basel Youth v Benfica Youth Fudbal
27 Sep 15:00 UK Dugopolje v Din. Zagreb II Fudbal
27 Sep 15:00 UK NK Varazdin v Sibenik Fudbal
27 Sep 15:00 UK Gorica v Solin Fudbal
27 Sep 15:00 UK Hrvatski Dragovoljac v Kustosija Fudbal
27 Sep 15:00 UK Novigrad v Sesvete Fudbal
27 Sep 15:00 UK Lucko v Hajduk Split II Fudbal
27 Sep 15:00 UK Olympia Praha v Varnsdorf Fudbal
27 Sep 15:00 UK Valasske Mezirici v Banik Ostrava Fudbal
27 Sep 15:00 UK Santa Clara v Varzim Fudbal
27 Sep 15:00 UK NK Verzej v Nk Kranj Fudbal
27 Sep 15:00 UK Nk Brda v Tabor Sezana Fudbal
27 Sep 15:00 UK Roltek Dob v ASK Bravo Fudbal
27 Sep 15:00 UK NK Brezice 1919 v NS Mura Fudbal
27 Sep 15:00 UK Barranquilla FC v Quindio Fudbal
27 Sep 15:00 UK FK Istiklol v Bengaluru FC Fudbal
27 Sep 15:30 UK Fk Dobrovice v Usti nad Orlici Fudbal
27 Sep 15:30 UK Stechovice v Benesov Fudbal
27 Sep 15:30 UK SK Polaban Nymburk v Kraluv Dvur Fudbal
27 Sep 15:30 UK SK Viktorie Jirny v Bentky Nad Jizerou Fudbal
27 Sep 15:30 UK Pisek v Domazlice Fudbal
27 Sep 15:30 UK Sokol Brozany v Slavoj Vysehrad Fudbal
27 Sep 15:30 UK Sk Prevysov v Zapy Fudbal
27 Sep 15:30 UK FK Litomerice v Chrudim Fudbal
27 Sep 15:30 UK Sokol Cizova v Loko Vltavin Fudbal
27 Sep 16:00 UK Rabotnicki v Sileks Fudbal
27 Sep 16:00 UK Shkendija Tetovo v Renova Fudbal
27 Sep 16:00 UK Pobeda Junior v Fk Skopje Fudbal
27 Sep 16:00 UK KF Shkupi Skopje v Pelista Bitola Fudbal
27 Sep 16:00 UK Akademija Pandev v Vardar Skopje Fudbal
27 Sep 16:00 UK Spartaks v Rigas FS Fudbal
27 Sep 16:00 UK Penafiel v Academica Fudbal
27 Sep 16:15 UK AL Nahdha v Al-Hazm Fudbal
27 Sep 16:25 UK Alshoulla v Alwatani Fudbal
27 Sep 16:30 UK AL Mojzel v Jeddah Club Fudbal
27 Sep 17:00 UK Qarabag v Roma Fudbal
27 Sep 17:00 UK Trans Narva v Rakvere JK Tarvas Fudbal
27 Sep 17:00 UK Levadia Tallinn v Flora Tallinn II Fudbal
27 Sep 17:00 UK Klepp Women v Avaldsnes Women Fudbal
27 Sep 17:00 UK Wigry Suwalki v Rakow Fudbal
27 Sep 17:30 UK Fortuna Dusseldorf U19 v Leverkusen U19 Fudbal
27 Sep 17:30 UK Sion v Lausanne Fudbal
27 Sep 18:00 UK Sturm Graz Amateurs v SK Vorwarts Steyr Fudbal
27 Sep 18:00 UK Memmingen v Unterfohring Fudbal
27 Sep 18:00 UK Valerenga Women v Stabaek Women Fudbal
27 Sep 18:00 UK Santa Rita v Mushuc Runa Fudbal
27 Sep 19:00 UK Progreso v Villa Teresa Fudbal
27 Sep 19:00 UK Tacuarembo v Cerrito (Uru) Fudbal
27 Sep 19:00 UK CD Villa Espanola v Miramar Missiones Fudbal
27 Sep 19:00 UK Rentistas v Torque Fudbal
27 Sep 19:00 UK Atenas de San Carlos v Oriental Fudbal
27 Sep 19:00 UK Cerro Largo v Canadian Fudbal
27 Sep 19:00 UK Central Espanol v Deportivo Maldonado Fudbal
27 Sep 19:00 UK Harrisburg City Islanders v Ottawa Fury Fudbal
27 Sep 19:00 UK Portland Timbers II v Phoenix Rising Fudbal
27 Sep 19:00 UK Swope Park Rangers v LA Galaxy II Fudbal
27 Sep 19:00 UK Sacramento Republic v Real Monarchs Fudbal
27 Sep 19:00 UK Toronto II v Louisville City FC Fudbal
27 Sep 19:15 UK Union Comercio v Comerciantes Unidos Fudbal
27 Sep 19:30 UK Caernarfon Town v Ruthin Town Fudbal
27 Sep 19:45 UK Sheff Utd v Wolves Fudbal
27 Sep 19:45 UK Birmingham v Sheff Wed Fudbal
27 Sep 19:45 UK Leatherhead v Margate Fudbal
27 Sep 19:45 UK Farnborough v Dorchester Fudbal
27 Sep 19:45 UK Frome v Hereford Fudbal
27 Sep 19:45 UK Atletico Madrid v Chelsea Fudbal
27 Sep 19:45 UK CSKA Moscow v Man Utd Fudbal
27 Sep 19:45 UK Basel v Benfica Fudbal
27 Sep 19:45 UK Anderlecht v Celtic Fudbal
27 Sep 19:45 UK Juventus v Olympiacos Fudbal
27 Sep 19:45 UK Sporting Lisbon v Barcelona Fudbal
27 Sep 19:45 UK Paris Saint-Germain v Bayern Munich Fudbal
27 Sep 20:00 UK Bethlehem Steel v Tampa Bay Fudbal
27 Sep 21:00 UK Cerro Porteno v General Diaz Fudbal
27 Sep 21:00 UK Olimpia v Sol de America Fudbal
27 Sep 21:00 UK Sportivo Luqueno v Independiente Fudbal
27 Sep 21:00 UK Club Nacional Asuncion v Dep. Capiata Fudbal
27 Sep 21:00 UK Guarani (Par) v Sportivo Trinidense Fudbal
27 Sep 21:00 UK Rubio Nu v Libertad Asuncion Fudbal
27 Sep 21:30 UK Sporting Cristal v Melgar Fudbal
27 Sep 22:00 UK Santiago Wanderers v Cdsc Iberia Fudbal
27 Sep 22:00 UK Patriotas v Junior Barranquilla Fudbal
27 Sep 22:00 UK CD Marathon v CD Real Sociedad Fudbal
27 Sep 22:00 UK Arabe Unido v Atletico Independiente Fudbal
27 Sep 22:00 UK Santa Gema v Sporting San Miguelito Fudbal
27 Sep 23:00 UK Dep. Capiata v Cerro Porteno Fudbal
27 Sep 23:30 UK Internacional v America-MG Fudbal

Četvrtak, 28 Sep 17
Vreme Utakmica Sport
28 Sep 00:00 UK Atletico Nacional v Cortulua Fudbal
28 Sep 00:00 UK Atlanta Utd v Philadelphia Fudbal
28 Sep 00:30 UK Orlando v New England Fudbal
28 Sep 00:30 UK New York Red Bulls v DC United Fudbal
28 Sep 00:30 UK Montreal v New York City Fudbal
28 Sep 01:00 UK Real Potosi v The Strongest Fudbal
28 Sep 01:00 UK Bolivar v Nacional Potosi Fudbal
28 Sep 01:00 UK Huachipato v San Felipe Fudbal
28 Sep 01:00 UK Houston Dash v North Carolina Courage Fudbal
28 Sep 01:00 UK Dallas v Colorado Fudbal
28 Sep 01:00 UK Jacksonville Armada v Indy Eleven Fudbal
28 Sep 01:10 UK Sportivo Trinidense v Libertad Asuncion Fudbal
28 Sep 01:30 UK Oriente Petrolero v Guabira Montero Fudbal
28 Sep 01:30 UK Houston v LA Galaxy Fudbal
28 Sep 01:45 UK Cruzeiro v Flamengo Fudbal
28 Sep 02:00 UK Deportivo Cali v Ind Medellin Fudbal
28 Sep 02:00 UK Juticalpa v CD Olimpia Fudbal
28 Sep 02:00 UK CD Vida v Real Espana Fudbal
28 Sep 02:00 UK Universitario v Huancayo Fudbal
28 Sep 02:15 UK CD Honduras v CD Platense Fudbal
28 Sep 03:00 UK Santos Guapiles v Herediano Fudbal
28 Sep 03:30 UK San Jose v Chicago Fudbal
28 Sep 03:30 UK Seattle v Vancouver Fudbal
28 Sep 09:00 UK Zenit Irkutsk v FC Sakhalin Fudbal
28 Sep 09:00 UK Lok Chita v Fc Smena Komsomolsk-Na-Amure Fudbal
28 Sep 09:00 UK India v Australia - 4th ODI Kriket
28 Sep 09:15 UK Viktoria Zizkov v Sfc Opava Fudbal
28 Sep 12:35 UK Jiangsu Suning v Tianjin Quanjian Fudbal
28 Sep 14:00 UK Belouizdad v Saoura Fudbal
28 Sep 14:00 UK USM Bel Abbes v Kabylie Fudbal
28 Sep 14:00 UK Setif v Ol. Medea Fudbal
28 Sep 14:00 UK El Harrach v Oran Fudbal
28 Sep 14:00 UK NA Hussein Dey v Paradou Fudbal
28 Sep 14:00 UK US Biskra v Constantine Fudbal
28 Sep 14:00 UK MC Alger v USM Alger Fudbal
28 Sep 14:00 UK Tadjenant v Blida Fudbal
28 Sep 15:45 UK AL Markhiya v Al-Sailiya Fudbal
28 Sep 16:00 UK Astana v Slavia Prague Fudbal
28 Sep 16:05 UK Al Qadsia v Al Salmiyah Fudbal
28 Sep 16:30 UK Al-Baten v AL Fateh SC Fudbal
28 Sep 17:00 UK Maardu Esteve v Jk Welco Elekter Fudbal
28 Sep 17:00 UK Mainz 2 v Hoffenheim 2 Fudbal
28 Sep 17:00 UK Madla v Lura Fudbal
28 Sep 17:30 UK Eintracht Frankfurt U19 v Wehen Amat Fudbal
28 Sep 17:30 UK Shabab AL Ordun v Al Faisaly (JOR) Fudbal
28 Sep 17:30 UK Al Aqaba v AL Ahly (JOR) Fudbal
28 Sep 17:30 UK Al-Jazeera v Ramtha SC Fudbal
28 Sep 18:00 UK Athletic Bilbao v Zorya Fudbal
28 Sep 18:00 UK Salzburg v Marseille Fudbal
28 Sep 18:00 UK BATE Borisov v Arsenal Fudbal
28 Sep 18:00 UK Viktoria Plzen v Hapoel Be'er Sheva Fudbal
28 Sep 18:00 UK Rosenborg v Vardar Skopje Fudbal
28 Sep 18:00 UK Lazio v Zulte-Waregem Fudbal
28 Sep 18:00 UK FC Koln v FK Crvena zvezda Fudbal
28 Sep 18:00 UK Konyaspor v Guimaraes Fudbal
28 Sep 18:00 UK Ostersund v Hertha Berlin Fudbal
28 Sep 18:00 UK Nice v Vitesse Fudbal
28 Sep 18:00 UK Lugano v Steaua Bucharest Fudbal
28 Sep 18:00 UK Zenit v Real Sociedad Fudbal
28 Sep 18:00 UK Koblenz v Saarbrucken Fudbal
28 Sep 18:15 UK AL Taawon v Al-Ittihad Fudbal
28 Sep 18:35 UK Al Nasr v Al Tadamon Fudbal
28 Sep 19:00 UK Pau v Beziers Fudbal
28 Sep 20:00 UK Sport Boys v San Jose Fudbal
28 Sep 20:05 UK Braga v Istanbul Basaksehir Fudbal
28 Sep 20:05 UK FC Sheriff v Copenhagen Fudbal
28 Sep 20:05 UK FK Partizan v Dynamo Kiev Fudbal
28 Sep 20:05 UK Ludogorets v Hoffenheim Fudbal
28 Sep 20:05 UK Lyon v Atalanta Fudbal
28 Sep 20:05 UK Lokomotiv v Fastav Zlin Fudbal
28 Sep 20:05 UK AEK v Austria Vienna Fudbal
28 Sep 20:05 UK Skenderbeu Korce v Young Boys Fudbal
28 Sep 20:05 UK Maccabi Tel Aviv v Villarreal Fudbal
28 Sep 20:05 UK Everton v Apollon Limassol Fudbal
28 Sep 20:05 UK AC Milan v Rijeka Fudbal
28 Sep 21:30 UK UTC Cajamarca v Real Garcilaso Fudbal
28 Sep 23:15 UK Uni de Sucre v Club Petrolero Fudbal

Petak, 29 Sep 17
Vreme Utakmica Sport
29 Sep 12:30 UK Engleska v West Indies - 5th ODI Kriket
29 Sep 19:00 UK Twente v Heracles Fudbal
29 Sep 19:30 UK Schalke v Leverkusen Fudbal
29 Sep 19:45 UK Hamilton v Rangers Fudbal
29 Sep 19:45 UK QPR v Fulham Fudbal
29 Sep 19:45 UK Monaco v Montpellier Fudbal
29 Sep 20:00 UK Celta Vigo v Girona Fudbal

Subota, 30 Sep 17
Vreme Utakmica Sport
30 Sep 12:00 UK Deportivo La Coruna v Getafe Fudbal
30 Sep 12:30 UK Huddersfield v Tottenham Fudbal
30 Sep 14:30 UK Eintracht Frankfurt v Stuttgart Fudbal
30 Sep 14:30 UK Augsburg v Dortmund Fudbal
30 Sep 14:30 UK M'gladbach v Hannover Fudbal
30 Sep 14:30 UK Wolfsburg v Mainz Fudbal
30 Sep 15:00 UK Bournemouth v Leicester Fudbal
30 Sep 15:00 UK Stoke v Southampton Fudbal
30 Sep 15:00 UK Man Utd v Crystal Palace Fudbal
30 Sep 15:00 UK West Ham v Swansea Fudbal
30 Sep 15:00 UK West Brom v Watford Fudbal
30 Sep 15:00 UK Motherwell v Partick Fudbal
30 Sep 15:00 UK Aberdeen v St Johnstone Fudbal
30 Sep 15:00 UK Celtic v Hibernian Fudbal
30 Sep 15:00 UK Dundee v Hearts Fudbal
30 Sep 15:00 UK Kilmarnock v Ross County Fudbal
30 Sep 15:00 UK Aston Villa v Bolton Fudbal
30 Sep 15:00 UK Millwall v Barnsley Fudbal
30 Sep 15:00 UK Hull v Birmingham Fudbal
30 Sep 15:00 UK Ipswich v Bristol City Fudbal
30 Sep 15:00 UK Burton v Wolves Fudbal
30 Sep 15:00 UK Nottingham Forest v Sheff Utd Fudbal
30 Sep 15:00 UK Preston v Sunderland Fudbal
30 Sep 15:00 UK Cardiff v Derby Fudbal
30 Sep 15:00 UK Middlesbrough v Brentford Fudbal
30 Sep 15:15 UK Sevilla v Malaga Fudbal
30 Sep 16:00 UK Paris Saint-Germain v Bordeaux Fudbal
30 Sep 17:00 UK Udinese v Sampdoria Fudbal
30 Sep 17:30 UK Chelsea v Man City Fudbal
30 Sep 17:30 UK Reading v Norwich Fudbal
30 Sep 17:30 UK NAC Breda v ADO Den Haag Fudbal
30 Sep 17:30 UK Hamburg v Werder Bremen Fudbal
30 Sep 17:30 UK Levante v Alaves Fudbal
30 Sep 18:25 UK Strictly Come Dancing 2017 - 1st Elimination TV/Specials
30 Sep 18:45 UK PEC Zwolle v Groningen Fudbal
30 Sep 18:45 UK PSV Eindhoven v Willem II Fudbal
30 Sep 19:00 UK Nantes v Metz Fudbal
30 Sep 19:00 UK Guingamp v Toulouse Fudbal
30 Sep 19:00 UK Amiens v Lille Fudbal
30 Sep 19:00 UK Dijon v Strasbourg Fudbal
30 Sep 19:00 UK Rennes v Caen Fudbal
30 Sep 19:45 UK Excelsior v VVV Venlo Fudbal
30 Sep 19:45 UK Genoa v Bologna Fudbal
30 Sep 19:45 UK Leganes v Atletico Madrid Fudbal

Oprez - Vaša opklada nije postavljena!

Molimo da pregledate punudu dole i štiklirate delove opklade koju biste hteli da postavite pre nego što kliknete postavi opkladu.
Sledeća ponuda je na Vašj zahtevanoj opkladi:
Možemo da Vam damo dodatnu ponudu od:
Anitmated Timer

?

Tiket

arrowUključi u višestruke selekcije Očisti listić

Učitavanje...
Vaš listić za klađenje je trenutno prazan
Verifikacija Izdavaoca kartice - molimo da popunite obavezna polja
Molimo sačekajte
Molimo sačekajte dok se Vaša opklada postavlja
Please Wait
Odlaganje opklade
Sačekajte dok se Vaša opklada uputi trejderu na odobrenje.

Ovo je vremenski ograničena ponuda - kliknite na Postavi opkladu da prihvatite ili Odbijte ponudu da je odbijete.

Odlaganje opklade
Preostalo vreme

?

Akumulatori / Višestruke selekcije

?

Forecasts / Tricasts

?

Trajne Forecast / Tricast Opcije

Sve opklade su prihvaćene u skladu sa WilliamHill Pravilima klađenja, kao što su objavljena na ovom sajtu.

Need Help? Contact Customer Services

Besplatna opklada na raspolaganju

Sve opklade su prihvaćene u skladu sa WilliamHill Pravilima klađenja, kao što su objavljena na ovom sajtu.


Igraj sada
Untitled Document

William Hill je uključio glavne fudbalske lige i mnoge druge istaknute sportove u raspored klađenja uživo. U igri se stvari brzo menjaju, a oni koji znaju kako da iskoriste ove promene, mogu da zarade znatnu sumu uz minumalan napor.


Možete da se kladite na bilo koju igru u realnom vremenu i klađenje uživo može da se pretvori u profit i pre kraja meča! Ova opcija obuhvata malo umanjenje dobitka, al zato dešavanje u zadnjem minutu igre neće da ugrozi ishod opklade.